اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی بازدید وزیر میراث فرهنگی از موزه چهار فصل اراک گردشگری می تواند رتبه نخست درآمد پایدار کشور باشد استان مرکزی در رتبه دوم رفع موانع تولید در کشور/ 12 هزار و 500 شغل طی 7 ماهه نخست امسال در استان ایجاد شد
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۸
کد خبر: 100713
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲
هفته هفتم لیگ برتر فوتبال؛

آلومینیوم – ملوان/شاگردان رحمتی در اندیشه کسب اولین امتیاز خانگی

تیم‌های آلومینیوم اراک و ملوان انزلی از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت 18 امروز در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش دیار آفتاب؛ مسابقات هفته هفتم لیگ برتر فوتبال بعد از وقفه بیست روزه به خاطر بازی‌های دوستانه تیم ملی فوتبال امروز(شنبه) با انجام ۵ دیدار شروع می‌شود و مابقی بازی‌ها هم روز یکشنبه برگزار می‌شود.

در یکی از این دیدارها تیم های آلومینیوم اراک و ملوان انزلی از ساعت 18 امروز در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف هم خواهند رفت.

دو تیم در شرایطی به مصاف هم می روند که جایگاه مناسبی در جدول رد بندی مسابقات ندارند و تیم فوتبال آلومینیوم با هدایت مهدی رحمتی با کسب ۵ امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول رده بندی و تیم فوتبال ملوان بندر انزلی با ۲ امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار دارد.

شاگردان رحمتی که تا کنون موفق به کسب امتیاز در دیدارهای خانکی خود نشده است قصد دارند تا با برد خانگی برابر تیم ته جدولی ملوان بتوانند رتبه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهند.

در آن طرف، تیم فوتبال ملوان بندر انزلی تاکنون بردی در لیگ برتر فوتبال نداشتند و آن‌ها قصد دارند اولین برد خود را برابر تیم آلومینیوم کسب کنند، اما کار سختی در اراک پیش رو دارند.

دیدار دو تیم را عباس راکی به همراه آرمان اسعدی، امین قدیری و فرهاد امینی قضاوت خواهند کرد و ابوطالب طاهریان هم به عنوان ناظری بازی خواهد بود.

بنابر اعلام نماینده فدراسیون فوتبال مسابقه دو تیم بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار