رمضان ماه دستگیری از فقرا و توجه به محرومین است/روزه گرفتن بسیاری از بلاها و بیماری ها را از انسان دور می کند سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا برای فصل آینده تغییری نکرد مرمت بقعه سماق بنه تفرش آغاز شد خسارت کم بارشی به مزارع استان مرکزی و پیش بینی کاهش تولید گندم/ برای زراعت دیم نگرانیم برنامه را رها کن؛ از کارنامه بگو آقای مرعشی!/ آیت‌اللهی که تصویرش در اتاق ملاقات رهبری قرار دارد حاشیه اطراف «بچه مهندس»؛ حمله بازیگر قبلی به بازیگر جدید! سردار ایرانی، پدر موشکی حزب‌الله لبنان/ سردار حجازی را بهتر بشناسیم جرائم سنگین دولت برای ایجاد محدودیت دسترسی شهروندان به فضای مجازی تهدید کرونا را به فرصتی برای ایجاد اشتغال تبدیل کردم/ تولید روتختی و کاور پرستاری دو بیمارستان توسط 10 بانوی روستایی وکیلی: دولت روحانی آبرویی برای اصلاح‌طلبان نگذاشته است
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۲
آرشیو
فرمانده پدافند هوایی حضرت علی اکبر (ع) اراک:
۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۰
ارتش با تکیه بر مکتب امام(ره) به یک ارتش مکتبی و مردمی تبدیل شده است
صادقیان گفت: ارتش با تکیه بر مکتب حضرت امام(ره) و هدایت های مقام معطم رهبری امروز به یک ارتش مکتبی، مردمی، توانمند، سرافراز و متکی بر دانش روز دنیا تبدیل شده است.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸
ارتش مایه عزت و سربلندی ملت ایران است
کریمی گفت: در صحنه بودن و آمادگی روز افزون ارتش نشان از کارآمدی و مردمی بودن ارتش دارد و ارتش مایه عزت و سربلندی ملت ایران است.
نماینده نداجا در استان مرکزی:
۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
ایستادگی ناوشکن های ایرانی مقابل نیروی دریایی آمریکا عظمت ملت ایران را به رخ جهانیان کشاند
عباسی گفت:رویارویی ناوشکن سهند و سبلان و ناوچه جوشن در مقابل با استکبار و زیاده خواهی‌های آمریکا عظمت ملت ایران را به رخ جهانیان کشاندند و موجب عزت و سربلندی ایران اسلامی و ملت همیشه قهرمان ایران شدند.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۴
ارتش با رویکرد استکبارستیزی و انقلابی پرقدرت در صحنه حضور دارد
کریمی گفت: امروز به برکت هدایت های مقام معظم رهبری و جانفشانی های ارتشیان غیور ایران اسلامی، ارتش با رویکرد معنوی، استکبارستیزی، انقلابی و جهادی، پرقدرت در صحنه حضور دارد.
مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی:
۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۵
رفع مشکلات المان های شهدا در خیابان شهدای اراک در دستور کار قرار گرفت
محمدی گفت: حسب دستور فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی مبنی بر رسیدگی به المان های نصب شده و رفع مشکلات آنها در برخی از خیابان های اراک جلسه میدانی با حضور مسئولین و مدیران شهری از جمله معاون فرهنگی سازمان زیبا منظر شهرداری اراک، رئیس بنیاد شهید اراک و جمعی از مدیران فرهنگی در خیابان شهدای اراک برگزار شد که برای رفع مشکلات تصمیمات عاجلی در نظر گرفته شد.
گزارش تصویری/
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۱
آیین بهره برداری از دستگاه اکسیژن ساز در بیمارستان قدس اراک
آئین افتتاح دستگاه اکسیژن ساز 60 لیتر معکب بر ثانیه ای با حضور سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی برگزار شد.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
۶۲۴ مدخل برای تهیه دانشنامه دفاع مقدس استان مرکزی شناسایی شده است
کریمی گفت: تاکنون بیش از ۶۲۴ مدخل برای تهیه دانشنامه دفاع مقدس استان مرکزی شناسایی شده که با توجه به گستردگی نقش استان مرکزی در مقطع هشت ساله شناسایی مداخل نیز ادامه خواهد داشت.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۳
اقتدار و عزت نظام اسلامی برگرفته از مجاهدت های شهدایی چون شهید فولادی است/ بزرگترین تکریم از شهدا و جانبازان ادامه راه و مسیر آنهاست
کریمی گفت: امروز بزرگترین تکریم از شهدا و جانبازان ادامه راه و مسیر این عزیزان یعنی همان دفاع از ولایت، ارزش های اسلامی و انقلاب اسلامی است که باید برای همه ادامه دهندگان راه شهدا مهم باشد.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۰۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱
شهید غلامرضا فولادی از پرورش یافتگان واقعی مکتب عاشورا بود
کریمی گفت: شهید فولادی یکی از پرورش یافتگان واقعی مکتب عاشورا بود که در راه دفاع از ارزش های اسلامی از همه سرمایه های خود گذشت و امروز به عنوان یک الگو هم در میان رزمندگان دفاع مقدس و هم آحاد جامعه مطرح است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
۰۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۵
بسیج و سپاه در حوزه مسائل فرهنگی و تقویت فرهنگ جهادی برنامه ریزی جدی خواهد داشت
کریمی اظهار کرد: یکی از محورهای بیانات مقام معظم رهبری در سخنرانی نوروزی امسال توجه به مسئله فرهنگ و تقویت فرهنگ انقلابی و جهادی در جامعه بود که بسیج و سپاه با توجه به رسالت ذاتی خود در این راستا برنامه ریزی جدی خواهد داشت.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۷
بیش از ۵ هزار برنامه شاخص فرهنگی در طول چهل هفته دفاع مقدس در استان مرکزی برگزار شد
کریمی گفت: مناسبت های زیادی در طی این چهل هفته وجود داشت که در ابعاد مختلف برای اقشار مردم فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس تبیین شد که بیش از ۵ هزار برنامه شاخص فرهنگی در طول چهل هفته برگزار شد.
مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
شهدا بزرگترین مولفه قدرت نرم جمهوری اسلامی هستند
محمدی گفت: شهدا بزرگترین مولفه قدرت نرم جمهوری اسلامی هستند و خانواده های معظم آنها با تاسی از روحیات شهدا راه آنها را با قوت ادامه دادند و به الگوهای مقاومت و ایستادگی تبدیل شدند.
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی:
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
جریان تواصی برگرفته از سیره شهدا است/ کار برای خداوند، ولایت پذیری و دشمن شناسی مهمترین پیام شهدا است
گودرزی گفت: امروز پیام و سیره شهدا باید به طور همه جانبه در جامعه نمود داشته باشد و مهمترین پیام شهدا کار برای خداوند، ولایت پذیری، دشمن شناسی ، دفاع از حق و حقیقت و تسلیم نشدن در برابر دشمنان است که همه باید به آنها توجه داشته باشیم.
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۷
مراسم کاشت نهال به یاد شهدای خبرنگار و طلبه در استان مرکزی برگزار شد
در ادامه نهضت درختکاری به نیت شهدا که به برکت کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در استان در حال انجام است،مراسم کاشت نهال به یاد شهدای خبرنگار و طلبه در استان مرکزی برگزار شد.
استاندار مرکزی در کنگره زنان شهید، جانباز و آزاده استان مرکزی؛
۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
استان مرکزی 95 زن شهیده را تقدیم انقلاب کرده است/ زنان در گام دوم انقلاب نقش موثری دارند
آقازاده، استاندار مرکزی در کنگره زنان شهید، جانباز و آزاده استان مرکزی گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی که مقام معظم رهبری آن را ترسیم کردند، زنان نقش موثری را برعهده دارند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
گزارش تصویری| کنگره زنان شهید، جانباز و آزاده استان مرکزی
کنگره زنان شهید، جانباز و آزاده استان مرکزی با حضور جمعی از خانواده شهدا در استانداری مرکزی برگزار شد.
آصفری در کنگره شهدای زن استان مرکزی مطرح کرد؛
۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
ایثار زنان ایرانی، وضعیت جنگ تحمیلی را تغییر داد/ برگزاری کنگره شهدا، راه مقابله با تهدیدات فرهنگی دشمن است
آصفری نماینده مردم اراک در مجلس، گفت: اگر تربیت صحیح، ایثار و از خودگذشتگی مادران ایران اسلامی وجود نداشت، مشخص نبود وضعیت جنگ تحمیلی چگونه رقم بخورد.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
برنامه های دهه فجر در قالب رزمایش الی بیت المقدس برگزار می شود
کریمی گفت: برگزاری رزمایش الی بیت المقدس که محوریت آن گرامیداشت دفاع مقدس است مهمترین برنامه ایام الله دهه فجر است که کلیه برنامه ها در قالب این رزمایش انجام خواهند شد.
کارشناس دفاع مقدس:
۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
دانشنامه دفاع مقدس استان یک مسئله فرا دستگاهی است
عضو شورای عالی دانشنامه دفاع مقدس استان مرکزی گفت: دانشنامه دفاع مقدس استان یک مسئله فرا دستگاهی است و یک مسئولیت اجتماعی در قبال همه ما است که مسئولین ارشد استان از جمله استاندار محترم نیز بر تهیه دقیق آن تاکید فراوانی دارند.
۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۳
مادر شهیدان رضایی آسمانی شد
مرحومه حاجیه خانم \"طوبی محرابی\" مادر شهیدان محسن و ابوالفضل رضایی روز گذشته بر اثر کهولت سن جان به جان آفرین تسلیم کرد و آسمانی شد.
آخرین اخبار