حضور دو ورزشکار استان مرکزی در اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جزئیاتی از پنهان‌کاری‌های دولت در بودجه ۱۴۰۰/ نادران: ۱۷۵هزار میلیارد تومان مخفی شده بود/ دلار ۱۷۵۰۰ تومانی را دولت در بودجه آورده نه مجلس پیروزی‌های 2 سال اخیر بیشتر از 40 سال قبل است پشتوانه موضع وزیر آموزش و پرورش درباره بازگشایی مدارس چیست؟ اهداف تل‌آویو از تجاوز نظامی به سوریه ساعی یک سال محروم شد/ جریمه 10 میلیونی برای مدیر تیم‌های ملی ۷ نکته مهم از جدیدترین رزمایش موشکی پیامبر اعظم(ص) / تمرین MRSI سپاه با نمایش ذوالفقار و دزفول هایپرسونیک +عکس سرلشکر سلامی: با اقتدار در برابر دشمن ایستاده‌ایم/ پیام رزمایش سپاه دفاع از ارزش‌های حیاتی است ماجرای حقوق‌های نجومی ۴۰ نفر در یک شرکت دولتی چه بود؟ / پیش‌بینی ما این است که FATF در مجمع رد می‌شود دومین شب مراسم عزاداری فاطمیه با حضور رهبر انقلاب برگزار شد
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
آرشیو
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک:
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵
۸ شهرستان استان مرکزی در وضعیت زرد و چهار شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت ۸ شهرستان استان در وضعیت زرد و چهار شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند اما کرونا همچنان خطرناک و در کمین است.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
آمریکا تولیدکننده اولین واکسن ایرانی کرونا را تحریم کرد
با تحریم محمد مخبر و موسسه دانش‌بنیان برکت، آمریکا تولیدکننده اولین واکسن ایرانی کرونا را تحریم کرد.
وضعیت ورودی‌های مازندران نگران کننده است
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴
سفر نکنید/ بازی با جان مردم به چه قیمتی؟
تعطیلات فرصتی فراهم می کند که مردم بار سفر را ببندند و به‌سمت شمال کشور که همواره مقصد بسیاری از هموطنان در تعطیلات و ایام مختلف است حرکت کنند اما این مسافرت‌ها در شرایط قرمز کرونایی بازی با جان مردم این مناطق است چرا که هرگونه اجتماعی وضعیت آمار ابتلا به کرونا را بدتر می‌کند.
آمار روزانه کرونا ؛
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷
بدون فوتی و شناسایی ۵۲ مورد مبتلا به کووید ۱۹ در استان مرکزی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۵۲مورد جدید ابتلا در ۲۴ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به  ۳۴۶۵۹نفر رسیده است.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲
 ۱ فوتی و شناسایی ۶۱مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی
بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۶۱مورد جدید ابتلا در ۲۴ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به  ۳۴۶۰۷نفر رسیده است.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
ثمر دادن مثلث مردم، محدودیت‌ها و طرح شهید سلیمانی/ سیر نزولی شیوع کرونا پایدار می‌ماند؟
کاهش محسوس آمار فوتی‌ها و ابتلا به کرونا طی دو هفته اخیر نوید مشارکت مردم و دولت در شکست کووید ۱۹ است، اما این پایداری نسبی دوام پیدا می‌کند؟!
پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری منتشر کرد؛
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
قدردانی رئیس‌جمهور از اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام برای تولید نخستین واکسن ایرانی کرونا
رئیس‌جمهور از تلاش‌های گسترده ستاد اجرایی فرمان امام و شرکت‌های دانش‌بنیان برای ساخت واکسن ایرانی کرونا، قدردانی کرد.
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری:
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
واکسن کواکس تا اسفند ۹۹ در اختیار ایران قرار می‌گیرد/ دیده نشدن عارضه‌ای در دریافت کنندگان واکسن کرونای ایرانی
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری از خرید ۲ میلیون دوز واکسن کرونا از کواکس (اتحادیه جهانی تأمین واکسن) خبر داد و گفت: واکسن کواکس تا اسفند ۹۹ در اختیار کشور ما قرار می‌گیرد که به گروه نخست کادر درمان تزریق خواهد شد.
رئیس انستیتو پاستور ایران
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۲
واکسن مشترک ایران و کوبا یکی از شاهکارهای تولید واکسن کووید 19 می‌شود/ اجرای مرحله نهایی کارآزمایی بالینی در بهمن و اسفند/ چرا نباید از واکسن آمریکایی و انگلیسی استفاده کرد؟
رئیس انستیتو پاستور ایران خبرهای خوشی از تولید واکسن مشترک ایران و کوبا داد و گفت: با ورود این واکسن قدم بسیار خوبی در ایجاد ایمنی مردم برداشته خواهد شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک خبر داد
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۶
۲فوتی و شناسایی ۴۹مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی
بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۴۹مورد جدید ابتلا در ۲۴ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۳۴۵۴۶نفر رسیده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان فراهان عنوان کرد
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
فعالیت ۸۸ تیم بهداشتی و درمانی در طرح «شهید سلیمانی» فراهان/غربالگری و شناسایی ۲۵ فرد مبتلا به کرونا
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراهان گفت: از ابتدای طرح شهید سلیمانی تاکنون، ۲۵ بیمار کرونا مثبت در فراهان غربالگری و شناسایی شده‌ است.
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۳
وارد کردن واکسن مشکوک به کشور خیانت است/ جلوی این جنگ رسانه‌ای گرفته شود
کرمی با توجه به اینکه واکسن یک بحث امنیت ملی است، بیان داشت: انواع واکسن های ویروسی از جمله واکسن ویروسی کشته، واکسن ویروسی ضعیف شده مانند فلج اطفال، واکسن پروتئینی ترکیبی مانند واکسن هپاتیت، واکسن های نسل جدید ژنی یا ژنتیک مانند وکتور ویروسی‌ها است که نوع فایزر ساخته شده برای کووید۱۹ اندازه مواد به کار رفته در آن بزرگ است.
مدیرکل سلامت مجلس شورای اسلامی:
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
رفتار آمریکا در دادن واکسن رایگان با توجه به خصومت 40 ساله شک برانگیز است
میرگلوبیات گفت: خصومت آمریکا در طول 40 سال اخیر به خوبی نمایان شده است؛ پس باید به این رفتار فعلی آمریکا در دادن واکسن کرونا شک کرد. آمریکا در سال های اخیر، کشور را تحریم دارویی کرده است و حتی داروهای مورد نیاز بیماری های خاص را به ایران نمی دهد، حال با دقت نظر به رفتار آمریکا، یک علامت سوال ایجاد شده که چرا در این شرایط واکسن کرونا را به ایران می دهد؟
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۹
۲فوتی و شناسایی ۴۳مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی
بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۴۳مورد جدید ابتلا در ۴۸ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۳۴۴۵۷نفر رسیده است.
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
سه شهرستان استان مرکزی در وضعیت آبی کرونا قرار دارند
بر اساس اعلام کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا، سه شهرستان محلات، زرندیه و تفرش در وضعیت آبی کرونا قرار دارند.
پروفسور \"علی کرمی\" در گفتگو با ۸دی:
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷
دومین واکسن کرونای ایرانی در راه است/ آمریکا سابقه وحشتناکی در حوزه سلاح‌های بیولوژیک دارد/ واکسن‌های چینی قابل اعتمادتر از واکسن‌های آمریکایی و انگلیسی است
پروفسور “علی کرمی” متخصص بیوتکنولوژی پزشکی و فوق تخصص مهندسی ژنتیک با بیان اینکه تا چند ماه آینده از دومین واکسن کرونای ایرانی نیز رونمایی می‌شود گفت: واکسن‌های چینی بسیار به واکسن‌های ایرانی شباهت دارد و از آنجایی که این کشور مانند آمریکا با ما خصومت ندارد لذا قابل اعتماد تر است این در حالی است که آمریکا سابقه وحشتناکی در حوزه سلاح‌های بیولوژیک دارد و بزرگترین ذخیره سلاح بیولوژیک متعلق به این کشور است.
تأکید اعضای کمیسیون بهداشت و درمان خانه ملت؛
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱
ملت ایران، آزمایشگاه انسانی برای واکسن های خارجی آلوده نمی شود/ ممنوعیت ورود واکسن کرونا از امریکا و انگلیس اقدامی زیرکانه و عاقلانه
اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بر این مسئله اتفاق نظر دارند که اعلام ممنوعیت ورود واکسن کرونا از امریکا، انگلیس و فرانسه از سوی رهبری، اقدامی مدبرانه، زیرکانه و عاقلانه است، چرا که ملت ایران هیچ گاه نمی پذیرد که آزمایشگاه انسانی برای واکسن های خارجی آلوده باشد، ایرانیان به موفقیت متخصصان خود در تولید واکسن کرونا اعتماد دارند، هرچند که مانعی برای ورود واکسن سالم از کشورهای دوست هم نیست.
رئیس سازمان بسیج مداحان کشور:
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
بسیج مداحان همه جانبه برای مقابله با ویروس کرونا ورود پیدا کرد
ارجونی حضور مداحان بسیجی در مراکز درمانی برای فعالیت های فرهنگی و کمک به مدافعان سلامت از جمله اقدامات اثر گذار بود و می توان گفت بسیج مداحان در ابعاد مختلف و به شکل همه جانبه برای مقابله با ویروس کرونا ورود پیدا کرد و امروز جامعه مداحان از این امتحان موفق بیرون آمده اند.
معاون سلامت سازمان بسیج اعلام کرد
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲
غربالگری 80 درصد مردم در طرح شهید سلیمانی/70 درصد مرگ و میر ناشی از کرونا کاهش یافت
معاون سلامت و دفاع زیستی سازمان بسیج کشور گفت: حدود ۲۴۰ هزار بسیجی در طرح غربالگری کرونایی مشارکت داشتند که حدود ۸۰ درصد مردم غربالگری شدند.
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
جزئیات تولید ۸ واکسن ایرانی کرونا/ ایران در بین ۱۱ کشور اول
پروژه های مختلف تولید واکسن کرونای ایرانی در کشور توسط محققان در حال پیشرفت است و ۸ پروژه فعال در حال اخذ مجوز برای ورود به فاز بالینی هستند.
آخرین اخبار