عکس/ طبیعت زیبای بهاری نیشابور ساخت نوشابه با طعم کرم و سوسک + تصاویر کاریکاتور/ ادب مرد به زِ دولت اوست... عکس/ بزرگترین و زیباترین باغ‌ در کشمیر شیوه جدید درمان ریزش مو عکس زیبا از ایوان حرم حضرت امیرالمومنین(ع) جزئیات رشد اقتصادی کشور در ۹ ماهه ۹۵/ استمرار کاهش شدید سرمایه‌گذاری از تعهد روحانی در نیویورک تا امضای جهانگیری پای مصوبه 2030 در کشور/ پشت پرده اجرای مخفیانه 2030 در کشور آشکار شد+ اسناد عکس/ دشت شقایق خراسان شمالی ایران، سوریه و عراق؛ چند قدم تا شکل‌گیری مثلث طلایی
دوشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۰
آرشیو
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۷
شرکت خانوادگی هیدرواطلس مالک بلوک کنترلی «هپکو» شد/خداحافظی تلخ سرمایه‌دار اصفهانی پس از یک دهه
سازمان خصوصی‌سازی پس از کش و قوس فراوان با علی اصغر عطاریان سرمایه‌دار معروف اصفهانی بر سر عدم تسویه اقساط و اعلام ناتوانی وی از ادامه مدیریت شرکت بالاخره پس از چند نوبت واگذاری ناموفق توانست آنرا به یک شرکت خانوادگی واگذار کند.
چشم پوشی از حقیقت
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷
وقتی صنعت استان قربانی تبلیغات انتخاباتی می شود
چهل و هفتمن ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی در حالی با حضور وزیر صنعت،معدن و تجارت در استانداری مرکزی برگزار شد که بیشتر به ستاد تبلیغاتی برای نامزد ریاست جمهوری شباهت داشت به طوری که در این جلسه صحبتی از مصوبات گذشته نبود و بیشتر تعریف از عملکرد دولت یازدهم بود.
یک منبع آگاه خبر داد
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۱
اختصاص 3 میلیارد تومان از بودجه دهیاری‌های استان مرکزی به شرکت هپکو در آستانه انتخابات
یک منبع آگاه از اختصاص 3 میلیارد تومان از بودجه دهیاری‌های استان مرکزی به شرکت هپکو خبر داد.\r\n
سهم قطب صنعت کشور از حضور وزیر صنعت چیست؟
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
سیاسی بازی به جای حمایت از کار و کارگر در جلسه اقتصاد مقاومتی استان
درحالی که چهارمین قطب صنعت کشور در پی بی تدبیری های اخیر در رکود به سر می برد و سریال تجمعات اعتراضی کارگران، دنباله دار و تکراری شده است،نماینده مردم اراک در مجلس، به جای پرداختن به مشکلات استان به دنبال تبلیغات انتخاباتی برای دولت است.
معاون استاندار مرکزی بیان کرد:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
ضرورت تشویق واحدهای تولیدی به تامین مواد اولیه در داخل کشور
معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استانداری مرکزی گفت: به منظور جلوگیری از وابستگی به خارج از کشور، واحدهای تولیدی که برای تامین مواد اولیه خود در داخل کشور اقدام کنند از سوی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تشویق می شوند.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
مصدومیت یک کارگر بر اثر انفجار و آتش سوزی در کارخانه ماشین سازی اراک
مدیرعامل آتش نشانی اراک گفت: انفجار و آتش سوزی در کارخانه ماشین سازی اراک،باعث شد یکی از کارگران که بر روی جرثقیل کار می کرد مصدوم شود.
تکرار سریال تجمع کارگران قطب صنعت کشور مقابل استانداری مرکزی
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
کارگران بزرگترین تولید کننده شیرآلات گاز کشور اعتراض کردند+عکس
روز شنبه 16 اردیبهشت ماه تعدادی از کارگران شرکت صنایع شیرآلات گاز گداختار اراک با تجمع در مقابل استانداری مرکزی خواستار رسیدگی به مشکلاتشان شدند.
قطب صنعت کشور نا امید از تدبیر دولت
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶
تدبیری که تولید را تعطیل و کارگران را بیکار و نا امید کرد
رکود حاکم بر بخش اقتصاد کشور و بی تدبیری در واردات ،ضربه های مهلک بر بدنه تولید داخلی وارد آورده و قطب صنعتی کشور با بیش از 3 هزار واحد صنعتی را پنجه در پنجه مشکلات به حال خود رها کرده است.
کلیدی که فقط قفل واردات را باز کرد
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
بزرگترین بی عدالتی از نظر روحانی؛از شعار تا عمل +فیلم
پیش از انتخابات ۹۲؛ حسن روحانی به عنوان یکی از نامزدهای انتخاباتی، بزرگترین بی عدالتی را در این دانست که در شرایطی که امکان تولید داخلی داریم به واردات روی آوریم،حال بعد از گذشت 4 سال آیا این معیار را برای بی عدالتی در قبال مردم قبول دارید؟
حقی که به فراموشی سپرده شد
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
سکوت مسئولان در قبال برگشت عوارض آلایندگی به شازند
خبر قطع عوارض آلایندگی صنعت پتروشیمی شازند و خروج آن از لیست صنایع آلاینده، علی رغم واکنش های سریع مسئولین در بدو انتشار،باگذشت چند ماه به فراموشی سپرده شده و اکنون شاهد موضع سکوت مسئولان دراین باره هستیم.
گلایه های یک کارگر
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۹
جشن «تکریم کارگران» به نام کارگران به کام مسئولین
در مراسمی که به مناسبت روز کارگر و با عنوان «تکریم از کارگران»در اراک برگزار شد،کرامت کارگران با معوق ماندن چند ده ماهه حقوقشان به تمسخر گرفته شد،این قشر حتی با معوقه حقوق چند ماهه هنوز مشغول به کارند تا آبروی صنایع تولیدی حفظ شود.
مراسم روزکارگر در قطب صنعتی کشور برگزار شد
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
جشن انتخاباتی با عنوان«تکریم کارگران» در اراک+ فیلم و عکس
جشن بزرگ روزکارگر در حالی امروز در قطب صنعتی ایران برگزار شد که در آن کارگران بیکار شده تعدادی از واحدهای تولیدی اراک خواستار رسیدگی به مشکلاتشان شدند،جشنی که بیشتر از آنکه تکریم کارگران را به نمایش بگذارد، رنگ و بوی تبلیغات انتخاباتی داشت.
چه کسی از تعویض مقره‌های خوزستان نفع می‌برد؟
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
تکرار تراژدی کم‌محلی به تولید داخلی/مشاورعالی شرکت مقره‌سازی ایران:بحران خوزستان با نگرشی ملی حل شود
مشاورعالی شرکت مقره سازی ایران گفت: لابی هایی سعی دارند با هزینه گزافی مقره های سیلیکونی با مواد اولیه وارداتی را خریداری و جایگزین مقره های وطنی کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی
۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
نیاز واحدهای تولیدی استان به 1500 میلیارد تومان تسهیلات/تولید کنندگان بخش صادراتشان را فعال کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استانداری مرکزی با اشاره به اینکه واحدهای تولیدی استان با ظرفیت های پایین مشغول تولید هستند گفت: واحدهای تولیدی استان برای ادامه فعالیت نیازمند هزار و 500 میلیارد تومان تسهیلات هستند.
مدیر عامل شرکت خبر داد:
۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
توان ایجاد دو هزار فرصت شغلی در شركت صنايع آذرآب اراک/بیش از 50 درصد ظرفیت شرکت نیمه فعال است
مدیر عامل شركت صنايع آذرآب اراک با اشاره به اینکه این شرکت ظرفیت های لازم برای جذب دو هزار نیروی دیگر را دارد افزود: این شرکت در زمان پیک تولید خود در گذشته نزدیک به چهار هزار نیروی کار داشته است در حالی که هم اکنون با دو هزار نیروفعالیت دارد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۵
ورود پساب صنعتی معدن سوژمیران راونج به محیط زیست+عکس
بند (سد) خاکی فاضلاب و پسمانده های صنعتی معدن سوژمیران راونج (تولید کننده کنستانتره سرب ) به دلایل نامعلومی ساعت 10 صبح جمعه 27 اسفندماه 95 تخریب شد و کلیه پساب و فاضلاب سمی حاصل از شستشوی خاکه های حاوی سرب وارد فضای محیط شده است.
داروسازی نوکام تعطیل شد
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴
ناکامی کارگران« نوکام» درآخر سال
یکی از کارگران بیکار شده گفت: شرکت نوین کاوش مامطیر (داروسازی نوکام) واقع در شهرصنعتی کاوه شهرستان ساوه با چندین ماه معوقه پرداخت حقوق، بدون اطلاع رسانی قبلی، اعلام تعطیلی کرد.
۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷
ورزش استان مرکزی در میدان بی پولی/حمایتهای مالی قطب صنعتی کشور از تیم های غیربومی+عکس
درج نام صنایع لبنی اراک «صلا» پشت پیراهن بازیکنان سایپا مقابل استقلال تهران از هفته بیست و چهارم لیگ برتر، خبر ساز شد.
سهم خواهی رسانه ها در جذب نیروی پتروشیمی شازند
۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۱
بی عدالتی بزرگ، نادیده گرفتن حق جوانان شازندی است
به دنبال انتشار آگهی جدید استخدام پتروشیمی شازند و اعمال تغییرات در آن و اولویت قرار دادن جذب نیروهای بومی شهرستان شازند، برخی رسانه های استانی به تکاپو افتاده و به دنبال سهم خواهی از این موضوع هستند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷
گله مندی مردم از بیکاری و گرانی در قطب صنعت کشور+تصاویر
مردم در چهارمین قطب صنعت کشور، با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال از بیکاری و گرانی گله دارند و در انتظار داشتن شغل و کسب درآمد هستند.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم