امام، جمهوری اسلامی را بهترین مدل برای اداره کشور می‌دانست امام خمینی(ره) پرچمدار عزت و شرف است خادمیاران و یاوران رضوی ساوه میزبان نمازگزاران جمعه بودند مهمترین توصیه شهدا توجه به بیانات ولایت و رعایت عفاف و حجاب است اساس انقلاب با اقدامات و رهنمودهای امام خمینی(ره) به ثمر نشست مکتب امام خمینی(ره) کاملاً در مسیر اهل‌بیت بود ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی تغییر نمی‌کند/ کارکنان دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع ثانوی طبق روال عادی در محل کار خود حاضر شوند صعود فوتسالیست‌های ایرالکو به لیگ برتر کارنامه موفق استان مرکزی در خروج واحدهای تولیدی بزرگ از رکود ملت ایران بالنده و پرشتاب در نظم نوین جهانی حرکت می‌کند
جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۹
آرشیو هواشناسی
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۵
کاهش کیفیت هوای تهران طی امروز
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران صبح امروز (۹ خردادماه) برقراری وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس در برخی مناطق پرتردد پیش‌بینی می‌شود.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۵
هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۳/۰۹؛ سامانه بارشی فردا وارد کشور می‌شود/ هشدار وزش بادهای شدید در تهران
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی فردا و تشدید بارش‌ها در برخی مناطق نسبت به وزش بادهای شدید در استان‌های ساحلی خلیج فارس هشدار داد.
۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۹
بارش باران در برخی نقاط تهران/ افزایش تدریجی دما تا فردا
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، آسمان ابری و در برخی نقاط رگبار، رعد و برق، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک بویژه در نیمه‌ جنوبی استان پیش‌بینی می‌شود.
۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۶
جوی پایدار در اغلب مناطق کشور/ وزش بادهای ۱۲۰ روزه شروع شد
سازمان هواشناسی اعلام کرد: در حالی که وزش بادهای ۱۲۰ روزه در شمال سیستان‌و بلوچستان آغاز شده، در شبانه روز گذشته بیشینه سرعت وزش باد در هیرمند به ۹۰ کیلومتر بر ساعت رسید.
۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۶
هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۳/۰۱؛ هشدار بارش‌های سیل‌آسا در برخی استان‌ها
سازمان هواشناسی با صدور هشدار بارش‌های سیل‌آسا در برخی استان‌ها از افزایش سرعت بادهای جنوبی غربی تا ۳۶ نات (حدود ۷۰ کیلومتر در ساعت) خبر داد.
۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۴
اصابت صاعقه به ۲۳ نفر در کشور/ فوت ۴ مصدوم صاعقه‌زدگی در ۲ روز گذشته
رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به اصابت صاعقه به ۲۳ نفر از ابتدای سال جاری تاکنون، گفت: آمار مصدومان ناشی از اصابت صاعقه طی ۴۸ ساعت گذشته به ۶ نفر رسید.
سازمان هواشناسی اعلام کرد؛
۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۳
گرم شدن هوا دراکثر مناطق کشور از امروز
سازمان هواشناسی اعلام کرد: دمای هوا در بیشتر مناطق کشور روند افزایشی خواهد داشت.
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۹
هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۲/۳۱؛ هشدار نفوذ سامانه بارشی و گسترش ناپایداری‌های جوی
سازمان هواشناسی با هشدار نفوذ سامانه بارشی جدید و ادامه ناپایداری‌های جوی در برخی استان‌ها از وزش باد شدید طی امروز در اکثر مناطق کشور خبر داد.
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد؛
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۴
پیش‌بینی وزش تندباد موقتی و احتمال تگرگ در استان مرکزی
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: طی امروز و فردا آسمان استان نیمه‌ابری تا ابری در برخی ساعات همراه با رگبار باران و رعدوبرق در برخی نقاط احتمال تندباد موقتی و احتمال تگرگ پیش‌بینی می‌شود.
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۶
هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۲/۳۰؛ صدور هشدار هواشناسی برای ۲۲ استان
سازمان هواشناسی با اشاره به ادامه فعالیت سامانه بارشی و صدور هشدار خسارت به محصولات کشاورزی ۲۲ استان، از کاهش دما طی امروز و فردا در برخی مناطق خبر داد.
سازمان هواشناسی اعلام‌کرد؛
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۳
وزش بادهای شدید و موقت در اغلب نقاط کشور طی امروز و فردا
سازمان هواشناسی اعلام‌کرد: بارش‌ها همراه با وزش باد شدید امروز در سواحل غربی خزر از جمله استان‌های مازندران، گلستان، گیلان، اردبیل ، همچنین شمال خراسان رضوی و شرق آذربایجان شرقی و خراسان شمالی شدت می‌گیرد.
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد؛
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۶
هشدار سطح زرد وزش باد شدید در استان مرکزی
هواشناسی استان مرکزی با صدور هشدار سطح زرد از افزایش سرعت وزش باد در استان خبر داد.
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد؛
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲
ادامه ناپایداری‌ها به‌صورت رشد ابر و احتمال رگبار و رعدوبرق تا عصر امروز
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: در برخی از نقاط احتمال ناپایداری‌های همرفتی به‌صورت رشد ابر و احتمال رگبار و رعدوبرق و تگرگ و وزش باد شدید موقتی در برخی مناطق استان به‌ویژه در نیمه شمالی استان پیش‌بینی می‌شود.
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد؛
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۶
احتمال آب‌گرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها در برخی از مناطق استان
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: از بعدازظهر امروز بارش‌ها در استان آغاز می‌شود و به دلیل ویژگی بارش‌های همرفتی فصل بهار احتمال شدت گرفتن بارش‌ها در برخی از نقاط و آب‌گرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها در برخی از مناطق استان دور از انتظار نیست.
سازمان هواشناسی اعلام کرد؛بار
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
آغاز بارش‌های دو روزه در ۲۳ استان/ هشدار نارنجی درباره شدت بارش‌ها به ۸ استان
سازمان هواشناسی اعلام کرد: هم‌زمان با ورود سامانه بارشی از سمت شمال‌غرب به کشور، بارش‌ها از امروز در ۲۳ استان شروع خواهد شد که در ۸ استان با شدت بیشتری است و تا روز چهارشنبه (فردا) ادامه خواهد داشت.
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد؛
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۶
احتمال رگبار، رعدوبرق، تگرگ و وزش باد شدید موقتی در برخی از نقاط استان مرکزی
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: ناپایداری‌های همرفتی سامانه جدید طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه موجب رگبار و رعدوبرق و احتمال تگرگ و وزش باد شدید موقتی در برخی از نقاط استان خواهد شد.
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۴
هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۲/۱۸؛ سامانه بارشی فردا وارد کشور می‌شود
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور برای برخی استان‌های جنوبی کشور هشدار خسارت به تاسیسات دریایی و اختلال در فعالیت بنادر صادر کرد.
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۵
رگبار و رعد و برق در غالب استان‌ها/ افزایش دما تا ۱۵ درجه در شرق کشور
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک همچنین افزایش ۸ تا ۱۲ درجه‌ای دما در شمال شرق و شرق کشور خبر داد.
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۱
خطر سرمازدگی در ارتفاعات/ تجهیزات مناسب کوهنوردی به همراه داشته باشید
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از برف و کولاک در قله‌ها و خطر سرمازدگی طی روزهای پایانی هفته خبر داد و گفت: هنگام صعود تجهیزات مناسب به همراه داشته باشید و در زمان وقوع رعد و برق به مکان‌های سرپوشیده اعم از جان‌پناه‌ها و کلبه‌ها بروید.
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد؛
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۴
وزش باد پدیده غالب جوی استان تا پایان هفته/ فردا دمای کمینه بین 3 تا 5 درجه کاهش خواهد یافت
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: از فردا تا پایان هفته پدیده غالب در سطح استان وزش باد در ساعات بعدازظهر خواهد بود.
آخرین اخبار