اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی بازدید وزیر میراث فرهنگی از موزه چهار فصل اراک گردشگری می تواند رتبه نخست درآمد پایدار کشور باشد استان مرکزی در رتبه دوم رفع موانع تولید در کشور/ 12 هزار و 500 شغل طی 7 ماهه نخست امسال در استان ایجاد شد
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۵۶
کد خبر: 100617
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۸
در 24 ساعت گذشته؛

حوادث رانندگی در استان مرکزی 12 کشته و مجروح بر جای گذاشت

در جریان حوادث رانندگی 24 ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی استان مرکزی طی دو حادثه 3 نفر جان باختند و 9 نفر مجروح شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ روز گذشته محورهای مواصلاتی استان مرکزی شاهد وقوع چند حادثه رانندگی بود که این حوادث منجر به فوت 3 نفر و مجروح شدن 9 نفر دیگر از سرنشینان خودروهای حادثه دیده گردید.

بامداد روز گذشته برخورد یک دستگاه خودروی سواری کوئیک با سواری پراید در اتوبان ساوه-تهران یک کشته و 3 مجروح برجای گذاشت. 

سرهنگ محمد پور شمس رئیس پلیس راه فرماندهي انتظامي استان مرکزی در بیان جزئیات این حادثه گفت: در سانحه رانندگي ساعت 02:33 بامداد روز گذشته که بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری کوئیک با خودروی سواری پراید در اتوبان ساوه- تهران به وقوع پيوست، یکی از سرنشینان پراید در دم فوت کرد و 3 نفر دیگر مجروح شدند.

وی افزود : كارشناس تصادفات پلیس راه علت این حادثه را " عدم رعایت فاصله طولی از سوی خودروی پراید نسبت خودروی کوئیک" اعلام كرد.

همچنین صبح دیروز در پی واژگونی یک دستگاه سواری تیبا در محوراراک – قم یکی ازسرنشینان خودرو پس از انتقال به بیمارستان جان باخت و 2 نفر دیگر مجروح شدند. 

درساعت 09:28 صبح دیروز در پی اعلام گزارش های مردمی به مرکز فوریتهای پلیس 110 استان مبنی بر وقوع یک فقره سانحه رانندگی در محور اراک - قم بلافاصله تیم های امدادی و انتظامی در محل حادثه حاضر شدند.

در بررسی از محل مشخص شد در این حادثه که بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری تیبا رخ داده، یکی از سرنشینان خودرو پس از انتقال به بیمارستان جان باخته و 2 نفر دیگر مجروح شدند.

بنا بر این گزارش علت اين سانحه از سوي كارشناس تصادفات پلیس راه "عدم توجه به جلو " اعلام شد.

روز گذشته همچنین در سانحه ای دیگر بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس در محور اراک- قم یک نفرجان باخت و 4 نفر دیگر مصدوم شدند. 

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی در بیان جزئیات این حادثه رانندگی گفت: در ساعت 6 صبح روز گذشته، بر اثر واژگونی يك دستگاه خودروی سواری پژو پارس در محور اراک – قم یکی ازسرنشینان خودرو بر اثر شدت جراحات وارد شده در دم فوت کرد و 4 نفر دیگر مجروح شدند.

این مقام انتظامی افزود: علت این حادثه، از سوی کارشناس تصادفات پلیس راه "بی احتیاطی از جانب راننده وسیله نقلیه " اعلام شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار