رونق تولید و رفع مشکلات اقتصادی به منتخب مردم در انتخابات بستگی دارد پیشرفت ایران در گروی انتخاب مدیران انقلابی و فعال/ پشت پرده پیام نوروزی ترامپ همراهی فتنه گران با استکبار است تکیه بر امکانات داخلی، محور تحقق اشتغال و تولید/ ثبات اقتصادی جامعه با اشتغالزایی امکان پذیر است اقدام خاصی برای اجرای اقتصاد مقاومتی انجام نگرفته است/ تولید و اشتغال به اقدام جدی نیاز دارد سال گذشته اقتصاد مقاومتی در حد حرف باقی ماند/ رونق تولید و اشتغال به منتخب مردم در انتخابات بستگی دارد لباس‌های سنتی و سلسله ساپورتیان! طلبه و فضای مجازی؛ میدان جنگ با سلاح ایمان/ روحانیون حضور هوشمندانه داشته باشند آسیاب جفتی؛ جاذبه گردشگری بی نظیر آشتیان+ عکس سیری در احوالات میرزا محمدحسین گلبن فراهانی فردقان بهشت جاذبه های طبیعی فراهان/از آتشکده خاموش تا محل تبعید بوعلی سینا+عکس
شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۲
آرشیو
وبلاگ حدیث عشق نوشت:
۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰
خودآرایی با لباس عفاف
اساس «محبوبیت آدمی» در پیش دیگران، منحصراً در گرو تجلی زیبایی درونی است که مکمل آرایش و پیرایش و هر نوع زیبایی بیرونی تواند بود، که روح آدمی در محدوده ای از اخلاق و مکارم اخلاقی رشد کرده و به ادراکات عالی تری نایل شود.
۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
این ژست ها به شما نمی آید آقای رئیس جمهور!
امروز اگر رئیس جمهور از گورخوابی ابراز نگرانی و تاسف می کند به ثروت انباشته ای بنگرد که در اطرافش به وجود آمده است.
۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۷
آداب شب های چله در روستای فریس آباد
آیین شب یلدا در فریس آباد از دیرباز در سه شب متوالی باعناوین شب \" چله‌بزرگه\"، \"چله وسطی\" و\" چله‌كوچیكه\" برگزار می‌شده است و خویشان و دوستان سفره‌ای از مهر را می‌گشودند و از هر دری سخنی می‌گفتند.
۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۴
تفاوت توکل به خدا و چشم دوختن به دستان کدخدا
سردار همدانی همراه با دیگر مدافعان حرم در سوریه ماندند و مقاومت کردند تا باز هم ثابت شود که تنها راه پیروزی، مقاومت است.و خدای خرمشهر، حلب را آزاد کرد و فردا مسجدالاقصی و مسجدالحرام را نیز آزاد خواهد کرد.
۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۲
فیلم علی مطهری پر فروش تر از سریال فیش های نجومی و فساد 8000 میلیاردی
ماجراهای علی مطهری، صادق زیبا کلام و اظهار نظرات بعد آن به مشغولیات مردم در این شرایط اقتصادی اضافه شده است؛ اما هدف بازیگردانان چیست.
وبلاگ «سلمان علی»
۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۰
نظام آموزشی برای تربیت فرزندان خطرناک شده است
یکی از معلمان ابتدایی دخترانه در کلاس می گوید ماهواره خوب است فقط باید ایمان محکمی داشت و از آن درست استفاده کرد! اما او به دانش آموزان نمی گوید که یکی از لوازم محکم بودن در ایمان این است که خود را عمداً در موقعیت گناه قرار ندهیم.
وبلاگ نقطه سر خط نوشت:
۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۸
بنزین و مدیریت عوض شد،مشکل آلودگی کجاست؟
شاید ائتلاف اصلاح طلبان برای نحات ابتکار دولت، تدبیری بارانی داشته باشد و شاید بهتر باشد کار را به کاردان بسپارد و عرصه را خالی کند تا نسیم تازه ای بوزد و نفس مردم دود گرفته را تازه کرده و جلایی ببخشد.
۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۳
معمای دو مجهولیِ سانتریفیوژ و گلابی
فکر نکنید وعده دکتر از جنسِ «بُزک نمیر بهار میاد» است، نه!؛ بگذار درختان باغ گلابیِ دکتر ثمر دهد؛ آن وقت رو سیاهی زغال بر صورت ما منتقدان خواهد ماند!
۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱
خطر بزرگی که حرکت علمی کشور را تهدید می کند
لازمه پیشرفت کشور و حل مشکلات ،رشد روزافزون علمی است و موتور محرکه این پیشرفت، نخبگان کشورند. کاهش رشد علمی ، کاهش انگیزه و امید نخبگان علمی را نیز در پی خواهد داشت
۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۱
پول هایتان را در صندوق نگذارید
پول هایتان را در قلک هایی بگذارید که جز با شکستن باز نمی شود، تا همین که فردی خواست آن را بشکند و تبدیل به ذخیره شود به داد پول هایتان برسید.
۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۹
دیگر شعار دادن کافیست
این موضوع همواره مورد تأکید رهبر معظم انقلاب (دامت برکاته) نیز قرار داشته و تاکنون ده‌ها سخنرانی و رهنمود ایشان به بیان ضرورت پرهیز از خصلت‌های مذمومی مانند؛ شعارزدگی، تجمل‌گرایی، دنیاطلبی و بی تفاوتی مسئولین نسبت به رفع نیازهای جامعه اختصاص یافته است، سایر علمای بزرگوار نیز بر این موضوعات تأکید داشته‌اند.
۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۲
آنقدر مومن و مذهبی نه!!
دوران مجردی و خواستگاری رفتن ها برای خودش عالمی دارد که می توان آن را به رفتار اجتماعی بعضی ها در جامعه امروزی تعمیم داد.
۰۹ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۱
رد پای نفوذی ها، از سال 61 هجری تاکنون
کشورهای استکباری برای سرکوب انقلاب اسلامی از هر ترفندی استفاده می کنند، گاه از عناصر خود فروخته ای که در بدنه نظام نفوذ کرده و صاحب موقعیت سیاسی و اجتماعی شده اند و آنان را عروسک خیمه شب بازی خود قرار می دهند و گاه با تهدید نظامی، سیاسی و اقتصادی، سعی در منزوی کردن امت اسلامی دارند.
پایتخت و چهارمین قطب صنعتی کشور
۰۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۹
اراک؛ کلان شهری با مشکلات خُرد و کلان
شهر اراک که به خاطر موقعیت سوق‌الجیشی ویژه در منطقه عراق عجم، با اهدف دفاعی احداث گردید، تقریباً از همان ابتدا میزبان صنعتگران مختلف از شهرهای گوناگون ایران شد و به تدریج در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، صنعتی و کشاورزی توسعه یافت .
وبلاگ جنگ نرم نوشت :
۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۳
شیطان در لباس شیطان/ظالمانه است خودشان می کشند، خودشان محکوم می کنند!
چقدر می تواند ظالمانه باشد وقتی می بینی پرورش دهنده تروریست ها درست در مقر کشوری هست که سازمان حقوق بشر در آن کشور است، سازمان ملل در آن کشور است ، چقدر ظالمانه است که خودشان می کشند خودشان محکوم می کنند.
وبلاگ افاضات عقل کل نوشت:
۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۶
و ناگهان اصلاح طلبان ولایتمدار شدند!
اصلاح طلبانی که هم در فتنه 78 و هم در فتنه 88 ، در مقابل رهبر معظم انقلاب ایستادند و اشک نائب امام عصر(عج) را درآوردند چگونه می توانند بفهمند ولایتمداری یعنی چه؟
۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۷
از گندم تا نان در گندمزارهای آشتیان+تصاویری از دهه 50 تا کنون
امروزه گندم ۱۵تا ۱۸ درصد مصرف مواد غذایی مردم جهان را تشکیل می‌دهد و منبع غذای اصلی مردم در بیشتر کشورهایی است که از خاک شور رنج می‌برند.
۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۳
بهترین تغذیه برای انسان از نگاه قرآن
هر انسانی در ژرفای فطرت خویش به طور روشن می یابد که به «زندگی جاوید» عشق می ورزد و از هرگونه زوال و نابودی رنج می َبرد، و از آن می گریزد...
وبلاگ افاضات عقل کل نوشت:
۲۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰
دومینوی خسارات برجام
برجام فقط یک عذاب نبود که پایان پذیرد بلکه سرچشمه عذاب است
وبلاگ یاد امام زمان، نوشت:
۲۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۱
جای خالی وحدت در تحقق پروژه ظهور امام زمان(عج)
ای کاش مسلمانان جهان، این کلام الهی را در کتاب آسمانی خویش باور می‌کردند که «بقیة الله خیر لکم ان کنتم مومنین»ای کاش صدها میلیون مسلمانی که هر روز و بارها در نمازهای روزانه‌ی خویش «اهدنا الصراط المستقیم» می‌گویند.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم