کی روش: اظهارات کلینزمن مایه شرمساری است/ یورگن، خودت استعفا بده! جام جهانی قطر| مصدوم‌کردن نیمار عمدی بود! آثار گسترده نماز شب در زندگی آزاد شدن فروش سهام عدالت فعلا منتفی است/ تسویه سود سهام عدالت ۱۴۰۰ شاید به فروردین ۱۴۰۲ کشیده شود تكاليف عمده براى رفع آلودگى هوا با كدام ارگان است؟ ایران با تکرار سناریوی «بازی قرن» مقابل آمریکا به دنبال شگفتی در جام جهانی رزمایش کمک مؤمنانه در اراک پرونده سازی ناقضان حقوق بشر علیه ایران قرارگاه مرکزی راهیان نور استان مرکزی برگزار شد دفاع مقدس نمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم ملت ایران است/ضرورت اهتمام ویژه رسانه ها به اردوهای راهیان نور
دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۴:۲۵
کد خبر: 100730
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۷
نماینده مردم خمین در گفتگو با دیارآفتاب عنوان کرد:

طرح های دشمنان نخ نما شده و محکوم به شکست است

نظری پیرامون اتفاقات اخیر و میدان‌داری اغتشاشگران با پشتوانه و برنامه ریزی جریانات معاند گفت: آخرین‌مدل‌های دشمن این است که با القای این تفکر که مردم از نظام فاصله گرفته‌اند به مسائل دامن بزند و به دنبال این هستند که برخی افراد و عوامل خودفروخته را با تبلیغات امپراتوری رسانه‌ای خود به نام مردم جا بزنند اما این طرح‌های نخ‌نما شده هم به‌زودی شکست می‌خورد.

علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ پیرامون اتفاقات اخیر و میدان‌داری اغتشاشگران با پشتوانه و برنامه ریزی جریانات معاند اظهار داشت: انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون در تقابل کامل با جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا و همراهی متحدانش در دنیا و منطقه قرارگرفته است و شگردهای مختلفی از ترور و انفجار تا بحث تجزیه کردستان در دستور کار دشمن بوده و تماماً به شکست منتهی شده است.

وی ادامه داد: هر روز سرعت پیشروی انقلاب اسلامی و فراگیری آن دشمن را به‌شدت عذاب می‌دهد و هر روشی برای مقابله با جمهوری اسلامی را تجربه کرده‌اند که همه نیز محکوم به شکست شده است.

نظری خاطرنشان کرد: آخرین‌مدل‌های دشمن این است که با القای این تفکر که مردم از نظام فاصله گرفته‌اند به مسائل دامن بزند و به دنبال این هستند که برخی افراد و عوامل خودفروخته را با تبلیغات امپراتوری رسانه‌ای خود به نام مردم جا بزنند اما این طرح‌های نخ‌نما شده هم به‌زودی شکست می‌خورد.

این نماینده مجلس گفت: حوادث پس فتنه 88 در قضایای بنزین یا مسائل اخیر دوامی پیدا نکرده و با سرعت زیاد به حاشیه رفته و بساط آن جمع شده است و خیلی زود صف مردم از این افراد جداشده است.

وی تصریح کرد: در قضایای اخیر حرکاتی که دشمن انجام داد از جنس به آتش کشیدن اموال عمومی و خصوصی، حمله به آمبولانس و پلیس باعث شد تا مردم خیلی زود با این افراد مرزبندی داشته باشند.

نماینده مردم خمین افزود: بخشی از لیدرهای این جریانات از طریق گروهک‌های ضدانقلاب در منطقه و اقلیم کردستان مدیریت می‌شدند و بخش‌هایی هم از طریق سازمان منافقین و سلطنت‌طلب‌ها هدایت می‌شوند البته بخشی از جوانان احساسی و کم‌اطلاع هم در این مباحث هیجانی وارد شدند که در ارزیابی‌ها باید این افراد را جدا بدانیم و مرزبندی داشته باشیم.

نظری تأکید کرد: این فتنه‌ها و اتفاقاتی که چند صباحی به وقوع می‌پیوندد عملاً نظام را واکسینه می‌کند و باید این‌طور گفت که حوادث اخیر نیز دز یادآوری برای مصون‌سازی انقلاب اسلامی است، نظام جمهوری اسلامی به‌مراتب ریشه‌دار تر از آن است که با این قبیل اقدامات خرابکارانه آسیب ببیند البته که این مسائل خسارات به اموال عمومی را در پی دارد و آسیبی که به روح و روان مردم می‌رسد از تبعات آن است.

این نماینده مردم خاطرنشان کرد: در حوادث اخیر بار دیگر پاسخ خوبی از طرف مردم داده شد و حضور مردم در میدان نشان داد که این قبیل قضایا و آشوبگری‌ها دارای عقبه مردمی نیست و این مسئله هم مثل سایر فتنه‌ها برچیده خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار
پربازدیدها