باید دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا برای برگزاری عزاداری محرم رعایت شود/ با غنی سازی عزاداری ها، از اقدامات هیجانی پرهیز شود اعمال مخصوص روز مباهله شکایت نمایندگان مجلس از آخوندی و زنگنه به دلیل «ترک فعل» جزئیات طرح پیش فروش جدید سایپا اعلام شد جزییات طرح سهمیه بندی بنزین سرانه خانوار/الزام دولت به خرید باقیمانده سهمیه سوخت مردم جمعه بازار سگ‌های اشرافی در حاشیه پایتخت/ از نژاد ۷۰ میلیون تومانی تا موردی که از رژیم ماست پیروی می‌کند! هفته بیست و نهم لیگ برتر؛ جنگ سهمیه و سقوط زیر سایه دربی قیمت ارز به زودی متعادل می‌شود ایران خواستار ایستادگی شورای امنیت در برابر آمریکا شد اقدام رژیم صهیونیستی و امارات حماقت راهبردی است
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴
آرشیو
فرمانده سپاه روح الله:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
دشمن از یک لحظه تهاجم و توطئه در جبهه فرهنگی دست برنمی دارد
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت:امروز دشمن از یک لحظه تهاجم و توطئه در جبهه فرهنگی دست برنمی دارد و از هر فرصتی برای ضربه زدن به اعتقادات استفاده می کند و لذا باید هوشمندانه تر عمل کنیم و توجه بیشتری به برنامه ها همراه با ابتکار عمل داشته باشیم.
فرمانده مرکز درجه داری حضرت علی اکبر(ع) پدافند هوایی اراک:
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱
خانواده شهدا پرچم داران مجاهدت ها و ایثار گری های شهدا هستند
فرمانده مرکز درجه داری حضرت علی اکبر(ع) پدافند هوایی اراک گفت:امروز پدران و مادران شهدا پرچم داران مجاهدت ها و ایثار گری های شهدا هستند و لذا باید در تکریم و پاسداشت از مقام والای آنها تلاش کنیم و ما مسئولین این رسالت سنگین را بر دوش داریم و در جهت انجام این وظیفه نباید از هیچ تلاشی فروگذار کنیم.
گزارش تصویری/
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
دیدار فاتحان شیاکوه در اراک
در راستای گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس جمعی از رزمندگان و پیشکوسوتان هشت سال دفاع مقدس در قالب فاتحان شیاکوه در موقعیت حضرت روح الله(ره) اراک گردهم آمدند و به بیان خاطراتی در خصوص عملیات فتح شیاکوه پرداختند.
آیت‌الله دری نجف‌آبادی:
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
کرامت و سربلندی ملت ها در گرو پایبندی به ارزش ها است
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مقاومت و ایستادگی بر ارزش ها منشور راه آینده ملت ایران و ملت های مسلمان است و عزت،کرامت و سربلندی ملت ها در گرو پایبندی به ارزش ها است.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
تبیین و تقویت فرهنگ دفاع مقدس یک رسالت بزرگ برای همه اقشار جامعه است
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی بیان کرد: تبیین و تقویت فرهنگ دفاع مقدس امروز یک رسالت بزرگ برای مدیران ، مسئولین، اساتید، اصحاب رسانه و فرهنگ، طلاب، بسیجیان، دانشجویان و همه اقشار جامعه است که باید به خوبی انجام شود و چهل سالگی دفاع مقدس فرصتی مناسب برای این کار مهم است.
فرمانده سپاه روح‌الله:
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
تشکیل گروه‌های جهادی یکی از مهمترین دستاوردهای فرهنگی دفاع مقدس است/جریان عظیم کنگره شهدای استان مرکزی یک جریان فرهنگی است
فرمانده سپاه روح الله با اشاره به اینکه یکی از مهمترین دستاوردهای فرهنگی دفاع مقدس تشکیل گروه‌های جهادی است گفت: خوشبختانه امروز مشاهده می‌کنیم بسیاری از جوانان در قالب گروه های جهادی به خدمت رساندن مشغول هستند.
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی مطرح کرد
۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
بهره گیری از ظرفیت بسیج مردمی در حل بحران های کشور/ رزمندگان استان مرکزی نقش موثری در عملیات مرصاد داشتند
سردار کریمی فرمانده سپا روح الله استان مرکزی، گفت: پای کار آوردن ظرفیت عظیم بسیج مردمی و توانمندی های درونی یکی از قابلیت های مهم عملیات مرصاد است که امروز باید برای حل مشکلات کشور و حل بحران ها بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی :
۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
انسجام ملی در برابر توطئه‌های دشمنان ‌یکی از مهم‌ترین درس‌های عملیات مرصاد است/ شناخت مفاخر به نسل جوان یکی از کارکردهای کنگره شهدای استان بود
‌ مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: یکی از مهم‌ترین درس‌های عملیات مرصاد انسجام ملی و وحدت یکپارچه ملت ایران در برابر توطئه‌های دشمنان است که در آن مقطع زمانی توانست انقلاب را از شر فتنه‌های شیطانی دشمنان به‌خوبی نجات دهد.
۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
شهید شاخص بسیج کارگری سال 99 را بشناسید
شهید ناصر بختیاری از شهدای شاخص استان مرکزی و شهرستان شازند از سوی سازمان بسیج کارگری کشور به‌عنوان شهید شاخص سال ۹۹ معرفی‌شده است.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی:
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
افتتاح فاز اول مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس/ دفاع مقدس تثبیت‌کننده انقلاب است
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: به مناسبت چهل‌سالگی دفاع مقدس فاز اول مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.
فرمانده سپاه روح‌الله:
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
دستاوردهای کنگره شهدا بیان گر رشادت ها و مجاهدت های شهدا و رزمندگان استان مرکزی است
فرمانده سپاه روح الله با بیان اینکه هرکدام از دستاوردهای کنگره بیان گر رشادت ها و مجاهدت های شهدا و رزمندگان استان مرکزی هستند که امروز باید قدر آنها را بدانیم گفت: به جهت اینکه دستاوردهای کنگره را بهتر و با ابعاد وسیع تر به جامعه معرفی کنیم برگزاری نمایشگاه را از چند هفته گذشته در دستور کار قرار دادیم که خوشبختانه امروز به نقاط قوت خوبی رسیده ایم.
فرمانده سپاه روح‌الله:
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
تبیین دستاوردهای کنگره شهدای استان مرکزی یک ضرورت است
کریمی فرمانده سپاه روح‌الله گفت: جمع‌بندی دستاوردهای کنگره امروز توسط کلیه اعضای ستاد کنگره یک ضرورت است و همه باید آثار و ثمرات کارهای انجام‌شده در کنگره را برای مردم تبیین کنند.
فرمانده سپاه روح الله:
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۴
کنگره شهدای استان مرکزی رتبه برتر کشور را کسب کرد/ رویکرد خدمت رسانی و محرومیت زدایی ادامه دارد
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تاکید بر اینکه بزرگترین دستاورد کنگره شهدای استان مرکزی خدمت رسانی و توجه به محرومیت زدایی بود، گفت: همچنان این نهضت خدمت رسانی و محرومیت زدایی ادامه دارد.
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰
یک هزار برنامه به منظور گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس در استان مرکزی تدوین شده است
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: بیش از یک هزار برنامه که عمدتا با توجه به شرایط کرونایی محتوایی هستند برای گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس در استان تدوین شده است.
مهران آزاد شد قلب امام شاد شد؛
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
افتخارآفرینی رزمندگان استان مرکزی در عملیات «کربلای1»
امروز ۱۰ تیرماه مصادف با سالروز آزادسازی مهران قهرمان است، شهری که طی ۱۰ روز نبرد سخت در عملیات کربلای یک آزاد شد و بار دیگر نوید بخش پیروزی اراده های مستحکم رزمندگان اسلام در برابر ارتش تا دندان مسلح رژیم بعثی عراق بود.
۰۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
شهدای حادثه «7 تیر» استان مرکزی را بیشتر بشناسید+تصاویر
استان مرکزی در حادثه ی تلخ هفتم تیرماه سال 1360 در کنار خیل عظیم شهدای این اقدام تروریستی پنج شهید به اسامی حجت‌الاسلام علی هاشمی سنجانی، حجت‌الاسلام محمدحسین صادقی، حجت‌الاسلام غلامرضا دانش آشتیانی، محمود بالاگر و علی‌اصغر آقا زمانی را تقدیم انقلاب کرده است. 
گزارش تصویری/
۰۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
برنامه آبروی محله، افتخار کوچه ها ویژه گرامیداشت شهیدان صفری و سمیعی کرهرودی
برنامه آبروی محله، افتخار کوچه ها ویژه گرامیداشت شهیدان صفری و سمیعی کرهرودی در منطقه خیابان شهدای صفری اراک و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.
فرمانده سپاه روح الله:
۰۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷
گام برداشتن در راه شهدا نیازمند استقامت و مقاومت بر روی ارزش ها است
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره ولایت پذیری شهدا به عنوان به ویژگی برجسته آنها گفت:امروز اگر می خواهیم راه شهیدان صفری را ادامه دهیم باید بر حفظ ارزش ها و اعتقادات استقامت و مقاومت کنیم.
گزارش تصویری
۰۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۳
نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در اراک
نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در اراک برگزار شد.
۰۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۷
نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در اراک برگزار می شود
به مناسبت برگزاری برنامه \" آبروی محله؛افتخار کوچه ها\"گرامیداشت شهیدان صفری و سمیعی نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در اراک برگزار می شود.
آخرین اخبار