اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی بازدید وزیر میراث فرهنگی از موزه چهار فصل اراک گردشگری می تواند رتبه نخست درآمد پایدار کشور باشد استان مرکزی در رتبه دوم رفع موانع تولید در کشور/ 12 هزار و 500 شغل طی 7 ماهه نخست امسال در استان ایجاد شد
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۴۷
کد خبر: 100626
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۷

اغتشاش شبکه سلبریتی ها با اکانتهای فیک از عربستان و آمریکا/ ضرورت برخورد قاطع پس از مطالبه میلیونی

تحریک برای افزایش تحریم ها، حذف ایران از جام جهانی و... از جمله مواردی است که از سوی شبکه سلبریتی ها با خط دهی سرویسها و رسانه های سعودی آمریکایی ادامه دارد.

به گزارش دیار آفتاب به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بررسی ها نشان میدهد، اکانتهای تعداد مشخصی از سلبریتی ها و ورزشکاران توسط اکانتهای فیک از عربستان و ایالات متحده برای ادامه اغتشاشات در فضای مجازی سازماندهی شده و پس از حضور میلیونی مردم و مطالبه برخورد قاطع، اکنون عملا فقط شبکه سلبریتی هایی که از خارج از مرزها حمایت می شوند در میدان خرابکاری ها باقی مانده است.

درحالی که اینترنت در ایران به دلیل سو استفاده پلتفورمهای آمریکایی برای ایجاد نا امنی و آشوب محدود شده، اکانت افراد فریب خورده ای مانند علی کریمی با صدها هزار لایک و کامنت پشتیبانی شده که عملا گاف ضد انقلاب در نشان دادن منشا خارجی این حمایت هاست.

تحریک برای افزایش تحریم ها، حذف ایران از جام جهانی و... از جمله مواردی است که از سوی این شبکه با خط دهی سرویسها و رسانه های سعودی آمریکایی ادامه داردو به نظر میرسد با هدف به حاشیه بردن توفیقات دولت جدید در انجام اصلاحات اقتصادی و پیمانهای جهانی برای تقویت شرایط کشور طراحی شده است

captcha
آخرین اخبار