تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان مرکزی اصحاب رسانه در تحقق جهاد تبیین وظیفه سنگینی بر عهده دارند 10 میلیارد ریال تسهیلات به هنرمندان صنایع‌دستی خنداب پرداخت شد ملتی که خود، دشمن و زمانش را بشناسد مقتدر است/ رسانه‌ها در خط مقدم جهاد تبیین‌اند بزرگ‌ترین ائتلاف رسانه‌ای دنیا علیه جمهوری اسلامی شکل‌گرفته است رسانه‌ها محور شکوفایی و توسعه کشور قلمداد می‌شوند
جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۴
کد خبر: 100513
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۴
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

دفاع مقدس چراغ راه آینده ملت است/ تضعیف نیروهای مسلح گناهی نابخشودنی و خیانت به مردم است

دری نجف‌آبادی گفت: نیروهای مسلح بزرگترین پشتوانه ملت ایران و پیشرفت کشور هستند و تضعیف نیروهای مسلح گناهی نابخشودنی و خیانت به مردم است.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در رژه نیروهای مسلح استان به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: ملت ایران ملتی ولایتمدار، شجاع، غیور، تحول آفرین و تحول خواه است و در طول ۴۳ سال گذشته حماسه های بزرگی خلق کرده و فرهنگ تبعیت از ولایت، ایثار و شهادت طلبی همواره زنده و پویا است و رمز موفقیت ملت ایران تبعیت از ولایت است و با این فرهنگ و روحیه قله های بلند افتخار و سربلندی را طی خواهد کرد.

دری نجف آبادی اظهار کرد: جبهه قرآن، ولایت، ایثار و شهادت طلبی به برکت حضور جوانان غیور و نیروهای مسلح مقتدر همواره پیروز میدان های نبرد بوده و دشمنان در طی ۴۳ سال گذشته در راهبردهای خود با شکست جدی مواجه شده است.

وی ادامه داد: دشمن در هشت سال جنگ تحمیلی انتظار تجزیه کشور و توطئه آفرینی در کشور داشت که با ایثار و ازخودگذشتگی ملت مواجه شد و مردم با مقاومت حماسه های بزرگی خلق کردند.

امام جمعه اراک بیان کرد: دفاع مقدس برای نسل های آزادی خواه و نسل های آینده درس ابتکار، خلاقیت و وحدت کلمه است و گرامیداشت هفته دفاع مقدس برکات فراوانی برای جوانان و کشور خواهد داشت.

دفاع مقدس چراغ راه آینده ملت است

وی گفت: دفاع مقدس چراغ راه آینده ملت است و ملت ایران با تأسی از دفاع مقدس می‌تواند مشکلات و بحران‌ها را با موفقیت پشت سر بگذارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: امروز نیاز است فرهنگ دفاع مقدس در دانشگاه‌ها و مدارس بیشتر مورد توجه قرار گیرد تا نسل‌های جدید و آینده کشور بتوانند از این فرهنگ نجات‌بخش بهتر استفاده کنند و لازم است در کتاب‌های درسی توجه ویژه‌ای به این مسئله شود.

دری نجف‌آبادی یادآور شد: امروز به برکت دفاع مقدس در بسیاری از حوزه‌ها صاحب اقتدار و عزت هستیم و خودکفایی در بسیاری از عرصه‌ها از جمله دفاعی و موشکی حاصل الگو گیری از فرهنگ دفاع مقدس است که باید در سایر عرصه‌ها موردتوجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: امروز اقتدار بازدارنده در کشور حاصل فرهنگ‌ دفاع مقدس است و ایران اسلامی به برکت دفاع مقدس پایگاه عزت ملت مسلمان شده و دشمنان از اقتدار و بازدارندگی و توان دفاعی کشور به شدت هراس و واهمه دارند.

نیروهای مسلح همواره پیشتاز و پیشگام در صحنه های افتخار آفرینی و حماسه آفرینی هستند

امام جمعه اراک با اشاره به اینکه نیروهای مسلح همواره پیشتاز و پیشگام در صحنه های افتخار آفرینی و حماسه آفرینی هستند بیان کرد: حرکت امید بخش و شتابنده آنها در عرصه های دفاعی و خدمت به مردم ‌همواره باید ادامه پیدا کند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تاکید بر اینکه دشمن با ابزار فضای مجازی به دنبال سوء استفاده از اتفاقات کشور است گفت: نیاز است آمادگی همه جانبه و هوشیاری در مقابله با توطئه های آنها داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ‌ علوی، حسینی و فاطمی همواره پشتوانه ملت ایران است افزود: امروز نیروهای مسلح با تکیه بر فرهنگ‌ عاشورایی باید اقتدار روز افزون و آمادگی خود را در مقابله با مسائل و حوادث مختلف بالا ببرند.

دری نجف آبادی گفت: نیروهای مسلح بزرگترین پشتوانه ملت ایران و پیشرفت کشور هستند و تضعیف نیروهای مسلح گناهی نابخشودنی و خیانت به مردم است.

رسیدن ‌به رشد ۸ درصدی و صادرات ۲ میلیارد دلاری در استان مرکزی موردتوجه مدیریت ارشد استان باشد

امام‌جمعه اراک با تأکید بر اینکه رسیدن ‌به رشد ۸ درصدی و صادرات ۲ میلیارد دلاری در استان مرکزی موردتوجه مدیریت ارشد استان باشد بیان کرد: این نیازمند عزم همه‌جانبه و همت و تلاش جهادی است و همه باید دولت سیزدهم را در اجرای مأموریت‌ها کمک دهند.

وی خاطرنشان کرد: امروز جبهه فرهنگی و اقتصادی کشور با الگو گیری از جبهه دفاعی کشور باید منشأ خیرات و برکات فراوانی باشد و نباید مشکلات اقتصادی و فرهنگی اصل نظام اسلامی را زیر سؤال ببرد و ملت را از مسیر اصلی آرمان‌های خود منحرف سازند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار