باید دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا برای برگزاری عزاداری محرم رعایت شود/ با غنی سازی عزاداری ها، از اقدامات هیجانی پرهیز شود اعمال مخصوص روز مباهله شکایت نمایندگان مجلس از آخوندی و زنگنه به دلیل «ترک فعل» جزئیات طرح پیش فروش جدید سایپا اعلام شد جزییات طرح سهمیه بندی بنزین سرانه خانوار/الزام دولت به خرید باقیمانده سهمیه سوخت مردم جمعه بازار سگ‌های اشرافی در حاشیه پایتخت/ از نژاد ۷۰ میلیون تومانی تا موردی که از رژیم ماست پیروی می‌کند! هفته بیست و نهم لیگ برتر؛ جنگ سهمیه و سقوط زیر سایه دربی قیمت ارز به زودی متعادل می‌شود ایران خواستار ایستادگی شورای امنیت در برابر آمریکا شد اقدام رژیم صهیونیستی و امارات حماقت راهبردی است
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
آرشیو
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۶
۴ مورد فوتی و شناسایی ۱۱۹مورد مبتلا به کروناویروس، در ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۱۱۹ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موراد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون ۷۹۵۷ به نفر رسیده است.
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
چند مورد از واکسن‌‌های ایرانی کرونا مدل انسانی را پاس کرده‌‌اند
وزیر بهداشت گفت: در سه تا چهار مورد همکاری‌‌های مشترک با انستیتو پاستور و موسسه رازی، واکسن‌ها تقریباً مدل انسانی را پاس کرده و وارد ارزیابی بالینی می‌شویم.
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷
سومین مرحله غربالگری کرونا در سراسر کشور کلید می‌خورد
رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت از کلیدخوردن سومین مرحله طرح غربالگری کرونا در سراسر کشور خبر داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک خبر داد
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱
ابتلای 7838نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی131 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس 131 مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
درخواست ۲۰ کشور از روسیه برای دریافت واکسن کرونا
بنا بر اعلام رئیس صندوق سرمایه‌گذاری روسیه، ۲۰ کشور جهان خواستار دریافت یک میلیارد دز از واکسن کرونا شده‌اند.
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اراک مطرح کرد؛
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۸
تولید ماسک استاندارد توسط 17کارگاه در استان مرکزی/ مردم از داروخانه ها و فروشگاه های معتبر ماسک و مواد ضدعفونی تهیه کنند
علیمرادیان معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: مردم حتما از فروشگاه های معتبر یعنی داروخانه ها، تجهیزات پزشکی، سوپرمارکت های بزرگ و فروشگاه های زنجیره ای ماسک را تهیه کنند چرا که در صورت تهیه ماسک از جاهای دیگر هیچ تضمینی برای کیفیت آن وجود ندارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰
شمار مبتلایان به بیماری کووید 19 در استان مرکزی به 7707 نفر رسید/شناسایی 129 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس 129مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موراد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به7707 نفر رسیده است
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
میزان اثربخشی واکسن ویروس کرونا چه میزان خواهد بود؟ / آیا تزریق واکسن ایمنی دائمی ایجاد می‌کند؟
گروه استان‌ها-دو روز گذشته خبری مبنی بر موثر نبودن واکسن کرونا بر این ویروس در چندی از رسانه‌ها و خبرگزاری‌های داخلی از زبان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیمارى‌های عفونی منتشر شد و آنتونی فروسی مدعی شده بود تاثیر واکسن کرونا ۶۰ درصد خواهد بود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک خبر داد
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۵
شناسایی 148مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته / مرگ 7 نفر در اثر ابتلا به کووید 19 در استان مرکزی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس 148 مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موراد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به 7578 نفر رسیده است.
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس:
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۶
حوزه‌های امتحانی آزمون ارشد استانداردهای لازم را نداشت
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با انتقاد از برخی حوزه‌های غیر استاندارد آزمون کارشناسی ارشد، تصریح کرد: بسیاری از پروتکل‌های سختگیرانه توافق شده در نشست کمیسیون آموزش، در آزمون ارشد رعایت نشد.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اراک خبر داد؛
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
تصویب 64طرح تحقیقاتی درباره کرونا در استان مرکزی/ پژوهش بر روی دو طرح «سازمان بهداشت جهانی» توسط محققان استان مرکزی
کمالی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اراک، گفت: طرح هایی از سازمان بهداشت جهانی (WHO) به وزارت بهداشت واگذار شده که دانشگاه علوم پزشکی اراک نیز دو طرح آن را تقبل کرده است که در حال پژوهش هایی برای این طرح ها هستیم.
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۳
دستورالعمل مراسم عزاداری محرم ابلاغ شد
دبیرخانه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا دستورالعمل و ضوابط برگزاری مراسم ماه محرم و صفر را ابلاغ کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک خبر داد
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۱
8 مورد فوتی و شناسایی 128 مورد مبتلا به کروناویروس، در 24 ساعت گذشته در استان مرکزی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک از 8 مورد فوتی و شناسایی 128 مورد مبتلا به کروناویروس، در 24 ساعت گذشته در استان مرکزی خبر داد.
رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی اراک:
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
کمک صنایع استان برای مقابله با کرونا بسیار کم است/ مخالف مراسم عزاداری نیستیم، پروتکل ها رعایت شود
جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: به هیچ عنوان مخالف برگزاری مراسم عزاداری نیستیم ولی با توجه به خطری که جان افراد را تهدید می کند پیشنهاد داریم تا دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص عزاداری ها رعایت شود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک خبر داد
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
ابتلای 149نفر از کادر درمان استان مرکزی به کرونا/ اراک کمترین آمار مرگ و میر کرونا را دارد
صادقی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک، گفت: به صورت میانگین 50درصد درآمد بیمارستان ها با شیوع کرونا کاهش یافته است و از آن طرف هزینه ها تقریبا 2 تا 3 برابر شده است که ادامه این روند بحرانی اقتصادی را برای بیمارستان ها در پی خواهد داشت.
نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس مطرح کرد
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶
آمادگی مجلس برای اصلاح ساختار بودجه به نفع اقشار آسیب دیده از کرونا
آصفری نماینده مردم اراک در مجلس، گفت: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی این آمادگی را دارند تا با اصلاح در ساختار بودجه برخی موارد کمتر ضروری را حذف کرده و اعتبار آن را برای کمک به اقشار آسیب دیده از کرونا اختصاص دهند تا بتوان از این وضعیت بد اقتصادی که کرونا آن را تشدید کرده، عبور کنیم.
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
سکسکه هم به علائم کرونا اضافه شد
متخصصان آمریکایی پس از بررسی وضعیت یک بیمار ۶۲ ساله، سکسکه را به عنوان علامت جدید ویروس کرونا اعلام کردند.
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
رضایتمندی ۹۱ درصد از داوطلبان کنکور ارشد از رعایت اصول بهداشتی
معاون بهداشت وزارت بهداشت از رضایتمندی ۹۱ درصد از داوطلبان کنکور ارشد از رعایت اصول بهداشتی در برگزاری کنکور کارشناسی ارشد خبر داد.
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
کرونا هیأتی‌ها را از لاک فردی و اجتماعی خارج می‌کند
پناهیان با اشاره به اینکه شخصاً از پدید آمدن چنین فضایی به واسطه شیوع کرونا برای هیأت‌ها ناراحت نیستم گفت: خوشحالم کرونا بستری را ایجاد کرده است تا هیأتی‌ها از لحاظ فردی و اجتماعی از لاک خود خارج شوند.
مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک:
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶
حضور مردم در صحنه کمک های مومنانه تجلی همدلی و وحدت ملی است
میر مهدی مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک گفت: ورود مردم به صحنه های کمک رسانی به دیگران و رفع نیازهای آنان سبب ایجاد همدلی، یکپارچگی و عدم بی تفاوتی نسبت به یکدیگر می شود که این برنامه از سوی اسلام به مسلمانان عرضه شده است.
آخرین اخبار