ربیعی: «مسئول قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا» تعیین می‌شود زمین لرزه در نوبران هیچ خسارتی نداشته است لزوم اتخاذ تصمیمهای قاطع، اقناع افکار عمومی و همکاری همگانی/ کار برخی افراد در هتک حرمت رئیس‌جمهور غلط بود؛ انتقاد متفاوت از اهانت است از طبری تاشاه مهره بانک سرمایه/پرونده مدیران بانکی همچنان در سکوت در سفرهای نظارتی قالیباف چه می‌گذرد؟+جدول در گفتگو با دانشجو مطرح شد خالقی: وزارت صمت پاسخگوی صنایع پایین‌دستی فولاد باشد / قیمت‌گذاری دستوری فولاد واقعا منتفی شد؟! فراخوان تاجزاده برای ارتش رهایی‌بخش زنان! ۲۱ فوتی و شناسایی ۴۸۳ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته استوری به مناسبت شهادت امام حسن عسکری (ع) طرح حمایت از افشاگران فساد در سالم‌سازی فضای کشور مؤثر است
شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۵
آرشیو
گره هایی که می توانند گره از کار اقتصاد باز کنند؛
۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
هنر صنعت فرش میراث گرانی که تحقق اقتصاد مقاومتی را رقم می زند/صادرات هر تخته فرش معادل فروش بیش از ۷۰ بشکه نفت است
قالی‌بافی ازجمله هنرهای اصیل و ارزشمندی است که سابقه‌ای بس طولانی در ایران دارد، صنعت فرش ایران در جهان بی‌نظیر و دارای پتانسیل بالا در زمینه اشتغال‌زایی و ارزآوری برای کشور است اما متأسفانه آمارها از کاهش شدید صادرات این کالای با ارزش در سال های اخیر حکایت دارد.
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی خبر داد:
۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
تهیه و توزیع هزار و 100سری جهیزیه ویژه زوجهای جوان در یکسال اخیر/ تولید 4میلیون و 600هزار ماسک توسط گروه های جهادی
محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: به مناسبت هفته وحدت 50سری جهیزیه میان زوجهای نیازمند استان توزیع می شود که در مجموع یک سال اخیر تعداد آن ها به هزار و 100سری جهیزیه می رسد.
سلیمی در خصوص طرح معیشتی 60میلیون نفری مجلس خبر داد:
۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۴
مجلس به دنبال کوپنی کردن کشور نیست/ سبد معیشتیِ مجلس نتیجه عملکرد بد دولت است
عضو هیئت رئیسه مجلس در خصوص طرح معیشتی 60میلیون نفری مجلس، گفت: مجلس به دنبال کوپنی کردن کشور نیست ولی عملکرد رئیس جمهور اینقدر بد بوده است که عده ای از مردم واقعا توان تهیه کالای اساسی را ندارند و باید برای این موضوع فکری کرد.
به مناسبت هفته وحدت صورت می گیرد؛
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
توزیع 50 سری جهیزیه بین زوج های نیازمند استان مرکزی
جانشین سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله گفت: به مناسبت ایام ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) تعداد 50 سری جهیزیه ویژه زوج های جوان مناطق محروم استان توزیع خواهد شد.
قدیری ابیانه:
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۶
هزینه‌های تولید خودرو در کشور بسیار بالا است/ اختلاف قیمت کارخانه و بازار خودرو فساد زا است
کارشناس عالی مدیریت استراتژیک با اشاره به اینکه هزینه های تولید خودرو در کشور بسیار بالا است گفت: این ناشی از این است که تعدادی زیادی نیرو در این صنعت جذب شده اند و بسیاری از آنها مازاد بر نیاز هستند و البته پرداخت حقوق های نجومی و بی ضابطه مدیران در این صنعت تأثیر زیادی دارد.
عضو کمیسیون صنایع مجلس؛
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲
راهکار نجات اقتصاد کشور توسعه صادرات غیرنفتی است/ لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت صادرات به کشورهای همسایه
سلیمی عضو کمیسیون صنایع مجلس، گفت: صادرات عرصه ای نیست که به آن بی توجهی شود و راهکار نجات اقتصاد کشور هم توسعه صادرات غیرنفتی است.
مدیر مهندسی شرکت هپکو خبر داد؛
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
تولید دامپتراک توسط هپکو برای اولین بار در کشور/ هپکو با مشکل کارت بازرگانی مواجه است
میقانی مدیر مهندسی شرکت هپکو، گفت: یکی از اصلی ترین مشکلات شرکت مربوط به کارت بازرگانی است؛ در حال حاضر قرارداد بسته ایم، مشتری هم مشخص است ولی علیرغم تمام تلاش ها کماکان به علت نداشتن کارت بازرگانی نمی توانیم کار را شروع کنیم.
قرارگاهی که خوب می‌داند برای حفظ استقلال کشور باید قوی بود؛
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
اینجا کلید تفکر، مدیریت و عمل جهادی گره گشایی می کند/ نگاهی به خدمات قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) سپاه در اراک
قرارگاه خاتم از سال ۹۴ با پیگیری سردار کریمی فرمانده سپاه استان و استاندار وقت و درخواست شهرداری اراک فعالیت خود را با تفاهم‌نامه‌ای ۵۰۰ میلیاردی در اراک آغاز کرد و درنهایت سه پروژه میدان امام حسن (ع)، میدان ورزش و میدان شریعتی با مبلغ ۱۶۰ میلیارد تومان توسط موسسه شهید رجایی به انجام رسید.
یک تولیدکننده:
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵
مسئولان جنگ اقتصادی را باور نکرده اند/ تحریم خارجی را دور می زنیم، تحریم داخلی جلویمان را میگیرد!
مهدی نیا گفت: شرایط امروز برای تولیدکنندگان وضعیتی جنگی است ولی از نظر سازمان ها و مسئولان دولتی شرایط کاملا عادی است و اصلا جنگی نیست. آن ها تمام بروکراسی ها، مقررات اداری و ضوابطی که در شرایط عادی را انجام می دادند امروز هم انجام می دهند و هیچ تسریع یا تسهیلی برای انجام امور انجام نمی دهند.
استاندار مرکزی در کارگروه رفع موانع تولید مطرح کرد؛
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
هپکو از پیچ سخت تاریخی عبور کرده و تنها مشکلش تامین ضمانت نامه بانکی است
آقازاده استاندار مرکزی در کارگروه رفع موانع تولید، گفت: وضعیت شرکت هپکو نسبت به چند سال گذشته بسیار بهتر شده است و امروز هیچ مشکلی جز تامین ضمانت نامه بانکی ندارد. در حال حاضر 230میلیارد تومان از پول هپکو در حساب سازمان راهداری است و اگر این مشکل حل شود بلافاصله قرارداد تولید محصولات امضا می شود.
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس:
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی ناشی از خودتحریمی است/ وجود 270 واحد صنعتی غیرفعال در سطح استان مرکزی
آصفری نماینده اراک در مجلس، در کارگروه رفع موانع تولید استان، گفت: تبعیض های مالیاتی، هزینه بالای تولید، مشکل تامین مواد اولیه، رسوب واردات در گمرکات، مشکلات حمل و نقل محصولات تولیدی و ... بخشی از مشکلات واحدهای تولیدی است که برخی از آنها خودتحریمی است و نیاز است تا با برگزاری چنین جلساتی آن ها را برطرف کرد.
جهاد خدمت‌رسانی ادامه دارد؛
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
۱۲۰ گروه جهادی اماکن عمومی استان مرکزی را ضدعفونی کردند
مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت:۱۲۰ گروه جهادی از اقشار مختلف مردم و خصوصاً جوانان با نظارت دانشگاه علوم پزشکی و معاونت بهداشت و درمان سپاه روح‌الله عملیات گسترده ضدعفونی اماکن عمومی استان مرکزی را انجام دادند.
نماینده مردم اراک در جلسه شورای اداری استان مرکزی:
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
در سال جهش تولید نباید صنایع با 50درصد ظرفیت کار کنند
آصفری گفت: چرا باید با وجود نامگذاری سال 99 به نام جهش تولید شاهد چنین مشکلاتی باشیم و ظرفیت تولید در کشور زیر 50درصد باشد. لذا مدیران باید در کنار پرستیژ مدیریتی راهگشای مشکلات هم باشند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی خبر داد؛
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۷
تصویب 1.4میلیارد تومان جهت اجرای 15طرح مطالعاتی در استان مرکزی/ فرصت مناسب اعضای هیئت علمی جهت رفع مشکلات واحدهای اقتصادی
یادگاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی، گفت: یک میلیارد و 400میلیون تومان جهت اجرای 15طرح مطالعاتی در استان مرکزی تصویب شد.
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
توقيف 5 خودروي حامل 8 میلیارد ریال لوازم‌خانگی قاچاق در ساوه
فرمانده انتظامي استان از طرح عملياتي پليس شهرستان ساوه در توقيف 5 دستگاه خودروي حامل 8 میلیارد ریال لوازم‌خانگی قاچاق در شهرستان ساوه خبر داد.
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰
كشف روغن هاي نباتي قاچاق از انباري در يكي از روستاهاي اراك
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از کشف 287 حلب روغن نباتی قاچاق كه در انباري در یکی از روستاهای شهرستان اراک نگهداري مي شد، خبر داد.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس:
۱۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۰
دولت نتوانست منابع ارزی برای واردات نهاده‌های دامی را به‌درستی مدیریت کند/ارز 4200 تومانی بنام تولیدکننده به کام دیگران
نظری با بیان اینکه دولت نتوانست منابع ارزی تخصیص‌یافته برای واردات نهاده‌های دامی را به‌درستی مدیریت کند تا به دست تولیدکننده برساند گفتد: ارز 4200 تومانی امتیازش بنام تولیدکننده رقم خورد ولی سودش در جیب دیگران است.
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
کشف 5 میلیارد ریال کالای قاچاق در عملیات توقیف 6 دستگاه خودروی شوتی در ساوه
جانشین فرماندهی انتظامي استان از کشف 5 میلیارد ريال کالای قاچاق در عملیات توقیف 6 دستگاه خودروی شوتی در عملیات پلیس در شهرستان ساوه خبر داد.
۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲
توقیف کامیون حامل بار لوازم برقی خانگی قاچاق در استان مرکزی
جانشين فرماندهي انتظامي استان از كشف 37 دستگاه ماشین ظرفشویی و ماکروفر قاچاق به ارزش 3 میلیارد ریال در عملیات پلیس در توقیف یک دستگاه کامیونت در اتوبان ساوه – همدان خبر داد.
گزارشی از پیشینه فرش ایرانی و حال و روز کنونی‌اش؛
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۳
تحریم‌ها بازار جهانی فرش ایرانی را تهدید می‌کند/ بازاریابی فرش؛ چشم‌انتظار حمایت دولتی
فرش ایرانی با پیشینه کهن و مشتاقانی که در سراسر جهان دارد، زخم خورده از تحریم‌ها همچنان در تلاش است تا عیار جهانی خود را حذف کند. در این میان اما دولت‌ها همه بار بازاریابی و هموارکردن مسیر معرفی بیشتر فرش ایرانی به مشتریانش را بر دوش قالیبافان می‌اندازند.
آخرین اخبار