در 24 ساعت گذشته؛

حوادث رانندگی در استان مرکزی 12 کشته و مجروح بر جای گذاشت

در جریان حوادث رانندگی 24 ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی استان مرکزی طی دو حادثه 3 نفر جان باختند و 9 نفر مجروح شدند.
کد خبر: ۱۰۰۶۱۷ تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷

به گزارش دیار آفتاب؛ روز گذشته محورهای مواصلاتی استان مرکزی شاهد وقوع چند حادثه رانندگی بود که این حوادث منجر به فوت 3 نفر و مجروح شدن 9 نفر دیگر از سرنشینان خودروهای حادثه دیده گردید.

بامداد روز گذشته برخورد یک دستگاه خودروی سواری کوئیک با سواری پراید در اتوبان ساوه-تهران یک کشته و 3 مجروح برجای گذاشت. 

سرهنگ محمد پور شمس رئیس پلیس راه فرماندهي انتظامي استان مرکزی در بیان جزئیات این حادثه گفت: در سانحه رانندگي ساعت 02:33 بامداد روز گذشته که بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری کوئیک با خودروی سواری پراید در اتوبان ساوه- تهران به وقوع پيوست، یکی از سرنشینان پراید در دم فوت کرد و 3 نفر دیگر مجروح شدند.

وی افزود : كارشناس تصادفات پلیس راه علت این حادثه را " عدم رعایت فاصله طولی از سوی خودروی پراید نسبت خودروی کوئیک" اعلام كرد.

همچنین صبح دیروز در پی واژگونی یک دستگاه سواری تیبا در محوراراک – قم یکی ازسرنشینان خودرو پس از انتقال به بیمارستان جان باخت و 2 نفر دیگر مجروح شدند. 

درساعت 09:28 صبح دیروز در پی اعلام گزارش های مردمی به مرکز فوریتهای پلیس 110 استان مبنی بر وقوع یک فقره سانحه رانندگی در محور اراک - قم بلافاصله تیم های امدادی و انتظامی در محل حادثه حاضر شدند.

در بررسی از محل مشخص شد در این حادثه که بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری تیبا رخ داده، یکی از سرنشینان خودرو پس از انتقال به بیمارستان جان باخته و 2 نفر دیگر مجروح شدند.

بنا بر این گزارش علت اين سانحه از سوي كارشناس تصادفات پلیس راه "عدم توجه به جلو " اعلام شد.

روز گذشته همچنین در سانحه ای دیگر بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس در محور اراک- قم یک نفرجان باخت و 4 نفر دیگر مصدوم شدند. 

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی در بیان جزئیات این حادثه رانندگی گفت: در ساعت 6 صبح روز گذشته، بر اثر واژگونی يك دستگاه خودروی سواری پژو پارس در محور اراک – قم یکی ازسرنشینان خودرو بر اثر شدت جراحات وارد شده در دم فوت کرد و 4 نفر دیگر مجروح شدند.

این مقام انتظامی افزود: علت این حادثه، از سوی کارشناس تصادفات پلیس راه "بی احتیاطی از جانب راننده وسیله نقلیه " اعلام شد.

انتهای پیام/