تعطیلی و تاخیر در فعالیت مدارس استان مرکزی در ۲۹ دی ماه افت بهای سکه و ارز + جدول تصاویر جدید از داخل پایگاه عین الاسد پرداخت وام 100 میلیونی ازدواج از سال آینده فتوحات بزرگ با تربیت جوانان مؤمن انقلابی کسب می‌شود یاد شهیدان مایه طراوت دلها و جان های مومنان است 9 انجمن تخصصی در راستای برگزاری جشنواره امام خمینی(ره) کار خود را آغاز کردند قیمت روز گوشی موبایل در ۲۸ دی تحلیلی بر فرامتن خطبه‌های رهبر انقلاب/ سومین یوم‌اللهِ دی ماهِ پرماجرا شکایت کارگران در۲۰استان الکترونیکی شد/فرایندثبت غیرحضوری دادخواست
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۱
آرشیو
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
9 انجمن تخصصی در راستای برگزاری جشنواره امام خمینی(ره) کار خود را آغاز کردند
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه ۹ انجمن تخصصی در راستای برگزاری جشنواره امام(ره) در موضوعاتی چون هنرهای تجسمی، طراحی، نقاشی، عکاسی، کاریکاتور، پوستر، نقاشی خط و اینفوگرافی کار خود را آغاز کرده اند، گفت: فراخوان جشنواره همزمان با ایام الله دهه فجر آغاز می شود.
به مناسبت گرامیداشت شهادت حاج قاسم سلیمانی؛
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
سی امین گردهمایی سنگر سازان بی سنگر استان مرکزی برگزار می شود
سی امین گردهمایی سنگر سازان بی سنگر استان مرکزی به مناسبت گرامیداشت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و هم رزمانش در اراک برگزار می شود.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶
آشنایی نسل جوان با عملکرد استان مرکزی در عملیاتی های دفاع مقدس ضروری است
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی آشنایی نسل جوان با عملکرد استان مرکزی در عملیاتی های دفاع مقدس را لازم دانست و گفت: تهیه مستندات مربوط به عملیات های استان مرکزی در دفاع مقدس به جهت آشنایی و تبیین عملکرد استان در دفاع مقدس یک ضرورت است که باید اینکار با مشارکت کار گروه عملیات انجام شود.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱
جبهه مقاومت راه خود را تا نابودی کامل اسرائیل با قدرت ادامه می دهد / سپهبد سلیمانی بیش از چهار دهه در راه اسلام و انقلاب مجاهدت کرد
فرمانده سپاه روح الله گفت:جبهه مقاومت راه خود را تا نابودی کامل اسرائیل و خرد شدن استخوان های استکبار با قدرت ادامه می دهد و در این راه از هیچ چیز واهمه ای نخواهد داشت و این مسیر را تا برافراشتن پرچم حضرت مهدی(عج) دنبال خواهیم کرد.
گزارش تصویری/
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۶
دومین گردهمایی بانوان راوی مجاهدت و مقاومت استان مرکزی
دومین گردهمایی بانوان راوی مجاهدت و مقاومت استان مرکزی با حضور عاتکه قاسم زاده محقق و پژوهشگر حوزه بانوان مقاومت ظهر امروز در فرهنگسرای شهر اراک برگزار شد.
محقق و پژوهشگر حوزه بانوان مقاومت:
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲
دشمن تمرکز خود را بر روی زنان و خانواده گذاشته است
محقق و پژوهشگر حوزه بانوان مقاومت با بیان اینکه امروز دشمن تمرکز خاصی بر روی زنان و خانواده دارد،گفت: در این خصوص برنامه ریزی ویژه ای انجام داده که بر طبق رفتارها و توطئه های دشمنان متأسفانه شاهد یک نوع تغییر فرهنگ در جامعه هستیم.
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
دومین گردهمایی بانوان راوی مجاهدت و مقاومت استان مرکزی برگزار می شود
دومین گردهمایی بانوان راوی مجاهدت و مقاومت استان مرکزی تحت عنوان «حماسه سازان زینبی» برگزار می شود.
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:
۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
مادران و پدران شهدا سرمایه‌های ارزشمند ملت ایران هستند
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: امروز مادران و پدران شهدا یک سرمایه ارزشمند برای ملت ایران هستند که باید قدر آنها را بدانیم و در جهت تکریم آنها تلاش کنیم.
۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۳
عکس/یادواره شهید «ابراهیم هادی» در فراهان
یادواره شهید «ابراهیم هادی» با حضور و سخنرانی خواهر شهید در مسجد امام خمینی(ره) سلیم آباد فراهان با حضور دانش آموزان برگزار شد.
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
گزارش تصویری|مراسم رونمایی و جشن امضای کتاب « خدای خوب ابراهیم»
مراسم رونمایی و جشن امضای کتاب « خدای خوب ابراهیم» با حضور جمعی از فعالان فرهنگی شهرستان اراک برگزار شد.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی مطرح کرد
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
گفتمان سازی و جریان سازی، گام دوم همکاری رسانه ها با کنگره/ فرهنگ نامه جامع شهدای استان زمینه ای برای انجام کار های تحقیقاتی/ محتوا سازی برای گام دوم انقلاب اولویت اصلی کمیته ها و کارگروه های کنگره
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تاکید بر اینکه محتوا سازی در گام دوم انقلاب باید در دستور کار کلیه کمیته ها و کار گروه ها قرار گیرد گفت: کار بدون محتوا نمی تواند اثرگذاری های لازم را داشته باشد.
مدیر مسئول انتشارات سرزمین آفتاب:
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵
عرضه دستاوردهای کنگره شهدای مرکزی در نمایشگاه ملی کتاب هرمزگان+تصاویر
مدیرمسئول انتشارات سرزمین آفتاب از عرضه دستاوردهای کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در دهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس هرمزگان خبر داد.
مسئول کارگروه سنگر سازان بی سنگر کنگره شهدای استان مرکزی:
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹
تزریق روحیه خودباوری به جامعه مهم‌ترین دستاورد دفاع مقدس است
مسئول کارگروه سنگر سازان بی سنگر کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی با تأکید بر اینکه خودکفایی امروز کشور به برکت دفاع مقدس است گفت: ابتکاراتی که در زمان جنگ اتفاق افتاد سبب شد تا رزمندگان خودشان را باور کنند و بعد دوران دفاع مقدس همان روحیه خودباوری در مردم کشور ادامه پیدا کرد تا امروز توانستیم به این مرحله از اقتدار و پیشرفت برسیم.
نویسنده کتاب هورس:
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
«هورس» برگرفته از استقامت مادر شهید شاملو برای پیدا کردن فرزندش است
نویسنده کتاب هورس گفت: محوریت کتاب هورس بیان قهرمانی‌های مادر شهید علیرضا شاملو در کوهستان‌های کردستان برای پیدا کردن فرزندش است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی مطرح کرد؛
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
ادامه اقدامات محرومیت زدایی و خدمت رسانی در گام دوم کنگره/ ادامه فعالیتهای تحقیقاتی و پژوهشی کارگروه های کنگره/ کنگره به دنبال ایجاد زمینه برای الگو گیری نسل جدید از شهدا
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: بنا داریم کلیه اقدامات محرومیت زدایی و خدمت رسانی کنگره را در گام دوم آن نیز با قوت ادامه دهیم که در این راستا برنامه های مختلفی پیش بینی شده است.
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
رونمایی و جشن امضای کتاب «هورس» برگزار می شود
مسئول کمیته بانوان کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی از برگزاری نشست رونمایی و جشن امضای کتاب «هورس» در دانشکده علوم پایه دانشگاه اراک خبر داد.
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸
تجلیل از دست‌اندرکاران نشریه کنگره شهدای استان/ فصلنامه کنگره در گام دوم ادامه پیدا می کند
سردبیر نشریه کنگره گفت: طبق جلساتی که با فرمانده سپاه روح الله و دبیر کل کنگره شهدای استان داشتیم مقرر شد کلیه ساختارهای موجود در تیم نشریه حفظ شود و این نشریه به شکل فصلنامه ادامه پیدا کند تا هم این ارتباط به دست آمده اعضا با ستاد کنگره قطع نشود و هم بتوان سایر اقدامات ارزشمند کنگره در گام دوم را به تصویر بکشیم.
فرمانده سپاه روح‌الله:
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
ستاد کنگره شهدای استان مرکزی تبدیل به قرارگاه جامع فرهنگی شده است
فرمانده سپاه روح‌الله با اشاره به اینکه امروز ستاد کنگره شهدای استان مرکزی تبدیل به یک قرارگاه جامع فرهنگی شده است گفت: افراد، کمیته‌ها و کارگروه‌های مختلفی در این قرارگاه، کارهای فرهنگی عمیقی انجام می‌دهند.
مسئول کارگروه تحقیقات و خودکفایی کنگره شهدای استان مرکزی:
۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۵
انجام 150 پروژه صنعتی و تکنولوژی در دفاع مقدس توسط استان مرکزی
مسئول کارگروه تحقیقات و خودکفایی کنگره شهدای استان گفت:انجام پروژه های مهندسی صنعتی در دفاع مقدس توسط نیروهای داخلی اهمیت خودکفایی را نشان می دهد چراکه در دفاع مقدس هرجایی که به غربی ها وابستگی داشتیم کار تا بیش از 2 سال به عقب می افتاد
۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴
گزارش تصویری|آیین رونمایی از سردیس مادر شهید علیرضا شاملو
همزمان با هفته بسیج در مراسمی یکی از میادین شهر اراک به نام مرحومه حمیده دریابیگی مادر شهید والامقام علیرضا شاملو، نامگذاری شد.
آخرین اخبار