اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی بازدید وزیر میراث فرهنگی از موزه چهار فصل اراک گردشگری می تواند رتبه نخست درآمد پایدار کشور باشد استان مرکزی در رتبه دوم رفع موانع تولید در کشور/ 12 هزار و 500 شغل طی 7 ماهه نخست امسال در استان ایجاد شد
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۸
کد خبر: 100815
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۲

محمد کاسبی نشان داد که هنوز دود از کنده بلند می‌شود

در روزهای اخیر نا آرامی ها و در کنار همه سلبریتی ها و افرادی که به اسم هنرمند صرفا هیزم این آتش شده اند، محمد کاسبی با موضع گیری اخیر خود نشان داد که مردم داری را بلد است.rn

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص نا آرامی های اجتماعی اخیر به بهانه مرگ دردناک مهسا امینی در میان جامعه هنرمندان، برخی هنرمند نما و یا سلبریتی که با حمایت های ظاهری و مقطعی مردم معروف و بر سر زبان ها افتاده اند و بعضا درکی از شرایط درست و واقعی جامعه ندارند، با موج سواری و شعله ور کردن شرایط بحرانی، عملا در زمین بازی دشمن شروع به میدان داری می کنند و هر روز جو روانی و اجتماعی جامعه را مخدوش و مشوش کرده، با رفتارها و واکنش های خود هیزمی بر این آتش گر گرفته می شوند.

اما در کنار همه این سلبریتی هایی که هر روز عامدانه و یا از سر جهل نمی خواهند این ماجرا رنگ آرامش به خود بگیرد، هستند هنوز هنرمندان و افرادی که از سر تجربه و مردم داری پای این نظام و انقلاب ایستاده اند و صف خود را از باقی این هنرمندنماها جدا کرده اند.

محمد کاسبی نمونه ای از هنرمندانی است که در زمان بحران به جای اینکه در شعله این ماجرا بدمد، با موضع گیری منطقی صف خود را از سایر سلبریتی ها جدا کرده تا مشخص شود که در چه مسیری گام نهاده است؛ وی با انتشار توییتی می نویسد:« از من میپرسند در وقایع اخیر موضعت چیه؟ میگویم من در کنار مردمم. میپرسند کدام مردم. جوابم واضح است. مردمی که امروز در میدان انقلاب گرد هم آمدند.آغاز میکنم این مقطع را با نام و یاد خدای حسین ابن علی (ع)»

و این اظهار نظر درست در زمانی منتشر می شود که بسیاری از مردم در همان روز ذکر شده در پاسخ به توهین ها و خسارت هایی که آشوبگران به اموال عمومی زده بودند، به خیابان ها آمده و همه در میدان انقلاب جمع شدند تا یکصدا اتحاد و همدلی خود را فریاد زنند.

captcha
آخرین اخبار