کاریکاتور/ نوروزتان فرخنده باد... مشکلات اقتصادی کشور در کجا ریشه دارد؟ امضای تفاهم‌نامه همکاری کتابخانه‌های عمومی و صداوسیمای استان مرکزی کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک  استان مرکزی، رتبه نخست در احیای واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل در کشور برنامه جامع و راهبردی در حوزه روستاها با جدیت پیگیری شود
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۹
کد خبر: 100078
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۶

صدور اخطار پلمب برای11 نمایشگاه اتومبیل در اراک

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان از صدور اخطار پلمب برای 11 واحد نمایشگاه اتومبیل در اجراي طرح ساماندهي وضعيت صنوف در شهر اراک خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ " مهدی تقوی نیا "رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان مرکزی در این باره گفت: در پي اجرای طرح ساماندهي وضعيت صنوف در سطح شهر اراک ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان از 24نمایشگاه اتومبیل در نقاط مختلف این شهرستان بازدید کردند.

وی با اشاره به اينكه لزوم رعايت ضوابط صنفي و ايمني از موارد مورد تاكيد در اين طرح نظارتي بوده افزود: در اجرای این طرح برای متصدی 11نمایشگاه اتومبیل فاقد پروانه کسب اخطار پلمب صادر شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار