فروش نفت ⁧‫ایران‬⁩ و بازگشت پول آن به شرایط مناسب و غیرقابل بازگشتی رسیده است نقل و انتقالات فوتبال ایران - ۳۰ دی رئیسی: ایرانیان خارج از کشور سفرای ما هستند/ اهتمام تهران -مسکو برای افزایش سطح همکاری اقتصادی و سیاسی سامانه بارشی جدید امشب وارد کشور می شود رأی سنای فرانسه به ممنوعیت حجاب در مسابقات ورزشی آتش‌نشانی که بی‌ادعا دل به آتش زد/«رضا»؛ راضیم به رضای خدا+عکس از قرارداد ۱۵ میلیارد دلاری آب شیرین کن های هسته ای تا خرید ۲ هزار لوکوموتیو مهلت پرداخت واریز وجه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اراک تمدید شد ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۶
آرشیو اقتصاد مقاومتی
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی خبر داد:
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲
ایجاد ۸۴۰ فرصت شغلی از ابتدای سالجاری توسط بسیج سازندگی/الگوی حرکتی بسیج سازندگی مبتنی بر نقش آفرینی مردم است
محترمی گفت: به همت بسیج سازندگی سپاه روح الله در ۹ ماه ابتدایی سالجاری بیش از ۸۴۰ فرصت شغلی پایدار در سطح استان مرکزی ایجاد شده است.
دکترای اقتصاد در گفتگوی تفضیلی با دیارآفتاب؛
۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۹
افزایش حقوق ها باید از منابع غیرتورمی تأمین شود/ ورود خودروساز جدید حباب قیمت خودرو را می ترکاند
دکتر علی یونسی عضو هیئت علمی اقتصاد دانشگاه با حضور در پایگاه خبری دیارآفتاب به سوالاتی پیرامون وضعیت بودجه سال آینده، بورس، دلار، خودرو، مسکن و ... پاسخ داد.
فیلم/
۰۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۴
اقدامات بسیج سازندگی مرکزی در اجرای پروژه‌های آبرسانی به روستاها
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: یکی از برنامه‌های مهم بسیج سازندگی در این راستا اجرای طرح‌های مرتبط با آب کشاورزی در مناطق محروم و کم آب با هدف کمک به ایجاد اشتغال، افزایش سطح زیرکشت و جلوگیری از هدر رفت منابع آب است.
۲۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
برگزاری نمایشگاه اقتصاد مقاومتی بانوان کارآفرین دلیجان
بانوان کارآفرین و فعال اقتصادی دلیجان در نمایشگاهی توانمندی‌های اقتصادی بر محور تولیدات خانگی را به نمایش گذاشتند.
۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱
توقیف محموله میلیاردی انواع لوازم خانگی و یدکی خودروهای خارجی قاچاق در محلات
فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه کامیون حامل تعداد 59 دستگاه انواع لوازم خانگی و 3 هزار و 350 عدد انواع لوازم یدکی خودروهای خارجی قاچاق به ارزش تقریبی 17 میلیارد و 400 میلیون ریال در عملیات مأموران پلیس شهرستان محلات خبر داد.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی :
۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۹
سپاه روح الله رتبه دوم اجرای برنامه پنج ساله مسکن کارکنان را کسب کرد
سردار کریمی گفت: در آخرین ارزیابی که در راستای اجرای برنامه پنج ساله مسکن کارکنان سپاه در سطح کشور توسط بنیاد تعاون سپاه انجام شده، قرارگاه مسکن سپاه استان مرکزی رتبه دوم را در کشور کسب کرده و خوشبختانه استان در شاخصه های اجرای برنامه ۵ ساله مسکن عملکرد قابل قبولی دارد.
۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
عکس/توقيف محموله 25 ميلياردي پارچه های خارجی قاچاق در مركزي
فرمانده انتظامی استان از توقيف یک دستگاه کامیون و کشف 943 طاقه انواع پارچه های خارجی قاچاق به ارزش 25 ميليارد ريال در عمليات پليس امنیت اقتصادی در محورهای مواصلاتی اراک- قم خبر داد.
۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۷
9 ميليارد کالای قاچاق از یک منزل مسکونی در اراک کشف شد
فرمانده انتظامي استان مرکزی از کشف 225 دستگاه انواع لوازم خانگي و 66 طاقه انواع پارچه های خارجی قاچاق به ارزش تقریبی 9 میلیارد ریال در عملیات بازرسی پلیس امنیت اقتصادی از یک منزل مسکونی در شهرستان اراک خبرداد.
۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۸
آیین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی فراهان
 همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، با حضور فرمانده گروه مهندسی ۴۲ قدر استان مرکزی و مسئولان شهرستان فراهان آیین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی در فراهان برگزار شد‌.
۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۵
بهره برداری از 8 واحد مسکونی در کمیجان با حضور سردار زهرایی
هشت واحد مسکونی مددجویان بهزیستی شهرستان کمیجان با حضور مسئول بسیج سازندگی کشور افتتاح شد.
سردار زهرایی مطرح کرد
۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹
آبرسانی به 7200 روستای کشور با همکاری دولت و بسیج سازندگی
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: آبرسانی به هفت هزار و ۲۰۰ روستای کشور با همکاری دولت در دستور کار جدی بسیج سازندگی کشور است
استاندار مرکزی:
۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱
بسیج سازندگی در ابعاد مختلف محرومیت‌زدایی پیشگام است/ همسویی با اقدامات جهادی در اولویت مدیران استان باشد
مخلص الائمه گفت: همسویی با اقدامات جهادی و هماهنگی تمامی دستگاه‌های اجرایی استان با مجموعه جهادی در پیشبرد اهداف و برنامه‌ها تکلیف است و باید از سوی مدیران اجرایی در اولویت باشد.
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور خبر داد؛
۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
برنامه‌ریزی برای اجرای ۷ هزار پروژه آبرسانی در روستاهای محروم کشور/مرکزی الگوی برتر در آبرسانی کشاورزی در کشور
زهرایی گفت: در حال حاضر ۷ هزار پروژه آبرسانی شرب در روستاها و ۵۵۰۰ پروژه آب کشاورزی در روستاها در حال برنامه ریزی و توافق است و امیدواریم این پروژه ها هم در راستای خدمت رسانی به مردم و محرومیت‌زدایی و هم اشتغال‌زایی مؤثر باشد.
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی مطرح کرد
۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵
جلوگیری از اتلاف 30 درصدی منابع آب با اجرای کانال انتقال آب کشاورزی
سردار کریمی گفت: اجرای بیش از 100کیلومتر کانال انتقال آب کشاورزی توسط بسیج سازندگی باعث شده است که این پروژه‌ها ضمن جلوگیری از اتلاف حدود30 درصدی منابع آب در این مناطق، زمینه را جهت افزایش سطح زیر کشت، افزایش راندمان انتقال آب در مزارع و تحقق اقتصاد مقاومتی در روستاها هموار کند.
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی:
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷
تصمیمات گرفته شده برای حل مشکلات هپکو ناکافی است
موسوی با اشاره به اینکه تصمیمات گرفته شده برای حل مشکلات هپکو ناکافی و این شرکت خط قرمز اقتصاد در حوزه صنعتی است گفت: به عنوان یک سهامدار عادی به هپکو نگاه نمی‌کنیم و سازمان تامین اجتماعی با تزریق 1200 میلیارد تومان منابع مالی به هپکو ثابت کرد که سهامدار عادی نیست و مسئولانه نسبت به اتفاقات این شرکت پیگیر مشکلات آن خواهیم بود.
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:
۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲
«کار مردم توسط مردم» رویکرد محوری بسیج سازندگی است/ 1300 پروژه محرومیت زدایی در استان مرکزی اجرا شد
سردار کریمی گفت: بیش از ۱۳۰۰ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی با به‌کارگیری گروه‌های جهادی تخصصی و جغرافیا محور بسیج سازندگی به استعداد ۱۲۵۰ گروه در ۴ سال اخیر در مناطق محروم استان مرکزی اجراشده است.
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب:
۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
۴۲ کیلومتر خط انتقال آب کشاورزی توسط بسیج سازندگی اجرا شد/ اجرای ۷۲۰ پروژه عمرانی کوچک و متوسط به ارزش ۹۰ میلیارد تومان
محترمی گفت: در این راستا احداث خطوط انتقال آب، کانال های کشاورزی ، استخرهای ذخیره آب و لایروبی قنوات پیش بینی شده که به عنوان نمونه در ۱۸ ماه گذشته در زمینه بهبود راندمان انتقال آب مزارع بیش از ۴۲ کیلومتر خط انتقال آب کشاورزی کار انجام شده است.
فرمانده سپاه روح‌الله:
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵
۲۵ هزار جهادگر بسیجی استان مرکزی در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند
سردار کریمی گفت: در استان مرکزی بیش از ۱ هزار و ۲۵۰ گروه جهادی به استعداد ۲۵ هزار جهادگر بسیجی سازماندهی شده اند که در نقطه به نقطه مناطق استان مرکزی در حال خدمت رسانی به مردم هستند.
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی خبر داد
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱
آغاز رزمایش «اقتدار جهادگران بسیج» در استان مرکزی با حضور ۱۵۰ گروه جهادی
محترمی گفت:در رزمایش اقتدار جهادگران بسیجی ۱۵۰ گروه جهادی استان مرکزی به استعداد ۲ هزار جهادگر از اقشار مختلف بسیج از جمله مهندسین، کارگری، دانشجویی، طلاب و... با هدایت و پشتیبانی بسیج سازندگی در سطح مناطق محروم استان مرکزی حضور پیدا خواهند کرد.
معاون هماهنگ کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی خبرداد
۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷
بهره‌برداری از ۱۳۰ پروژه محرومیت زدایی در هفته بسیج در استان مرکزی
 گودرزی گفت: امسال در هفته بسیج نیز ۱۳۰ پروژه با اعتبار ۲۸ میلیارد تومان محرومیت زدایی شامل مسکن محرومان و آسیب دیدگان و محرومان، خطوط انتقال آب و ... نیز در سطح استان افتتاح خواهد شد.
آخرین اخبار