هاشمیان: تیم ملی همیشه بهترین‌ها را نمی‌خواهد/ همیشه انتقاد به لیست وجود دارد تشکیل کمیته تعقیب و ردیابی متهمان پرونده ترور سردار شهید سلیمانی نتیجه برجام جز عقب ماندگی هسته‌ای و افزایش تحریم‌ها نبود/ گرفتن امتیازات موشکی؛ پیش شرط مذاکرات جدید آمریکا حاضر نیست ابزار تحریم را از دست بدهد سالن‌ها و اماکن ورزشی نقاهتگاه کرونایی‌ها می‌شود دولت سال‌ها کشور را معطل مذاکره کرد/ فساد و قاچاق کالا در کشور با یک مدیریت جدی قابل حل است تجربه برجام، برای بی‌فایده بودن مذاکره کافی است/ مذاکره با مستکبر، مصداق بی اعتمادی به وعده نصرت الهی است پرداخت بسته معیشتی به مردم در ۴ ماه آخر سال اجرایی می‌شود بازار گوشت همچنان روی خط گرانی/ دلالان، همچنان میدان‌دار تعیین قیمت مایحتاج اساسی مردم امید به خارج ساده لوحی است/افزایش توان داخلی خنثی ساز توطئه ها
جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
آرشیو
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۳
بسیج یکی از ظرفیت های بزرگ امت اسلام برای دست یابی به قدرت همه جانبه است
فرمانده سپاه روح الله گفت: بسیج یکی از ظرفیت های بزرگ جامعه اسلامی و امت اسلام برای دست یابی به قدرت همه جانبه است و اگر امروز دستاوردهای بی شماری در کشور کسب کرده ایم همه به برکت وجود تفکر بسیج است که باید این تفکر در سایر بخش ها نیز طنین انداز شود.
پرونده بودجه(2)؛ نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی:
۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴
اصلاح ساختار بودجه حتماً باید اتفاق بیفتد/ فروش اموال دولت و واگذاری ها به‌ درستی پیش نرفت
حجت‌الاسلام محمد سبزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی: گفت: کشور بحمدالله از وابستگی به نفت در حال خارج شدن است اما در بحث مالیات‌ها باید اصلاحاتی صورت گیرد که این کسری بودجه به‌نوعی جبران شود و خسارت به بار نیاورد چراکه بعضاً پیش‌بینی می‌شود با این شرایط، دولت بعدی دولت مقروضی خواهد بود و با مشکلاتی دست‌وپنجه نرم خواهد کرد.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس:
۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۲
بخشی از نهاده ها در گمرک گم شده و در بازارگاه نیست/سوء مدیریت ها قابل پذیرش نیست
سبزی گفت: بخشی از نهاده‌های واردشده به کشور در همان گمرک گم‌شده و اصلاً در سامانه بازار گاه هم نیست، معلوم است که دست‌هایی پشت پرده هست که نمی‌گذارند این نهاده به بازارگاه وارد شود و آن را ترخیص کنند و در بازار آزاد با قیمت‌های بالا می‌فروشند.
به مناسبت هفته بسیج؛
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه و اهدای ۳۰ سری جهیزیه در زرندیه اجرا می شود
فرمانده سپاه ناحیه زرندیه گفت: سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه و اهدای ۳۰ دست جهیزیه به نو عروسان به مناسبت هفته بسیج در شهرستان زرندیه اجرا می شود.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس:
۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
برخی با بد سلیقگی به دنبال محدود کردن فعالیت بیمارستان «آسیابک» زرندیه بودند/تقویت این مجموعه درمانی مورد تاکید وزارت بهداشت است
سبزی نماینده مردم ساوه و زرندیه گفت: در مورد بیمارستان شهدای آسیابک، برخی افراد با بد سلیقگی در صدد جمع کردن و انتقال تجهیزات آن به بیمارستان امام رضا(ع) بودند و می خواستند این بیمارستان را به درمانگاهی با فعالیت محدود تبدیل کنند.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس:
۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳
دولت برای جبران تورم نهاده‌های کشاورزی قیمت خرید تضمینی محصولات را افزایش دهد
حجت‌الاسلام سبزی عضو کمسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت طرح کشاورز کارت را ارائه داد تا بر گرانی‌ها سرپوش بگذارند گفت: حرف کمیسیون کشاورزی این است که اگر نهاده‌ها را گران کردید باید قیمت خرید تضمینی محصولات اساسی کشاورزی را بالا ببرید تا هزینه‌ها از آن طریق جبران شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرندیه:
۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
ورود رئیس دانشکده علوم پزشکی و نماینده مردم ساوه جلوی تعطیلی کامل بیمارستان آسیابک را گرفت/ آسیابک بغیر از بستری سایر خدمات را ارائه میدهد
اسدپور رئیس شبکه بهداشت و درمان زرندیه، گفت: از زمانی که بخش پذیرش بیماران کرونایی بیمارستان آسیابک شهرستان زرندیه به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شد، قرار بود سایر بخش های آن هم تعطیل شود ولی با ورود نماینده مردم ساوه و زرندیه و رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه، این موضوع منتفی شد.
۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
تلف شدن 10 راس دام در يك سانحه رانندگي در زرندیه
در برخورد يك دستگاه خودروي پژو 405 با گله گوسفند، تعداد 10 راس دام تلف شد.
۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
مادر دو شهید دفاع مقدس درگذشت
بانو «درخشنده سرخیل» مادر شهیدان والامقام «محمد» و «علی ضیایی» دعوت حق را لبیک گفت.
۱۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲
امورات فرمانداری زرندیه به فرماندار ساوه محول شد
میرزایی فرماندار ساوه با حفظ سمت فرمانداری شهرستان زرندیه استان مرکزی را سرپرستی می‌کند تا کار‌های مردم در این شهرستان انجام شود.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اراک :
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۵
فرماندار زرندیه تعلیق شد
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اراک از تعلیق فرماندار شهرستان زرندیه در استان مرکزی خبر داد.
همزمان چهارمین روز از هفته با برکت دفاع مقدس صورت گرفت؛
۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۰
بهره برداری از ۱۲ پروژه محرومیت زدایی در بخش های روستایی زرندیه
امروز به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و در چهارمین روز از هفته با برکت دفاع مقدس شاهد بهره برداری از ۱۲ پروژه محرومیت زدایی در بخش های روستایی زرندیه بودیم که شامل ۶ خانه محروم ، ۱ یادمان شهدای گمنام ، ۳ پروژه آبرسانی کشاورزی و ۲ پروژه آبرسانی شرب هستند.
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی
۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱
اجرای ۱۴۰ پروژه آبرسانی کشاورزی در دستور کار بسیج سازندگی استان مرکزی قرار دارد/بهره برداری از ۲۷۰ پروژه محرومیت زدایی در هفته دفاع مقدس
محترمی گفت: در هفته دفاع مقدس امسال ۲۷۰ پروژه محرومیت زدایی در استان به بهره برداری می رسد که اعتبار آنها بیش از ۳۰ میلیارد تومان است و اینها هدیه شهدا و مقام معظم رهبری به مردم شریف استان هستند.
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
برخورد پژو پارس با راکب دوچرخه در زرندیه یک کشته بر جا گذاشت
در حادثه برخورد یک دستگاه خودروی پژو پارس با پيرمردي دوچرخه سوار،‌ راكب دوچرخه به شدت مجروح و پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.
گزارش تصویری/
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه شهرستان زرندیه
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه شهرستان زرندیه تحت عنوان طرح مهر تحصیلی آغاز شد.
فیلم/
۰۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸
مراسم عزاداری ظهر عاشورا در شهر مامونیه
مراسم عزاداری ظهر عاشورا در شهر مامونیه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس؛
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۶
طرح شفافیت آرا یک عامل بازدارنده است/ حق مردم است که از رأی نمایندگان آگاه باشند
محمد سبزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدیم که این حق مردم است که رأی نمایندگان را بدانند لذا طرح شفافیت آرا برکات زیادی داشته و یک بازدارندگی به همراه دارد.
با حضور 50 جهادگر بسیجی؛
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
شیفت ایثار کارگری در کارخانه فولاد هیربرد زرندیه برگزار شد
مسئول بسیج کارگران وکارخانجات سپاه روح الله از برگزاری شیفت ایثار کارگری در کارخانه فولاد هیربرد زرندیه با حضور 50 نفر از جهادگران و تلاش گران جامعه کارگری خبر داد.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس:
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
اراده‌ای برای ایستادگی در مقابل رفتار دلالان و بنگاه‌ها در برابر افزایش قیمت مسکن وجود ندارد
سبزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بازار مسکن بسیار آشفته و رهاشده است گفت: اراده‌ای برای ایستادگی در برابر رفتار دلالان و بنگاه‌ها در افزایش قیمت مسکن وجود ندارد.
نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس:
۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
وزارت امور خارجه از موضع قدرت پیگیر انتقال دارایی‌های ایران از کره جنوبی باشد
نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کارشکنانه کره جنوبی نسبت به آزادسازی پول ها و دارایی های ایران گفت: وزارت امور خارجه باید مواضع انفعالی خود را در این خصوص کنار بگذارد و اقدام انقلابی انجام دهد.
آخرین اخبار