نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس وزارت امور خارجه هنوز وارد جنگ اقتصادی نشده است سکوت مجلس دربرابر انحراف ۶۷ درصدی دولت از اجرای بودجه سال ۹۶ استفاده از بنزین برای خودروهای هیبریدی وارداتی!/ خروج ارز به بهانه واردات خودروی پاک؛ به نام محیط زیست به کام واردکننده بشار اسد در خط مقدم جنگ : نبرد اصلی ما پایان دادن به تروریسم در تمام مناطق سوریه است بنزین را گران کن! وسوسه لیلاز کنار گوش روحانی سناریوی وارداتچی‌هاکلیدخورد/ واردات گندم در سال رونق تولید فرزندم! دعوا و خشونت کار بدی است ایجاد 237 هزار شغل روستایی با منابع صندوق توسعه/ ترامپ پیغام داده بود کار ملت ایران تمام است اختلاف اصلاح‌طلبان و عارف بالا گرفت
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۸
آرشیو
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
محرومیت‌زدایی و حل مشکلات نیازمندان از برنامه‌های راهبردی سپاه است
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اینکه امروز یکی از برنامه‌های راهبردی و مهم سپاه پاسداران توجه به محرومیت‌زدایی و حل مشکلات نیازمندان است گفت: خوشبختانه در طول این چند سال اخیر به ویژه برنامه های ذیل کنگره این موضوع به خوبی انجام شده است.
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵
گزارش تصویری|برپایی موکب فرهنگی در هنرستان حضرت زهرا(س) اراک
موکب فرهنگی دانش آموزی در هنرستان حضرت زهرا(س) به همت کمیته بانوان کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی برگزار شد.
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱
گزارش تصویری|اختتامیه کارگاه روایت ایثار
کارگاه یک روزه \"روایت ایثار\" از برنامه های در ذیل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی با حضور جمعی از هنرمندان استان مرکزی برگزار شد.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی مطرح کرد
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۲
لزوم استفاده از زبان هنر برای انتقال مفاهیم دفاع مقدس به نسل جوان
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بر لزوم استفاده از زبان هنر برای انتقال مفاهیم دفاع مقدس به نسل جوان تاکید کرد و گفت: با زبان هنر خیلی بهتر می توان مفاهیم ارزشی دفاع مقدس را به نسل جوان منتقل کرد.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی مطرح کرد
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
توجه ویژه به خانواده شهدا و محرومیت‌زدایی دو اولویت اصلی کنگره شهدای استان
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: توجه ویژه به خانواده شهدا و محرومیت‌زدایی و پرداختن به نیازمندان دو اولویت اصلی کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی بود.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
بیانات رهبر انقلاب مسیر ادامه کار کنگره شهدای استان مرکزی را روشن کردند
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه بیانات مقام معظم رهبری مسیر را برای ادامه کار کنگره نقش امام(ره) در دوران دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی روشن کردند گفت: امروز رسالتمان این است که کار را با قوت ادامه دهیم.
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
گزارش تصویری| حضور خانواده شهدا در اجلاسیه پایانی کنگره شهدای استان مرکزی
خانواده شهدا در اجلاسیه پایانی کنگره شهدای استان مرکزی حضور پر شوری داشتند.
سرلشکر سلامی:
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
سخنان رهبری؛ فتح باب جدیدی در عرصه محرومیت زدایی و سازندگی در کشور/ فناوری دفاعی کشور به مرحله خود زایندگی رسیده است/ دشمنان توانایی عمل و حتی عکس العمل در مقابل توانمندی های کشور را ندارند
سرلشکر سلامی گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار با فرماندهان سپاه راه فوق العاده جدیدی را برای ما در عرصه خدمات اجتماعی، امداد، کمک به مردم، محرومیت زدایی و سازندگی گشودند و یک فتح باب جدیدی متفاوت از گذشته بود که انگیزه های ما در امتداد این راه جدید انشاءالله قوی تر، فعال تر خواهد شد و این انگیزه ها به میدان خواهد آمد.
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
گزارش تصویری| رونمایی از تمبر و آثار ویژه کنگره ملی شهدای استان مرکزی
از تمبر و آثار ویژه کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رونمایی شد.
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
40جهیزیه هدیه رهبر انقلاب به زوج های جوان فراهان توزیع شد
40 سری جهیزیه هدیه رهبر انقلاب توسط کمیته اجتماعی کنگره شهدای استان مرکزی تهیه شده ودر میان زوج های کم بضاعت فراهانی، توزیع شد.
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
گزارش تصویری| کنگره ملی نقش امام (ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی
اجلاسیه پایانی کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی در مصلی بیت المقدس اراک برگزار شد.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
دشمن نمی تواند حتی یک گلوله مشقی به سمت ایران شلیک کند/امام(ره) هیمنه پوشالی قدرت‌ها را با گفتن آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند شکست/آنها که خواستار نابودی ایران بودند، برای گرفتن یک عکس با ایرانی‌ها خواهش می‌کنند
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امام(ره) شجاعانه تمام قدرت آمریکا را تحقیر کرد و هیمنه پوشالی آمریکا را در هم شکست.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی :
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
امام (ره) در رأس همه مفاخر استان مرکزی می درخشد/ ۸۰ هزار نفر در نمایشگاه ها و اجلاسیه های ذیل کنگره شهدای استان حضور یافتند
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: از این خطه بیش از ۵۶ عالم بزرگ از جمله آیت الله العظمی اراکی، ۳۹ سیاست مدار تراز اول کشوری، ۴۲ دانشمند و نویسنده، ۸۹ فرزانه ادیب، ۵۰ هنرمند بر خواستند اما در رأس همه این علما و فیلسوفان و دانشمندان و نویسندگان و مفاخر، وجود نازنین حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و احیا گر دین ناب محمدی می درخشد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) :
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
هرجایی در کشور خلا باشد، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا حضور پیدا می کند
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) گفت: امروز مسئولین استان مرکزی در کنار قرارگاه خاتم الانبیاء به فکر خدمت رسانی به مردم خوب این استان هستند و قرارگاه خاتم خود را موظف می داند هرجایی که در کشور خلا باشد حضور پیدا کند.
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
گزارش تصویری| توزیع 620 جهیزیه در حاشیه کنگره 6200 شهید توسط سردار سلامی
620 جهیزیه در حاشیه کنگره 6200 شهید استان مرکزی با حضور فرمانده کل سپاه توزیع شد.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
ملت هوشیار ایران با اراده قوی، در برابر زورگویی های دشمنان تسلیم نخواهد شد/باید در همه ابعاد با سرعت به سمت سازندگی برویم
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه امروز باید برای سازندگی کشور خیلی بیشتر عجله کنیم و نباید در این راه سستی کنیم گفت: امروز ظرفیت ها و استعدادهای زیادی در کشور داریم اما نیازها و انگیزه های زیادی هم که داریم باید در همه ابعاد با سرعت به سمت سازندگی برویم.
همزمان با اجلاسیه نهایی کنگره شهدای استان مرکزی؛
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
۳۶۲ پروژه عمرانی با حضور سردار سلامی افتتاح شد
همزمان با اجلاسیه نهایی کنگره شهدای استان مرکزی ۳۶۲ پروژه عمرانی با حضور فرمانده کل سپاه افتتاح شد.
با حضور فرمانده کل سپاه؛
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱
620 جهیزیه هدیه رهبر انقلاب به زوج های جوان استان مرکزی توزیع شد
620 جهیزیه هدیه رهبر انقلاب در حاشیه اجلاسیه پایانی کنگره 6200 شهید استان مرکزی میان زوج های نیازمند توزیع شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش مطرح کرد
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶
توزیع 16 سری جهیزیه در تفرش به مناسبت کنگره ملی شهدای استان
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش گفت: با توجه به توصیه های مکرر مقام معظم رهبری در خصوص کمک به تسهیل امر ازدواج جوانان، یکی دیگر از طرح های محرومیت زدایی کمیته اجتماعی، توزیع 16 سری جهیزیه جهت کمک به زوج های جوان کم بضاعت در شهرستان تفرش است که در مناطق محروم زندگی کرده و توان کافی جهت تهیه جهیزیه را ندارند.
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸
بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران کنگره ملی ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی/هر شهید برای اهل تدبر یک درس است
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: هر شهیدی، یک مجموعه‌ی درس است برای هر کسی که در حال آن شهید تدبّر کند؛ هر کدام از این شهدا که انسان حالاتشان را میخواند، در خلال حالات زندگی آنها و در خلال وضع آنها در دوران دفاع مقدّس و در عرصه‌ی جنگ، چیزهایی را مشاهده میکند که همه‌ی آنها درس است.
آخرین اخبار