بربادرفتن میلیاردها تومان به خاطر بی اخلاقی یک مدیر!/نهادهای امنیتی نباید به فوتبال ورود کنند رمزگشایی از ادعای عجیب عربستان درباره هدف قرار گرفتن مکه/ هدف ریاض از اتهام زنی به نیرو‌های مقاومت چیست؟ آغاز بازسازی منازل مسکونی مناطق سیل زده توسط بسیج تولید ﻣﻴﻜﺮوﮔﺮﻳﻦ‌ها با ارزش غذایی ۴ تا ۴۰ برابر سبزیجات معمولی سفیر کره‌ جنوبی: به‌دنبال حفظ تجارت با ایران هستیم/به مذاکرات برای دریافت معافیت تحریمی ادامه می‌دهیم از رسالت نسل «فردوسی»، تا نفی ایدئولوژی توسط «شاعران ایدئولوژیک»! سال گذشته ۵۴ هزار میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی پرداخت شد دولت مطالبات صندوق رفاه دانشجویی را پرداخت نکرده است توان شرکت های فناور در ارائه بسته های مالی به خریداران افزایش می یابد شاه گفت: سخنرانی‌های انتقادی ماه رمضان را قطع کنید!
چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۴
آرشیو
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک عنوان کرد
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵
اردوهای جهادی بستری برای نمایش ظرفیت‌های جوانان/ ساخت ۱۳ منزل برای محرومین توسط بسیج سازندگی اراک
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک گفت: در بیانیه گام دوم جوانان به عنوان محور تحقق نظام پیشرفته اسلامی تعریف شده اند لذا به جوانان دل بسته شده است و بسیج و اردوهای جهادی بستری است که این جوانان ظرفیت های خود را به نمایش می گذارند.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵
اعتماد به دانشگاه، کلید رونق اقتصاد دانش بنیان
اعتماد به قابلیت ها و توانمندی نخبگان دانشگاهی، پیش نیاز عملیاتی کردن ایده های نو و خلاق دانشگاهیان در فعالیت های دانش بنیان است؛ موضوعی که همواره با چالش هایی در جامعه همراه بوده است.
استاندار مركزي خبر داد
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
افزایش 3برابری اعتبار کمیته امداد امام خمینی(ره)
استاندار مركزي با اشاره به افزایش 3برابری اعتبار کمیته امداد امام خمینی(ره)، گفت: این موضوع می تواند فضا را برای کارآفرینی های بیشتر را فراهم کرده تا جایی که مددجویان بتوانند با اشتغال خود نیازمندی های خود را تامین کرده و مشکلی از این جهت نداشته باشند.
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی عنوان کرد
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۵
ایجاد بیش از 3هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد استان مرکزی
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: کمیته امداد استان توانسته سال گذشته با کمک بانک‌های عامل استان بیش از 3هزار فرصت شغلی در استان ایجاد کند.
گزارش تصویری:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۷
افتتاح بازارچه رمضان در اراک+ تصاویر
بازارچه بزرگ رمضان به منظور ارائه محصولات تولید شده توسط مددجویان کارآفرین تحت پوشش کمیته امداد و زنان سرپرست خانوار در اراک افتتاح شد.
مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند خبر داد
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۱
رتبه نخست پالایشگاه شازند در تولید فرآورده از نفت خام/ استحصال روزانه 450تن گوگرد در پالایشگاه
مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند میزان ورودی نفت خام پالایشگاه شازند را روزانه 250 هزار بشکه عنوان کرد و گفت: از این میزان 92درصد آن تبدیل به فرآورده شده که پالایشگاه شازند از این حیث رتبه نخست را در کشور به خود اختصاص داده است.
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی خبر داد
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی خانگی در ۲0۰ نقطه استان مرکزی/ اجرای طرح کرامت در 15 نقطه حاشیه‌ای و آسیب‌پذیر استان
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی از اجرای طرح کرامت باهدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در 15 نقطه حاشیه‌ای و سکونت‌های غیررسمی استان خبر داد.
گزارش دانا از راهکارهای مقابله با تحریم؛
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸
توسعه صنایع پالایشگاهی، راهکار اصلی شکست تحریم‌های نفتی/ آیا طرح «افزایش ظرفیت پالایشگاه‌های میعانات گازی» به ثمر می‌نشیند؟
همزمان با موعد آغاز فاز دوم تحریم‌های نفتی، آمریکا با ممانعت از فروش نفت ایران فشار تحریم‌ها را افزایش می‌دهد. در این شرایط تصویب طرح‌های توسعه صنایع پالایشگاهی آن‌هم با سرمایه‌گذاری مردمی می‌تواند برای همیشه این نقطه‌ضعف اقتصاد کشور را از میان بردارد
استاندار مرکزی:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
شناخت فرصت‌های کسب‌وکار جدید در مناطق کمتر توسعه‌یافته برنامه دولت است
استاندار مرکزی گفت: شناخت فرصت‌های کسب‌وکار جدید به‌ویژه در مناطق روستایی و کمتر توسعه‌یافته برنامه دولت در عرصه اشتغال‌زایی است
معاون وزیر کشور عنوان کرد
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳
جلوگیری از تعطیلی واحد‌های تولیدی اولویت دولت در سال رونق تولید
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منطقه‌ای وزير كشور گفت: جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی و تلاش برای احیاء دیگر واحدها از مهم‌ترین برنامه‌ها دولت برای تحقق شعار سال است.
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی مطرح کرد
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
ایجاد بیش از 9 هزار شغل در استان مرکزی با اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی/اجرای ۹۰۰ پروژه عام‌المنفعه توسط جهادگران استان مرکزی
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: از سال ۹۲ تاکنون ۵۸ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه اقتصاد مقاومتی در استان پرداخت‌شده و در این راستا بیش از ۹ هزار شغل ایجادشده است.
باحمایت صندوق نوآوری وشکوفایی:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴
دومحصول جدید دانش بنیان دربخش خطوط انتقال نیرو تولید شد
یک شرکت دانش بنیان فعال در حوزه تولید یراق‌آلات خطوط انتقال نیرو شبکه توزیع و پست‌های فشار قوی با دریافت تسهیلات از صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، موفق به تولید دو محصول دانش بنیان جدید شد.
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری مرکزی مطرح کرد
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
بهره‌برداری از 30 پروژه بزرگ اقتصادی مقاومتی در استان مرکزی/کنترل نرخ بیکاری و رونق تولید مهمترین اهداف اقتصادی استان
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری مرکزی از افتتاح 30 پروژه بزرگ در حوزه اقتصادی مقاومتی در سال جاری در استان خبر داد و گفت: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها تحول بزرگی در استان رقم خواهد خورد.
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
مشاوره رایگان سازمان فناوری اطلاعات به کسب‌وکارهای نوپا
یکی از چالش‌های بزرگی که سر راه کسب‌وکارهای نوپا قرار دارد، مربوط به مسائل حقوقی است که گاه آن‌ها را از رسیدن به موفقیت به‌طورکلی دور می‌کند. دایره حقوقی سازمان فناوری ایران تصمیم گرفته چهارشنبه‌های ماه رمضان به متقاضیان، مشاوره بدهد.
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی عنوان کرد
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی راهکار تبدیل تحریم‌ها به فرصت
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: با مدیریت جهادی و با استفاده از نسخه اقتصاد مقاومتی می‌توان چالش‌های اقتصادی کشور را حل و تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کرد.
معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار مرکزی خبر داد
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
ایجاد بیش از ۱۱هزار شغل در استان مرکزی/ تحقق شعار سال با بازگشت واحدهای نیمه فعال و راکد به چرخه تولید
معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار مرکزی گفت: سال گذشته با سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته بیش از ۱۱هزار شغل در استان مرکزی ایجاد شد و با توجه اعلام رسمی وزارت صنایع توانستیم مقام اول راه‌اندازی و بازسازی صنایع را در کشور به دست بیاوریم.
آیت الله دری نجف آبادی:
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
قرارگاه خاتم در اجرای پروژه‌ها همواره به فکر خدمت‌رسانی به مردم و انقلاب است/ کارها در مدیریت شهری سلیقه‌ای و بدون استراتژی روشن انجام می‌شود
دری نجف‌آبادی گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیاء کانون ارزشمندی است که به‌جای اینکه به فکر منافع زودگذر باشد به فکر خدمت‌رسانی به مردم و انقلاب است
نماینده مردم شازند در مجلس:
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵
کشور از اقتصاد دولتی رنج می برد/نباید اجازه داد فرصت صادرات به تهدید تبدیل شود
نماینده مردم شازند در مجلس اقتصاد دولتی را از اقتصاد خصوصی کاملا متمایز دانست و گفت: کلان کشور از اقتصاد دولتی رنج می برد و باید تکلیف خصوصی سازی در کشور مشخص شود
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۴
نرخ ارز تا پایان خرداد98 تغییر خاصی نخواهد کرد/ وام های متوالی تولید کننده را ورشکسته می کند
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: تضمینی برای نرخ ارز تا پایان سال وجود ندارد اما می توانم این اطمینان را بدهم که نرخ ارز تا پایان خرداد ماه تغییر خاصی نداشته و ثابت باشد مگر آن که شرایطی بحرانی رخ دهد.
معاون وزیر صمت مطرح کرد:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۰
ایجاد بازار 4.5 میلیارد دلاری با ممنوع کردن واردات کالاهای مشابه تولید داخل/پرداخت360 هزار میلیارد تسهیلات در سال رونق تولید
معاون وزیر صمت از ممنوع کردن واردات کالاهایی که در کشور امکان تولید آن وجود دارد خبر داد و گفت: با اتخاذ این تصمیم شاهد رونق تولید در چنین حوزه هایی بودیم به طوری که ایجاد بازاری به ارزش 4میلیارد و 500 میلیون دلار در داخل کشور از نتایج این تصمیم بوده است.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان