اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی بازدید وزیر میراث فرهنگی از موزه چهار فصل اراک گردشگری می تواند رتبه نخست درآمد پایدار کشور باشد استان مرکزی در رتبه دوم رفع موانع تولید در کشور/ 12 هزار و 500 شغل طی 7 ماهه نخست امسال در استان ایجاد شد
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۳۶
کد خبر: 100758
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۴

مطالبات باید از راه قانونی پیگیری شود/ اهانت به قرآن و بی حجابی نزد تمامی مذاهب اسلامی محکوم است

خالمحمد آخوند سرفراز گفت: مردم باید مطالبات خود را از راه های قانونی مطالبات پیگیر شوند نه با اقداماتی که به اسلام ضربه بزند.

به گزارش دیار آفتاب؛ خالمحمد آخوند سرفراز، مدیر حوزه علمیه هدایتی کلاته ابریشم راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار عصراترک، اظهارکرد: حضور بدون حجاب یا با بدن های عریان ونیمه عریان زنان در خیابان ها برای کسی که خط قرمزی برای اعتقاد خودش داشته باشد مورد تأیید نیست.

آخوند سرفراز افزود: در شبکه های اجتماعی تبلیغ می شد اگر دسترسی به قرآن ندارید از طریق دانلود آن از فضای مجازی آیه حجاب را آتش بزنید.

وی تاکید کرد: لذا علمای اهل سنت خراسان شمالی با صدور بیانیه ای این نوع حرکات قبیح را محکوم کردند.

وی ادامه داد: کسانی که آیه حجاب و قرآن را آتش می زنند و حجاب را بر می دارند، صددرصد در تضاد با اسلام هستند و مورد تأیید ما نیستند.

این آخوند اهل سنت خاطرنشان کرد: اگر مردم مطالباتی داشته باشند باید از راه های قانونی مطالبات پیگیری شود نه با عمل هایی که به اسلام ضربه بزند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار