10 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در اراک پلمب شد کنگره شهدای استان مرکزی با محوریت مردم و خصوصا جوانان نقش آفرینی می کند/راه اندازی قرارگاه تخصصی جهاد تبیین به برکت کنگره شهدا پیش بینی افزایش فروش نفت/ ژاپن از خریداران سنتی نفت ایران است ب ام و XM ۲۰۲۳ تندیس معلم در دلیجان رونمایی شد دستگيري سارق پارکینگ آپارتمان های مسکونی با 9 فقره سرقت در اراک/ 500 میلیون ریال از اموال سرقتی کشف شد تعادل عرضه و تقاضا در اغلب خودروهای تولیدی کشور در نیمه دوم امسال خاندوزی: اعطاى ٧٩٣ هزار وام خرد و بدون ضامن تا ١٥ شهریور ١٤٠١/ رشد اقتصادی کشور به ۳.۸ درصد رسید کشف 19 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرکزی / 8 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۳:۵۵
کد خبر: 100499
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۳

دستگیری ده ها نفر در تشییع ملکه انگلیس + فیلم

دستگیری ها و بازداشت هایی در مراسم تشییع ملکه انگلستان رخ داد که در رسانه های این کشور انعکاس داشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه بین الملل "تیتریک"؛ دستگیری ها و بازداشت هایی در مراسم تشییع ملکه انگلستان رخ داد که در رسانه های این کشور انعکاس داشت.

به این اقدام پلیس از نگاه رسانه های انگلیسی می پردازیم:

دستگیری ده ها نفر در تشییع ملکه انگلیس + فیلم

یاکیماهرالد: 67 نفر در لندن در بحبوحه تشییع جنازه ملکه الیزابت به دلیل اعتراض مسالمت آمیز به گذشته استعماری دولت انگلیس دستگیر شدند.

در این مراسم که به "بزرگترین رویداد امنیتی" تاریخ انگلیس تبدیل شد، 15000 افسر پلیس و 1500 سرباز در خیابان های لندن مراقب تحرکات عزاداران بودند.

دستگیری ده ها نفر در تشییع ملکه انگلیس + فیلم

گاردین: یک مرد 43 ساله هنگ کنگی به نام "پانگ" که در مراسم تشییع ملکه مقابل کنسولگری انگلیس با سازدهنی سرود ملی انگلستان و آهنگ اعتراضی طرافدار دموکراسی را برای مردم می نواخت و مورد تشویق و تحسین عزاداران قرار گرفت، به اتهام فتنه گری و فتنه انگیزی توسط پلیس لندن دستگیر شد.

خبرنگاران محلی از نوازنده سازدهنی در حال بازجویی توسط پلیس و بازداشت عکس گرفتند.

دستگیری ده ها نفر در تشییع ملکه انگلیس + فیلم

بی‌بی‌سی: حداقل 67 نفر طی عملیات پلیس در مراسم تشییع جنازه ملکه در لندن دستگیر شدند.

این عملیات با حضور بیش از 10000 افسر به بزرگترین عملیات پلیس در این کشور تبدیل شد.

دستگیری ده ها نفر در تشییع ملکه انگلیس + فیلم

دِدلاین: مرد 28 ساله به نام "محمد خان" که در مراسم فوت ملکه الیزابت از صف عزاداران خارج شد و به سمت تابوت دوید و پرچم را به سمت خود کشید به اتهام اغتشاش و بر هم زدن نظم عمومی توسط پلیس دستگیر شد.

با اقدام این مرد، پخش زنده رویداد در سالن وست مینستر متوقف شد.

دستگیری ده ها نفر در تشییع ملکه انگلیس + فیلم

استاندارد: پلیس 67 نفر را در لندن در بحبوحه بزرگترین عملیات امنیتی در تاریخ انگلستان دستگیر کرد.

15000 افسر پلیس و 1500 سرباز در خیابان های لندن مراقب تحرکات عزاداران بودند و از خانواده سلطنتی، رهبران جهان و دیگر مقامات محافظت می کردند.

پلیس و سرویس های امنیتی نسبت به احتمال حملات با چاقو، بمب ها و سایر تهدیدها یا حوادث احتمالی تروریستی هوشیار بودند.

پلیس مسلح، موتورسواران اسکورت، ماموران گشت زنی سواره، تیم های دارای سگ های پلیس، تک تیراندازها در پشت بام و یگان دریایی از جمله تیم های تخصصی درگیر در مراسم تشییع ملکه بودند.

دستگیری ده ها نفر در تشییع ملکه انگلیس + فیلم

لندن ورلد: 67 دستگیری هنگام مراسم تشییع جنازه ملکه صورت گرفت.

بیش از 3000 افسر پلیس در این مراسم حضور داشتند، و بزرگترین عملیات امنیتی کشور را تجربه کردند.

افراد سلطنتی و فهرست بلندبالایی از رهبران جهان و دیگر مقامات بلندپایه، همگی باید به عنوان بخشی از کار بزرگی که هزاران افسر پلیس با آن مواجه بودند، محافظت می شدند.

دستگیری مردم در تشییع ملکه

معصومه میرحسینی – تیتریک

captcha
آخرین اخبار