کی روش: اظهارات کلینزمن مایه شرمساری است/ یورگن، خودت استعفا بده! جام جهانی قطر| مصدوم‌کردن نیمار عمدی بود! آثار گسترده نماز شب در زندگی آزاد شدن فروش سهام عدالت فعلا منتفی است/ تسویه سود سهام عدالت ۱۴۰۰ شاید به فروردین ۱۴۰۲ کشیده شود تكاليف عمده براى رفع آلودگى هوا با كدام ارگان است؟ ایران با تکرار سناریوی «بازی قرن» مقابل آمریکا به دنبال شگفتی در جام جهانی رزمایش کمک مؤمنانه در اراک پرونده سازی ناقضان حقوق بشر علیه ایران قرارگاه مرکزی راهیان نور استان مرکزی برگزار شد دفاع مقدس نمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم ملت ایران است/ضرورت اهتمام ویژه رسانه ها به اردوهای راهیان نور
دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۱
کد خبر: 100376
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
دیارآفتاب گزارش می دهد؛

آخرین رنگ‌بندی کرونایی در استان مرکزی/زرد رنگ قالب استان

در حال حاضر ۱۰ شهرستان استان مرکزی در وضعیت زرد و دو شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ طبق آخرین اعلام رنگ‌بندی کرونایی استان‌ها و شهرستان‌های کشور که از شنبه ۲۶ شهریورماه اعمال خواهد شد، هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز قرار ندارد و دو شهرستان استان مرکزی در وضعیت نارنجی و ۱۰ شهرستان در وضعیت زرد قرار دارد. .

در این رنگ‌بندی، شهرستان‌های اراک و آشتیان در وضعیت نارنجی و شهرستان‌های تفرش، شازند، فراهان، زرندیه ، خمین، خنداب، دلیجان، ساوه، کمیجان و محلات هم در وضعیت زرد قرار دارند.

گفتنی است شهرستان‌های شازند، تفرش و فراهان از نارنجی به زرد تغییر وضعیت دادند.

بر اساس آخرین به‌روزرسانی‌ها، خوشبختانه هیچ شهری با شرایط بسیار پرخطر در این هفته در لیست شهرهای قرمز وجود ندارد و تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به ۲۰ شهر کاهش، تعداد شهرهای زرد به ۲۵۷ شهر و تعداد شهرهای آبی به ۱۷۱ شهر افزایش یافت.

شایان‌ذکر است وضعیت قرمز به معنای خیلی پرخطر، وضعیت نارنجی به معنی پرخطر و رنگ‌های  زرد و آبی در اعلام رنگ‌بندی‌های کرونایی به معنای وضعیت‌های خطر متوسط و کم‌خطر هستند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار
پربازدیدها