پیکر پاک ۱۰۰ شهید تازه تفحص‌شده به کشور باز می‌گردد برای تشکیل یک سانتی متر خاک حاصلخیز ۷۰۰ سال زمان نیاز است  آتش سوزی مغازه رنگ فروشی در  اراک آیین رونمایی از محصولات فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری استان مرکزی برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و اخلال گران بازار/ مردم و بازاریان نگران تامین امنیت نباشند لوایح برنامه هفتم و بودجه ۱۴۰۲ به زودی تقدیم مجلس می‌شود راهیان نور یکی از روش های موثر تحقق جهاد تبیین است/ اعزام یک هزار دانش آموز اراکی به راهیان نور ایران و عربستان درباره حج مذاکره کردند سپاه پاسداران: نیروهای امنیتی و انتظامی در برخورد با اراذل و اوباش مسلح و تروریست‌های اجاره‌ای دشمن درنگ نخواهند کرد سرلشکر باقری: ناوهای هواپیمابر هزار کیلومتر از خلیج فارس فاصله دارند
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۰
کد خبر: 100187
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۶
خدائیان:

پیگیر مسائل واگن پارس در سازمان بازرسی هستیم

خدائیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به مشکلات مطرح شده از سوی مسئولان کارخانه واگن پارس، از پیگیری مسائل و خواسته‌های آن‌ها در سازمان بازرسی کل کشور خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ خدائیان در جریان بازدید از کارخانه واگن سازی پارس مپنا در جمع خبرنگاران با ابراز خرسندی از تولیدات این کارخانه، اظهار کرد: این کارخانه آمادگی دارد که نیاز کشور را تامین کند.

وی با اشاره به مشکلات مطرح شده از سوی مسئولان این کارخانه، از پیگیری مسائل و خواسته‌های آن‌ها در سازمان بازرسی کل کشور خبر داد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه به گفته مسئولان کارخانه واگن سازی پارس مپنا ظرفیت تولید لوکوموتیو در این کارخانه وجود دارد؛ اما مسئولان مربوطه در وزارت راه و شهرسازی باید از قبل سفارش‌های خود را ثبت کنند تا نیازهای آنها تامین شود، ادامه داد: مسئولان مربوطه به موقع سفارش نمی‌دهند و بعد تقاضای واردات لوکوموتیو را به دولت می‌دهند درحالیکه چنانچه نیازها زودتر اعلام شود، شرکت واگن سازی پارس مپنا امکان تولید را دارد.

وی با بیان اینکه واردات لوکوموتیو خلاف قانون حمایت از تولید است، گفت: این موضوع را پیگیری می‌کنیم  و چنانچه خلاف قانون عمل شده دستگاه‌های متخلف را به مراجع ذیصلاح معرفی می‌کنیم.

خدائیان بیان کرد: این شرکت به مپنا واگذار شده ولی سند مالکیت سهام آن واگذار نشده است و مشکلاتی را به وجود آورده که این موضوع نیز از ناحیه سازمان بازرسی پیگیری می‌شود.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار