برگزاری برنامه‌های دهه آخر ماه صفر در قالب پویش «ایران خانه امام رضا(ع) است» در استان مرکزی/سازماندهی۳۵۸۰۰ خادمیار فعال ساخت ۶۰۰ واحد مسکن محرومان طی دو سال گذشته در استان مرکزی برخورد سمند با پژو در محور خمین –الیگودرز 4 کشته بر جای گذاشت برنامه ۱۵ ساعته صدا و سیما برای آموزش دانش‌آموزان از امروز برنامه‌ریزی برای اجرای 4 مرحله نهضت کمک مؤمنانه تا پایان سال در کشور/به دنبال ارائه خدمات تخصصی و بازتعریف کمک مؤمنانه هستیم تأخیر در انتخاب استانداران، زیان‌بار و حاشیه‌ساز/ روند ترمیم دولت با انتخاب استاندار تکمیل می‌شود بهره‌گیری از درس های دفاع مقدس برای رسیدن به اهداف و آرمان‌های انقلاب 15 واحد صنفی متخلف در فراهان پلمب شد ویژه برنامه محرومیت زدایی هفته دفاع مقدس در استان مرکزی صحنه مبارزه با دشمنان خدمت‌رسانی به مردم و رفع محرومیت است/توزیع ۳۵۵ هزار بسته معیشتی در استان مرکزی
شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹
آرشیو اقتصاد مقاومتی
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی اعلام کرد:
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶
ساخت ۶۰۰ واحد مسکن محرومان طی دو سال گذشته در استان مرکزی
محترمی گفت: بسیج سازندگی استان مرکزی در دو سال اخیر تعداد ۶۰۰ واحد مسکن محرومان را بر محور نقش‌آفرینی گروه‌های جهادی تحویل خانواده‌های محروم داده است.
آیت الله دری نجف آبادی:
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳
توانمندسازی افراد هدف اصلی برنامه‌های حمایتی باشد
امام‌جمعه اراک بیان کرد: باید توجه داشت که توانمندسازی افراد و کمک برای روی پا ایستادن محرومان هدف اصلی برنامه‌های حمایتی باشد.
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور:
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲
محرومیت‌زدایی و تلاش برای رفع مشکلات مردم دفاع مقدس نوین است/ تهیه بسته پیشنهادی بسیج برای مردمی کردن اقتصاد برای ارائه به دولت
زهرایی با اشاره به اینکه دفاع مقدس ایران اسلامی را به بلندترین قله رساند و دشمن دیگر توان پیشبرد راهبرد علیه ایران اسلامی ندارد بیان کرد: محرومیت‌زدایی و فقرزدایی و تلاش برای رفع مشکلات مردم دفاع مقدس نوین است و نقش‌آفرینی در جنگ تمام‌عیار اقتصادی در راستای دفاع مقدس است.
۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۱
گستاخی نجومی!
با وجود اینکه تنها چند ماه از برکناری غلامرضا تاجگردون از مدیرعاملی بیمه سرمد به دلیل دریافت حقوق نجومی میگذرد، ظاهرا وی قصد ندارد تا به سادگی دست از این شرکت بکشد.
همزمان با بازگشایی مدارس؛
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۴
مسابقه کیفیت بین لوازم التحریر ایرانی با خارجی!
حمایت از تولیدات داخلی کشور در زمینه نوشت افزار تنها با بازاریابی و معرفی این محصولات به خریداران و مردم میسر است در غیر اینصورت این صنعت رفته رفته به فراموشی سپرده می شود.
طی بیانیه ای اعلام شد؛
۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۰
ابراز مخالفت مجمع جهادگران استان مرکزی با طرح «احیاء و تشکیل دولتی جهادسازندگی»/ مرام جهاد توسط بسیج سازندگی امتداد دارد
مجمع جهادگران استان مرکزی طی بیانیه ای تأکید کرد: طراحان احیای جهاد باید بدانند امروز احیای جهاد سازندگی فقط و فقط در استفاده از ظرفیت گروه های جهادی خلاصه می شود و احیای جهاد سازندگی در حرکت و اعتماد به لشگر بی انتهای جوانان جهادگر گروه های جهادی معنا پیدا می کند.
معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی:
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴
اردوهای جهادی خط مقدم ترویج روحیه جهادی و ازخودگذشتگی است
شهرجردی با اشاره به اینکه اردوهای جهادی خط مقدم ترویج روحیه جهادی و ازخودگذشتگی است گفت: علاوه بر اینکه منشا خدمت رسانی به مردم هستند در راستای ترویج سبک زندگی اسلامی نقش مهمی دارند و می توان با بازتاب این فعالیت ها این روحیه را به نسل نوجوان و جوان به خوبی منتقل کرد.
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب؛
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۵
ورود لوازم خانگی سامسونگ و ال‌جی بجای پول بلوکه شده توهین به کشور است/فعالیت 500 کارخانه با تولید 15 میلیون لوازم خانگی در سال
سلیمی گفت: آمریکا به کره جنوبی اجازه داده به جای پول های بلوکه شده ایران، تجهیزات و لوازم خانگی به ایران بدهد. این صحبت، توهین به کشورمان است. امروزه ایران پانصد کارخانه تولید لوازم خانگی دارد که نزدیک به 15 میلیون انواع لوازم خانگی را تولید می کنند که نشان دهنده جهش در این حوزه است.
معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین: 
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۲
طرح شهید سلیمانی تا ریشه کن شدن کرونا با قوت ادامه پیدا می کند
نجفی گفت: امروز به برکت طرح شهید سلیمانی و مجاهدت کادر درمان و بسیجیان ایران اسلامی به موفقیت های بسیار بزرگی در امر مبارزه و کنترل بیماری دست پیدا کرده که باید تا ریشه کن شدن بیماری با قوت ادامه پیدا کند.
طلاب بسیجی استان مرکزی پیشگام در خدمت رسانی به بیماران کرونایی؛
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۶
از همیاران بیمار تا ارائه مشاوره و اجرای طرح شهید سلیمانی
حجت الاسلام رجبی مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه روح الله گفت: بیش از ۳۴ گروه جهادی در بسیج طلاب سازماندهی شده اند که در عرصه های مختلف از جمله سازندگی، آموزشی، فرهنگی و اجرای طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی نقش آفرینی می کنند.
فتاح مطرح کرد؛
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵
ظرفیت تولید ۲۶ میلیون متر چادر مشکی در کشور
رئیس بنیاد مستضعفان از برنامه این بنیاد برای افزایش تولید این کارخانه تا سقف ۲۶ میلیون متر انواع چادر مشکی در سال خبر داد.
مسئول بسیج کارگران وکارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی:
۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۱
12 گروه جهادی در کارخانجات برای اجرای طرح شهید سلیمانی نقش آفرینی می کنند/توزیع 14 هزار بسته معیشتی توسط بسیج کارگری
سرهنگ ربیعی با اشاره به اقدامات سازمان بسیج کارگری در راستای طرح شهید سلیمانی گفت: در راستای اجرای طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی بسیج کارگری در قالب تیم های رصد، ، مراقبت، حمایت و واکسیناسیون اقدامات موثر انجام می دهد که بیش از ۱۲ گروه جهادی در این راستا ساماندهی شده اند و خدمات را در قالب طرح شهید سلیمانی ارائه می دهند.
مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی:
۱۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷
الگوی حرکتی بسیج سازندگی مبتنی بر نقش آفرینی مردم است/حمایت از 500 واحد تولیدی راکد و نیمه فعال استان
محترمی گفت: با پیگیری های انجام شده در سالجاری بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای استان مرکزی در نظر گرفته شده که از این مقدار تاکنون ۶۰ میلیارد تومان آن تخصیص که در کنار آموزش های لازم در اختیار افراد قرار می گیرد و در نظر داریم در سالجاری بیش از یک هزار فرصت شغلی پایدار در استان ایجاد کنیم و حمایت از پانصد واحد تولیدی کوچک و بزرگ که راکد و یا نیمه فعال هستند را در دستور کار داریم.
۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۶
جهش علمی با چشم مسلح/ پروژه چشمه نور ایران چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟
مشاهده ساختار ویروس کرونا تنها یکی از هزاران کاربرد چشمه‌های نور در جهان است که نقش بسیار موثری را در ساخت واکسن این بیماری داشته است.
۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
توقیف محموله 14 میلیارد ریالی کالای قاچاق در دلیجان
فرمانده انتظامي استان از توقيف یک دستگاه کامیون حامل 14 میلیون ریال انواع کالای قاچاق به ارزش 14 میلیارد ریال در شهرستان دلیجان خبر داد.
مسئول بسیج دانشجویی استان مرکزی مطرح کرد
۱۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸
فعالیت ۱۵ گروه جهادی دانشجویی استان مرکزی در طرح شهید سلیمانی
پور اسماعیل گفت: یکی از مهمترین برنامه های بسیج و سپاه در راستای مقابله با بیماری کرونا اجرای طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی است که بسیج دانشجویی همچون سایر اقشار در این راستا با سازماندهی ۱۵ گروه جهادی در سطح استان به بیماران و مردم خدمات ارائه می دهد.
۰۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۱
خبر خوش برای گروه‌های جهادی/ مجلس با تصویب طرحی اختیارات بسیج سازندگی را افزایش می‌دهد
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس گفت: نمایندگان مجلس در حال تهیه و تدوین قانونی هستند که در صورت تصویب دایره اختیارات بسیج سازندگی در اجرای طرح‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی را گسترش می‌دهد.
۰۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۰
فرش قرمز؛ این بار جلوی پای سرمایه‌گذاران انرژی‌های تجدیدپذیر/ معارضین، تحریم و افزایش نرخ ارز موانع سرمایه‌گذاری در سیستان و بلوچستان
فرصت‌های سرمایه گذاری در رزمینه انرژی های تجدیدپذیر خورشیدی و بادی در سیستان و بلوچستان زیاد است، اگرچه مشوق هایی هم برای سرمایه گذاری در نظر گرفته شده، اما وجود معارضین، افزایش نرخ ارز، تحریم و ... حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی را در این استان با چالش روبه رو کرده است.
فاجعه‌های بی پایان نوسان ارز؛
۰۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۱
غول قاچاق زیر سایه دیوهای رانت و سوءمدیریت/ تومور بدخیمی که در دولت روحانی مهیب تر شد
این روزها قاچاق کالای اساسی زیر سایه نوسان ارز، مدیریت ضعیف دولت روحانی و رانت خواری در جنوب شرق کشور بیش از پیش جولان می دهد و به یکی از معضلات جدی مردمان این منطقه تبدیل شده است.
گزارش تصویری/
۰۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
راه‌اندازی مرکز تخصصی واکسیناسیون کرونا توسط سپاه روح‌الله در اراک
مرکز تخصصی واکسیناسیون کووید-۱۹ به همت سپاه روح‌الله استان مرکزی در شهر اراک آغاز به کار کرد.
آخرین اخبار