تعطیلی و تاخیر در فعالیت مدارس استان مرکزی در ۲۹ دی ماه افت بهای سکه و ارز + جدول تصاویر جدید از داخل پایگاه عین الاسد پرداخت وام 100 میلیونی ازدواج از سال آینده فتوحات بزرگ با تربیت جوانان مؤمن انقلابی کسب می‌شود یاد شهیدان مایه طراوت دلها و جان های مومنان است 9 انجمن تخصصی در راستای برگزاری جشنواره امام خمینی(ره) کار خود را آغاز کردند قیمت روز گوشی موبایل در ۲۸ دی تحلیلی بر فرامتن خطبه‌های رهبر انقلاب/ سومین یوم‌اللهِ دی ماهِ پرماجرا شکایت کارگران در۲۰استان الکترونیکی شد/فرایندثبت غیرحضوری دادخواست
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰
آرشیو
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
گزارش تصویری| راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نمازگزاران اراکی
نمازگزاران اراکی پس از نمازجمعه این هفته مسیری را راهپیمایی کرده و حمایت خود را از اقتدار و صلابت کشور نشان دادند.
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
فیلم| استکبارستیزی طلاب اراکی در مراسم ترحیم سردار سلیمانی
طلاب اراکی در مراسم ترحیم سردار شهید قاسم سلیمانی با سر دادن شعارهای استکبارستیزانه، نفرت خود را از آمریکا و همدستانش نشان دادند.
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
سروده‌هایی در مدح حضرت زینب(س)
به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) تعدادی از اشعار آیینی منتشر شد.
مدیر دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه کشور مطرح کرد؛
۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
باید از توطئه های دشمنان درس گرفته و خود را آماده نگه داریم/ حوزویان از جایگاه نظارتی خود کوتاه نیایند
مدیر دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه کشور گفت: باید از توطئه های دشمنان که یکی از آن ها فتنه 88 بود درس بگیریم و خود را برای توطئه های بیشتر در آینده آماده کنیم، چرا که تا زمانی که انقلاب اسلامی استوار است این توطئه ها تمامی ندارد. لذا باید پای کار انقلاب ایستاده و دِین خود را به آن ادا کنیم.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبر انقلاب در دانشگاه‌های استان مرکزی:
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸
علم و دین همراه یکدیگرند و هیچگاه از هم جدا نمی شوند/ علیرغم تلاش روشنفکران غرب زده، فضای دانشگاه ها اسلامی ماند
مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبر انقلاب در دانشگاه‌های استان مرکزی گفت: علیرغم تلاش روشنفکران غرب زده، هیچگاه فضای ضد دین در دانشگاه های کشور حاکم نشد، بلکه با ورود دانشجویان انقلابی فضای دانشگاه متاثر از اسلام شد و این مهم نوید به ثمر نشستن شجره طیبه وحدت حوزه و دانشگاه برای ایجاد تمدن نوین اسلامی را می دهد.
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۴
تفاهم ایران و عربستان برای اعزام بیش از ۸۷ هزار نفر به حج تمتع ۹۹
رئیس سازمان حج و زیارت گفت‌‌: بر اساس تفاهم انجام شده با طرف سعودی در سال آینده، ۸۷ هزار و ۵۵۰ نفر از ایران به حج تمتع اعزام می‌شوند.
به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه؛
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۳
پوستر| وحدت حوزه و دانشگاه؛ یعنی وحدت در هدف
وحدت حوزه و دانشگاه عبارت از این است که ما این دو کانون علمی، این دو مرکز تعلیم و تعلم را از لحاظ اخلاق حاکم بر آن ها، از لحاظ سیستم و سازماندهی حاکم بر آن ها، و از لحاظ برخی از محتواها به هم نزدیک کنیم.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
جمع‌آوری بیش از 11 میلیارد تومان زکات در استان مرکزی
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی گفت: مردم استان مرکزی در هشت‌ماهه سال جاری ۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان زکات پرداخت کردند که به نسبت مشابه سال قبل ۳۳ درصد رشد داشته است.
به مناسبت وفات حضرت معصومه(س)؛
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲
زیارت همه ائمه در حرم حضرت معصومه(س)
حرم حضرت معصومه حرم اهل بیت است. گویا همه اهل بیت در اینجا حضور دارند. لذا در زیارتنامه ای که امام رضا نقل کردند ما چهارده معصوم را زیارت می کنیم و بعد حضرت معصومه را زیارت می کنیم.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳
شبکه وکالت در دوره امام عسکری(ع) توسعه پیدا کرد
حجت الاسلام گنابادی‌نژاد گفت: جهاد علمی، مبارزات سیاسی، توسعه شبکه وکالت میان شیعیان و آماده سازی شیعیان برای دوره غیبت، چهار عرصه فعالیت های دوران امامت امام حسن عسکری(ع) است.
تأملی در اهمیت و مصادیق امر مقدس
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
امر قدسی؛ قدرتی که از ربانیت ریشه می‌گیرد
قدوس صفتی است الهی و این صفت به تأیید آیات ظهور در انسان‌ها، اعمال، اماکن و اشیا می‌یابد. قداست برای انسان با توجه به گرایش ذاتی‌اش به تقدیس قدوس مطلق، اکتسابی است و خداوند انسان را با این ظرفیت خلق کرده است که بتواند قدسی و مقدس شود. قداست انسان محصول و نتیجه طهارت اندیشه و نحوه ارتباط با خداوند است
آیا مدیران اقتصادی امیرالمؤمنین (ع) فسادزده بودند؟
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
حکومت علوی، الگویی موفق در صیانت از کارگزاران اقتصادی
برخورد‌های جدی حضرت علی (ع) با تخلفات بر کسی پوشیده نیست که این برخورد‌ها نشانگر سلامت اقتصادی حکومت علوی و به عبارتی سیستماتیک نبودن مفاسد روی داده از سوی برخی حاکمان یا متولیان امور اقتصادی است
۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
مأموریت آموزش‌وپرورش تعمیق فرهنگ نماز در فضای تعلیم و تربیت است
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان مرکزی با اشاره به اینکه مأموریت آموزش‌وپرورش تعمیق فرهنگ نماز در فضای تعلیم و تربیت است گفت: در همین راستا ابتدا باید جایگاه نماز تبیین شود و ثانیا برگزاری مستمر آن اتفاق بیفتد.
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۳
پاسخ سوال‌های شرعی درباره «حضور در مجالس عروسی»
پاسخ سوال‌های شرعی خود را درباره «حضور در مجالس جشن و عروسی» در این گزارش بخوانید.
رهبر انقلاب در دیدار با میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی:
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵
محو دولت اسرائیل به‌معنای محو آن رژیم تحمیلی و اراذلی مانند نتانیاهو است
صبح امروز و همزمان با عید بزرگ میلاد باسعادت پیامبراعظم (ص) و امام صادق (ع) حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامى‌ تصریح کردند: محو دولت اسرائیل به معنای محو آن رژیم تحمیلی و اراذلی مانند نتانیاهو است، نه مردم یهودی.
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴
بررسی صحت‌وسقم رویدادهای زمان تولد پیامبر اسلام/ آیا در شب میلاد نبوی کاخ کسری لرزید و دریاچه ساوه خشک شد؟
طبق روایت‌های تاریخی عنوان شده که بت‌هایی که در مکه بودند، همگی در شب میلاد پیغمبر اسلام صلی‌الله علیه و آله به رو بر زمین افتادند. درحالی‌که این ماجرا مورد سؤال پژوهشگران برجسته تاریخی قرار دارد.
وحدت، راز مانایی مسلمانان؛
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
مولودی که چشمه‌های رحمت خداوند را به اقیانوسی بی‌انتها رساند
تولد مصداق این جهانی رحمه‌للعالمین، علاوه بر اتمام سلسله پیامبران و ختمیت انزال کتب، به جریان ادیان الهی کمال بخشید و هدایت‌جویان توحیدی را به قله رستگاری رهنمون ساخت. \"محمد\"، نامی است زیباترین که از سوی خالق هستی بر مبارک‌ترین مولود جهان هستی نهاده شد تا بهانه‌ای باشد برای جلب نزول رحمت خاصه خداوند تا ابدالآباد.
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
واکنش آیت‌الله علم‌الهدی به اظهارات رئیس جمهور‌ /‌ سند ارائه کنید‌ ۲ بار مذاکر‌ه کجای زندگی پیامبر (ص) بوده است؟
امام جمعه مشهدمقدس‌ با انتقاد از تفاسیر باطل و بی‌سند رئیس جمهور ‌از پیامبر اکرم (ص) گفت: این گونه نیست که بگوییم پیامبر با کفار مذاکره می‌کرد و بعد از تخلف نیز باز مذاکره می‌کرد؛ سند ارائه کنید این کجای زندگی پیامبر بوده است؟
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
پوستر/میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) مبارک باد
میلاد مسعود نبی رحمت، فخر آسمان و زمین، پیامبر آرامش و مهربانی حضرت محمد مصطفی(ص) و مؤسس مذهب جعفری حضرت امام جعفر صادق(ع) تبریک و تهنیت باد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸
سبک زندگی و اخلاق در کلام پیامبر مهر و رحمت/ شبیه ترین مردم از نظر اخلاق به پیامبر خدا خوش اخلاق ترین و بردبارترینشان است
مطمئنا الگو گیری از پیامبری که بنا بر گفته قرآن کریم از خلق عظیم و برجسته ای برخوردار است، خود راهکاری برای نجات بشریت از تمام بی نظمی ها و به هم ریختگی های اخلاقی است.
آخرین اخبار