اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی بازدید وزیر میراث فرهنگی از موزه چهار فصل اراک گردشگری می تواند رتبه نخست درآمد پایدار کشور باشد استان مرکزی در رتبه دوم رفع موانع تولید در کشور/ 12 هزار و 500 شغل طی 7 ماهه نخست امسال در استان ایجاد شد
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۶
کد خبر: 100765
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۴
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی:

قوام و دوام نظام جمهوری اسلامی به برکت ایثارگری های مادران شهدا است

نظری با اشاره به اینکه قوام و دوام نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت ایثارگری های مادران شهدا است گفت: دل و قلوب مادران شهدا پر از ناگفته ها و حرف های شنیدنی است که باید برای جوانان به خوبی بیان شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهنام نظری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی عصر امروز(یکشنبه) در مراسم روایت مادری ضمن تقدیر از مجاهدت های مادران شهدا اظهار کرد: مادران شهدا با ایثارگری ها و مجاهدت های خود حماسه های ماندگاری خلق کردند و انقلاب اسلامی به برکت خون مطهر شهدا و ایثارگری های مادران شهدا امروز در اوج اقتدار و سربلندی است.

وی افزود: قوام و دوام نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت ایثارگری های مادران شهدا است و دل و قلوب مادران شهدا پر از ناگفته ها و حرف های شنیدنی است که باید برای جوانان به خوبی بیان شود.

نظری بیان کرد: انقلاب اسلامی به برکت مجاهدت ها و صبر و ایثارگری مادران شهدا به دستاوردهای زیادی رسیده و امروز باید با پاسداری و دفاع از ارزش های اسلامی راه و مسیر شهدا را ادامه دهیم و قدردان مادران و خانواده معظم‌شهدا باشیم.

وی تأکید کرد: رسالت امروز جوانان و نوجوانان ادامه راه و مسیر شهدا است و امروز مسئولین باید با خدمت به مردم راه شهدا را با قوت ادامه دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ادامه داد: دفاع از دستاوردهای نظام اسلامی و ارزش های دینی و انقلابی و کوتاه نیامدن و تسلیم نشدن در برابر توطئه های دشمنان وظیفه همگانی است و همه باید در برابر توطئه ها و فتنه انگیزی دشمنان هوشیار بود.

وی خاطر نشان کرد: جهاد تبیین و روایت صحیح از حماسه های انقلاب راهکار مهم خنثی سازی توطئه های دشمنان است و دشمن از طریق جنگ رسانه ای به دنبال انحراف افکار جوانان و نوجوانان است که باید هوشیار بود.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار