ربیعی: «مسئول قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا» تعیین می‌شود زمین لرزه در نوبران هیچ خسارتی نداشته است لزوم اتخاذ تصمیمهای قاطع، اقناع افکار عمومی و همکاری همگانی/ کار برخی افراد در هتک حرمت رئیس‌جمهور غلط بود؛ انتقاد متفاوت از اهانت است از طبری تاشاه مهره بانک سرمایه/پرونده مدیران بانکی همچنان در سکوت در سفرهای نظارتی قالیباف چه می‌گذرد؟+جدول در گفتگو با دانشجو مطرح شد خالقی: وزارت صمت پاسخگوی صنایع پایین‌دستی فولاد باشد / قیمت‌گذاری دستوری فولاد واقعا منتفی شد؟! فراخوان تاجزاده برای ارتش رهایی‌بخش زنان! ۲۱ فوتی و شناسایی ۴۸۳ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته استوری به مناسبت شهادت امام حسن عسکری (ع) طرح حمایت از افشاگران فساد در سالم‌سازی فضای کشور مؤثر است
شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۴
آرشیو
رئیس میراث فرهنگی فراهان اعلام کرد
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰
آغاز مرمت بنای تاریخی گنبد امامزاده علی(ع) ولاشجرد فراهان
عملیات مرمت پشت‌بام امام‌زاده علی(ع) روستای ولاشجرد به همت اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان فراهان آغاز شد.
رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی:
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در آشنایی نسل جوان با رشادت‌های شهدا نقش بسزایی دارد
موسوی گفت: توسعه و ترویج فرهنگ ناب ایثار و شهادت، در آشنایی نسل جوان و نوجوان با رشادت‌ها و فداکاری‌های شهدای والامقام و الگو گیری از هدف و پیام شهدا و همچنین سیره و روش زندگانی آن عزیزان، نقش بسزایی خواهد داشت.
یادداشت/ عباس خسروانی مدرس دانشگاه
۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
کنگره ای که پایانی ندارد
کنگره بر اساس این ایده مقام معظم رهبری شکل گرفت که \"زنده نگه داشتن شهید،نیاز اساسی کشور است\". امروز تعالی و پیشرفت کشور وابسته به این جانهای تابناکی ست که مرگ و زندگیشان مایه اعتلای جامعه است.
فرمانده سپاه روح الله:
۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
کنگره شهدای مرکزی باب فعالیت های نوین و اثربخش فرهنگی را به خوبی باز کرده است
کریمی با اشاره به اینکه خوشبختانه کنگره شهدای استان مرکزی باب فعالیت های نوین و اثربخش فرهنگی و اجتماعی در استان را به خوبی باز کرد، گفت: قبل از برگزاری اجلاسیه اصلی یک هزار برنامه فرهنگی اثربخش برگزار شد که هدف این برنامه ها آشنایی اقشار مختلف مردم با شهدا بود که خوشبختانه به اهداف مورد نظر رسیدیم.
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی :
۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
اقدامات خوبی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت توسط کنگره شهدای استان مرکزی انجام شده
کریمی گفت: خوشبختانه کنگره شهدای استان در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اقدامات پایه‌ای و زیرساختی خوبی انجام داده که قابلیت استفاده برای سال‌های سال و نسل‌های آینده دارد
فرمانده سپاه روح الله:
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۵
خانواده‌های معظم شهدا سند عزت ملت ایران در برابر توطئه‌های دشمنان هستند
کریمی گفت: خانواده‌های معظم شهدا سند حقانیت ، سند پیروزی ملت ایران در برابر کافران و سند عزت ملت ایران در برابر توطئه‌های دشمنان هستند.
فرمانده سپاه روح الله:
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
بسیج مردمی و مشارکت آحاد مردم در فضا سازی شهری به کارگیری شود/ تکمیل فاز اول مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان یک اقدام جهادی بود
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: آنچیزی که نیاز است در خصوص فضاسازی انجام شود مشارکت اقشار و آحاد مردم با کمک دستگاه ها و ادارات است که باید بیشتر به آن توجه شود و امسال با توجه به شرایط کرونا محدودیت هایی بود اما این نباید بدان معنی باشد که فضای جامعه عطرآگین ماه محرم و دفاع مقدس نباشد.
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
واکنش فرمانده سپاه روح الله در پی حذف پیشوند شهید از نقشه های الکترونیکی و اپلیکیشن های مسافرتی
فرمانده سپاه روح الله در پی حذف پیشوند شهید از نقشه های الکترونیکی و اپلیکیشن های مسافرتی واکنش نشان داد و در نامه ای محضر نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خواستار پیگیری این موضوع از نهادها و مراکز تصمیم ساز شد.
در قالب برنامه های چهل سالگی دفاع مقدس صورت می گیرد
۰۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
توزیع 8 هزار بسته کامل آموزشی در استان مرکزی
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی از توزیع 8 هزار بسته کامل آموزشی در قالب برنامه های چهل سالگی دفاع مقدس در استان مرکزی خبر داد.
استاندار مرکزی:
۰۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶
نهضت خدمت رسانی به محرومین به برکت کنگره شهدای استان مرکزی شتاب گرفته است
استاندار مرکزی گفت: نهضت خدمت رسانی به محرومین در استان به برکت تفکر کنگره شهدای استان مرکزی شتاب بیشتریگرفته و به وضوح امروز می بینیم این خدمت رسانی ها در ابعاد مختلف ادامه دار هستند.
فرمانده سپاه روح الله:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
دشمن از یک لحظه تهاجم و توطئه در جبهه فرهنگی دست برنمی دارد
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت:امروز دشمن از یک لحظه تهاجم و توطئه در جبهه فرهنگی دست برنمی دارد و از هر فرصتی برای ضربه زدن به اعتقادات استفاده می کند و لذا باید هوشمندانه تر عمل کنیم و توجه بیشتری به برنامه ها همراه با ابتکار عمل داشته باشیم.
فرمانده مرکز درجه داری حضرت علی اکبر(ع) پدافند هوایی اراک:
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱
خانواده شهدا پرچم داران مجاهدت ها و ایثار گری های شهدا هستند
فرمانده مرکز درجه داری حضرت علی اکبر(ع) پدافند هوایی اراک گفت:امروز پدران و مادران شهدا پرچم داران مجاهدت ها و ایثار گری های شهدا هستند و لذا باید در تکریم و پاسداشت از مقام والای آنها تلاش کنیم و ما مسئولین این رسالت سنگین را بر دوش داریم و در جهت انجام این وظیفه نباید از هیچ تلاشی فروگذار کنیم.
گزارش تصویری/
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
دیدار فاتحان شیاکوه در اراک
در راستای گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس جمعی از رزمندگان و پیشکوسوتان هشت سال دفاع مقدس در قالب فاتحان شیاکوه در موقعیت حضرت روح الله(ره) اراک گردهم آمدند و به بیان خاطراتی در خصوص عملیات فتح شیاکوه پرداختند.
آیت‌الله دری نجف‌آبادی:
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
کرامت و سربلندی ملت ها در گرو پایبندی به ارزش ها است
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مقاومت و ایستادگی بر ارزش ها منشور راه آینده ملت ایران و ملت های مسلمان است و عزت،کرامت و سربلندی ملت ها در گرو پایبندی به ارزش ها است.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
تبیین و تقویت فرهنگ دفاع مقدس یک رسالت بزرگ برای همه اقشار جامعه است
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی بیان کرد: تبیین و تقویت فرهنگ دفاع مقدس امروز یک رسالت بزرگ برای مدیران ، مسئولین، اساتید، اصحاب رسانه و فرهنگ، طلاب، بسیجیان، دانشجویان و همه اقشار جامعه است که باید به خوبی انجام شود و چهل سالگی دفاع مقدس فرصتی مناسب برای این کار مهم است.
فرمانده سپاه روح‌الله:
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
تشکیل گروه‌های جهادی یکی از مهمترین دستاوردهای فرهنگی دفاع مقدس است/جریان عظیم کنگره شهدای استان مرکزی یک جریان فرهنگی است
فرمانده سپاه روح الله با اشاره به اینکه یکی از مهمترین دستاوردهای فرهنگی دفاع مقدس تشکیل گروه‌های جهادی است گفت: خوشبختانه امروز مشاهده می‌کنیم بسیاری از جوانان در قالب گروه های جهادی به خدمت رساندن مشغول هستند.
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی مطرح کرد
۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
بهره گیری از ظرفیت بسیج مردمی در حل بحران های کشور/ رزمندگان استان مرکزی نقش موثری در عملیات مرصاد داشتند
سردار کریمی فرمانده سپا روح الله استان مرکزی، گفت: پای کار آوردن ظرفیت عظیم بسیج مردمی و توانمندی های درونی یکی از قابلیت های مهم عملیات مرصاد است که امروز باید برای حل مشکلات کشور و حل بحران ها بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی :
۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
انسجام ملی در برابر توطئه‌های دشمنان ‌یکی از مهم‌ترین درس‌های عملیات مرصاد است/ شناخت مفاخر به نسل جوان یکی از کارکردهای کنگره شهدای استان بود
‌ مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: یکی از مهم‌ترین درس‌های عملیات مرصاد انسجام ملی و وحدت یکپارچه ملت ایران در برابر توطئه‌های دشمنان است که در آن مقطع زمانی توانست انقلاب را از شر فتنه‌های شیطانی دشمنان به‌خوبی نجات دهد.
۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
شهید شاخص بسیج کارگری سال 99 را بشناسید
شهید ناصر بختیاری از شهدای شاخص استان مرکزی و شهرستان شازند از سوی سازمان بسیج کارگری کشور به‌عنوان شهید شاخص سال ۹۹ معرفی‌شده است.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی:
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
افتتاح فاز اول مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس/ دفاع مقدس تثبیت‌کننده انقلاب است
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: به مناسبت چهل‌سالگی دفاع مقدس فاز اول مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.
آخرین اخبار