کی روش: اظهارات کلینزمن مایه شرمساری است/ یورگن، خودت استعفا بده! جام جهانی قطر| مصدوم‌کردن نیمار عمدی بود! آثار گسترده نماز شب در زندگی آزاد شدن فروش سهام عدالت فعلا منتفی است/ تسویه سود سهام عدالت ۱۴۰۰ شاید به فروردین ۱۴۰۲ کشیده شود تكاليف عمده براى رفع آلودگى هوا با كدام ارگان است؟ ایران با تکرار سناریوی «بازی قرن» مقابل آمریکا به دنبال شگفتی در جام جهانی رزمایش کمک مؤمنانه در اراک پرونده سازی ناقضان حقوق بشر علیه ایران قرارگاه مرکزی راهیان نور استان مرکزی برگزار شد دفاع مقدس نمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم ملت ایران است/ضرورت اهتمام ویژه رسانه ها به اردوهای راهیان نور
دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۴۶
کد خبر: 100689
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۳
عضو مجلس خبرگان رهبری:

دلیل توطئه‌ها و فتنه‌انگیزی دشمن متوقف کردن روند رشد و پیشرفت کشور است

آیت الله تلخابی، گفت: امروز اقتدار جمهوری اسلامی دشمن را به وحشت انداخت است و دلیل توطئه‌ها و فتنه‌انگیزی دشمن متوقف کردن روند رشد و پیشرفت کشور است.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله تلخابی، عضو مجلس خبرگان استان قزوین شامگاه پنجشنبه در دومین اجلاسیه سرداران و ۴۰۰ شهید شهرستان فراهان گفت: امروز اقتدار جمهوری اسلامی دشمن را به وحشت انداخت است و دلیل توطئه‌ها و فتنه‌انگیزی دشمن متوقف کردن روند رشد و پیشرفت کشور است.

وی افزود: برای رسیدن به این هدف دشمن تمام سرمایه خود را برای ایجاد ناامنی در جمهوری اسلامی به کار گرفته است البته با هوشیاری و بصیرت مردم راه به جایی نخواهد برد.

تلخابی با اشاره به موضوع برجام اظهارکرد: دشمن به برجام بیش تر از ایران نیاز دارد ولی جمهوری اسلامی علاوه برای اینکه برای برداشتن تحریم ها تلاش می کند به دنبال توسعه روابط با کشورهای منطقه است.

عضور مجلس خبرگان با بیان اینکه خدا دشمن را احمق آفرید، اظهارکرد: دشمن با برنامه ریزی هایی که در اتاق فکر علیه انقلاب داشت به بهانه فوت مهسا امینی، نظام و انقلاب را هدف قرار داده‌ بود.

وی با بیان اینکه امروز نظام جمهوری اسلامی ایران یک انقلاب با توان بالای نظامی و راهبردی است، افزود: با بصیرت مردم ایران توطئه دشمنان خنثی شد.

تلخابی با اشاره به آتش افروزی سلبریتی ها و برخی ورزشکاران در آشوب اخیر اظهارکرد: این افراد اگر جرات دارند به جای به جای تشویق جوانان به اغتشاش، خود به میدان بیایند تا ببیندند مردم با بصیرت چه واکنشی نشان می دهند.

عضو خبرگان رهبری بیان کرد: این افراد در کاخی خود در کشوری دیگر، مهره‌ صهیونیست‌ها برای بازی افکار عمومی هستند.

وی گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا و در پرتو رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب پر توانتر و قدرتمندتر از همیشه است و همه وظیفه دارند که برای پایداری انقلاب اسلامی در مسیر شهدا گام بردارند و ادامه دهنده راه آنان باشند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار
پربازدیدها