کی روش: اظهارات کلینزمن مایه شرمساری است/ یورگن، خودت استعفا بده! جام جهانی قطر| مصدوم‌کردن نیمار عمدی بود! آثار گسترده نماز شب در زندگی آزاد شدن فروش سهام عدالت فعلا منتفی است/ تسویه سود سهام عدالت ۱۴۰۰ شاید به فروردین ۱۴۰۲ کشیده شود تكاليف عمده براى رفع آلودگى هوا با كدام ارگان است؟ ایران با تکرار سناریوی «بازی قرن» مقابل آمریکا به دنبال شگفتی در جام جهانی رزمایش کمک مؤمنانه در اراک پرونده سازی ناقضان حقوق بشر علیه ایران قرارگاه مرکزی راهیان نور استان مرکزی برگزار شد دفاع مقدس نمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم ملت ایران است/ضرورت اهتمام ویژه رسانه ها به اردوهای راهیان نور
دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۵۱
کد خبر: 100647
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۳

اغتشاش شبکه سلبریتی ها با اکانتهای فیک از عربستان و آمریکا/ ضرورت برخورد قاطع پس از مطالبه میلیونی+فیلم

تحریک برای افزایش تحریم ها، حذف ایران از جام جهانی و... از جمله مواردی است که از سوی شبکه سلبریتی ها با خط دهی سرویسها و رسانه های سعودی آمریکایی ادامه دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بررسی ها نشان میدهد، اکانتهای تعداد مشخصی از سلبریتی ها و ورزشکاران توسط اکانتهای فیک از عربستان و ایالات متحده برای ادامه اغتشاشات در فضای مجازی سازماندهی شده و پس از حضور میلیونی مردم و مطالبه برخورد قاطع، اکنون عملا فقط شبکه سلبریتی هایی که از خارج از مرزها حمایت می شوند در میدان خرابکاری ها باقی مانده است.

درحالی که اینترنت در ایران به دلیل سو استفاده پلتفورمهای آمریکایی برای ایجاد نا امنی و آشوب محدود شده، اکانت افراد فریب خورده ای مانند علی کریمی با صدها هزار لایک و کامنت پشتیبانی شده که عملا گاف ضد انقلاب در نشان دادن منشا خارجی این حمایت هاست.

تحریک برای افزایش تحریم ها، حذف ایران از جام جهانی و... از جمله مواردی است که از سوی این شبکه با خط دهی سرویسها و رسانه های سعودی آمریکایی ادامه داردو به نظر میرسد با هدف به حاشیه بردن توفیقات دولت جدید در انجام اصلاحات اقتصادی و پیمانهای جهانی برای تقویت شرایط کشور طراحی شده است.

captcha
آخرین اخبار
پربازدیدها