تشکیل تمدن اسلامی رسالت مهم بسیج است/ تحویل ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان ابتکارات ایران برای رفع تحریم‌ها/ حقوق بازنشستگان افزایش می‌یابد در دیدار رئیسی و پوتین چه گذشت؟ ماجرای پول زور گرفتن داروخانه‌ها از مردم / ابلاغ چراغ خاموش تعرفه‌های غیرقانونی! یک میلیون و ۱۵۰ هزار حامی ایتام در کشور وجود دارد ماجدی: عزیزی‌خادم به جادوگری اعتقاد داشت؛ روز عزلش گریه‌ام گرفت/ اسکوچیچ در جام‌جهانی سرمربی ماست؛ کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال می‌شوم! بالاترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است دشمنان نظام اسلامی به دنبال جدایی روحانیت از مردم هستند بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان مرکزی راه اندازی می‌شود زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است/امیدآفرینی در جامعه اولویت مهم کشور است
جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۵
آرشیو کنگره شهدا
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۰
شهید چمران در مقاطع حساس انقلاب جهادگونه وارد میدان می شد/پیشتازی در عرصه های جهاد علمی و جهاد تبیین از رسالت های مهم اساتید است
سردار کریمی گفت: پیشتازی در عرصه های جهاد علمی و جهاد تبیین از رسالت های مهم اساتید است و با توجه به اینکه دشمن به دنبال وارونه سازی حقایق ، تخریب اعتقادات جوانان و دروغ پردازی در جنگ شناختی است اساتید باید با جهاد تبیین جوانان را در مسیر تحقق اهداف انقلاب هدایت کنند.
فرمانده سپاه روح اله استان مرکزی:
۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۳
اقدامات ارزشمندی به برکت کنگره شهدای استان مرکزی انجام شد/ اهداف گام دوم کنگره در راستای جهاد تبیین خواهد بود
سردار کریمی گفت: با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر استمرار و ادامه کار کنگره شهدای استان مرکزی، گام دوم فعالیت‌های کنگره هم‌زمان با گام دوم انقلاب و در راستای جهاد تبیین آغاز شد و تدوام خواهد یافت.
سردار رحیم صفوی مطرح کرد؛
۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۲
شکست آمریکا در تک‌قطبی کردن جهان/ استان مرکزی مهد پرورش علما، شخصیت‌های علمی و ادیبان بزرگ است
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با تأکید بر اینکه آمریکایی‌ها جهان را یک دهکده تصویر می‌کردند و به دنبال حاکم کردن فرهنگ خود بر جهان بودند گفت: آمریکا امروز در تک‌قطبی کردن جهان شکست‌خورده و دنیا امروز به سمت چندقطبی شدن در حرکت است.
گزارش تصویری؛
۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۹
دومین اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر در اراک
دومین اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر ازسری اجلاسیه های کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی با شعار فرهنگ و مدیریت جهادی راهگشای گام دوم انقلاب در سازمان جهاد کشاورزی استان در اراک برگزار شد.
به منظور حضور در اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر؛
۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۳
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا وارد اراک شد
سردار سرلشکر پاسدار رحیم‌ صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در بدو ورود به اراک مورد استقبال استاندار مرکزی قرار گرفت.
۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۱
تیزر دومین اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر
دومین اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر با رویکرد فرهنگ و مدیریت جهادی در هفته گرامیداشت جهاد کشاورزی با سخنرانی سردار سرلشکر پاسدار رحیم‌ صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا ۲۶ خردادماه در جهاد کشاورزی استان در اراک برگزار می‌شود.
با سخنرانی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا؛
۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۹
اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر در اراک برگزار می‌شود
اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر کنگره شهدای استان مرکزی با سخنرانی سردار سرلشکر پاسدار رحیم‌ صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا 26 خردادماه در جهاد کشاورزی استان در اراک برگزار می‌شود.
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:
۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۹
دانشنامه دفاع مقدس یک جهاد علمی و فرهنگی در حوزه دفاع مقدس است/ جمع آوری ۷۵۰ مدخل و تهیه ۲۵۰ مقاله علمی در راستای دانشنامه دفاع مقدس استان مرکزی
سردار کریمی گفت: در راستای تهیه دانشنامه دفاع مقدس استان مرکزی تاکنون ۷۵۰ مدخل در حوزه های شهدا و اشخاص، فرهنگی، اجتماعی، نظامی و جغرافیا جمع آوری شده و همچنین ۲۵۰ مقاله علمی نیز تهیه شده است.
فرمانده سپاه ناحیه اراک مطرح کرد
۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۷
برگزاری اجلاسیه گرامیداشت پنجم مرداد اراک/ سرود ویژه پنجم مرداد اراک توسط بسیجیان اراکی تهیه می شود
سرهنگ مهجوری گفت: در راستای گرامیداشت پنجم مرداد اراک که یکی از روزهای مهم این شهر محسوب می شود و مردم اراک حماسه های زیادی در این روز خلق کردند و می توان آن را روز شهدای اراک نامگذاری کرد برنامه های متنوعی پیش بینی شده که در قالب یک اجلاسیه تخصصی و در ذیل کنگره شهدای استان مرکزی برگزار خواهند شد.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
دفاع مقدس فرهنگ غنی و سرشار از حماسه ها و موفقیت ها است/ بازدید ۲۰۰ هزار نفر از اقشار مختلف مردم از موزه دفاع مقدس استان مرکزی
سرهنگ کریمی گفت: تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار نفر از اقشار مختلف مردم در مناسبت های مختلف از موزه دفاع مقدس بازدید کردند و رویکرد بازدید از موزه جهاد تبیین است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۸
مکتب امام خمینی(ره)، نرم افزار تحول آفرین و شتاب دهنده در گام دوم انقلاب است/ دفاع مقدس برای کشور اقتدار آفرین است
سردار کریمی بیان کرد: آنچیزی که می تواند حرکت ایران اسلامی را به سمت قوی شدن در همه ابعاد شتاب بیشتری دهد استفاده از مکتب حضرت امام(ره) است و لذا مکتب امام خمینی(ره) شتاب دهنده و تحول آفرین است که بازخوانی و بازشناسی آن باید مورد توجه باشد.
۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۷
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی درگذشت مادر شهیدان «لشگریان» را تسلیت گفت
سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی درگذشت مادر شهیدان «لشگریان» را تسلیت گفت
۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۳
پیام تسلیت فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در پی درگذشت پدر شهید والامقام « ابوالفضل شبان»
سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در پی درگذشت پدر شهید والامقام « ابوالفضل شبان» پیام تسلیتی صادر کرد.
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی خبر داد
۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۱
آبرسانی به ۴۰ روستای دارای تنش آبی در استان به همت بسیج سازندگی/ ۴۵۰ پروژه محرومیت زدایی به برکت طرح هر خدمت به نام یک شهید کنگره شهدای استان مرکزی اجرا شد
سرهنگ گودرزی با اشاره به اقدامات سپاه در راستای رفع مشکلات کم آبی گفت: در راستای رفع مشکلات آب شرب برخی از روستاهای استان مرکزی که با تنش آبی مواجه هستند آبرسانی به بیش از ۴۰ روستا توسط بسیج سازندگی با مشارکت دستگاه های مسئول و مردم روستا در دستور کار قرار گرفته است.
۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۸
پیام تسلیت فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در پی درگذشت پدر شهید والامقام «حمید رضا مذهبی»
سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در پی درگذشت پدر شهید والامقام «حمید رضا مذهبی» پیام تسلیتی صادر کرد.
۱۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰
افتتاح پایگاه اورژانس شهیدان عطیفه با حضور سردار باقر زاده در اراک
با حضور سردار سیدمحمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح پایگاه اورژانس شهیدان عطیفه افتتاح شد.
گزارش تصویری/
۱۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۰
رونمایی از دو کتاب در حوزه دفاع مقدس
در حاشیه اجلاسیه ایثارگران تعاون دفاع مقدس دو عنوان کتاب بازگشت با ستاره‌های حضرت زهرا (س) و یکی از آن ۲۳ نفر از مجموعه کتاب‌های کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و شش هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی به همت مدیریت ادبیات ادبیات و تاریخ اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی رونمایی شد.
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح:
۱۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۸
ولایت فقیه در امتداد راه انبیاء و اولیاء الهی است / راه عزت و سربلندی ملت ایران در پیروی از ولایت است
سردار باقر زاده گفت: مهمترین شاخصه و سیره رفتاری شهدا ولایتمداری آنها است و ولایت فقیه در امتداد راه انبیاء و اولیاء الهی است و لذا اگر امروز به دنبال پیروی از سیره شهدا هستیم باید با تعهد و مسئولیت پذیری بیانات و رهنمودهای ولایت را عملیاتی کنیم و راه عزت و سربلندی ملت ایران در پیروی از ولایت است.
۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۲
اجلاسیه ایثارگران تعاون کنگره شهدای استان مرکزی 
اجلاسیه ایثارگران تعاون کنگره نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی برگزار شد.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی :
۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۶
دفاع مقدس ذخیره گرانبها برای رشد ملی و پیشرفت کشور در گام دوم انقلاب است
سردار کریمی گفت: امیدآفرینی، روایت صحیح و کارآمد حماسه های انقلاب اسلامی و ترسیم آینده درخشان انقلاب اسلامی از مهمترین رویکردهای جهاد تبیین است و الگوهای موفق در انقلاب اسلامی همچون دفاع مقدس و کارآمدی نظام اسلامی در حوزه های مختلف باید به نسل جوان منتقل شود.
آخرین اخبار