هاشمیان: تیم ملی همیشه بهترین‌ها را نمی‌خواهد/ همیشه انتقاد به لیست وجود دارد تشکیل کمیته تعقیب و ردیابی متهمان پرونده ترور سردار شهید سلیمانی نتیجه برجام جز عقب ماندگی هسته‌ای و افزایش تحریم‌ها نبود/ گرفتن امتیازات موشکی؛ پیش شرط مذاکرات جدید آمریکا حاضر نیست ابزار تحریم را از دست بدهد سالن‌ها و اماکن ورزشی نقاهتگاه کرونایی‌ها می‌شود دولت سال‌ها کشور را معطل مذاکره کرد/ فساد و قاچاق کالا در کشور با یک مدیریت جدی قابل حل است تجربه برجام، برای بی‌فایده بودن مذاکره کافی است/ مذاکره با مستکبر، مصداق بی اعتمادی به وعده نصرت الهی است پرداخت بسته معیشتی به مردم در ۴ ماه آخر سال اجرایی می‌شود بازار گوشت همچنان روی خط گرانی/ دلالان، همچنان میدان‌دار تعیین قیمت مایحتاج اساسی مردم امید به خارج ساده لوحی است/افزایش توان داخلی خنثی ساز توطئه ها
جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۶
آرشیو
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان:
۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۱
راز قتل خانم شازندی پس از 5 سال بر ملا شد/ سرقت طلاجات، انگیزه قتل
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از کشف قتل و دستگیری 2 نفر از متهمان پرونده زن شازندی پس از 5 سال خبر داد.
۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
کشف2 میلیارد ریال کالای قاچاق در شازند
در عمليات ماموران انتظامي شهرستان شازند2میلیاد ریال کالای قاچاق از 3 دستگاه اتوبوس و سواری كشف شد.
گزارش تصویری؛
۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
ذخیره‌گاه جنگلی بلوط شازند
ذخیره‌گاه جنگلی بلوط با مساحت ۲۱۰ هکتار، حدود ۳۳ و نیم هکتار پوشش جنگلی بلوط در شهرستان شازند تنها سرمایه جنگلی استان مرکزی است
گزارش تصویری؛
۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۰
طبیعت پاییزی روستای «سرسختی علیا»
روستای سرسختی علیا از توابع بخش مرکزی شهرستان شازند استان مرکزی با قدمت هفت هزار و 500 ساله است.
۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶
برخورد پراید با پژو 405 در شازند یک کشته در پی داشت
در حادثه شب گذشته محور اراک – بروجردکه بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با پژو 405 رخ داد یک نفر کشته و 3 نفر دیگر مجروح شدند.
۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
پروژه نو سازی شبکه فرسوده بخش زالیان افتتاح شد
دفتر برق توره و پروژه نو سازی شبکه فرسوده بخش زالیان با حضور نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی و مسئولان محلی افتتاح شد.
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵
3 کشته در سانحه رانندگی محور اراک – ازنا
حادثه رانندگی شب گذشته در برخورد یک دستگاه خودروی کامیون با سواری پراید در محور اراک – ازنا، 3 کشته و 2 نفر مجروح بر جای گذاشت.
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
کشف بیش از یک کیلوگرم تریاک از فرد مسافر نما در شازند
فرمانده انتظامی شهرستان شازند از کشف یک کيلو و 200 گرم ماده مخدر از نوع تریاک از وسایل همراه یک مسافر اتوبوس در سطح این شهرستان خبرداد.
۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
فوت عابر پیاده در برخورد با پراید در محور اراک – شازند
بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با عابر پیاده در محور اراک – شازند، پیرمرد 81 ساله جان خود را از دست داد.
در جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان مرکزی مطرح شد
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸
20 هکتار به محدوده شهر محلات اضافه شد/ لزوم حفظ فضای سبز آستانه در بازنگری طرح جامع شهری/ سه روستا به آستانه الحاق می شود
استاندار مرکزی در جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان مرکزی با اشاره به لزوم بازنگری طرح جامع شهر آستانه، گفت: با توجه به استقبال افراد غیر بومی از این شهر، می بایست تحلیل دقیقی درباره طرح جامع شهری داشته باشیم و نیاز است در این طرح فضای سبز و باغ های شهر که باعث زیبایی آن شده است، حفظ شود.
فرمانده سپاه روح الله:
۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۱
قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه روح الله در ۷۴ روستا خدمت رسانی می کند
فرمانده سپاه روح الله با اشاره به اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه روح الله استان مرکزی با حضور در سه دهستان دهچال ، چهارچشمه و مالمیر حضور دارد که مجموعا در ۷۴ روستا خدمت رسانی می کند، گفت:در سال ۹۹ بیش از ۳۳ پروژه محرومیت زدایی در دستور کار قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه روح الله قرار دارد که اگر ۵۰ درصد از سهم دستگاه های مرتبط دولتی تأمین شود قطعا رقم پروژه ها بیش از این خواهد بود.
۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
کشف بیش از یک میلیارد و 500 میلیون ریال کالای قاچاق در شازند
در عمليات ماموران انتظامي شهرستان شازند بیش از یک میلیارد و 500 میلیون ریال کالای قاچاق در عمليات توقيف 3 دستگاه اتوبوس كشف شد.
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی:
۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
واگذاری پالایشگاه به بخش خصوصی به نفع مردم منطقه نیست/۹۵ درصد از نمایندگان خواستار طرح سوال از رئیس جمهور هستند
احمدی بیغش استیضاح و سوال از رئیس جمهور را خواسته اصلی بسیاری از نمایندگان دانست و گفت: این اعتراض به هیئت رئیسه مجلس وجود دارد که چرا سوال از رئیس جمهور اعلام وصول نمی شود. بیش از ۹۵ درصد از نمایندگان خواستار سوال از رئیس جمهور هستند.
۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶
2کشته و 2 مجروح در سانحه رانندگی محور اراک – توره
در سانحه رانندگی بامداد امروز در محور اراک - توره در برخورد دو دستگاه خودروی پژو، دو نفر از سرنشینان خودروها جان خود را از دست دادند.
۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
فوت عابر پیاده در سانحه رانندگی محور ا راک – توره
در سانحه رانندگی صبح امروز در محور اراک – توره در برخورد یک دستگاه خودروی سمند با عابری پیاده، فرد عابر جان خود را از دست داد.
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱
توقیف سواری حامل 51 هزار عدد ماسک قاچاق در شازند
فرمانده انتظامی استان از کشف 51 هزار و 600 عدد \"ماسک\" در عملیات توقیف یک دستگاه خودرو وانت پراید در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان شازند خبر داد.
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱
کشف بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق در شازند
در عمليات ماموران انتظامي شهرستان شازند بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق در عمليات توقيف چهار دستگاه وسيله نقليه كشف شد.
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
کشف 12 میلیارد ریال پارچه قاچاق در شازند
فرمانده انتظامی استان از کشف 12 میلیارد ریال پارچه قاچاق در عملیات پلیس در توقیف یک دستگاه خودروی کامیون در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان شازند خبر داد.
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
کشف 3661 لیتر سوخت قاچاق در شازند
فرمانده انتظامی شهرستان شازند از کشف 3661 لیتر سوخت قاچاق از یک دستگاه کامیون در سطح این شهرستان خبر داد.
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲
دستگيري قاتل ساعتي بعد از قتل همسر در عمليات پليس شازند
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مركزي گفت: در عمليات كارآگاهان پليس آگاهي شهرستان شازند، مردي كه در يك مشاجره خانوادگي، همسرش را به قتل رسانيده بود،‌ ساعتي بعد از وقوع قتل دستگير شد.
آخرین اخبار