10 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در اراک پلمب شد کنگره شهدای استان مرکزی با محوریت مردم و خصوصا جوانان نقش آفرینی می کند/راه اندازی قرارگاه تخصصی جهاد تبیین به برکت کنگره شهدا پیش بینی افزایش فروش نفت/ ژاپن از خریداران سنتی نفت ایران است ب ام و XM ۲۰۲۳ تندیس معلم در دلیجان رونمایی شد دستگيري سارق پارکینگ آپارتمان های مسکونی با 9 فقره سرقت در اراک/ 500 میلیون ریال از اموال سرقتی کشف شد تعادل عرضه و تقاضا در اغلب خودروهای تولیدی کشور در نیمه دوم امسال خاندوزی: اعطاى ٧٩٣ هزار وام خرد و بدون ضامن تا ١٥ شهریور ١٤٠١/ رشد اقتصادی کشور به ۳.۸ درصد رسید کشف 19 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرکزی / 8 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۱
کد خبر: 100242
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۷

واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به بازتاب مرگ ملکه انگلیس در بی‌بی‌سی

رفتار غیرحرفه‌ای و توأم با چاپلوسی بی‌بی‌سی فارسی در مواجهه با مرگ ملکه انگلیس، با واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  دانشجو، یکی از سوژه‌های کاربران، بستن بخش نظرات و پیام‌های مخاطبان در پست‌های مربوط به مرگ ملکه در صفحه مجازی بی‌بی‌سی فارسی بود. یک فعال رسانه‌ای در واکنش به این اقدام نوشت: «آزادی بیان؟ نظر مردم؟ صفحه بی‌بی‌سی حتی طاقت شنیدن نظر مخاطبانش درباره مرگ ملکه را هم ندارد و کامنت‌ها را بسته است.»

یک فعال رسانه‌ای دیگر درباره پست بی‌بی‌سی با تیتر «ادای احترام رهبران جهان به ملکه‌ای خوش‌قلب» نوشت: «کامنت‌ها بسته است میزان دموکراسی بیداد می‌کنه و به زبان طنز از بی‌بی‌سی نقل کرده که ملکه آن‌قدر خوش‌قلب بوده که مجبور شدیم کامنت‌ها رو ببندیم.

یک کاربر فضای مجازی هم در واکنش به پست تملق‌آمیز یکی از گزارشگران بی‌بی‌سی فارسی نوشت: «وقتی کارمند بی‌بی‌سی می‌ترسه حقوقش قطع بشه.»

بسیاری هم در این‌باره نوشتند که بی‌بی‌سی مدتی است در زمینه موروثی شدن حاکمیت در ایران دروغ‌پراکنی می‌کند، اما این انگلستان است که بعد از مرگ ملکه، شاهد به سلطنت نشستن فرزند اوست.

منبع: روزنامه کیهان

captcha
آخرین اخبار