ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران پشت پرده ماجرای آزادی باقر نمازی چیست؟ چرا دیدار رهبر انقلاب در دانشگاه فرماندهی انتظامی بود؟ سند سالمندی تدوین شده است نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود؛ دشمنی با اصل ایران مستقل و قوی است؛ ملت قوی ظاهر شد
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲
آرشیو شبکه های اجتماعی
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۳
شبکه های اجتماعی ایرانی و نحوه کارکرد آن ها
در دهه 90، شبکه های اجتماعی ایرانی نیز وارد فضای مجازی شدند تا مشابه انواع خارجی نه تنها برای تعامل و ارتباط، بلکه برای کسب درآمد، تبلیغات و بازاریابی مورد استفاده قرار بگیرند.
۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۶
جهش استفاده از شبکه های اجتماعی ایرانی
پس از محدودیت موقت برای پلتفورمهای آمریکایی به دلیل عدم رعایت قوانین کشور، استفاده از شبکه های اجتماعی بومی جهش بی سابقه ای داشته است.
۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۱
تلاش bbc برای لاپوشانی کمپین خارجی ها در ایران/ ضایع شدن انقلاب رباتها با قطع اینترتت
قطعی اینترنت در ایران باعث گاف کمپین اکانتهای سعودی و آمریکایی در ایران شده است.
۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۷
اغتشاش شبکه سلبریتی ها با اکانتهای فیک از عربستان و آمریکا/ ضرورت برخورد قاطع پس از مطالبه میلیونی
تحریک برای افزایش تحریم ها، حذف ایران از جام جهانی و... از جمله مواردی است که از سوی شبکه سلبریتی ها با خط دهی سرویسها و رسانه های سعودی آمریکایی ادامه دارد.
۲۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۰
میانگین سرعت اینترنت در ایران چقدر است؟
میانه سرعت دانلود اینترنت موبایل در ایران ۲۸.۴۰ مگابیت‌برثانیه و میانه سرعت آپلود اینترنت موبایل، ۱۰.۱۴ مگابیت‌برثانیه و تاخیر ۳۰ میلی‌ثانیه است که رتبه ایران را به ۶۹ از میان ۱۴۰ کشور رسانده است.
۲۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۲
روایت کاربران فضای مجازی از حال و هوای پیاده‌روی اربعین
شیفتگان و دلباختگان حسینی امسال نیز همانند سال‌های گذشته در مراسم راهپیمایی اربعین حاضر شدند و مردم عراق بازهم سنگ تمام گذاشته و خاضعانه به میزبانی و خدمات‌‌رسانی پرداختند.
۱۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۷
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به بازتاب مرگ ملکه انگلیس در بی‌بی‌سی
رفتار غیرحرفه‌ای و توأم با چاپلوسی بی‌بی‌سی فارسی در مواجهه با مرگ ملکه انگلیس، با واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه شد.
۱۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۹
کی روش، اسکوچیچ هشتگ های داغ فضای مجازی+ عکس
بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی بحث های جالبی را در فضای مجازی به دنبال داشت.
۱۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷
جزئیات سرویس اینترنت ایمن برای کودکان
وزیر ارتباطات جزییات راه اندازی سرویس اینترنت ایمن برای کودکان را تشریح کرد و گفت: دسترسی ایمن به خدمات پایه و مهم مثل موتورهای جستجو در آینده فراهم می شود.
۱۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۹
فیلترینگ؛ اقدام جدید اینستاگرام!/ کلیدواژه و ایموجی، جای فیلتر کلمات در اینستاگرام را گرفت
اینستاگرام به محض مشاهده تمام پست‌های اشتراک گذاری شده توسط افرادی که دنبال می‌ کنید، شروع به نمایش پست‌های پیشنهادی می‌کند که این قابلیت علاوه بر اینکه طرفداران زیادی دارد، مخالفانی نیز دارند.
۰۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹
چه چیزی کاربران را به فعالیت در شبکه‌های اجتماعی سوق می‌دهد؟
محققان دلایل فعالیت کاربران در شبکه‌های اجتماعی را مورد بررسی و واکاوی قرار دادند.
۰۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۳
افشای ضعف توئیتر در حفاظت از کاربران/ کنگره آمریکا به موضوع افشاگری ورود کرد
در پی افشای یک ادعا درباره اقدامات ضعیف توئیتر در حفاظت از کاربران که توسط یکی از کارمندان این شرکت افشا شد، کنگره و سنای آمریکا به موضوع ورود کرده و در حال بررسی آن هستند.
واکنش کاربران عرب به حمله صهیونیستها به غزه و عاشورا؛
۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۶
هر بار تل آویو بمباران می شود بر شهید سلیمانی درود می فرستیم
یک کاربر عرب با هشتگ فلسطین سپاس گزار سلیمانی است که در جهان عرب ترند شده است نوشته: هر بار تل آویو بمباران می شود بر سلیمانی درود می فرستیم.
۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۸
کاربران پاسخ وقاحت میرحسین موسوی را دادند
روز گذشته(سه‌شنبه) متنی از میرحسین موسوی در فضای مجازی منتشر شد که این محکوم فتنه در آن به انقلاب، رهبری، شهدا و جبهه مقاومت اسلامی اهانت کرده است.
۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۳
پیگرد قضایی برای عاملان اختلال اینترنت
اختلالات اینترنت طی روز‌ها و ماه‌های گذشته، علاوه بر نارضایتی‌ها و معطل ماندن کار مردم، مسئله‌ای تحت عنوان حقوق کاربران را برجسته می‌کند.
۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۸
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.
۰۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۱
شبکه‌های اجتماعی تا چه اندازه مضر هستند؟
در این مطلب تاثیرات منفی استفاده از شبکه‌های اجتماعی از نگاه برخی از روانشناسان و پژوهشگران این حوزه ارائه شده است.
۲۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۳
کاربران ایرانی توئیتر درباره سگ‌های ولگرد چه می‌گویند؟
در طول ماه‌های اخیر برای چندمین بار، حمله سگ‌های ولگرد به مردم خبرساز شده و به موازات این رویدادهای تلخ، توئیتر به محل گفت‌وگو در این باره تبدیل شده است. یافته‌ها نشان می‌دهد بیش از ۸۵ درصد کاربران توئیتر با سامان‌دهی و کنترل سگ‌های ولگرد موافق هستند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی:
۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۱
ولنگاری فضای مجازی آسیب‌های زیادی به اعتقادات جوانان وارد کرده است/ دستگاه‌های اداری در حوزه عفاف و حجاب برنامه عملیاتی تدوین کنند
نظری یادآور شد: دستگاه‌های اداری باید در حوزه عفاف و حجاب برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت ، میان‌مدت و بلندمدت تدوین و عملیاتی کنند و آموزش‌وپرورش و سایر دستگاه‌هایی که جوانان و نوجوانان با آنها سر و کار دارند در این خصوص پیشگام باشند.\r\n
آیت الله دری نجف آبادی:
۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶
توهین به مسئولین و خادمین مردم در نظام اسلامی گناهی نابخشودنی است/دستگاه قضایی مقتدرانه با معضلات فضای مجازی استان مرکزی برخورد کند
امام‌جمعه اراک با تأکید بر اینکه فضای مجازی ولنگار در کشور امروز محلی برای جولان بدخواهان و مدعیان دروغین مبارزه با فساد و منافع مردم شده است گفت: اهانت و توهین به مسئولین و خادمین مردم در نظام اسلامی و فرماندهان جان برکف نیروهای مسلح به هیچ عنوان قابل‌قبول نیست و گناه نابخشودنی است.
آخرین اخبار