هرگز سراغ این مواد غذایی نروید/ با تخم کتان وزن کم کنید و به سرعت چربی بسوزانید/ غذایی محبوب برای بهبود عملکرد دستگاه گوارش/ به این دلایل چشمانتان را نمالید تصمیمات جدید ستاد اقتصاد مقاومتی/ بسته‌های ضدتحریم بازبینی شد واقعیت فوت «مریم فرجی» چه بود؟ +عکس آقای آخوندی؛ اگر توان مدیریت بازار مسکن را ندارید کار را به اهلش بسپارید/ دلال های هزار میلیاردی مسکن را شناسایی کنید پولدار‌های پرمصرف به تولیدکنندگان ضرر می‌رسانند جهانگیری به عنوان رئیس مبارزه با مفاسد اول به فساد برادرش بپردازد/ با هم وعده کرده اند تا پرونده اطرافیانشان را جمع و جور کنند/ ستاد مبارزه نیست؛ ستاد مفاسد است ترین‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اکوسیستم تابستانی تالاب انزلی/ تصاویر فروش نفت و میعانات گازی در رینگ بین الملل بورس منتظر تصمیم زنگنه خاطره‌بازی با عروسک‌های سینما
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۷
آرشیو
مدیرکل امور فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد
۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۷
نقش محسوس رسانه‌ها در کاهش آسیب‌های اجتماعی
مدیرکل امور فرهنگی، رسانه‌ای و فناوری‌های نو سازمان تبلیغات اسلامی به نقش رسانه ها در کاهش آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: جلب اعتماد مردم به رسانه ها به ویژه رسانه های محلی، می تواند در کاهش آسیب های اجتماعی موثر باشد.
۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۲
رسوایی اخلاقی و جنسی مقامات ارشد صهیونیست/هشتگ #زندگی_سگی_اسرائیلیها طوفان به پا کرد!+تصاویر
کاربران توئیتر با هشتگی که با همت جهادی یک کاربر توئیتر ایجاد شد، زندگی واقعی و رقت بار صهیونیستها را به تصویر کشیدند.
کاربران در سالروز حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایرباس نوشتند
۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۰
#حقوق_بشر_آمریکایی یعنی تجلیل از قاتلان ۲۹۰ مسافر بی‌گناه
کاربران به مناسبت ۱۲ تیر سالروز حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایرباس بر فراز خلیج فارس از حقوق بشر آمریکایی نوشتند.
#هزارجلادهزاراشرف
۰۸ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۲
کاربران ایرانی درباره گروهک منافقین چه می‌گویند؟+ عکس
بسیاری از کاربران فضای مجازی در روزهای گذشته با راه‌انداختن هشتگ #هزارجلادهزاراشرف در صفحات شخصی خود در ایستاگرام و توییتر به بازخوانی جنایات گروهک منافقین پرداختند.
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۸
استقبال کاربران از سبک #زندگی_ساده_رهبر_انقلاب
کاربران فضای مجازی با راه‌اندازی هشتگ #زندگی_ساده_رهبر_انقلاب، در رابطه با زندگی شخصی معظم‌له، ارادت قلبی‌ خود را به ایشان ابراز داشتند.
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
واکنش کاربران توئیتر به اتفاقی تاسف بار در مدرسه غرب تهران/ وزیر:گزینش و نظارت بر معلمان سخت گیرانه می‌شود
خبر جنایت هولناک آزار و اذیت چند دانش‌آموز توسط یکی از کارکنان مدرسه و انتشار ابعاد تکان‌دهنده‌ای از این ماجرا در رسانه‌ها و فضای مجازی باعث جریحه‌دار شدن احساسات مردم و همدردی آنها با خانواده این دانش‌آموزان شده است.
#اوج_دموکراسی/
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۳
واکنش کاربران به دیدار رمضانی دانشجویان با رهبر انقلاب
جمعی از کاربران پس از پایان دیدار رمضانی دانشجویان با رهبر انقلاب، با راه اندازی هشتگ #اوج_دموکراسی، نظرات‌ خود را نسبت به نوع برخورد معظم‌له با صحبت‌های انتقادی مطرح کردند.
کاهش منابع آبی پرباران ترین استان کشور؛
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۰
«گیلان کم آب» واکنش کاربران توییتر را برانگیخت + تصاویر
موضوع کاهش منابع آبی پرباران ترین استان کشور مورد توجه کاربران اینترنتی قرار گرفته است، کاربران در توییتر با هشتگ های #گیلان_کم_آب و #ب_رنج این موضوع را به چالش کشیدند و بر ضرورت استفاده درست از ظرفیت های منابع آبی و مسائل زیست محیطی پیرامون آن تأکید کردند.
هشتک #کود_انسانی در حال ترند شدن است
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
غوغای خبر واردات «کود انسانی» در شبکه‌های اجتماعی/از ثمردهی درخت برجام با کود انسانی ترکیه تا خواب خرگوشی سلبریتی‌ها+عکس
در پی اقدام دولت تدبیر و امید مبنی بر واردات 160 تن کود انسانی از ترکیه به ایران، واکنش کاربران شبکه های اجتماعی را با ترند کردن هشتک #کود_انسانی برانگیخت.
هشت روز اندوه‌ناک با «سانچی»
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸
موج آب و آتش در شبکه‌های اجتماعی/واکنش کاربران به خبر غرق‌شدن «سانچی»+تصاویر
کابران شبکه های اجتماعی از لحظات اولیه انفجار نفت کش سانچی تاکنون، ضمن ابراز همدردی با خانواده های 32 پرسنل این نفت‌کش، اهمال‌کاری دولت چین، ضعف دیپلماسی دولت تدبیر و امید برای امدادرسانی به‌موقع و نجات دریانوردان را توئیت کردند.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان