10 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در اراک پلمب شد کنگره شهدای استان مرکزی با محوریت مردم و خصوصا جوانان نقش آفرینی می کند/راه اندازی قرارگاه تخصصی جهاد تبیین به برکت کنگره شهدا پیش بینی افزایش فروش نفت/ ژاپن از خریداران سنتی نفت ایران است ب ام و XM ۲۰۲۳ تندیس معلم در دلیجان رونمایی شد دستگيري سارق پارکینگ آپارتمان های مسکونی با 9 فقره سرقت در اراک/ 500 میلیون ریال از اموال سرقتی کشف شد تعادل عرضه و تقاضا در اغلب خودروهای تولیدی کشور در نیمه دوم امسال خاندوزی: اعطاى ٧٩٣ هزار وام خرد و بدون ضامن تا ١٥ شهریور ١٤٠١/ رشد اقتصادی کشور به ۳.۸ درصد رسید کشف 19 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرکزی / 8 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۹
کد خبر: 100489
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
رئیس انجمن یهودیان یزد:

رژیم غاصب صهیونیستی پشت پرده تمام فتنه های کشور است/ اتحاد و هوشیاری ملت ایران نسبت به اقدامات دشمن

گوهریان، رئیس انجمن یهودیان یزد گفت: فراگیر شدن توهین به پرچم ایران جز اهداف رژیم جنایتکار و غاصب صهیونیستی برای خدشه وارد کردن به هویت ملت ایران است.

به گزارش دیار آفتاب خداداد گوهریان در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با بیان اینکه پرچم هر کشور نماد و هویت یک ملت است و  دشمن برای نفوذ به هرکشوری اولین اقدامی که انجام می دهد به زیر کشیدن پرچم کشور است،تصریح کرد: پرچم کشور عزیزمان  با  رنگ های سفید، قرمز و سبز و کلمه " الله " منقش در میان آن یک ویژگی خاصی برای ایرانیان دارد که برای تمام گروه ها و مذاهب ارزشمند است که باعث شده از توهین به این پرچم به شدت ناراحت شوند.

وی ادامه داد: توهین به پرچم به بهانه یک مشکل  که واقعا کوچک و کم اهمیت است به نظر قانع کننده و موجه نیست و به نظر می رسد اهداف دیگری پشت این اقدام است زیرا که در تمام جنگ ها دشمن پس از فتح، اولین اقدامی که انجام می دهد به زیرکشیدن پرچم آن کشور است و  حرکت اخیر عده ای در کشور عزیزمان نیز در راستای تکمیل پازل دشمن است.

رئیس انجمن یهودیان یزد با اشاره به اینکه در زمان جنگ تحمیلی هزاران جوان پاک که عاشق این ملت بودند برای برافراشته نگه داشتن این پرچم جان خود را فدا کردند اظهار داشت: اختلاف دیدگاه و نظر در تمام دنیا و در مباحث مختلف وجود دارد و اعتراضاتی هم در این راستا شکل میگیرد مثل اعتراضات کارگری، بازنشستگان و... ولی اینکه در این اختلافات، فردی به  هویت خودش توهین کند با هیچ عقل سلیمی همخوانی ندارد.

وی با تاکید بر اینکه تمام اقلیت ها و اقوام ایرانی زیر پرچم کشور هویت دارند ابراز داشت:اگر ورزشکاری افتخاری کسب کرد یا اگر هنرمندی در عرصه ای درخشیده این پرچم کشورمان بوده که به عنوان معرف وی برافراشته شده حال اینکه عده ای به این معرفی نامه توهین میکنند به بهانه هایی که واقعا کوچک است باید شک کرد در نیت و البته ملیت آنها، آیا چنین افرادی واقعا ایرانی هستند؟

گوهریان ادامه داد: این اقدامات در راستای اهداف دشمنان این مرز و بوم و در راس آنها رژیم غاصب صهیونیستی است که خود سردمدار جنایات بشری است و برای این جنایات خود هیچ حد و مرزی ندارد.

رئیس انجمن یهودیان یزد در پایان عنوان داشت: ملت بصیر ایران نسبت به تمام اتفاقات و اقداماتی که توسط دشمنان به وقوع می پیوندد آگاه، هوشیار و متحد هستند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار