رئیس سازمان ملی استاندارد ایران به استان مرکزی سفر می‌کند چالش های پیش روی توسعه گلخانه ها چیست؟ فینال لیگ بازی‌های گروهی تاما برگزار شد کره و ژاپن فراتر از آسیا/صعود دراماتیک سومین تیم آسیایی بی واسطه با مردم کردستان/کشاورزی در مسیر استقلال/رویاهای بر باد رفته سعودی جدید اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۴
کد خبر: 100280
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰

مدیر توزیع برق فراهان معرفی شد

در مراسمی ضمن تقدیر از زحمات سید رضا مهاجرانی مدیریت پیشین توزیع برق شهرستان فراهان،  محمد عابدینی به عنوان سرپرست جدید توزیع برق شهرستان فراهان  معرفی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛مراسم تکریم و معارفه مدیر توزیع برق فراهان با حضور جمعی از مسئولان و مدیران شرکت توزیع برق استان مرکزی برگزار شد.

فرماندار شهرستان فراهان در مراسم تکریم و معارفه مدیرتوزیع برق این شهرستان گفت: باید ارائه خدمات به مردم متدین و فهیم شهرستان ،به نحو شایسته و در خور جایگاه فرهنگی مردم این خطه صورت پذیرد.

ابوالقاسم آقا زیارتی با اشاره به خدمات  مدیریت توزیع برق شهرستان، بر خدمت‌رسانی به مردم تأکید کرد و افزود: برق گسترده ترین سطح خدمات رسانی در کشور را دارد و مجموعه توزیع برق شهرستان فراهان همواره از تعامل مطلوبی با دستگاه های اجرایی شهرستان برخوردار است .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم خدمت به مردم را بهترین نعمت برشمرد وگفت : باید قدر توفیق خدمتگزاری به مردم را دانست و از این فرصت برای خدمت رسانی بیشتر به مردم استفاده کرد .

محمود محمودی با اشاره به اینکه  تامین برق پایدار و ارائه خدمات مستمر به مشترکان رو منوط به وصول مطالب است ،افزود: گردش اقتصادی صنعت برق به این مهم وابسته است.

وی بیان اینکه نیروی انسانی به عنوان دارایی ارزشمند هر سازمان محسوب می شود،افزود: نقش نیروی انسانی در صنعت برق به عنوان گسترده ترین دستگاه خدمات رسان بسیار کلیدی است.

در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات سید رضا مهاجرانی مدیریت پیشین توزیع برق شهرستان فراهان،  محمد عابدینی به عنوان سرپرست جدید توزیع برق شهرستان فراهان  معرفی شد.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار