کی روش: اظهارات کلینزمن مایه شرمساری است/ یورگن، خودت استعفا بده! جام جهانی قطر| مصدوم‌کردن نیمار عمدی بود! آثار گسترده نماز شب در زندگی آزاد شدن فروش سهام عدالت فعلا منتفی است/ تسویه سود سهام عدالت ۱۴۰۰ شاید به فروردین ۱۴۰۲ کشیده شود تكاليف عمده براى رفع آلودگى هوا با كدام ارگان است؟ ایران با تکرار سناریوی «بازی قرن» مقابل آمریکا به دنبال شگفتی در جام جهانی رزمایش کمک مؤمنانه در اراک پرونده سازی ناقضان حقوق بشر علیه ایران قرارگاه مرکزی راهیان نور استان مرکزی برگزار شد دفاع مقدس نمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم ملت ایران است/ضرورت اهتمام ویژه رسانه ها به اردوهای راهیان نور
دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۵۰
کد خبر: 100651
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۷
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی:

برنامه‌ریزی برای تحقق جهاد تبیین مهمترین راهکار در برابر توطئه دشمنان است

نظری بیان کرد: همه باید در حوزه اطلاع‌رسانی و جهاد تبیین ظرفیت‌ها را پای‌کار بیاوریم و برنامه‌ریزی برای تحقق جهاد تبیین به‌عنوان مهم‌ترین راهکار در برابر توطئه‌های دشمنان یک ضرورت است و داشتن راهبرد برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان یک ضرورت مهم است.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهنام نظری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در نشست شورای اطلاع‌رسانی استان مرکزی گفت: رسانه‌ها در بازتاب اقدامات دولت و دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش جهادی و انقلابی داشته باشند و یکی از وظایف مهم شورای اطلاع‌رسانی نظارت مستمر بر تولید محتوا است و خروجی‌ها باید همراه با ابتکار، خلاقیت و اثرگذاری مطلوب باشد.

نظری اظهار کرد: اگر اطلاع‌رسانی‌ها دقیق، به‌موقع، همراه با سرعت عمل و بر اساس مطالبات مردم‌ انجام شود شاهد اثرگذاری خواهیم بود و قطعاً برکات فراوانی دارد و این نیازمند پای‌کار آوردن ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و خلاقیت‌ها است و از هیچ دستگاهی پذیرفته نیست در تولید محتوا کوتاهی کنند.

وی ادامه داد: محیط‌زیست یکی از مهمترین مطالبات مردم است و دولت سیزدهم در این راستا برنامه‌های جدی دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بیان کرد: خباثت‌های دشمنان در طی چند روز اخیر موجب شد بار دیگر شهدای عزیزی در برقراری امنیت را تقدیم انقلاب کنیم و شهدای اخیر مظلومانه به شهادت رسیدند و علیرغم اقتدار انقلاب اسلامی در همه ابعاد شاهد شهادت این عزیزان ‌برای دفاع از امنیت کشور هستیم.

نظری گفت: دشمن به دنبال انتقام از حماسه اربعین حسینی بود و حضور مقتدرانه رئیس‌جمهور در شانگهای که سال‌های سال منتظر آن بودیم و حضور انقلابی آیت‌الله رئیسی در سازمان ملل برای دفاع از ارزش‌های اسلامی پوزه دشمنان و جبهه استکبار و حامیان آنها را به خاک مالید.

وی افزود: به برکت هوشیاری و بصیرت مردم دشمن در حادثه اخیر برای فتنه‌انگیزی ناکام ماند و علیرغم خسارت‌های مادی و معنوی که به کشور وارد شد امروز شاهد برقراری امنیت در همه بخش‌های کشور هستیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: پشت پرده اتفاقات اخیر امپراطوری رسانه‌ای جبهه استکبار برای قرار دادن ایران اسلامی در موضع ضعف و تجزیه کشور بود و خوشبختانه مردم‌ در دو مرحله پاسخ محکمی به فتنه گران داند و با حضور مقتدرانه و باشکوه خود بار دیگر وفاداری خود نظام‌ اسلامی و رهبری را نشان دادند.

نظری بیان کرد: همه باید در حوزه اطلاع‌رسانی و جهاد تبیین ظرفیت‌ها را پای‌کار بیاوریم و برنامه‌ریزی برای تحقق جهاد تبیین به‌عنوان مهم‌ترین راهکار در برابر توطئه‌های دشمنان یک ضرورت است و داشتن راهبرد برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان یک ضرورت مهم است.

وی اظهار کرد: همه ظرفیت‌ها برای اطلاع‌رسانی و تحقق جهاد تبیین باید پای‌کار بیاید و سکوت رسانه‌های جریان انقلاب می‌تواند ضربه‌های محکم به کشور وارد کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: همکاری و تعامل دستگاه‌های امنیتی در حوادث اخیر برگ زرینی در کارنامه آنها اضافه کرد.

نظری بابیان اینکه داشتن راهبرد برای اطلاع‌رسانی در بحران‌ها یک ضرورت مهم است افزود: مقابله با هجمه‌های دشمنان در فتنه‌ها نیازمند تاکتیک و تکنیک‌های اثرگذار است و شورای اطلاع‌رسانی باید در این راستا راهبرد و برنامه‌ریزی دقیق داشته باشد.

وی گفت: سرعت، صحت، دقت و مخاطب شناسی برای تولید محتوا در بحران‌ها یک ضرورت مهم است و اگر در این حوزه ضعف داشته باشیم دشمنان با ابزار دروغ برای جوانان بحران سازی می‌کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: حضور مقتدرانه پلیس و دستگاه‌های امنیتی همواره برای مردم امیدآفرین و دلگرم‌کننده است و حضور بصیرانه و باشکوه مردم توطئه‌های دشمنان را ناکام گذاشت و موجب یاس و ناامیدی دشمنان شد.

وی اضافه کرد: تا زمانی که نظام مقدس جمهوری اسلامی مقابل زیاده‌خواهی‌ها و توطئه‌های جبهه استکبار و حامیان آنها مقتدرانه قرار دارد و پرچم حمایت از مستضعفین و مظلومین را به دست دارد فتنه‌انگیزی‌ها و توطئه‌های دشمنان وجود دارد و ما باید خود را در مقابل راهبردهای آنها آگاه کنیم.

نظری گفت: برگزاری دوره آموزشی برای اصحاب رسانه در بحران‌های امنیتی یک ضرورت مهم است که شورای اطلاع‌رسانی استان در این خصوص برنامه‌ریزی کند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار
پربازدیدها