دانشجویان استان آذربایجان شرقی هم به روحانی نامه نوشتند/آقای روحانی! با جایگزین کردن افراد متخصص و جهادی شرایط را به نفع مردم تغییر دهید/ فضای بازار مسکن تنها نشان از بی تدبیری مسئولین دارد تصاویر/ ادای احترام تاریخی یک پدر به پسرش معاون هماهنگ کننده سپاه تغییر کرد/ سردار سلامی جایگزین سردار آبرومند شد قطعنامه ۵۹۸ از ریشه‌های تهاجم تا صدور افزایش هزینه های تولید، مرغ را گران کرد روایت «حاج حسین یکتا» از چرایی امیدواری به آینده انقلاب ریشه‌یابی موضع عجیب وزیر اطلاعات درباره «مفسدین اقتصادی»/ کدام منافع مانع برخورد قاطع با «تروریست‌های اقتصادی» می‌شود؟ +عکس تکمیل کارخانه تولید روتور برای استفاده در سانتریفیوژ‌های پیشرفته در چارچوب فرمان اخیر رهبر انقلاب/ آمادگی سریع برای رسیدن به ۱۹۰ هزار سو غنی‌سازی پیمان های پولی؛ راه نجات از وابستگی به نظام مالی آمریکا اگر ظریف در زمان کوروش بود!
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۷
آرشیو
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۷
بازرسی آژانس انرژی اتمی ازدانشگاه بدون اطلاع وزارت علوم بود
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مورد اخبار مرتبط با حضور بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی در یکی از دانشگاه ها گفت: بحث مربوط به تصمیمات شورای عالی امنیت ملی بوده و این بازدید بدون اطلاع و هماهنگی وزارتخانه اتفاق افتاده است.
دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
سکوت دولت درباره بازرسی آژانس از دانشگاه علم‌وصنعت پذیرفتنی نیست
دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به بازرسی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از دانشگاه علم و صنعت گفت: در این شرایط دولت نباید سکوت کند، رئیس جمهور و وزرای علوم و خارجه در کنار جامعه دانشگاهی باشند و پاسخ روشنی را در خصوص این بازدیدها به جامعه بدهند.
در گفت‌وگو با دختر نخبه اراکی مطرح شد؛
۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۸
من به حجابم ایمان دارم/پیشرفت کشور در گرو توجه به نخبگان است
دختر نخبه اراکی نقش توسل به ائمه اطهار(ع) و توکل به خداوند را در موفقیت هایش موثر دانست و گفت: نسبت به مسائل و ارزش های اسلامی خصوصا عفاف و حجاب معتقدم.
نگاهی به اقدام قابل تحسین رئیس دانشگاه آزاد
۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۹
تملق و چاپلوسی؛ آفت پيشرفت جامعه
اقدام قابل تحسین ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در برکناری فوری یک مدیر متملق باید نمونه ای باشد برای فراگیر شدن برخورد قاطع با مدیران و زیردستان چاپلوسی که با نفوذ در مناسب حکومت سعی در حفظ یا ارتفای جایگاه خود دارند.
نماینده سازمان سنجش در استان خبر داد
۰۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
رقابت 19هزار داوطلب کنکور سراسری در استان مرکزی
نماینده سازمان سنجش در استان مرکزی از رقابت 19هزار داوطلب کنکور سراسری در استان مرکزی خبر داد و گفت: تعداد شرکت‌کنندگان در کنکور 97 نسبت به سال گذشته رشد 13درصدی دارد.\r\n
۰۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۸
بیش از 38 درصد داوطلبان کارت کنکور دریافت کردند/چهارشنبه آخرین مهلت
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره بر اینکه تاکنون بیش از ۳۸ درصد داوطلبان کنکور ۹۷ پرینت کارت ورود به جلسه را دریافت کرده‌اند،گفت: داوطلبان تا روز چهارشنبه ششم تیر فرصت دارند نسبت به دریافت کارت خود اقدام کنند.
آغاز توزیع کارت از سوم تیر؛
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۹
بیش از یک میلیون و ۲۱۶ هزار کارت برای کنکور ۹۷ صادر شد
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از صدور یک میلیون و ۲۱۶ هزار و ۵۶۰ کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷ برای داوطلبان این آزمون خبر داد و گفت: کارت آزمون از سوم تیر منتشر می شود.
رئیس دانشگاه خبر داد
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۷
راه اندازی ۳۳۶ رشته مهارتی در دانشگاه فنی و حرفه ای
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: ازمهرماه سال جاری ۳۳۶ رشته مهارتی به دفترچه کارشناسی ناپیوسته افزوده می شود.
اضافه شدن کدرشته های جدید؛
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۰
اصلاحیه سری پنجم دفترچه کنکور ارشد ۹۷ منتشر شد
سری پنجم اصلاحیات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷ منتشر شد. داوطلبان تا ساعت ۲۴ امشب ۲۴ خرداد فرصت دارند انتخاب رشته کنند.
در بخشنامه‌ای؛
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۸
سود تسهیلات دانشجویی دانشگاه آزاد کاهش یافت
بخشنامه کاهش نرخ سود تسهیلات پرداختی به کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه آزاد ابلاغ شد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد مجددا تمدید شد
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مجدد مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز آزمون ارشد تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه خبر داد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۰
دیدار جمعی از استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه‌ها با رهبر انقلاب
جمعی از استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه‌ها با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۸
عکس/ دیدار جمعی از اساتید و نخبگان با رهبر انقلاب
در بیست و پنجمین روز از ماه مبارک رمضان ۱۴۳۹، جمعی از استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه‌ها، عصر امروز (یکشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۷
کمیته تحقیق و بررسی وضعیت «صندوق رفاه دانشجویان» در مجلس تشکیل شد
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تشکیل کمیته تحقیق و بررسی وضعیت صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم خبر داد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
فنی وحرفه‌ای استان مرکزی و دانشگاه صنعتی اراک تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان مرکزی در راستای گسترش آموزش های مهارتی در حوزه دانشگاه تفاهم نامه همکاری آموزشی با دانشگاه صنعتی اراک منعقد کرد.
در دانشگاه آزاد؛
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۵
کلیات دوره دکتری مدیریت شهری تصویب شد
جلسه شوای برنامه ریزی آموزشی و درسی دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شد و در این جلسه کلیات برنامه دوره دکتری مدیریت شهری این دانشگاه تصویب شد.
معاون وزیر علوم خبر داد:
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۱
آغاز پرداخت سومین دوره ارز دانشجویی از امروز
معاون وزیر علوم از سومین دوره پرداخت ارز دانشجویی از امروز ۸ خرداد ماه خبرداد و گفت: هر دوهفته یک بار اسامی هزار تا هزار و ۵۰۰ نفر از متقاضیان ارز توسط سازمان به بانک مرکزی ارائه می شود.
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۲
یک افطاری ساده؛ درددل‌های عاشقانه دانشجویی و دلبری‌های پدرانه‌ رهبری
شعار دانشجویان به سومین بار تکرار نمی‌رسد که رهبر انقلاب وارد می‌شوند، ناگهان انتهای حسینیه خالی می‌شود و دانشجوها برای دیدار جلو می‌روند، مجری اجازه می‌خواهد که دانشجوها بیایند و حرف‌هایشان را بزنند و رهبری می‌گویند: اصلا برای شنیدن همین حرف‌ها آمده‌ایم.
رهبر معظم انقلاب در دیدار دانشجویان:
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۲
لشکر جوانان مؤمن و انقلابی وارد میدان مطالبه آرمانهای انقلاب شوند
حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: لشکر جوانان مؤمن و انقلابی باید وارد میدان مطالبه دائم و هوشیارانه آرمانها و کمک به تحقق اهداف انقلاب شود.
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی دلیجان:
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
دلیجان میزبان همایش ملی «آرمانشهر رضوی» شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان گفت: دلیجان به عنوان میزبان همایش ملی علمی پژوهشی «آرمانشهر رضوی» انتخاب شد.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان