اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی بازدید وزیر میراث فرهنگی از موزه چهار فصل اراک گردشگری می تواند رتبه نخست درآمد پایدار کشور باشد استان مرکزی در رتبه دوم رفع موانع تولید در کشور/ 12 هزار و 500 شغل طی 7 ماهه نخست امسال در استان ایجاد شد
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۳۵
کد خبر: 100646
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۱

تلاش bbc برای لاپوشانی کمپین خارجی ها در ایران/ ضایع شدن انقلاب رباتها با قطع اینترتت

قطعی اینترنت در ایران باعث گاف کمپین اکانتهای سعودی و آمریکایی در ایران شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قطعی اینترنت در ایران باعث گاف کمپین اکانتهای سعودی و آمریکایی در ایران شده. به این دلیل که علی رغم عدم دسترسی به چند شبکه اجتماعی خارجی در ایران، کمپین سازی آشوبگران همچنان با آمار بسیار نا متعارف در حال رشد است. برای مثال رای به نظر سنجی یکی از فوتبالیستهای فراری به خارج از کشور در شرایط قطع اینترنت به ۸۰۰ هزار رای رسیده در حالی که همه کاربران فعال توییر فارسی کمتر از ۴ میلیون است!

بررسی لایکها و رای ها در این پویش های رباتیک نشان می دهد بیش از ۷۰٪ این اکانتها با مخاطب صفر! و ساخته شده در ۲ ماه گذشته هستند. توییتر هم علی رغم شیوه همیشگی نه تنها با این اکانتها مقابله نکرده بلکه برعکس اکانتهای ایرانی را مسدود می کند.   

بی بی سی فارسی برای لاپوشانی این گاف در گزارشی هدفمند از کاهش مشارکت در کمپین های ضد انقلاب خبر داده در حالی که این کمپین مطالبه #برخورد_قاطع با آشوبگران است که به دلیل قطعی اینترنت و عدم دسترسی کاربران داخلی کاهش داشته ولی به دلیل فراگیری همچنان داغ ترین موضوع توییتراست.

captcha
آخرین اخبار