رونق تولید و رفع مشکلات اقتصادی به منتخب مردم در انتخابات بستگی دارد پیشرفت ایران در گروی انتخاب مدیران انقلابی و فعال/ پشت پرده پیام نوروزی ترامپ همراهی فتنه گران با استکبار است تکیه بر امکانات داخلی، محور تحقق اشتغال و تولید/ ثبات اقتصادی جامعه با اشتغالزایی امکان پذیر است اقدام خاصی برای اجرای اقتصاد مقاومتی انجام نگرفته است/ تولید و اشتغال به اقدام جدی نیاز دارد سال گذشته اقتصاد مقاومتی در حد حرف باقی ماند/ رونق تولید و اشتغال به منتخب مردم در انتخابات بستگی دارد لباس‌های سنتی و سلسله ساپورتیان! طلبه و فضای مجازی؛ میدان جنگ با سلاح ایمان/ روحانیون حضور هوشمندانه داشته باشند آسیاب جفتی؛ جاذبه گردشگری بی نظیر آشتیان+ عکس سیری در احوالات میرزا محمدحسین گلبن فراهانی فردقان بهشت جاذبه های طبیعی فراهان/از آتشکده خاموش تا محل تبعید بوعلی سینا+عکس
شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۷
آرشیو
امام جمعه موقت اراک:
۰۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
پیشرفت ایران در گروی انتخاب مدیران انقلابی و فعال/ پشت پرده پیام نوروزی ترامپ همراهی فتنه گران با استکبار است
امام جمعه موقت اراک در خطبه های نماز جمعه گفت: هر زمان مردم مدیران انقلابی و فعال را انتخاب کردند پیشرفت های خوبی را به دست آوردیم و در مواقعی که ضعف مدیریت داشتیم با مشکلات متعددی روبه رو شدیم.
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی خبر داد
۰۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۲
ثبت نام 1761 نفر در انتخابات شوراها تا پایان روز چهارم در استان مرکزی
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: آمار ثبت نام متقاضیان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراها در استان مرکزی تا پایان ساعت اداری چهارمین روز ثبت نام به یک هزار و 761 نفر رسید.
۰۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۳
واژگونی خودرو در محور قم-اراک چهار مصدوم به همراه داشت+عکس
مسئول پایگاه جمعیت هلال احمر دوراهی آشتیان از واژگونی خودرو ون در محور قم-اراک خبر داد و گفت: این حادثه چهار مصدوم بر جای گذاشت.
در سه روز نخست نوروز 96؛
۰۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
140 مورد بازرسی از رستوران های شهری و بین راهی استان مرکزی انجام شد
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: در سه روز نخست نوروز 96 بیش از 140 مورد بازرسی از هتل ها، مسافرخانه ها و رستوران های شهری و بین راهی صورت گرفته است.
رئیس پلیس پیشگیری ناجا در اراک؛
۰۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
نیروی انتظامی مقتدرانه، آماده تامین امنیت انتخابات آتی است
رئیس پلیس پیشگیری ناجا به انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی با اقتدار، قدرت و برنامه ریزی آماده تامین امنیت انتخابات پیش رو است.
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی خبر داد:
۰۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۲
ثبت نام 1049 نفر در انتخابات شوراها تا پایان روز سوم در استان مرکزی
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: آمار ثبت نام متقاضیان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراها در استان مرکزی تا پایان ساعت اداری سومین روز ثبت نام به یک هزار و 49 نفر رسید.
شهردار کللانشهر اراک:
۰۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
50 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل اراک اضافه می شود
شهردار کلانشهر اراک از اضافه شدن 50 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی کلانشهر اراک خبر داد.
استاندار مرکزی در حاشیه استقبال از مسافران نوروزی:
۰۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷
تحقق شعار سال در سایه رفع موانع تولید محقق می شود
استاندار مرکزی گفت: برای تحقق شعار سال رونق واحدهای تولیدی استان مرکزی را به جد دنبال خواهیم کرد چرا که معتقد هستیم رفع موانع تولید اشتغال جوانان را به همراه خواهد داشت.
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی خبر داد
۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۶
ثبت نام 263 داوطلب انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان مرکزی
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: 263 داوطلب در نخستین روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان با مراجعه به فرمانداری ها و بخشداری ها ثبت نام خود را قطعی کردند.
مسئول پایگاه جمعیت هلال احمر آشتیان:
۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶
واژگونی خودروی «سوناتا» در محور قم-اراک دو مصدوم بر جای گذاشت+عکس
مسئول پایگاه جمعیت هلال احمر دوراهی آشتیان از واژگونی خودرو سواری سوناتا در محور قم-اراک خبر داد و گفت: در این حادثه رانندگی دو نفر مصدوم شدند.
۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۹
پزشک قلابی در اراک دستگیر شد
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: فردی که با جعل مدارک پزشکی، اقدام به دایر کردن مطبی در یکی از محله‌های شهر اراک کرده بود، در تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی استان دستگیر شد.
در آستانه ی سال نو؛
۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۵
توزیع مواد غذایی بین نیازمندان ، توسط جمعی از جوانان انقلابی اراک+تصاویر
جمعی از جوانان هیئت صاحب العصر(عج) شهر اراک در آستانه ی سال جدید بسته های مواد غذایی را تهیه و در بین نیازمندان سطح شهر توزیع کردند.
مادر؛زیباترین ترانه تکرار نشدنی هستی
۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰
زن در آیینه ی جمال و جلال+تصاویر
این روزها لبریز از طراوت معشوقی است که زیباترین ترانه هایش در گذر زمان تکراری نمی شود و سرچشمه محبتش از جوشش نمی ایستد،وجودی که عصاره جانش را نثار جوانه هایش کرده و تنها چشمداشتش اندکی توجه است.
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲
رویدادهای خبری سال 95 اراک+عکس
در حالی روزهای پایانی سال 95 رو به اتمام است که اتفاقات فراوانی در این سال خبری و کام مردم با شنیدنشان شیرین یا تلخ شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۴
اخذ مجوزتعیین تکلیف 50 هزار نفر از پرسنل شهرداری های استان مرکزی
فیلی گفت: با پیگیری های صورت گرفته مجوز تعیین تکلیف 50 هزار نفر از پرسنل شهرداری های استان را گرفته ایم که در آزمونی که بین این پرسنل برگزار می شود وضعیت این پرسنل از قرارداد موقت و شرکتی به پیمانی تبدیل می شود.
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی:
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶
ایتام اراک اکرام می‌شوند
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: یاری رسانی به محرومان و نیازمندان در قالب طرح «اکرام ایتام» و «محسنین» از جمله مهمترین طرح‌های مشارکت‌های مردمی کمیته امداد محسوب می‌شود که امروز تعدادی از ایتام کلانشهر اراک توسط مسئولین و خیرین اکرام می‌شوند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۰
شهر آماده ی استقبال از بهار
این روزها که خانه تکانی ها،جنب و جوش ها و خرید های شب عید،نوید آمدن نوروزی شاد را می دهند،میادین شهر هم با نو شدن المانهای به استقبال بهار آمده اند.
آیت الله دری نجف آبادی:
۲۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۶
نامزدهای انتخاباتی در ایام تبلیغات بی اخلاقی نکنند/اقتصادمقاومتی با ریخت و پاش حاصل نمی‌شود
دری نجف آبادی گفت:در ایام انتخابات شورا و ریاست جمهوری کاندیداها علیه یکدیگر بی اخلاقی نکنند، متاسفانه ما و شما از این موارد زیاد دیده‌ایم؛ شب نامه می‌نویسند و بی نام و نشان و بی مدرک علیه رقیب توزیع می کنند یا در فضای مجازی و ... علیه دیگری زبان به سخن می گشایند.
آرامستان و گلزار شهدا اراک پر از حمد و سوره شد
۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۶
دیداری تازه با شهدا و رفتگان در آستانه سال نو+تصاویر
5شنبه آخر سال در آرامستان و گلزار شهدای اراک پر بود از زندگانی که به یاد گذشتگان سبزه و گل در دست و فاتحه بر لب داتنگی هایشان را برای عزیزانشان واگویه می کردند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵
وقوع آتش‌سوزی در کوی کوثر اراک/قیر داغ کار دست کارگران داد+عکس
مدیرعامل آتش نشانی شهرداری کلانشهر اراک از وقوع آتش سوزی در کوی کوثر اراک خبر داد و گفت: تعدادی کارگر در نزدیکی پارکینگ این واحد مسکونی مشغول داغ کردن بشکه های قیر بودند که به دلیل وزش باد بشکه های حاوی قیر آتش می‌گیرد.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم