رئیسی: ایرانیان خارج از کشور سفرای ما هستند/ اهتمام تهران -مسکو برای افزایش سطح همکاری اقتصادی و سیاسی سامانه بارشی جدید امشب وارد کشور می شود رأی سنای فرانسه به ممنوعیت حجاب در مسابقات ورزشی آتش‌نشانی که بی‌ادعا دل به آتش زد/«رضا»؛ راضیم به رضای خدا+عکس از قرارداد ۱۵ میلیارد دلاری آب شیرین کن های هسته ای تا خرید ۲ هزار لوکوموتیو مهلت پرداخت واریز وجه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اراک تمدید شد ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۸
آرشیو خمین
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی:
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۲
احداث مجموعه پتروشیمی با ظرفیت ۵۰ هزار بشکه در خمین در دستور کار است+فیلم
نظری گفت: احداث مجموعه پتروشیمی با ظرفیت ۵۰ هزار بشکه در خمین در دستور کار است که مطالعات آن انجام‌گرفته و سرمایه‌گذار هم شناسایی‌شده است.
نماینده مردم خمین در گفتگوی تفصیلی با دیارآفتاب عنوان کرد:
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
برنامه احداث اولین پالایشگاه مازوت کشور در خمین در دستور کار است/ آغاز به کار پتروشیمی «دی آریا» تا قبل از دهه فجر
نظری گفت: ایجاد پالایشگاه مازوت با سقف روزانه 200 هزار بشکه در خمین در حال پیگیری است و تا جایی که رصد کرده ایم چنین پالایشگاهی در کشور وجود ندارد و وزارت نفت هم از سرمایه‌گذاری در این زمینه استقبال می‌کند.
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی:
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۹
اجرای طرح بنزینی نیازی به مصوبه مجلس ندارد/اختصاص سهمیه سوخت برای هر فرد به عدالت نزدیکتر است+فیلم
نظری عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه اجرای طرح بنزینی نیازی به مصوبه مجلس ندارد، گفت: دست دولت در ساماندهی توزیع عادلانه حامل های انرژی باز است ولی در چگونگی پیاده سازی آن بایستی مشورت و همفکری بیشتری صورت بگیرد. البته اجرای آزمایشی طرح در جزایر کیش و قشم باعث رفع نواقص و اشکالات آن می شود.
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹
دستگیری قاتل ساعاتی پس از وقوع جرم در خمین
معاون فرهنگي اجتماعي فرماندهي انتظامی استان مرکزی از دستگیری قاتل مرد 32 ساله ساعاتی پس از وقوع قتل در تحقیقات تخصصی و علمی کارآگاهان پلیس این شهرستان خبر داد.
در گفتگو با دیارآفتاب بررسی شد؛
۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۶
اما و اگرهای حذف ارز ترجیحی در گفتگو با عضو کمیسیون کشاورزی مجلس/ نظری: جراحی حذف ارز 4200 تومانی باید با کمترین هزینه و آسیب همراه باشد
نظری گفت: مجلس ضمن اینکه اعتقاد کامل دارد که باید ارز ترجیحی حذف شود و حمایت دولت به مصرف‌کننده برسد معتقد است می بایست همه جوانب کاردیده شود و این جراحی با کمترین هزینه و آسیب همراه شد.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در گفتگو با دیارآفتاب:
۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۶
نفع ارز ترجیحی، بیش از عموم جامعه به جیب عده ای رانتخوار می رود/ ارز دولتی نهاده های دامی تا قبل از پایان سال جاری حذف می شود
نظری گفت: طرح حذف ارز دولتی از نهاده های دامی هنوز به مرحله اجرا نرسیده است و نهاده های مذکور همچنان بر اساس روند گذشته در حال تهیه است ولی تا قبل از پایان سال این طرح به اجرا در خواهد آمد و در لایحه بودجه سال آینده چیزی بنام ارز ترجیحی برای چهار نهاده کشاورزی که خوراک دام و طیور است عملا وجود نخواهد داشت.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در گفتگو با «دیار آفتاب»:
۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹
بازگشت محصولات کشاورزی دال بر آلوده بودن آن‌ها نیست/ دست های پشت پرده در پی ضربه زدن به اقتصاد کشور هستند
نظری گفت: بازگشت محصولات کشاورزی دال بر آلوده بودن آن‌ها نیست بلکه سمومی که استفاده شده بود در لیست اعلامی سموم به کشور روسیه نبود، بخشی از این مسئله نتیجه کم‌کاری مسئولین و بخشی هم به‌منظور ایجاد بار سیاسی و روانی توسط دست‌های پشت پرده‌ای است که به دنبال این هستند که ضربه اساسی به اقتصاد کشور بزنند.
با حضور در دفتر پایگاه خبری صورت گرفت؛
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷
گزارش تصویری| گفتگوی رو در روی نماینده مردم خمین با خبرنگاران دیارآفتاب
علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب با مدیر و خبرنگاران این پایگاه خبری دیدار و گفتگو کرد.
نماینده خمین در گفتگو با دیارآفتاب:
۰۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۱
شهید سلیمانی همه احزاب و اقشار را زیر چتر انقلاب نگه می‌داشت/حاج قاسم بنیان گذار منطق مقاومت بود
نظری گفت: شهید سلیمانی همه گرایش ها و علایق سیاسی را در زیر چتر انقلاب نگه می داشت و همه هم با او احساس همدلی می کردند. تنها مرزی که می شناخت مرز انقلاب و ضد انقلاب بود و سایر مرزبندی ها را قبول نداشت.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵
مکتب شهید سلیمانی در همه ابعاد و بخش ها کارآمد است/توزیع ۲۰ هزار بسته کمک مومنانه در هفته مقاومت در استان مرکزی
سردار کریمی گفت: یکی از مهمترین برنامه های هفته مقاومت که از دهم تا شانزدهم دی ماه پیش بینی شده ‌خدمت رسانی به مردم است که در ادامه نهضت کمک مومنانه و رفع مشکلات خانواده های آسیب دیده و نیازمندان توزیع بیش از ۲۰ هزار بسته معیشتی به ارزش هربسته ۵۰۰ هزار تومان به همت سپاه روح الله در استان انجام می شود.
استاندار مرکزی:
۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۲
جایگاه ایران در اطلس انرژی تجدید پذیر در دنیا باید ارتقا پیدا کند
مخلص الائمه گفت: جایگاه ایران در اطلس انرژی تجدید پذیر در دنیا باید ارتقا پیدا کند چراکه متاسفانه سطح استفاده از انرژی های تجدیدپذیر در کشور ناچیز است.
نماینده خمین در مجلس:
۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۶
گسترش صنعت برق یکی از ارکان مهم توسعه در کشور است
نظری گفت:  طرفی در استفاده از انرژی های فسیلی شاهد محدودیت هایی هستیم و باید کاهش  آلاینده ها و مسایل زیست محیطی را مد نظر داشته باشیم و لذا گسترش صنعت برق یکی از ارکان مهم توسعه در کشور است.
رییس سازمان انرژی های تجدیدپذیر خبر داد
۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۲
هدفگذاری تولید ۱۰ هزار مگاوات انرژی تجدید پذیر ظرف ۴ سال آینده
 کمانی گفت: در حال حاضر ۹۰۰ مگاوات تولید انرژی تجدیدپذیر در کشور انجام می گیرد که باید ظرف ۴ سال به ۱۰ هزار مگاوات برسیم.
۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
بازدید وزیر نیرو از بزرگ‌ترین تولیدکننده پنل‌های خورشیدی در خمین
وزیر نیرو از بخش های مختلف شرکت مانا انرژی بزرگ ترین تولیدکننده پنل‌های خورشیدی در خمین بازدید کردند.
نماینده مردم خمین در گفتگو با دیارآفتاب:
۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۸
مشخصه اصلی بودجه سال آینده حرکت به سمت عدالت است/تنظیم بودجه بر اساس درآمدهای واقعی
نظری گفت:یکی از مشخصه های اصلی بودجه سال 1401 حرکت به سمت عدالت است که در پرداخت های حقوق در دستگاه های دولتی نمود خواهد داشت به گونه ای که افزایش حقوق به شکل پلکانی دیده شده است.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در گفتگو با دیارآفتاب:
۲۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۱
مشکلات سامانه بازارگاه موجب گله مندی تولیدکنندگان دام و طیور شده است
نظری با اشاره به اینکه مشکلات سامانه بازارگاه موجب گله مندی تولیدکنندگان دام و طیور شده است گفت: به همین منظور جلساتی ما بین معاونین وزارت جهاد کشاورزی و کمیسیون کشاورزی در روزهای اخیر برگزار شده تا اشکالات، آسیب ها و حفره هایی که موجب ناکارآمدی این سامانه شد، بررسی شده تا بتوان این اشکالات را برطرف کنیم.
نماینده مردم خمین در گفتگو با دیارآفتاب:
۲۰ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۵
مصوبه مجلس و دیپلماسی عزتمندانه دولت پایانی بر جاده یکطرفه طلبکاری غربی ها در برجام خواهد بود
نظری گفت: مصوبه اقدام راهبردی در جهت رفع تحریم های ظالمانه دشمنان که توسط مجلس تصویب شد، در کنار دیپلماسی عزت مندانه دولت سیزدهم باعث می شود تا جاده یکطرفه طلبکاری غربی ها در برجام که در سالهای گذشته شاهدش بوده ایم به پایان برسد.
۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۵
مرگ کارگر36 ساله خمینی بر اثر سقوط ناگهانی از بالکن یک منزل مسکونی
کارگری 36 ساله در هنگام نصب یک دستگاه پکیج در بالکن یک منزل مسکونی در شهرستان #خمین، بر اثر سقوط ناگهانی از ارتقاع و خون ریزی شدید در دم جان سپرد.
۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸
پلمب 6 واحد صنفی متخلف در اجرای طرح نظارتی خمین
در طرح نظارتی پلیس خمین بر واحدهای صنفی این شهرستان6 واحد صنفی متخلف شناسایی و پملب شد.
در محور اراک- خمین؛
۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
برخورد ساينا با کامیون 5 کشته و مجروح بر جای گذاشت
برخورد یک دستگاه با خودروی سواری ساينا با کامیون در محور اراک- خمین، 3 کشته و2 مجروح بر جای گذاشت.
آخرین اخبار