شاهدانه: شاهکاری با خواص بی نظیر بیماری کاوازاکی چیست؟ جشنواره نوروزی بازی‌های بومی محلی در فراهان برگزار شد + عکس شعار سال، تعیین نقشه راه برای مسئولان نظام/ سال گذشته اقدام قابل توجهی در راستای اقتصاد مقاومتی انجام نشد بزرگ‌ترین خورشید مصنوعی+تصاویر معجونی شگفت انگیز به نام سویق جو + طرز تهیه یادگاری تاریخی از دوران قاجاری/ سیری در خانه معتمد الایاله+عکس مدیریت حلقه گمشده در ورزش تفرش است/روزگار ناخوش این روزهای ورزش برگزاری دهمین جشنواره شعر انتظار استان مرکزی در زرندیه ناکارآمدی در اقتصاد مقاومتی نتیجه عدم توجه به منابع داخلی و رفاه طلبی/خام فروشی محصولات، ضربه به اقتصاد کشور است
پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۱
آرشیو
یادداشت،
۰۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
انتظار طلوع آفتاب کدخدا از غرب،غروب اشتغال جوانال شد
اگر به تاریخ کشور بنگریم پر واضح است آنجایی که اتکا به ظرفیت های درونی داشته ایم به خوبی پیشرفت کرده ایم و آنجایی که برخی چشم به دستان غیر دوختند و معتقد طلوع آفتاب کدخدا از غرب بودند از شتاب این حرکت کاسته شد.
گزارش تصویری؛
۰۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
سرزمین‌های نور؛ سجدگاه دلاورمردان بی‌ادعا
در روزهای اخیر بیش از 2000 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان مرکزی از یادمان‌های عملیاتی دفاع مقدس در قالب کاروان های «از دانشگاه تا دانشگاه» بازدید کردند.
از دانشگاه تا دانشگاه؛
۰۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
گزارش تصویری از اردوی راهیان نور دانشگاه‌های استان مرکزی
جمعی از دانشجویان برادر دانشگاه‌های استان مرکزی با حضور در مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس در اردوی زیارتی راهیان نور تحت عنوان «از دانشگاه تا دانشگاه» شرکت کردند.
حجت الله عبدالملکی:
۰۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶
5 درصد؛ تمام سهم «تولید و اشتغال» از نقدینگی بانک‌ها/ اقتصادمقاومتی یعنی مذاکره برای رفع تحریم‌های داخلی/ سیستم بروکراتیک کشور تولیدکننده را از تولید منصرف می‌کند
نظریه پرداز اقتصاد مقاومتی گفت: تحریم هایی که سیستم های بروکراتیک بر علیه مردم و تولید ایجاد می کند باعث شده تا تولید کننده برای فرار از پیچ و خم سیستم اداری یا از تولید منصرف شود یا آنقدر تحت فشار قرار می گیرد که از تولید کردن توبه می کند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۳
نامه بسیج دانشجویی 7 دانشگاه به رییس مجلس برای تعیین تکلیف گزارش تحقیق و تفحص از بنیاد شهید
در پی حوادث پیش آمده برای همسر یکی از جانبازان دفاع مقدس و اعتراضات جانبازان و ایثارگران به عملکرد بنیاد شهید ، بسیج دانشجویی 7 دانشگاه تهران در نامه ای خطاب به رییس مجلس خواستار تعیین تکلیف گزارش تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران شدند.
دانشجویان دلیجان خواستار توجه جدی مسئولین به مشکلات شهرستان شدند
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۲
رفع برخی مشکلات دلیجان جزء برنامه های مدیران شهرستان نیست+نامه دانشجویان
جمعی از دانشجویان بسیجی شهرستان دلیجان در نامه ای به فرماندار خواستار رسیدگی بیشتر به مشکلات شهرستان شدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۶
دریافتهای نجومی پزشکان را کذب می دانم/ طرح تحول سلامت زیرمیزی ها را حذف کرد
طاهراحمدی گفت : این ادعا که پزشکان دریافت های نجومی دارند را کذب می دانم و در بیمارستان های اراک بسیاری از پزشکان متخصص و فوق تخصص با این که روزانه به صورت کامل 8 ساعت در بیمارستان وقت می گذارند دریافتی بین یک تا دومیلیون تومان در ماه دارند.
فرمانده ی نیروی هوافضای سپاه پاسداران؛
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۲
آقایان با یک تشر آمریکا موشک ماهواره‌بر را به انباری بردند/عکس نوشت
سردار حاجی زاده گفت: آیا برای ایران و ایرانی تحقیرآمیز نیست که ایران با تمدن چندهزار ساله سرنوشت خود را به آمریکا با قدمت 250 سال گره بزند؟
۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۹
جشن ازدواج 80 زوج دانشجو در دانشگاه اراک برگزار شد + تصاویر
جشن ازدواج 80 زوج دانشجو در دانشگاه اراک برگزار شد و این زوج های جوان بعد از این مراسم برای زیارت امام رضا(ع) به مشهد اعزام شدند.
۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
ضرورت «اوتاپسی» دانشگاه علوم پزشکی اراک+فیلم
در سالی که روبه پایان است در دانشگاه های اراک به بهانه ی مراسم مذهبی و خیرخواهانه ، مجلس رقص و پایکوبی به راه انداخته شد و پیرامون همین موضوع واکنش های فراوانی در سطح دانشگاه به راه افتاد. برخی مسئولین دانشگاه ها عنوان می کنند که برگزاری جشن بدون وجود موسیقی معنایی ندارد و هدف ما شاد کردن محیط دانشگاه است.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۲
«میراث آلبرتا 3» در دانشگاه اراک اکران شد+تصاویر
مستند «میراث آلبرتا ۳» به بررسی عمیق مقوله ی مهاجرت نخبگان از کشور پرداخته و به کارگردانی حسین شمقدری ساخته شده است.
رئیس سازمان بسیج دانشجویی خبر داد
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۱
شرکت ۵۵ هزار دانشجو در اردوهای جهادی سال ۹۵/ حل معضل زیست محیطی خوزستان؛ اولویت نوروز ۹۶
رئیس سازمان بسیج دانشجویی از شرکت کردن ۵۵ هزار دانشجو در اردوهای جهادی سال ۹۵ خبر داد.
استاندار مرکزی:
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۷
دانشگاهیان نقشی اساسی در توسعه متوازن کشور دارند
استاندار مرکزی گفت: نیروی انسانی اساس توسعه متوازن است و این نیروهای انسانی باید در دانشگاهی پرورش یابد که در راستای خلق ثروت و توسعه بهتر و پایدارتر کشور برنامه ریزی و حرکت می‌کند.
یادداشت؛
۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۳
دانشگاه بدون همت نمی شود/چرا باور نمی کنید دانشگاه هم خط مقدم است؟
دیگر نباید جای همت در جبهه ی دانشگاه خالی بماند. باید چمران را از دل کردستان پای میزهای چوبی دانشگاه بکشیم .ما باید چمران جبهه ی دانشگاه باشیم، این بار که استاد حضور غیاب کرد و اسم احمدی روشن را خواند باید کل کلاس یک صدا حاضر بگوید.
مسئول قرارگاه شهید باقری بسیج دانشجویی استان مرکزی
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۳
اقتصاد مقاومتی با سکانداری نجومی بگیران راه به جایی نمی برد/صدای خرد شدن کشاورزان زیر بار سوء مدیریت برخی مسئولان شنیده می شود
محترمی گفت :طبق دستور رهبر معظم انقلاب حمایت از کشاورزی یکی از ارکان اصلی اقتصادمقاومتی به حساب می آید اما وقتی کسانی با ثروت های افسانه ای به عنوان سکاندار اقتصاد مقاومتی انتخاب شوند معلوم است که درد قشری چون کشاورزان عزیز را نخواهند فهمید.
در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شازند مطرح شد؛
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۳
قانونی شدن حقوق نجومی مدیران خیانت به مردم است
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده ی علوم پایه ی دانشگاه اراک گفت: تصویب حقوق 24 میلیونی مدیران خیانت به مردم است و این اقدام خلاف دستور صریح رهبری مبنی بر جلوگیری از رشد فیش های نجومی تلقی می شود.
گزارش تصویری؛
۱۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۳
نوا نمایش «حرامیان در احرام»؛ روایتی از مظلومیت حضرت زهرا(س)
نوا نمایش «حرامیان در احرام» به همت گروه فرهنگی هنری اَسماء با استفاده از زبان هنر مظلومیت حضرت زهرا(س) را به روایت نوا و نمایش برای مخاطبان به تصویر کشیده است.
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۴
کارگاه برنامه ریزی و مدیریت زمان در دانشگاه صنعتی اراک برگزار شد + تصاویر
با سخنرانی منصور عبدی رئیس سازمان نظام روانشناسی استان مرکزی کارگاه برنامه ریزی و مدیریت زمان در تالار نشست های ساختمان قائم مقام دانشگاه صنعتی اراک برگزار شد.
۰۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۲
هاشمی سال ۸۴ به من گفت در انتخابات تقلب شده اما عاقلانه برخورد کرد/ سران فتنه با دو جمله می‌توانستند به فتنه پایان بدهند
استاد برجسته حوزه و دانشگاه گفت: مگر اصلاح طلبان هاشمی رفسنجانی را سکه یک پول نکردند؟ آقای هاشمی صبورانه با آن ها برخورد کرد و عزتش برگشت. خود هاشمی سال ۸۴ به من گفت که در انتخابات تقلب شده اما عاقلانه برخورد کرد و مشکلی برایش ایجاد نشد.
کارشناس اقتصاد مقاومتی:
۰۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۹
اقتصاد مذاکراتی بزرگترین رقیب اقتصاد مقاومتی/ایران بازار فروش تولیدات کشورهای خارجی در پسابرجام
حجت الله عبدالملکی گفت : در پسابرجام بسیاری از هیئت‌های خارجی به ایران آمدند اما هیچ کدام در ایران سرمایه گذاری نکردند و بسیاری از آن‌ها تنها برای فروش کالاهای خود به ایران آمدند.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم