وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۸
آرشیو حوادث
۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۷
توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی
طرح برخورد با خودروهاي قاچاق بر( شوتی) از سوی پلیس راه استان در محورهای مواصلاتی استان اجرا و به منظور پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار رانندگی و ترافیک جاده ای درسطح معابر مواصلاتی، 25 دستگاه خودروی شوتی در این طرح توقیف شد.
۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
عکس/توقيف محموله 25 ميلياردي پارچه های خارجی قاچاق در مركزي
فرمانده انتظامی استان از توقيف یک دستگاه کامیون و کشف 943 طاقه انواع پارچه های خارجی قاچاق به ارزش 25 ميليارد ريال در عمليات پليس امنیت اقتصادی در محورهای مواصلاتی اراک- قم خبر داد.
۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۵
دستگيري سارقان به عنف طلاجات بانوان استان همدان با اعتراف به 6 فقره سرقت در ساوه
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از شناسایی و دستگیری زوجی كه با همدستی یکدیگر اقدام به 6 فقره سرقت به عنف از طلاجات بانوان همدانی کرده بودند، در عمليات پليس آگاهی این شهرستان خبرداد.
۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹
دستگیری 160 نفر از معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر در اراک / بیش از 4 کیلو انواع مواد مخدر کشف شد
فرمانده انتظامي شهرستان اراک از کشف بیش از 4 کیلو انواع مواد مخدر و نیز دستگیری 160 نفر در ارتباط با جرایم مختلف مواد مخدر در اجراي طرح پاك سازي نقاط جرم خیز در این شهرستان خبر داد.
در محور اراک- خمین؛
۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
برخورد ساينا با کامیون 5 کشته و مجروح بر جای گذاشت
برخورد یک دستگاه با خودروی سواری ساينا با کامیون در محور اراک- خمین، 3 کشته و2 مجروح بر جای گذاشت.
۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
دستگیری سارقان منزل در عمليات كارآگاهان پليس در خمین/ كشف 29 فقره سرقت منزل
فرمانده انتظامی شهرستان خمین از دستگیری دو نفر سارق منزل و اعترافشان به 29 فقره سرقت در شهرهای خمین ، اراک و چند شهر ديگر در استان هاي همجوار خبر داد.
۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۷
دستگیری سرکرده باند سارقان زورگیر در عملیات ماموران پلیس آگاهی استان مرکزی
سرکرده باند سارقان زور گیری که با زور و تهدید اقدام به سرقت یک دستگاه خودروی وانت نیسان در اطراف شهرستان اراک کرده بودند، در تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی استان دستگیر شد.
۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۸
توقيف 3 خودروی حامل محموله های قاچاق میلیاردی در شازند
فرمانده انتظامی شهرستان شازند از توقیف 3 دستگاه خودرو، حامل کالای قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 315 میلیون ریال در سطح این شهرستان خبرداد.
۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
دستگیری 5 نفر اعضاء باند سارقان اماکن خصوصی با 26فقره سرقت در کمیجان
رئيس پليس آگاهي استان از شناسایی و دستگیری 5 نفر اعضاء باند سارقان اماکن خصوصی و اعترافشان به 26 فقره سرقت در شهرستان كميجان خبر داد.
۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
دستگیری پزشک متخصص قلابی در زرندیه
فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه از شناسایی و دستگیری یک پزشک متخصص قلابی، در عملیات ماموران پلیس آگاهی در سطح این شهرستان خبر داد.
۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۷
9 ميليارد کالای قاچاق از یک منزل مسکونی در اراک کشف شد
فرمانده انتظامي استان مرکزی از کشف 225 دستگاه انواع لوازم خانگي و 66 طاقه انواع پارچه های خارجی قاچاق به ارزش تقریبی 9 میلیارد ریال در عملیات بازرسی پلیس امنیت اقتصادی از یک منزل مسکونی در شهرستان اراک خبرداد.
۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱
قاتل فراری در خنداب دستگیر شد
فردی که به علت اختلافات قبلی خود در شهرستان خنداب با دیگر دوستش درگیر شده و او را با سلاح سرد به قتل رسانده و سپس از صحنه قتل متواری شده بود، در عملیات تخصصی این پلیس، در مخفیگاهش دستگیر شد.
۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۳
کشف بیش از 6 میلیارد ریال کالای قاچاق در شازند 
فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف بیش از 6 میلیارد ریال کالای قاچاق در عملیات های جداگانه در این شهرستان خبر داد. 
۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۴
کشف بیش از 4 تن آرد خارج از شبکه توزیع در شازند 
فرمانده انتظامی شهرستان شازند از کشف 4 تن و 800 کیلو گرم آرد خارج از شبکه توزیع در عملیات توقیف یک دستگاه خودروی کامیون در این شهرستان خبر داد. 
۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵
کشف 10 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق از یک کارگاه در اراک 
در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در بازرسی از یک کارگاه تولیدی در اطراف شهرستان اراک ، 10 دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف شد. 
۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
توقیف اتوبوس های حامل انواع کالاهای قاچاق میلیاری در اراک 
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از شناسایی و توقیف 3 دستگاه اتوبوس حامل انواع کالاهای قاچاق به ارزش تقریبی 3 میلیارد ریال در سطح شهرستان اراک خبرداد. 
۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳
کشف بیش از 2 هزار قرص و و مکمل های غیر مجاز در اراک 
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان از کشف بیش از 2 هزار قرص و مکمل های غیر مجاز به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در عملیات کارشناسان این پلیس خبر داد. 
۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲
کشف محموله قاچاق میلیاردی در عملیات پلیس راه مرکزی 
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و توقیف یک دستگاه خودروی شوتی حامل انواع کاکائو و چاقوی خارجی قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 500 میلیون ریال در محور کنار گذر شمالی شهرستان اراک خبرداد. 
۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۶
کشف بیش از 12میلیارد ریال کالای قاچاق در شازند  
فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح برخورد با خودروهای قاچاق بر در این شهرستان خبر داد و گفت: 7دستگاه خودروی شوتی توقیف و 12 میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.  
در اجراي طرح مبارزه با خودرو هاي شوتي؛
۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶
35 میلیارد ريال انواع كالاي قاچاق در استان مرکزی کشف شد
فرمانده انتظامي استان از توقيف 26 دستگاه خودروي سواري حامل 35 ميليارد ريال انواع كالاي قاچاق در اجرای شانزدهمین مرحله از طرح مبارزه با خودرو هاي شوتي خبر داد.
آخرین اخبار