باید دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا برای برگزاری عزاداری محرم رعایت شود/ با غنی سازی عزاداری ها، از اقدامات هیجانی پرهیز شود اعمال مخصوص روز مباهله شکایت نمایندگان مجلس از آخوندی و زنگنه به دلیل «ترک فعل» جزئیات طرح پیش فروش جدید سایپا اعلام شد جزییات طرح سهمیه بندی بنزین سرانه خانوار/الزام دولت به خرید باقیمانده سهمیه سوخت مردم جمعه بازار سگ‌های اشرافی در حاشیه پایتخت/ از نژاد ۷۰ میلیون تومانی تا موردی که از رژیم ماست پیروی می‌کند! هفته بیست و نهم لیگ برتر؛ جنگ سهمیه و سقوط زیر سایه دربی قیمت ارز به زودی متعادل می‌شود ایران خواستار ایستادگی شورای امنیت در برابر آمریکا شد اقدام رژیم صهیونیستی و امارات حماقت راهبردی است
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۱
آرشیو
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
اعلام زمان توزیع کارت کنکور سراسری ۹۹
کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ در روز‌های ۲۹، ۳۰ و ۳۱ مرداد و اول شهریورماه ۹۹ برگزار می‌شود و داوطلبان می‌توانند از ۲۸ مرداد با مراجعه به سایت سنجش آموزش کشور کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
چگونه بدون آزمون دانشجوی دانشگاه آزاد شویم؟
متقاضیان ثبت‌نام در دوره‌های بدون‌آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تا روز دوم شهریورماه فرصت دارند که در دوره‌های بدون‌آزمون کاردانی و کارشناسی ثبت‌نام کنند.
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۵
رئیس دانشگاه پیام نور استان مرکزی عزل شد/ «شیخ الاسلامی » جایگزین «ملکی راد» شد
به دنبال پیگیری مجمع نمایندگان و انتقادات به عملکرد مدیریت در پیام نور استان مرکزی، «ملکی‌راد» از ریاست این دانشگاه عزل و «شیخ الاسلامی» به ریاست پیام نور مرکزی منصوب شد.
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس:
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۶
حوزه‌های امتحانی آزمون ارشد استانداردهای لازم را نداشت
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با انتقاد از برخی حوزه‌های غیر استاندارد آزمون کارشناسی ارشد، تصریح کرد: بسیاری از پروتکل‌های سختگیرانه توافق شده در نشست کمیسیون آموزش، در آزمون ارشد رعایت نشد.
هزینه برای تحقیق و توسعه سرمایه‌گذاری است​
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
حوزه ارتباط صنعت با دانشگاه نیازمند یک کار زیربنایی است/ نیازمند ارتقای ارتباط صنعت و دانشگاه در سند چشم‌انداز 20 ساله هستیم
در سال‌های اخیر گام‌هایی در جهت ارتقای ارتباط صنعت و دانشگاه برداشته شده است که می‌توان به گسترش آن امیدوار بود تا کشورمان راه پیشرفت و توسعه‌ متوازن را بپیماید اما همانطور که رهبر انقلاب فرموده اند: «آنچه انجام گرفته است کار‌های آغازین این حرکت بزرگ است»، لذا امید می‌رود با توجه برنامه‌های توسعه و مشخص شدن نقشه جامع علمی کشور شاهد الگوبرداری مناسب و بومی‌سازی این الگوها بر اساس اهداف ترسیمی در سند چشم‌انداز 20 ساله جمهوری اسلامی ایران باشیم.
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵
قالیباف: نیازمند اصلاحاتی در زمان و روند برگزاری کنکور سراسری هستیم
رئیس مجلس ضمن حضور در جایگاه خبرنگاران و تبریک روز خبرنگار از ضرورت اصلاح زمان و روند برگزاری کنکور سراسری خبر داد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
تقویم آموزشی دانشگاه اراک برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد
دانشگاه اراک تقویم آموزشی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را منتشر کرد و براساس آن سال تحصیلی جدید در این دانشگاه از نیمه شهریور آغاز می‌شود.
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳
پایان رقابت 89 هزار داوطلب ارشد در آخرین روز برگزاری کنکور/ 82 درصد کارت ورود به جلسه دریافت کردند
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از برگزاری آخرین روز کنکور کارشناسی ارشد خبر داد و گفت: امسال 82 درصد داوطلبان ارشد کارت ورود به جلسه دریافت کردند، همچنین امروز نیز مانند 2 روز گذشته پیامکی به منظور نظرسنجی از نحوه اجرای پروتکل‌های بهداشتی به داوطلبان ارسال خواهیم کرد.
سخنگوی سازمان سنجش؛
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
فردا؛ آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد
زرین آبادی سخنگوی سازمان سنجش گفت: مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ساعت ۲۴ چهارشنبه ۱۵ مرداد به پایان می‌رسد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک خبر داد
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶
راه‌اندازی کلینیک ویژه مبتلایان به دیابت، بیماران قلبی و فشارخون در اراک
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک از افتتاح کلینیک بیماران قلبی و عروقی، دیابتی و فشارخون در آینده نزدیک خبر داد.
کرونا، حذف کنکور را کلید می زند
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
«کاسه چه کنمِ» مسئولان برگزاری کنکور/ چرا قانون پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی پس از 13سال هنوز خاک میخورد!
با اینکه سال 86 مجلس قانون حذف تدریجی کنکور را مصوب کرد ولی این قانون هنوز اجرایی نشده است و این روزها با شیوع گسترده کرونا، شاهد اظهارنظرهای متفاوت در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری این آزمون سراسری هستیم.
قالیباف در جلسه علنی مطرح کرد
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
بی‌توجهی تاسف‌آوری در آزمون دکتری وجود داشت / تعویق کنکور تا گذشتن از دوران پیک ضروری است
رئیس مجلس با اشاره به عدم رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی در آزمون دکتری گفت: به نظر می‌رسد تعویق برگزاری زمان کنکور تا گذشتن از دوران پیک کرونا ضروری باشد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان مرکزی خبر داد؛
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
ثبتنام بدون آزمون در مقطع کارشناسی تا 2شهریور ماه/دانشگاه پیام نور استان مرکزی یکی از 7پایلوت مرکز نوآوری در کشور
ملکی راد رئیس دانشگاه پیام نور استان مرکزی، گفت: ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور از ۵ مرداد شروع و تا ۲ شهریور ماه ادامه دارد و همه افرادی که دارای دیپلم هستند می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش، رشته و محلی را که می خواهند انتخاب و بعد از آنالیز منطقه آنها مشخص خواهد شد.
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
بیانیه| پیشنهادات بسیج دانشجویی و جامعه اسلامی علوم پزشکی اراک به رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان برای مقابله بهتر با کرونا
بسیج دانشجویی و جامعه اسلامی علوم پزشکی اراک سومین نامه خود را که شامل پیشنهاداتی برای مقابله بهتر با ویروس کرونا است، به ریاست دانشگاه علوم پزشکی اراک نوشتند.
با انتشار نامه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی صورت گرفت؛
۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۱
درخواست شفاف سازی درباره عضویت دختر رئیس جمهور در هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با ارسال نامه‌ای به دکتر زالی، رئیس دانشگاه، خواهان شفاف‌سازی در خصوص شایعات فراوان انتخاب خانم دکتر مریم روحانی، فرزند رئیس‌جمهور، به عنوان عضو هیئت علمی این دانشگاه شد.
سخنگوی سازمان سنجش؛
۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳
کنکور دکتری ۹۹ فردا، نهم مردادماه برگزار می‌شود / امشب آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه
سخنگوی سازمان سنجش با اشاره به برگزاری کنکور دکتری ۹۹ گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۸ مرداد فرصت دارند کارت ورود به جسله خود را دریافت کنند.
۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳
کمیسیون‌های آموزش و بهداشت، مأمور بررسی زمان مناسب برگزاری آزمون‌های سراسری شدند
مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی با اشاره به درخواست‌های مکرر خانواده‌های داوطلبان پیرامون زمان برگزاری آزمون سراسری با توجه به شیوع کرونا، گفت: کمیسیون‌های آموزش و بهداشت با قید فوریت زمان مناسب برگزاری کنکور را بررسی می‌کنند.
گزارشی از آخرین وضعیت برگزاری کنکور؛
۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
شمشیر تناقض «تعویق» یا «برگزاری» بر سر داوطلبان آزمونها
«کنکور برگزار می شود»، «کنکور به تعویق می افتد»، «کرونا بلای جان داوطلبان» و «نمی توان کنکور برگزار نکرد»، همه این ها همچون شمشیری بر سر داوطلبان آزمون ها در سایه کرونا ایستاده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک:
۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
احداث بیمارستان 200 تختی در اراک/از کمک خیران در راستای مقابله با کرونا استقبال می‌کنیم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: از کمک خیران، مردم و مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی در راستای مقابله با ویروس کرونا استقبال می‌کنیم..
۰۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
تاریخ دقیق برگزاری ۵ گروه آزمایشی کنکور ۹۹ اعلام شد
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به افزایش روزهای برگزاری کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ از مشخص شدن تاریخ دقیق برگزاری ۵ گروه آزمایشی کنکور ۹۹ خبر داد.
آخرین اخبار