همایش الماس های درخشان و تجلیل از مقام آزادگان مشکلات اقتصادی و اجتماعی با عقلانیت استقامت و ایمان حل می شود/ آزادگان جهنم صدام را به دانشگاه معنویت تبدیل کرده بودند ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی آغاز شد/ ۱۰ هزار فرصت شغلی آزادگان، اولین صادرکنندگان انقلاب اسلامی رونق تولید در حوزه فناوری اطلاعات معطل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی عرب: کالدرون قبل از بستن قرارداد می‌گفت برویم سر تمرین! / برانکو در پرسپولیس برانکو شد مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۸ تمدید نخواهد شد / ثبت کدرشته محل‌های ۴۳ درصد مجازشدگان تاکنون سرلشکر باقری: در آستانه ساخت موتورهای هواپیما و بالگردهای روز دنیا قرار داریم احمق پروری در اینستاگرام به بهانه شهرت و ثروت/ چند می گیری دلقک باشی؟ انتخاب رشته‌ای مطمئن در واپسین لحظه‌ها / از ثبت برترین رشته‌های دانشگاهی جا نمانید
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲
آرشیو
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی آغاز شد/ ۱۰ هزار فرصت شغلی
دبیر همایش مجمع هماهنگی بخش خصوصی گفت: ثبت نام سومین آزمون استخادم بخش خصوصی از ۲۶ مرداد ماه آغاز و تا ۳۱ شهریور ادامه خواهد داشت.
گزارش:
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
رونق تولید در حوزه فناوری اطلاعات معطل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
اجرای نامناسب مصوبه 163 کمیسیون تنظیم مقررات وزارت ارتباطات در حمایت از صاحبان صنایع فاوا از دلایل اصلی رکود در این حوزه است.
سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد:
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
یارانه مرداد ماه امشب واریز می‌شود
بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، یارانه 45500 تومانی مرداد ماه امشب ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور خبر داد:
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴
۲۰ هزار خودروهای دپو شده به مشتریان واگذار می‌شود/ پیگیری‌های قوه قضائیه تا کاهش قیمت خودرو ادامه دارد
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: با ورود دستگاه قضایی و پیگیری‌های انجام‌شده ۲۰ هزار خودروی دپو شده به مشتریان واگذار می‌شود.
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
پیشنهاداتی که مشکلات اقتصادی را تبدیل به بحران می‌کند/ از «اصلاح ساختار بودجه» بدون توجه به اقتصاد مقاومتی تا حذف 4 صفر از پول ملی
تجربه ورود صندوق بین المللی پول به سیاست های اقتصادی کشورهای مختلف دنیا حاکی از آن است که به خاطر عدم شناخت و عدم تطابق سیاست های توصیه ای این صندوق با سیاست های اقتصادی و شرایط کشورها باعث افزایش بحران در این کشورها شده است.
انقلابی بر پایه فناوری اطلاعات؛
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲
عبور از تصدی گری های دولتی لازمه دیجیتالی شدن اقتصاد /اقتصاد دیجیتال؛ فرصتی برای ذهن های پویای تحریم ناپذیر
باید گفت مرز های اقتصاد دنیا یا جا به جا شده است و یا که در حال جابه جایی است. این روزها انقلاب صنعتی دیگری در راه است که آن را انقلاب صنعتی چهارم بر پایه فناوری اطلاعات می نامند.
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۷
گزارش تصویری| تلاش جهادگران بسیجی در بازسازی خانه محرومین روستای کلاغ نشین
جهادگران بسیجی حوزه شهید چمران و بسیجیان ادارات استان مرکزی با حضور در روستای کلاغ نشین از توابع ساروق در بازسازی خانه محرومین آسیب دیده از سیل تلاش می کنند.
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
اقدامات دولت برای اصلاح ساختار بودجه مورد قبول مجلس نیست
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است دولت باید برای اصلاح ساختار بودجه برنامه‌های بلند مدت، کوتاه مدت و میان مدت داشته باشد که این برنامه‌ریزی انجام نشده است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
خودکفایی محصولات استراتژیک معطل حکمرانی شایسته
در آستانه آغاز سال زراعی جدید که دولت باید کم کم نرخ جدید خرید تضمینی گندم را اعلام کند، وزیر جهاد نیز از کسانی که به جای حمایت از تولید داخل بر طبل واردات می کوبند انتقاد کرده است.
بازخوانی فرآیند خصوصی‌سازی در کشور؛
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
شخصی‌سازی در مقابل مردمی کردن اقتصاد/ لزوم تغییر در سیاست‌ها به‌همراه مدیریت کارآمد
پوری حسینی یا هرکس دیگری با روند فعلی سیاست‌های اجرایی خصوصی سازی مجبورند دست به اشتباه یا تخلف بزنند اما اگر سیاست‌های اصل 44 به به اجرا درآید بساری از مشکلات حل خواهد شد.
مرکز پژوهشهای مجلس:
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
۴۰ درصد وامهای ارزی صندوق توسعه ملی خارج از روال پرداخت شد
بررسی عملکرد صندوق توسعه ملی نشان می‌دهد، ۴۰ درصد تسهیلات ارزی صندوق توسعه ملی خارج از روال آن پرداخت شده است.
یک کارشناس مسائل اقتصادی در گفتگو با دانا:
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳
هیچ کشوری با حذف صفر نتوانسته است ارزش پول خود را حفظ کند/ روزی نیست که در کشور کارگاه و کارخانه‌ای تعطیل نشود
اسماعیل غلامی گفت: کاهش صفرهای پول ملی فقط میلیاردرها را روی کاغذ کمتر می کند یعنی کسی که یک میلیارد ریال سرمایه دارد باحذف 4 صفر از آن سرمایه اش صد هزار تومان می‌شود و اتومبیل های چند میلیاردی، چندصد هزار تومان می‌شود.
امام جمعه موقت اراک:
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴
حرکت های جهادی تبلیغات دشمن علیه نیروهای انقلابی را خنثی می کند/ شرکت در اردو های جهادی یک تکلیف است
امام جمعه موقت اراک گفت: دشمنان نظام و انقلاب در طول این 40 سال همیشه با تبلیغات گسترده در صدد تخریب چهره سپاه، بسیج و روحانیت بوده اند و انجام فعالیت های جهادی آن هم در مناطقی که محروم از برخی امکانات هستند، باعث خنثی شدن این تبلیغات منفی و محبوب تر شدن جبهه انقلاب در دل مردم به ویژه مستضعفان است.
تجمع بزرگ جهادگران بسیجی با حضور مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد؛
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
سردار نقدی: جوانان جهادگر به جای سفر اروپایی زیر پای مردم ستم دیده را جارومی‌کشند/ سردار سپهر: جهادگران بسیجی پای کار آمده اند تا ریشه فقر را بخشکانند
تجمع بزرگ جهادگران بسیجی با حضور مسئولان کشوری و لشکری در حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) برگزار شد.
جانشين فرمانده پليس فرودگاه هاي كشور خبر داد
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
فزايش 112 درصدي کشفیات قاچاق كالا و ارز در فرودگاه هاي كشور
جانشين فرمانده پليس فرودگاه هاي كشور از افزايش 112 درصدي کشفیات قاچاق كالا و ارز در چهار ماهه نخست سال جاري در فرودگاه هاي كشور خبر داد.
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی:
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
خدمت‌رسانی ۴۷۰ گروه جهادی در استان مرکزی/ جهادگران بسیجی از هیچ فرصتی برای خدمت رسانی به مردم دریغ نمی کنند
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی با بیان اینکه بیش از ۴۷۰ گروه جهادی شناسنامه دار در مناطق محروم استان مرکزی در حال خدمت رسانی هستند گفت:هر گروه با بیش از ۳۰ نفر اعضاء بسته به جغرافیای هدف در مناطق سازماندهی شده اند و طبق وظایفی که برای آنها تعریف شده در حوزه های عمرانی، پزشکی، خدماتی، فرهنگی و آموزشی فعالیت انجام می دهند.
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
عزم دانشگاهها برای تولید در شرایط تحریم
دانشگاه‌ها با طرح های پژوهشی، تولید محصولات دانش محور و ارتباط نزدیک‌تر با صنعت بیش از گذشته اقداماتی را در راستای مقابله با شرایط تحریم آغاز کرده‌اند.
فعال حوزه اقتصاد مقاومتی مطرح کرد
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
کشت زعفران فرصتی طلایی برای تحقق اقتصاد مقاومتی/استقبال بی‌نظیر کمیجانی‌ها از طلای سرخ
فعال حوزه اقتصاد مقاومتی با اشاره به اینکه زعفران در برابر کم‌آبی و سرما مقاوم است و اين شرايط می‌تواند استان مرکزی را می تواند به عنوان يكي از مناطق توليد عمده زعفران تبديل كند گفت: با کشت این محصول می‌توان مطالبه به حق مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی را جامه عمل بپوشانیم.
امام جمعه تفرش:
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
سخنان رهبر انقلاب مسئوليت فعالان اردوهای جهادی را بيشتر می كند/ اردوهاي جهادي فرصتي براي خدمت رسانی به مناطق محروم
امام جمعه تفرش، فرمايشات رهبر معظم انقلاب در خصوص اردوهای جهادی را نشان از اهميت و حساسيت اردوها دانست و گفت: سخنان رهبری دقت نظر و مسئوليت فعالان اين اردوها را بيشتر می كند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح کرد
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۶
شبکه ملی اطلاعات مهم ترین زیر ساخت اقتصادی آینده/ وزارت ارتباطات مسئول همه ابعاد تحول دیجیتال نیست/ اقتصاد دیجیتال نقطه عزیمت جمهوری اسلامی در آینده
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تاکید بر اینکه شبکه ملی اطلاعات مهم ترین زیر ساخت اقتصادی آینده ماست گفت:شبکه ملی اطلاعات به عنوان یک مفهوم ساده نیست و تعجب می کنم برخی از افرادی که در این خصوص اظهار نظر می کنند، فکرشان این است که شبکه ملی اطلاعات یعنی بگیر و ببند.
آخرین اخبار