مراسم گلباران و غبار روبی مزار مطهر شهدا گمنام به مناسبت هفته دفاع مقدس

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و هفته گردشگری در مراسمی غبارروبی، عطر افشانی و گلباران مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اراک انجام شد.
کد خبر: ۱۰۰۷۱۷ تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۵

به گزارش دیار آفتاب؛ همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و روز جهانی جهانگردی و هفته گردشگری مراسم گلباران و غبار روبی مزار مطهر شهدای جاویدالاثر با حضور مدیر کل و همکاران میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان، رئیس دانشگاه آزاد اراک و جمعی از استادان و کارکنان در جوار مزار مطهر شهدای جاوید الاثر دانشگاه آزاداسلامی اراک (شهرک دانشگاهی فلق) برگزار شد.

مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان در این مراسم ضمن ادای فاتحه به روح بلند و ملکوتی این شهدا، با بیان اینکه شهدا مایه عزت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، عنوان کرد: آسایش و امنیت امروز جامعه اسلامی مرهون مجاهدت شهدا و ایثارگران است و بدون شک تعالی و پیشرفت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی بدون رشادت و از خود گذشتگی جوانان برومند آن روزگار امکان‌پذیر نبوده و نیست چرا که داشته‌های امروز ما به برکت خون شهیدان است.

در پایان این مراسم به ایثارگران اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی و دانشگاه آزاد اسلامی اراک با اهدا لوح سپاس به مناسبت هفته دفاع مقدس تجلیل شد.