10 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در اراک پلمب شد کنگره شهدای استان مرکزی با محوریت مردم و خصوصا جوانان نقش آفرینی می کند/راه اندازی قرارگاه تخصصی جهاد تبیین به برکت کنگره شهدا پیش بینی افزایش فروش نفت/ ژاپن از خریداران سنتی نفت ایران است ب ام و XM ۲۰۲۳ تندیس معلم در دلیجان رونمایی شد دستگيري سارق پارکینگ آپارتمان های مسکونی با 9 فقره سرقت در اراک/ 500 میلیون ریال از اموال سرقتی کشف شد تعادل عرضه و تقاضا در اغلب خودروهای تولیدی کشور در نیمه دوم امسال خاندوزی: اعطاى ٧٩٣ هزار وام خرد و بدون ضامن تا ١٥ شهریور ١٤٠١/ رشد اقتصادی کشور به ۳.۸ درصد رسید کشف 19 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرکزی / 8 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۳:۵۶
کد خبر: 100505
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۴
معاون هماهنگ‌کننده سپاه:

ضرورت محاکمه مسئولان سایت ها و کانال هایی که دروغ پراکنی می کنند

سردار نقدی با بیان اینکه مسئولان قضایی و اجرایی قول داده‌اند پرونده حادثه مهسا امینی را رسیدگی کنند، گفت: کانال‌داران و سایت‌دارانی که دروغ‌پراکنی و شبهه‌پراکنی کرده و با آل سعود هم‌نوا شده‌اند باید در دادگاه جوابگوی تهمت‌هایی که به نیروهای انتظامی زده‌اند، باشند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مراسم گرامیداشت  هفته دفاع مقدس در محل مرکز فرماندهی الکترونیک سپاه برگزار شد و سردار نقدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه در سخنانی گفت: تهاجم دشمن ادامه دارد. دفاع مقدس هم در تمام این سالها ادامه داشته و دارد و خداوند هم همیشه وعده خودش را که پیروزی مؤمنان مقاوم و پایدار بوده است را محقق کرده و خواهد کرد، همانگونه که در دفاع مقدس اینگونه شد.

وی افزود: همه دنیا برای تجهیز رژیم بعث وارد عمل شدند و هر تسلیحاتی را از دست می‌داد با فوریت با بهترین سلاح روز جایگزین می‌کردند .

 معاون هماهنگ‌کننده سپاه با بیان اینکه دشمن ما با ۳۰۰ فروند هواپیمای جنگی معمولی وارد جنگ با ما شد و با ۶۱۰ فروند هواپیمای پیشرفته روز خارج شد، گفت: دشمن با ۳۵۰۰ تانک وارد جنگ شد و با وجود از دست دادن ۷۳۶۰ تانک در پایان جنگ با بیشتر از ۵۵۰۰ دستگاه تانک مدرن جنگ را پایان برد، اما با وجود این همه امکانات شکست خورد.

سردار نقدی اضافه کرد: امروز هم تهاجم در عرصه جنگ رسانه و عملیات روانی ادامه دارد و شما می‌بینید این روزها امپراتوری رسانه‌ای دشمن چگونه فوت اتفاقی یک خانم را که می‌تواند هر انسانی را متأثر کند دستاویز رسانه‌های خود قرار داده و اشک تمساح می‌ریزد.

وی تصریح کرد: آل سعود که خشن‌ترین رژیم منطقه است، با خونسردی تمام خبرنگار مخالف خود، «عدنان خاشقچی» را در سفارتخانه‌اش در ترکیه با اره برقی تکه‌تکه کرد و این مسأله برای همه دنیا هم آشکار شد و از طرفی نوجوان چهارده ساله را به جرم پخش اعلامیه در روز روشن با شمشیر گردن زد.

 معاون هماهنگ‌کننده سپاه با تأکید بر اینکه رژیمی که صدها هزار یمنی را قتل عام و بی‌خانمان و اتوبوس نوجوانان حافظ قرآن یمنی را بمباران و همه نوجوانان و کودکان را شهید کرد، در قبال این انبوه جنایت خم به ابرو نیاورد، اینک داغدار مرگ اتفاقی یک ایرانی شده و زانوی غم در بغل گرفته است و رسانه‌هایش در این اندوه شب و روز ندارند، اظهار داشت:‌ رژیم آمریکا صدها هزار عراقی را کشت، ننگ شکنجه‌گاه‌های گوانتانامو و ابوغریب را بر پیشانی دارد که هزاران نفر در آنجاها کشته یا ناقص شدند و فیلم این جنایات هم توسط معترضان ارتش خودشان منتشر شد.

سردار نقدی ادامه داد: همه دنیا دیدند، اما در قبال این همه جنایت فجیع، آخ هم نگفتند، حالا دلسوز مرگ اتفاقی یک خانم شده است، آمریکا که با بمباران بیمارستان قندوز در افغانستان صدها بیمار و پزشک و زن در حال زایمان و کودک تازه متولد شده را کشت و به خاک و خون کشید، حالا برای مرگ اتفاقی یک نفر اشک می‌ریزد.

وی تأکید کرد: رژیم کودک‌کش صهیونیستی که هر روز در حال کشتار کودکان مظلوم است و تنها در یک فقره حمله به پناهگاه کودکان یتیم در «قانا» در جنوب لبنان ۱۰۶ نفر را کشت و دوماه پیش خانم خبرنگار را با شلیک مستقیم کشت، اینها مدافع حقوق بشر شده‌اند و از غم مرگ یک خانم ایرانی خواب و خوراک ندارند و همه توانشان را برای به آشوب کشاندن خیابان‌ها به صحنه آورده‌اند.

 معاون هماهنگ‌کننده سپاه با بیان اینکه یک عده افراد بی‌رحم فضای مجازی را جولانگاه توهین و تهمت به نیروهای انتظامی کرده‌اند، گفت: نیروی انتظامی که مظهر اقتدار ملی و نماد امنیت کشور است و هر روز برای امنیت و آسایش مردم فداکاری می‌کند و قربانی می‌دهد و مردم دارند شهدای این نیرو در مرزها در برخورد با قاچاقچیان موادمخدر را تشییع می‌کنند، ناجوانمردانه آماج تهمت و افترا قرار می‌گیرد.

سردار نقدی ادامه داد: مسئولان قضایی و اجرایی قول داده‌اند پرونده حادثه مهسا امینی را رسیدگی کنند، اگر تهمت‌زنندگان و توهین‌کنندگان به نیروهای انتظامی را محاکمه و مجازات نکنند، امنیت کشور را به مخاطره انداخته‌اند و مردم آن‌ها را نخواهند بخشید.

وی افزود: کانال‌داران و سایت‌دارانی که دروغ‌پراکنی و شبهه‌پراکنی کرده و با آل سعود هم‌نوا شده‌اند باید در دادگاه جوابگوی تهمت‌هایی که به نیروهای انتظامی زده‌اند، باشند.

 معاون هماهنگ‌کننده سپاه تصریح کرد: این هرج و مرج‌ها نتیجه فضای مجازی رها است که مسئولان مربوط ترجیح داده‌اند مدیریت آن در دست دشمن باقی بماند و مادام که مدیریت فضای مجازی در کنترل دشمنان این ملت باشد می‌توانند با عملیات روانی هر حادثه را تبدیل به ناامنی و اغتشاش کنند، امیدوارم مسئولان مربوط از خواب غفلت بیدار شوند و به حاکمیت دشمن در فضای مجازی کشور خاتمه دهند.

captcha
آخرین اخبار