کی روش: اظهارات کلینزمن مایه شرمساری است/ یورگن، خودت استعفا بده! جام جهانی قطر| مصدوم‌کردن نیمار عمدی بود! آثار گسترده نماز شب در زندگی آزاد شدن فروش سهام عدالت فعلا منتفی است/ تسویه سود سهام عدالت ۱۴۰۰ شاید به فروردین ۱۴۰۲ کشیده شود تكاليف عمده براى رفع آلودگى هوا با كدام ارگان است؟ ایران با تکرار سناریوی «بازی قرن» مقابل آمریکا به دنبال شگفتی در جام جهانی رزمایش کمک مؤمنانه در اراک پرونده سازی ناقضان حقوق بشر علیه ایران قرارگاه مرکزی راهیان نور استان مرکزی برگزار شد دفاع مقدس نمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم ملت ایران است/ضرورت اهتمام ویژه رسانه ها به اردوهای راهیان نور
دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۲
کد خبر: 100287
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۱
در راستای حمایت از تولید؛

شهرداری اراک ۱۳ دستگاه ماشین آلات عمرانی را از هپکو خریداری می کند 

قرار داد خرید ۱۳ دستگاه از انواع ماشین آلات عمرانی از شرکت هپکو در راستای حمایت از صنعت شهر اراک و رونق کسب و کار این مجموعه، منعقد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛جلسه ای با حضور شهردار اراک و  مدیر عامل شرکت هپکو و مدیران دو مجموعه، با هدف نوسازی ماشین آلات و تجهیزات عمرانی شهرداری برگزار شد.

در این جلسه پیرامون نحوه خرید ۱۳ دستگاه از انواع ماشین آلات عمرانی از شرکت هپکو در راستای حمایت از صنعت شهر اراک و رونق کسب و کار این مجموعه، تصمیم گیری شد و مقرر گردید قرارداد مربوطه منعقد و در اسرع وقت این مهم عملیاتی شود.

کریمی شهردار اراک خردادماه امسال در جریان بازدید از شرکت هپکو و نشست با مدیران این شرکت، با اشاره به اینکه این بازدید آغاز روند همکاری و هم افزایی بیشتر خواهد شد، گفت: مجموعه پرتوان و امیدوار هپکو سختی هایی که در حوزه های مختلف پیش رو داشته، علی الظاهر پشت سرگذاشته و مسیر جدیدی را در دوران مدیریت جدید و با برنامه ریزی های نوین، رقم خواهد زد.

وی افزود: شرکت هپکو سال های زیادی در برابر تمامی سختی ها و مشکلات مقاومت کرد تا باری دیگر با یک چشم اندازی نوین در مسیر تولید قرار گیرد و بارقه شادی و امید شکل گرفته و این مجموعه به سال های طلایی خود همچون سال ۸۶ که بالغ بر ۲۷۰۰ دستگاه ماشین آلات راهسازی تولید کرد، بازگردد و حتی این رکورد را نیز پشت سر بگذارد و این مهم با همت و تلاش میسر خواهد بود.

شهردار اراک تاکید کرد: با افزایش روحیه کمک، همکاری و هم افزایی در مجموعه دولت، سازمان همیاری ها و دهیاری ها و تمام مشتریانی که از تولیدات شرکت هپکو استفاده می کنند، این شرکت قطعا به دوران طلایی خود بازخواهد گشت و اشتغال، تولید و خودکفایی رونق پیدا خواهد کرد و این موضوع باعث امنیت اجتماعی،ذهنی و روانی کارکنان هپکو خواهد شد.

کریمی در ادامه بیان داشت: شهرداری و شورای اسلامی شهر اراک با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر حمایت از کالای ملی و تولیدات داخلی، تا جایی که مقدور باشد و منافع مردم تامین شود در همکاری دو جانبه، از محصولات و تولیدات شرکت هپکو برای تجهیزات موتوری شهرداری اراک استفاده خواهد کرد.

captcha
آخرین اخبار
پربازدیدها