10 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در اراک پلمب شد کنگره شهدای استان مرکزی با محوریت مردم و خصوصا جوانان نقش آفرینی می کند/راه اندازی قرارگاه تخصصی جهاد تبیین به برکت کنگره شهدا پیش بینی افزایش فروش نفت/ ژاپن از خریداران سنتی نفت ایران است ب ام و XM ۲۰۲۳ تندیس معلم در دلیجان رونمایی شد دستگيري سارق پارکینگ آپارتمان های مسکونی با 9 فقره سرقت در اراک/ 500 میلیون ریال از اموال سرقتی کشف شد تعادل عرضه و تقاضا در اغلب خودروهای تولیدی کشور در نیمه دوم امسال خاندوزی: اعطاى ٧٩٣ هزار وام خرد و بدون ضامن تا ١٥ شهریور ١٤٠١/ رشد اقتصادی کشور به ۳.۸ درصد رسید کشف 19 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرکزی / 8 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۵
کد خبر: 100200
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۹

کی روش، اسکوچیچ هشتگ های داغ فضای مجازی+ عکس

بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی بحث های جالبی را در فضای مجازی به دنبال داشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ اسکوچیچ هم رفت، در روزهایی که تابستان کم کم کوله بارش را جمع کرده و آماده است جای خود را به پاییز بدهد. 

آن همه شایعه و حدس و گمانه زنی با خبر رسمی  فدراسیون فوتبال شانزدهم مرداد ماه تمام شد و برنامه ای که از چند ماه پیش در نظر گرفته شده بود سرانجام به ثمر  نشست و کارلوس بازگشت. 

اسکوچیچ اما در تمام این مدت در سکوت خود را به دست موجی سپرد که جایگاهش را متزلزل کرد و دست آخر  سبب برکناری اش شد.

مهم ترین واکنش او به این اخبار  از اردیبهشت ماه تا شهریور سه یا چهار مصاحبه کوتاه بود و آخرین اقدامش هم پاک کردن اسم ایران از صفحه توضیحاتش در اینستاگرام.

 سوی دیگر اما کی روش خیلی زود به خبر آمدنش واکنش نشان داده بود.

حدود دو هفته پیش زمانی که مهدی تاج اعلام کرده بود اگر رئیس فدراسیون شوم به آوردن کی روش فکر می کنم، کارلوس تنها دقایقی پس از  گفت و گوی او در اینستاگرم خود با انتشار عکسی از تیم ملی، به دعوت تاج پاسخ مثبت داد. 

هرچند عده زیادی طرفدار بازگشت کی روش هستند اما این سرمربی مخالفانی هم دارد.

سوای  فوتبالی های  کشورمان که امروز هر کدامشان بنابر مصالح فوتبال یا منافع شخصی جهتی گرفته اند و تشکیل تیم داده اند نظر  مردم هم درباره بازگشت کارلوس یک دست نیست. 

هرچند که احوال این روزها نفسی برای بحث و گفت و گو باقی نذاشته و خبری از شور و شوق و کری خوانی های همیشگی نیست، اما به هرحال تب و تاب جام جهانی و تحولات نیمکت سرمربیگری تیم ملی به قدری داغ بود که خود را به توییتر هم برساند و تلاش هایی را برای ترند کردن هشتگ های مرتبط با کی  روش و اسکوچیچ  هدایت کند. 

شاید جالب ترین نکته درباره نظرات مردم نسبت به این اتفاق، فاصله گرفتن از مرده باد زنده باد های معمول بود، فضای تبادل نظر به سمت و سوی واکنش های دقیق تری می رود که می توان گفت گام های اول را برای دوری از هیجان و جوزدگی برداشته است. نظراتی که بیش از گذشته آینده را پیش بینی می کند و به خاطر مصاحبه یک سلبریتی و بیانیه هویتش را نباخته،

در این گزارش بخشی از واکنش های مردم را در فضای مجازی مرور می کنیم. 

کی روش

کی روش

کی روش

کی روش

کی روش

کی روش

کی روش

کی روش

کی روش

کی روش، اسکوچیچ هشتگ های داغ فضای مجازی

کی روش، اسکوچیچ هشتگ های داغ فضای مجازی

کی روش، اسکوچیچ هشتگ های داغ فضای مجازی

captcha
آخرین اخبار