کی روش: اظهارات کلینزمن مایه شرمساری است/ یورگن، خودت استعفا بده! جام جهانی قطر| مصدوم‌کردن نیمار عمدی بود! آثار گسترده نماز شب در زندگی آزاد شدن فروش سهام عدالت فعلا منتفی است/ تسویه سود سهام عدالت ۱۴۰۰ شاید به فروردین ۱۴۰۲ کشیده شود تكاليف عمده براى رفع آلودگى هوا با كدام ارگان است؟ ایران با تکرار سناریوی «بازی قرن» مقابل آمریکا به دنبال شگفتی در جام جهانی رزمایش کمک مؤمنانه در اراک پرونده سازی ناقضان حقوق بشر علیه ایران قرارگاه مرکزی راهیان نور استان مرکزی برگزار شد دفاع مقدس نمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم ملت ایران است/ضرورت اهتمام ویژه رسانه ها به اردوهای راهیان نور
دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۴
کد خبر: 100750
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۳
نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس در گفتگو با دیارآفتاب:

خواسته به حق مردم برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت کشور است

آصفری با بیان اینکه خواسته به حق مردم در حوادث اخیر برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت کشور است، گفت: البته کسانی که به عنوان تماشاچی و یا از سر هیجان در صحنه اغتشاشات حاضر شدند صف آنها با آشوب گران و فتنه انگیزان جدا است.

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با محکوم کردن حوادث و فتنه‌های اخیر اظهار کرد: اقدامات ساختارشکنانه عده ای به بهانه فوت خانم مهسا امینی علیرغم اینکه هنوز پزشکی قانونی نظر نهایی خود را در خصوص علت فوت این خانم اعلام نکرده موجب مشکلاتی از جمله ضربه زدن به بیت المال، هتک حرمت به قرآن کریم و ارزش های اسلامی و به شهادت رساندن تعدادی از نیروهای خدوم امنیتی شده است.

وی افزود: هنجارشکنان افرادی هستند که نه دلسوز خانم مهسا امینی هستند و نه اینگونه مسائل برای آنها مهم است بلکه اینها به دنبال موقعیت برای سوء استفاده علیه نظام اسلامی و زیر سوال بردن ارزش ها و خدشه به امنیت کشور هستند و اقدامات اینها صد درصد محکوم است.

آصفری بیان کرد: عده ای به بهانه فوت خانم امینی به دنبال فتنه انگیزی در کشور هستند و دشمن به دنبال این است با عملیات روانی بین مردم و نظام اسلامی فاصله بیندازد و لذا باید نسبت به توطئه های دشمنان نهایت هوشیاری را داشت.

وی گفت: متأسفانه حوادث این روزهای اخیر از نوع اغتشاش است و این حوادث که منجر به آشوب خیابانی و از بین رفتن اموال بیت المال و به شهادت رساندن نیروهای نظامی و انتظامی می‌شود آشوب و اقدام تروریستی و خدشه به امنیت کشور محسوب می‌شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس تأکید کرد: برخورد با افرادی که دست به تخریب بیت‌المال زدند و تعدادی از خادمان امنیت کشور را به شهادت رساندند و کشور را دچار مشکلاتی کردند یک ضرورت مهم است و دستگاه قضایی باید با جدیت تمام این مسئله را در دستور کار خود بگذارد.

وی بابیان اینکه خواسته به‌حق مردم در حوادث اخیر برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت کشور است، افزود: البته کسانی که به‌عنوان تماشاچی و یا از سر هیجان درصحنه اغتشاشات حاضر شدند صف آنها با آشوب گران و فتنه انگیزان جدا است.

آصفری ادامه داد: آتش زدن بانک‌ها و تخریب اموال عمومی غیرقابل‌قبول است و لذا دستگاه قضایی باید با جدیت تمام با فتنه گران و عوامل آنها برخورد قاطع داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی منتظر گزارش نهایی پزشکی قانونی کشور در خصوص علت فوت خانم مهسا امینی است، گفت: نظام اسلامی هیچ‌گونه تعارفی با کسی در این خصوص ندارد و اگر علل و یا عواملی مقصر باشند قطعاً با آنها برخورد قاطع صورت می‌گیرد چراکه جان مردم برای مسئولین اهمیت زیادی دارد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس اضافه کرد: این‌گونه اقدامات آشوبگرانه مطالبات به‌حق مردم را به حاشیه می‌برد و تبدیل اعتراض مردم به اغتشاش کار و هدف دشمن است و دشمنان می‌خواهند مردم را مقابل نظام اسلامی قرار دهند که البته ملت ایران همواره هوشیار و بیدار درصحنه هستند و اجازه توطئه و سوءاستفاده دشمنان را نخواهند داد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار
پربازدیدها