کی روش: اظهارات کلینزمن مایه شرمساری است/ یورگن، خودت استعفا بده! جام جهانی قطر| مصدوم‌کردن نیمار عمدی بود! آثار گسترده نماز شب در زندگی آزاد شدن فروش سهام عدالت فعلا منتفی است/ تسویه سود سهام عدالت ۱۴۰۰ شاید به فروردین ۱۴۰۲ کشیده شود تكاليف عمده براى رفع آلودگى هوا با كدام ارگان است؟ ایران با تکرار سناریوی «بازی قرن» مقابل آمریکا به دنبال شگفتی در جام جهانی رزمایش کمک مؤمنانه در اراک پرونده سازی ناقضان حقوق بشر علیه ایران قرارگاه مرکزی راهیان نور استان مرکزی برگزار شد دفاع مقدس نمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم ملت ایران است/ضرورت اهتمام ویژه رسانه ها به اردوهای راهیان نور
دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۹
کد خبر: 100697
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۲
کنفرانس خبری پیش از دیدار آلومینیوم و ملوان:

انتقاد شدید سرمربی آلومینیوم از برنامه ریزی سازمان لیگ و سهیل مهدی/بازی سختی مقابل ملوان داریم

رحمتی گفت: باید جواب قانع کننده‌ای به ما بدهند و شفاف بگویند چرا بازی فولاد و ملوان لغو شد چراکه اتفاقات این بازی می‌توانست تاثیر مستقیمی در جدال ما و ملوان داشته باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سیدمهدی رحمتی سرمربی آلومینیوم اراک در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در مقابل ملون اظهار داشت: ده روز قبل مصاحبه‌ای انجام دادم و خواستار روشن شدن اتفاقاتی در هفته ششم شدم، جایی که بازی ملوان و فولاد به علت بدی هوا لغو شد. از آقای سهیل مهدی سوال پرسیدم اما ایشان با خنده و شوخی جواب داد و به سادگی از کنار آن رد شد.

وی افزود: ما به عنوان یک باشگاه حاضر در لیگ برتر همانطور هزینه می‌کنیم و زمان می‌گذاریم و هوادار داریم باید جواب قانع کننده‌ای به ما بدهند و شفاف بگویند چرا بازی فولاد و ملوان لغو شد.

رحمتی در ادامه گفت: همانطور که مستحضر هستید مربی و بازیکنان ملوان گفتند شرایط عادی بوده، حالا آن روز بازی لغو شد باید ۲۴ ساعت بعد برگزار می‌شد. خیلی جالب بود که اصلا برای ۲۴ ساعت بعد صبر نکردند ببینند شرایط آب و هوایی چطور است و بازی را لغو کردند.

سرمربی آلومینیوم خاطرنشان کرد: نمی‌دانم قانون برای یک سری از تیم‌های خاص اجرا می‌شود یا اینکه فقط مختص ماست که باید این شرایط را تجربه کنیم. آقای مهدی با خود من تماس گرفتند و گفتند اگر بازیکنان فولاد از تیم ملی خط بخورند، بازی این تیم با ملوان قبل از بازی آلومینیوم و ملوان انجام می‌شود اما دیدید که بازیکنان فولاد خط خوردند و در بیست روز تعطیلی لیگ این مسابقه انجام نشد چه بسا اتفاقات این بازی می‌توانست تاثیر مستقیمی در جدال فردای ما و ملوان داشته باشد.

او ادامه داد: آقای مهدی بعد از برگزار نکردن بازی بهانه آقای کی‌روش را آورد اما همه ما از این برنامه بی‌خبر هستیم. امروز آقای نبی هم اعلام کرد آقای کی‌روش با همه مربیان لیگ برتری برای برنامه لیگ صحبت کرده است اما با من صحبت نشده و با باشگاه نیز مکاتبه‌ای صورت نگرفته است، چنین اتفاقی نیفتاده است. ما سال‌های قبل هم تیم ملی داشتیم و سرمربی‌های مختلف بودند اما چنین موردی پیش نیامد.

رحمتی در ادامه گفت: من از آقای تاج خواهش می‌کنم که به این مسئله ورود کند اگر به فدراسیون آمده‌اند تا تغییر اساسی انجام دهند باید همه این مسائل را لحاظ کنند. آقای مهدی جواب سوال من را نداد و از آقای کشوری‌فرد خواهش می‌کنم به عنوان رئیس سازمان لیگ ورود کند و جواب ما را بدهد که چرا در فوتبال چنین اتفاقی می‌افتد و‌ همه قوانین به دلخواه آقای مهدی و همکارانشان پیش می‌رود و چیزی که ایشان در نظر می‌گیرد باید رخ دهد.

سرمربی آلومینیوم در خصوص بازی با ملوان نیز گفت: ما بعد از بازی با سپاهان تعطیلی کوتاهی به بازیکنان دادیم و تمرینات را شروع کردیم. دو بازی تدارکاتی برگزار کردیم که بچه‌ها خیلی خوب تلاش و تمرین کردند، تمام موارد بازی فردا را توضیح داده‌ایم و بازیکنان شناخت مناسبی دارند.

وی خاطرنشان کرد: تیم ملوان هم بسیار خوب و مردمی است و مسابقه سختی داریم اما با همت بچه‌ها اولین برد خانگی را جشن می‌گیریم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار
پربازدیدها