راه اندازی موکب شهدای مدافع حرم برای خدمت به مسافرین در خیرآباد اراک اسماعیل رضایی از شهدای شاخص تفرش، شهید شاخص بسیج اصناف کشور ۱۴۰۲ شد بازار شب عید اراک در آخرین روز سال در تب‌و‌تاب+فیلم هشدار سطح زرد هواشناسی استان مرکزی در مورد بارش باران و برف و باد شدید  جزئیات افزایش حداقل دستمزد کارگران در سال 1402 رونق بازار دستفروشان در آستانه عید نوروز در اراک ملی شدن صنعت نفت از رهبری روحانیت تا خوش خیالی مصدق در اعتماد به آمریکا رتبه‌های تک‌رقمی استان مرکزی در تولید 14 محصول مهم کشاورزی خواهرانم حجابتان را رعایت کنید حال و هوای بازار شب عید در اراک+فیلم
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۲
کد خبر: 100493
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۲
فرمانده سپاه زرندیه:

100 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در زرندیه برگزار می‌شود

صادقی با اشاره به برگزاری بیش از 100 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در زرندیه گفت: برگزاری یادواره‌های شهدا در نقاط مختلف شهرستان، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، رزمایش کمک مؤمنانه، افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی، همایش پیشکسوتان دفاع مقدس، افتتاح مراکز مشاوره و باشگاه پینت بال، نواختن زنگ مقاومت ، برگزاری مسابقات ورزشی و... را از جمله برنامه های شاخص این ایام عنوان کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محسن صادقی فرمانده سپاه زرنديه در جمع خبرنگاران در خصوص برنامه‌های شهرستان زرندیه در هفته دفاع مقدس گفت: امروز اگر همه ما در کنار و همراه هم باشیم از این مقطع سختی که دشمن در عرصه اقتصادی - روانی و فرهنگی علیه ما به راه انداخته پیروز بیرون خواهیم آمد.

صادقی با تأکید بر حفظ فرهنگ دفاع مقدس و انتقال آن به نسل‌های آینده افزود: سیر تاریخ انقلاب و دفاع مقدس، پرداختن به نقش امام (ره) و رهبری در دفاع مقدس، پرداختن به نقش مردان،‌ زنان و آحاد مردم در دفاع همه‌جانبه، پرداختن به نقش رسانه‌ها و تبلیغات در دفاع مقدس، معرفی الگوها و اسوه‌های ایثار، شهادت،‌ جانبازی و آزادگی در دفاع مقدس، آشنایی با علل تحمیل جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران، معرفی قشرها، اصناف و گروه‌های مدافع انقلاب ازجمله اهداف برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.

صادقی دلیل برگزاری برنامه‌های دفاع مقدس را آگاهی دادن به مردم به‌ویژه جوانان عنوان کرد و افزود: سپاه خود را موظف می‌داند بابیانی نرم و شفاف و با بهره‌گیری از امکانات به سؤالات  و شبهات جوانان پاسخ بگوید و مقام شهدا و صحنه‌های بی‌بدیل هشت سال دفاع مقدس را به تصویر بکشد.

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های امسال با شعار ما مقاوم هستیم ، یادآور سخن امام خمینی(ره) که فرمودند «ما از حرکات خود حتی لحظه‌ای نادم و پشیمان نیستیم، ما در جنگ تحمیلی انقلاب خود را به سراسر جهان صادر کردیم و شناساندیم» شد و گفت: هشت سال دفاع مقدس ثمرات زیادی را برای انقلاب و کشور عزیزمان به ارمغان آورده است که یکی از مهم‌ترین ثمرات آن ایستادگی و مقاومت در برابر تحریم‌ها و زورگویی‌های غرب است.

فرمانده سپاه زرندیه در انتها با اشاره به برگزاری بیش از 100 عنوان برنامه ، برگزاری یادواره‌های شهدا در نقاط مختلف شهرستان ، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی ، رزمایش کمک مؤمنانه ، افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی ، همایش پیشکسوتان دفاع مقدس ، افتتاح مراکز مشاوره و باشگاه پینت بال، نواختن زنگ مقاومت ، برگزاری مسابقات ورزشی و... را ازجمله برنامه‌های شاخص این ایام عنوان کرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار