قنوت سرخ عکس/ زیباترین هتل جهان در دل معدن پوستر/شهری در آسمان تجمل گرایی، عامل تاخیر در امر ازدواج مثل «آیت‌الله خامنه‌ای» نداریم/ نظر آیت‌الله بروجردی درباره ولایت‌فقیه نخستین شهر 36 میلیون نفری ایران به روایت تصویر نرخ تورم به زودی دو رقمی می‌شود +نمودار تخلفات فراوان در پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی/احتمال ابطال تعدادی از صندوق‌های رای جزییات خرید هنگفت ارتش سعودی از آمریکا/ ترس از جبهه مقاومت پشت رقص شمشیر ۱۰۰ میلیارد دلاری +عکس هیچ کمبود تعرفه‌ای نداشتیم/شورای نگهبان صحت انتخابات را تأیید کند آمار آرای تفکیکی استان‌ها را اعلام می‌کنیم/ یک میلیون نفر نتوانستند رأی بدهند/رای‌گیری ادامه می‌یافت آرای آقایان روحانی و رئیسی به نسبت افزایش می‌یافت
چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
آرشیو
۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
جشن بزرگ مهندسی مکانیک در دانشگاه اراک برگزار شد+تصاویر
با هدف معرفی دانشجویان برتر گروه مهندسی مکانیک و تقدیر از اساتید این گروه، جشن بزرگ مکانیک در سالن شهید علم الهدی دانشگاه اراک برگزار شد.
مسئول انجمن علمی مکانیک دانشگاه اراک؛
۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
بزرگترین مشکلات انجمن های علمی در اجرای کوچکترین پروژه ها/وعده و شعار برای دانشجویان را تمام کنید
سید حسن بطحایی گفت:در صورت نگاه درست به انجمن های علمی در سطح دانشگاه ها می توان این مجموعه را به عنوان حلقه ای مستحکم برای برقراری ارتباط بین دانشگاه و صنعت به حساب آورد.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
حضور مردم در انتخابات پاسخ قاطعی به بدخواهان است/ بادقت و سرعت عمل بالا به گزارشات تخلفات رسیدگی شود
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور طی بیانیه‌ای اعلام کرد: بیم آن می‌رود که عدم توجه و رسیدگی به گزارشات تخلفات، اصل این حماسه با شکوه حضور را به حاشیه ببرد. ​
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
دکتر محسن ذوالفقاری، اولین استاد تمامی استان مرکزی در علوم انسانی
برای اولین بار در استان مرکزی دکتر محسن ذوالفقاری، مسئول سازمان بسیج اساتید و دانشگاه های استان مرکزی عنوان استاد تمامی را در علوم انسانی کسب کرد.
حتما ببینید
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
لقمه‌ای چرب در سفره مسئولان اشرافی/کلیپ
حقوق های نجومی خلاف شرع و عرفی بود که به سادگی از اذهان مردم پاک نمی شود. اما واضح هست که این انقلاب جایگاهی برای مسئولان نجومی بگیر قائل نیست.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
دانشگاهیان تفرشی به کمپین «من به اصلح رای می دهم» پیوستند
جمعی از دانشگاهیان دانشگاه تفرش با پیوستن به کمپین من به «اصلح رای می دهم» بر وظیفه خود برای شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح تاکید کردند.
وقتی گذر زمان ماهیت مسئولان را مشخص می کند؛
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴
مقابله گاز انبری با تشکل های دانشجویی انقلابی/تعظیم به قدرت برای حفظ میز خدمت !
درحالی که بر اساس تصمیم هیئت نظارت دانشگاه آزاد اراک مجوز برنامه های برخی تشکل های دانشجویی انقلابی در این دانشگاه لغو می شود،میتینگ انتخاباتی با استفاده از اموال عمومی دانشگاه برای حمایت از کاندیدای خاص و بی توجه به تصمیمات این هیئت روز گذشته برگزار شد.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۳
میتینگ‌های انتخاباتی در حمایت از جریان خاص در دانشگاه آزاد اراک/ ریاست دانشگاه تکلیف خود را با جریان ارزشی مشخص کند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اراک گفت: رهبر انقلاب بارها فرمودند مراقب باشید دانشگاه تبدیل به باشگاه سیاسی نشود؛ این در حالی است که اکثر دانشگاه‌های مهم استان از جمله دانشگاه آزاد تبدیل به محلی برای میتینگ‌های انتخاباتی در حمایت از کاندیدای خاص شده است.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۰
جمع‌آوری بنرهای مزین به بیانات رهبری در مورد انتخابات در دانشگاه آزاد اراک
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اراک از جمع‌آوری بنرهای مزین به بیانات رهبری در مورد انتخابات در دانشگاه آزاد اراک خبر داد.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۳
تریبون آزاد «نقش دولت در معیشت مردم» در دانشگاه اراک برگزار شد+تصاویر
با حضور پرشور و گسترده دانشجویان دانشگاه اراک تریبون آزاد «نقش دولت در معیشت مردم» در محوطه سایت مرکزی این دانشگاه برگزار شد.
به نام دانشجو به کام مسئولان
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
آش شور میتینگ های انتخاباتی دولتی در دانشگاهها/وقتی پیرترین وزیر از ضرورت جوان گرایی می گوید+عکس
این روزها در حالی برخی دانشگاه های شهر اراک با فشار نهادهای بیرونی تبدیل به ستادهای انتخاباتی دولتی شده اند که در میان آنها دانشگاه صنعتی با تلاش های پیدا و پنهان ریاست دانشگاه صنعتی گوی سبقت را از دیگران ربوده است.
با حضور وزیر سابق اطلاعات در دانشگاه اراک برگزار شد؛
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹
«ناگفته های انتخابات؛ تقلب یا توهم»+تصاویر
تریبون آزاد با موضوع «ناگفته های انتخابات؛ تقلب یا توهم» با حضور حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در سالن هشت شهریور دانشگاه اراک برگزار شد.
سردار سنایی‌راد؛
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱
بهره برداری سیاسی از انتخابات در تعارض با امنیت ملی/مدعیان دوقطبی جنگ و صلح باید پاسخگوی افکار عمومی باشند
معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: موقعیت کشور از لحاظ اقتدار و امنیت در شرایطی است که دشمنان حتی تصور جنگ با ایران را نیز ندارند اما متاسفاته در عرصه تبلیغات و مناظرات انتخاباتی به برخی دوقطبی‌های کاذب برمی‌خوریم که هدف آن فقط بهره‌برداری سیاسی از این شرایط است.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۲
کارگاه آموزشی فناوری نانو در اراک برگزار شد + تصاویر
با حضور سعید ساعدی پژوهشگر انستیتو تکنولوژی فدرال زوریخ سوئیس کارگاه آموزش مقدماتی نانو در سالن شهید چمران دانشگاه آزاد اسلامی اراک برگزار شد.
کلیدی که به هیچ قفلی نمی خورد
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
وعده هایی از جنس شعار/عکس نوشت
حسن روحانی در انتخابات سال ۹۲با نقد وضع اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کشور، به مردم وعده داد دولتی بر سر کار آورد که هم مشکلات اقتصادی چون بیکاری و گرانی را حل کند و هم مطالبات سیاسی و اجتماعی و فرهنگی مردم را محقق سازد.
در باشگاه سیاسی دانشگاه اراک چه می گذرد؟
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
برگزاری برنامه تبلیغاتی با مجوز صوری برای دانشجویان/نفوذ مستقیم مدیران دولتی در فعالیت های سیاسی دانشگاه
مسئولین محترم؛ چرا دانشگاه را تبدیل به باشگاه سیاسی کرده اید. مردم حق دارند که بدانند در این دانشگاه چه می گذرد، آنقدر جسارت داشته باشید که عزتمندانه در برابر فشارهای بیرون از دانشگاه سر فرود نیاورید.
همایش اقتصاد مقاومتی و انتخاب دوازدهم برگزار شد
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۸
سخنرانی حسن عباسی در جمع پر شور مردم اراک+تصاویر
حسن عباسی کارشناس مسائل سیاسی و رئیس اندیشکده ی یقین در همایش اقتصاد مقاومتی و انتخابات دوازدهم در مسجد الزهرا(س) اراک با حضور گسترده و پرشور مردم سخنرانی کرد.
همزمان با اختتامیه جشنواره ققنوس؛
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۸
جشن بزرگ روز جوان در دانشگاه اراک برگزار شد+تصاویر
جشنواره ی فرهنگی، هنری و دانشجویی ققنوس با معرفی نفرات برتر همزمان با جشن روز جوان در سالن شهید چمران دانشگاه اراک به کار خود پایان داد.
در دانشگاه علوم پزشکی اراک
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴
«کافه انتخابات» میزبان مناظره نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری بود
همزمان با نزدیک شدن به دوازدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری ، برنامه ی مناظره بین مسئولین ستادهای کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در استان مرکزی در کافه انتخابات دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شد.
دبیر کمیسیون آموزش مجلس:
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
سند2030؛ سند نفوذ فرهنگی کشور است
دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سند 2030، سند نفوذ فرهنگی کشوراست گفت: این سند یک دام برای استعمار فرهنگی کشور بود که توسط یونسکو برنامه ریزی شده است.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم