اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی بازدید وزیر میراث فرهنگی از موزه چهار فصل اراک گردشگری می تواند رتبه نخست درآمد پایدار کشور باشد استان مرکزی در رتبه دوم رفع موانع تولید در کشور/ 12 هزار و 500 شغل طی 7 ماهه نخست امسال در استان ایجاد شد
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۵۵
کد خبر: 100754
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه خبر داد

دستگیری کلاهبردار متواری 130 ميلياردي در ساوه/ 113 فقره كلاهبرداري به بهانه خريد مسكن

عیسی آبادی از شناسایی و دستگیری یک کلاهبردار حرفه ای و اعترافش به 113 فقره کلاهبرداری از شهروندان به بهانه وعده خرید مسکن به ارزش تقریبی 130 میلیارد ریال دریک عملیات پلیسی در سطح این شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ " علي اکبر عيسي آبادي" در تشریح این خبر بیان داشت: در پي اعلام وصول شکايات متعدد از سوی شهروندان، مبني بر اينکه فردي با وعده خريد مسکن و دریافت مبالغی از آنان، پس از گذشت 4 سال ديگر جوابگوي آنان نیست، بلافاصله موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران پليس امنيت عمومي اين شهرستان قرار گرفت.

وي با اشاره به تحت تعقیب قرار گرفتن اين کلاهبردار حرفه ای خاطر نشان کرد: در مراحل تحقيقاتي پليس محل زندگي متهم در يكي از شهرهاي شمالی كشور شناسايي شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به اطلاع مأموران از تردد این فرد کلاهبردار به شهرستان ساوه طی چند روز گذشته افزود: با تلاش های شبانه روزی و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی مناسب و پس از هماهنگی با دستگاه قضائی، موفق به شناسایی محل اختفای این متهم و دستگیری او با انجام یک عملیات ضربتی در شهرستان ساوه شدند.

وی خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی های تخصصی و فنی مأموران به 113 فقره کلاهبرداری از شهروندان با وعده خرید مسکن، به ارزش130 میلیارد ریال اعتراف کرد.

این مقام انتظامی در پایان افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده و معرفی به دستگاه قضائی، با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

captcha
آخرین اخبار