تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان مرکزی اصحاب رسانه در تحقق جهاد تبیین وظیفه سنگینی بر عهده دارند 10 میلیارد ریال تسهیلات به هنرمندان صنایع‌دستی خنداب پرداخت شد ملتی که خود، دشمن و زمانش را بشناسد مقتدر است/ رسانه‌ها در خط مقدم جهاد تبیین‌اند بزرگ‌ترین ائتلاف رسانه‌ای دنیا علیه جمهوری اسلامی شکل‌گرفته است رسانه‌ها محور شکوفایی و توسعه کشور قلمداد می‌شوند
جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۸
کد خبر: 100468
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۶
رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی :

کمک‌های مردمی استان مرکزی برای آزادی زندانیان 81 درصد رشد دارد/110 نفر چشم انتظار آزادی

موسوی از افزایش 81 درصدی جذب کمک‌های مردمی در راستای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و محکومین مالی در شش‌ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید عبدالمهدی موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی از افزایش 81 درصدی جذب کمک های مردمی در راستای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و محکومین مالی در شش ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.

رئیس هیئت‌امنای ستاد دیه استان مرکزی گفت: مبلغ واریزی‌ها به‌حساب ستاد دیه استان مرکزی در شش‌ماهه اول سال گذشته 28 میلیارد ریال بوده که این مبلغ در شش‌ماهه نخست سال 1401 به رقم 50 میلیارد و 800 میلیون ریال افزایش پیداکرده است. 

وی افزود: همزمان با ایام اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و با اعلام فراخوان کمک به آزادی زندانیان در این ایام برای آزادی این زندانیان با کمک خیرین نیک اندیش 26 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد استان از زندان آزاد شدند .

موسوی افزود : مبلغ کل بدهی این مددجویان 214 میلیارد و 343 میلیون ریال بوده که از محل منابع مالی کمک های خیرین به ستاد دیه استان، گذشت شکات، پذیرش اعسار توسط قضات، اعطای تسهیلات از طریق بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و .... تامین گردید ه است .  

وی ضمن اعلام این خبر که در حال حاضر تعداد  110 نفر از محکومین جرایم غیر عمد محکومیت های مالی دیه، مهریه و نفقه، در زندان های استان منتظر کمک های خیرین هستند، از مردم خیر و نوع دوست استان مرکزی خواست به منظور آزاد سازی زندانیان این افراد کمک های نقدی خود را به شماره حساب 0216268687001 یا به شماره کارت 8207- 9985-9918- 6037 نزد بانک ملی ایران واریز نمایند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار