جانی‌هایی با درآمد 100 میلیونی و مدرک پزشکی رئیس سازمان ملی استاندارد ایران به استان مرکزی سفر می‌کند چالش های پیش روی توسعه گلخانه ها چیست؟ فینال لیگ بازی‌های گروهی تاما برگزار شد گام مؤثر دولت در راستای حمایت از هپکو/ واردات تراک های 70 تن مشروط به خرید داخلی شد کره و ژاپن فراتر از آسیا/صعود دراماتیک سومین تیم آسیایی بی واسطه با مردم کردستان/کشاورزی در مسیر استقلال/رویاهای بر باد رفته سعودی جدید اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۲
آرشیو کنگره شهدا
گزارش تصویری/
۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۹
تجلیل از پرستاران و پرسنل مجموعه درمانی ثارالله(ع) اراک
به مناسبت گرامیداشت روز پرستار آیین تجلیل از پرستاران و پرسنل مجموعه درمانی ثارالله(ع) اراک با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله، معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه روح الله و جمعی از مسئولین برگزار شد
معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه روح الله استان مرکزی:
۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۱
جامعه پزشکی و پرستاری ما سراسر افتخار و مملو از حماسه سازی است
سرهنگ امینی گفت: امروز جامعه پزشکی و پرستاری ما سراسر افتخار و مملو از حماسه سازی است و این عزیزان مشعل امید و نشاط را در نظام اسلامی پر فروغ نگه داشته اند و پرچم دار کرامت و عزت هستند.
گزارش تصویری/
۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۲
آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره اسوه بسیج
آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره اسوه بسیج با حضور معاون فرهنگی هنری سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از فرماندهان و مسئولین در اراک برگزار شد.
گزارش تصویری/
۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۹
تجلیل از برگزیدگان جشنواره رسالت ماندگار در اراک
در حاشیه برگزاری جشنواره رسالت ماندگار از برگزیدگان این جشنواره با حضور معاون فرهنگی هنری سازمان بسیج مستضعفین، جانشین سپاه روح الله استان مرکزی و جمعی از مسئولین تجلیل به عمل آمد.
گزارش تصویری/
۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۵
آیین اختتامیه جشنواره رسالت ماندگار در اراک
آیین اختتامیه جشنواره رسالت ماندگار در اراک با حضور معاون فرهنگی هنری سازمان بسیج مستضعفین، جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی، فرمانده سپاه اراک و جمعی از بسیجیان و مسئولین برگزار شد.
فرمانده تیپ ۷۱ مردم پایه سپاه روح الله استان مركزی:
۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۳
هویت سپاه مبتنی بر ولایتمداری، جهاد و امنیت آفرینی است/ هر تهدیدی را در هر سطحی با قدرت پاسخ می دهیم
سردار کریمی گفت: هویت سپاه مبتنی بر ولایتمداری، جهاد، بصیرت، امنیت آفرینی، حفظ هویت، عزت، عظمت، آرامش برای ملت، خدمت به مردم و اقتدار آفرینی برای کشور است.
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۱
بسیج میدان‌ شکوفایی ظرفیت های ملت است
سردار کریمی گفت:بسیج میدان‌ شکوفایی ظرفیت ها و توانمندی های مردم و جوانان است و بسیج در تربیت نیروی برای انقلاب موفق عمل کرده و به میدانی برای رویش های نو تبدیل شده است.
گزارش تصویری/
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۹
تجلیل از جهادگران برتر استان مرکزی
در حاشیه مراسم طلایه داران اقتصاد مقاومتی و به مناسبت هفته بسیج جمعی از جهادگران برتر تجلیل شدند.
گزارش تصویری/
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۸
رزمایش کمک مؤمنانه در اراک
رزمایش کمک مؤمنانه در قالب اهدای جهیزیه و بسته های معیشتی باحضور استاندار مرکزی و فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی برگزار شد.
گزارش تصویری/
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۷
همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی در اراک
همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی و آیین تجلیل از جهادگران استان مرکزی امروز در اراک برگزار شد.
گزارش تصویری/
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷
همایش اقتدار بسیجیان استان مرکزی
همایش اقتدار بسیجیان استان مرکزی همزمان با سراسر کشور به صورت ارتباط تصویری با مقام معظم رهبری در سالن پیامبر اعظم استانداری مرکزی برگزار شد.
گزارش تصویری/
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۳
قرارگاه مرکزی راهیان نور استان مرکزی برگزار شد
قرارگاه مرکزی هماهنگی و پشتیبانی راهیان نور با حضور استاندار مرکزی، فرمانده سپاه روح‌الله استان، مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان برگزار شد.
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰
دفاع مقدس نمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم ملت ایران است/ضرورت اهتمام ویژه رسانه ها به اردوهای راهیان نور
سردار کریمی گفت: دفاع مقدس یک دستاورد جمعی و مردمی و نمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم ملت ایران است و اردوهای راهیان نور فناوری بهره برداری از گنجینه دفاع مقدس است.
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان مرکزی:
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۷
راهیان نور بستری مهم برای تحقق جهاد تبیین است/راهیان نور همچون رزمایش بزرگ فرهنگی و تربیتی عمل می‌کند
سرهنگ کریمی گفت:طی سال های اخیر شاهد استقبال بسیار خوب اقشار مختلف مردم از اردوهای راهیان نور هستیم و راهیان نور همچون رزمایش بزرگ فرهنگی و تربیتی عمل می‌کند.
استاندار مرکزی:
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۵
راهیان نور یک جریان عظیم فرهنگی و تربیتی است/ ضرورت حاکم‌شدن نگاه انقلابی و جهادی دولت سیزدهم در برگزاری اردوهای راهیان نور
مخلص‌الائمه گفت: در استان مرکزی تجربیات بسیار ارزشمندی داریم که باید در راستای باشکوه تر برگزار شدن اردوهای راهیان نور مورد استفاده قرار گیرد و نگاه انقلابی و جهادی حاکم در دولت سیزدهم باید در برگزاری اردوهای راهیان نور مورد توجه قرار گیرد.
گزارش تصویری/
۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۶
افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در اراک
همزمان با هفته گرامیداشت بسیج و با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در مصلی اراک گشایش یافت.
فرمانده سپاه اراک مطرح کرد؛
۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۵
راه اندازی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در اراک/ 140 صندوق قرض الحسنه در اراک فعالیت می کنند
سرهنگ مهجوری گفت: بیش از 140 صندوق قرض‌الحسنه مردم پایه در سطح شهرستان اراک فعالیت دارند که از این تعداد 86 صندوق در نمایشگاه اقتصاد مقاومتی غرفه ایجاد کرده‌اند و دستاوردها و توانمندی گروه‌های جهادی استان مرکزی را به نمایش گذاشته اند.
یک کارشناس سیاسی:
۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۹
دشمن در سوریه سازی ایران اسلامی با شکست جدی مواجه شد
احمدی یقین گفت: حضور مردم در حماسه های چند هفته گذشته و خصوصا مراسم شهدا نشان از شکست راهبردی دشمن است و دشمن در سوریه سازی ایران اسلامی با شکست جدی مواجه شد.
گزارش تصویری/
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۵
بازدید دانش آموزان اراکی از موزه دفاع مقدس استان مرکزی
به مناسبت هفته بسیج جمعی از دانش آموزان اراکی در قالب طرح شهید مجید ایزد پناه از مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس بازدید به عمل آوردند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی:
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۴
موزه دفاع مقدس استان مرکزی به پاتوق جوانان و پیشکسوتان تبدیل شده است/ ۷ هزار نفر از دانش آموزان و دانشجویان در طرح شهید ایزد پناه شرکت کردند
سرهنگ کریمی گفت:در سال‌جاری بیش از ۷ هزار نفر از دانش آموزان و دانشجویان استان مرکزی در طرح اردوی یک روزه شهید مجید ایزد پناه شرکت کردند.
آخرین اخبار