10 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در اراک پلمب شد کنگره شهدای استان مرکزی با محوریت مردم و خصوصا جوانان نقش آفرینی می کند/راه اندازی قرارگاه تخصصی جهاد تبیین به برکت کنگره شهدا پیش بینی افزایش فروش نفت/ ژاپن از خریداران سنتی نفت ایران است ب ام و XM ۲۰۲۳ تندیس معلم در دلیجان رونمایی شد دستگيري سارق پارکینگ آپارتمان های مسکونی با 9 فقره سرقت در اراک/ 500 میلیون ریال از اموال سرقتی کشف شد تعادل عرضه و تقاضا در اغلب خودروهای تولیدی کشور در نیمه دوم امسال خاندوزی: اعطاى ٧٩٣ هزار وام خرد و بدون ضامن تا ١٥ شهریور ١٤٠١/ رشد اقتصادی کشور به ۳.۸ درصد رسید کشف 19 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرکزی / 8 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۸
کد خبر: 100473
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
فرمانده سپاه روح‌الله:

دشمنان در حال دگرگون کردن حقایق و جابجا کردن ارزش‌ها هستند

سردار کریمی با اشاره به اینکه دشمنان در حال دگرگون کردن حقایق و جابجا کردن ارزش‌ها و ضد ارزش‌ها هستند گفت: در این شرایط باید در مقابله با توطئه‌های دشمنان هوشیار بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در مراسم تجلیل و تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت استان مرکزی گفت: نزدیک به یک سال است که مقام معظم رهبری بر جهاد تبیین تأکید دارند و اهمیت این مطالبه مقام معظم رهبری را گذر زمان نشان می‌دهد و جهاد تبیین یک رسالت مهم‌ برای آحاد نخبگان و پیشکسوتان است که باید به آن توجه ویژه داشت.

کریمی اظهار کرد: دشمن بعد از تمام دشمنی‌هایش، جنگ احزاب و ترکیبی راه انداخته که در این جنگ همچنان محاصره اقتصادی و فشار معیشتی مردم در دستور کارش است و از طرفی، جنگ شناختی را با تمام توان خود تکمیل می‌کند.

وی ادامه داد: اگر امروزه حوادثی را در کشور شاهدیم به این دلیل است که بصیرت لازم که باید ساری و جاری باشد با اشکال مواجه است و در این شرایط وظیفه خواص و همگان برای بصیرت افزایی سنگین‌تر است.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: چرا باید بعد از ۴۳ سال مجدداً شاهد توهین به مقدسات و بی‌احترامی به ساحت مقدس قرآن کریم باشیم و حجاب مجدداً باید مورد هجمه قرار بگیرد؟ چرا باید فراجای ما برای یک اتهام که مشخص نیست مورد هجمه قرار گیرند؟ و علت همه اینها این است که دشمن احساس می کند در این جامعه می تواند عرض اندام کند.

کریمی بیان کرد: دشمن در حال دگرگون کردن حقایق و جابجا کردن ارزش و ضد ارزش است که باید در مقابله با توطئه های آن هوشیار بود.

وی افزود: دشمن ایجاد یاس و ناامیدی را با تمام توان در دستور کار قرار داده و مشکلاتی که خودش ایجاد کرده را بزرگ می کند و در این‌ مسیر از ابزار فضای مجازی استفاده می کند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: دشمن در حال تغییر نگرش ها و باورها است که بخشی را هم انجام داده و از دل  حوادث و اتفاقات کشور به دنبال سوء استفاده کردن است.

کریمی یادآور شد: مردم برای رهایی از دست فساد انقلاب کردند و صدها شهید دادند، حال چه شده که این وضعیت ایجاد شده؟ وقتی باورها تغییر کند این اتفاقات رخ می دهد و این نشان می دهد باید نسبت به توطئه های دشمنان هوشیار بود و بصیرت را در جامعه تقویت کرد.

وی یادآور شد: دشمن وحدت جامعه را مورد تهاجم قرار داده و تفرقه را در جامعه ایجاد کرده چراکه جامعه مستحکم با روحیه ایثار و گذشت، شکننده نیست.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: دشمن در حال ایجاد اختلاف است و هدف او این است که اجازه ندهد جوانان ما درک خوبی از مسائل و دستاوردهای این ۴۳ سال داشته باشند و لذا جهاد تبیین مهمترین راهکار در برابر توطئه های دشمنان است.

کریمی افزود: دفاع همچنان ادامه دارد و جهاد دفاعی همچنان پابرجاست ولی عرصه های دفاع تغییر کرده و در این شرایط وظیفه ما سنگین است چراکه از ابتدا در این راه گام برداشته‌ایم و به ندای رهبری لبیک گفته‌ایم، لذا باید با تمام وجود به مطالبه رهبری جامه عمل بپوشانیم چراکه دشمن بیکار ننشسته است.

وی خاطرنشان کرد: علیرغم همه ترفندهای دشمن ما همچنان در اوج قدرت هستیم و باید همانند گذشته محکم و استوار در این میدان ایفای نقش کنیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار