چرا اینفانتینیو ایران را برای مشارکت در جام جهانی پیشنهاد داد؟ جزئیات بسته پیشنهادی مجلس برای مقابله با تحریم‌ها اگر همیشه خسته‌اید، بخوانید/ معجزه گل شمعدانی در درمان ۱۰ بیماری/ روند پیری را با این خوراکی متوقف کنید/ میوه‌ای چهار فصل برای تقویت سیستم ایمنی بدن بالگردهای آمریکایی دوباره اقدام به جابه‌جایی عناصر داعش کردند عمران‌‎زاده از دنیای فوتبال خداحافظی کرد برداشت گزینشی از نامه‌ای که به نفع بازنشسته‌های فوتبال نیست! وقتی خبرنگار آمریکایی بی‌کینه‌تر از خبرنگاران ایرانی بی‌بی‌سی درباره کشورمان می‌نویسد هر ماه یک محصول جدید نظامی و دفاعی رونمایی می‌شود آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ ادامه پاییز پرباران+جدول مردم با صدای رسا، گله‌ و نقدشان را باید بگویند/ ایران در سال‌های آینده سربلندتر خواهد بود
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۹
آرشیو
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۷
کسی که برای آب مذاکره کرد؛ برای نان مقاومت نمی‌کند .
چرا «روحانیِ جدید» باورپذیر نیست؟ کسی که برای آب مذاکره کرد؛ برای نان مقاومت نمی‌کند آقای رئیس‌جمهور...\r\n
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۶
چه کسانی «ترور روحانی» را کلید زدند؟/ سلبریتی‌هایی که نمکدان «سانسورچی» را شکستند!
یک فعال اصلاح طلب و عضو شورای شهر تهران پیشنهاد داده است یکی از دستگیرشدگان فتنه 88 به عنوان وزیر اقتصاد جانشین کرباسیان شود!
۲۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
فدراسیون مصر منتظر پاسخ کی‌روش
یک سایت مصری مدعی شد که فدراسیون فوتبال مصر منتظر پاسخ سرمربی تیم ملی ایران برای هدایت تیم ملی مصر است.\r\n\r\n
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
«آقا» حریم خصوصی مردم را امن‌تر کرد/ درس عجیب سریال پایتخت برای یک بازیگر ناامید!
روایت جدید چپ‌ها از بهمن ۵۷؛ چه کسی انقلاب کرد؟! پابرهنگان یا کفشدارها...
۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
اظهارات جدید جلایی‌پور؛ اربعین خوب است ولی کوروش را هم دریابید/کنایه یونسی به شورای نگهبان به بهانه زرتشتیان!
یک فعال اصلاح‌طلب به تازگی گفته است: اگر شاه پهلوی به توسعه سیاسی اهمیت می‌داد نیازی به انقلاب نبود!
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
رمضان و آیین‌های متنوع آن در ایران/نیایش‌های شبانه با مناجات‌خوانی‌های جمعی
ماه مبارک رمضان از ابتدا و انتهای آن در برگیرنده آیینهای متنوع است.
یادداشت/
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۸
راه حل مشکلات مردم؛ مدیریت انقلابی و کارآمد
یک مدیر انقلابی کسی است که از رنج و درد حاکم برمردم، خوابش نبرد و همواره تلاش و کار مضاعف را وجه همّت خویش قرار داده تا راهی برای رفع مشکلات آحاد جامعه بیابد.
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
میل یا برج نگهبانی در گردنه نراق به عظمت یک تاریخ
میل یا برج نگهبانی بناهایی هستند که در مسیر اصلی جاده ها برای بالا بردن ضریب امنیتی و حفاظت از کاروان هایی که بین شهرها و قصبات به معامله و تجارت مشغول بودند ساخته شد.
وبلاگ حدیث عشق نوشت:
۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰
خودآرایی با لباس عفاف
اساس «محبوبیت آدمی» در پیش دیگران، منحصراً در گرو تجلی زیبایی درونی است که مکمل آرایش و پیرایش و هر نوع زیبایی بیرونی تواند بود، که روح آدمی در محدوده ای از اخلاق و مکارم اخلاقی رشد کرده و به ادراکات عالی تری نایل شود.
۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
این ژست ها به شما نمی آید آقای رئیس جمهور!
امروز اگر رئیس جمهور از گورخوابی ابراز نگرانی و تاسف می کند به ثروت انباشته ای بنگرد که در اطرافش به وجود آمده است.
۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۷
آداب شب های چله در روستای فریس آباد
آیین شب یلدا در فریس آباد از دیرباز در سه شب متوالی باعناوین شب \" چله‌بزرگه\"، \"چله وسطی\" و\" چله‌كوچیكه\" برگزار می‌شده است و خویشان و دوستان سفره‌ای از مهر را می‌گشودند و از هر دری سخنی می‌گفتند.
۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۴
تفاوت توکل به خدا و چشم دوختن به دستان کدخدا
سردار همدانی همراه با دیگر مدافعان حرم در سوریه ماندند و مقاومت کردند تا باز هم ثابت شود که تنها راه پیروزی، مقاومت است.و خدای خرمشهر، حلب را آزاد کرد و فردا مسجدالاقصی و مسجدالحرام را نیز آزاد خواهد کرد.
۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۲
فیلم علی مطهری پر فروش تر از سریال فیش های نجومی و فساد 8000 میلیاردی
ماجراهای علی مطهری، صادق زیبا کلام و اظهار نظرات بعد آن به مشغولیات مردم در این شرایط اقتصادی اضافه شده است؛ اما هدف بازیگردانان چیست.
وبلاگ «سلمان علی»
۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۰
نظام آموزشی برای تربیت فرزندان خطرناک شده است
یکی از معلمان ابتدایی دخترانه در کلاس می گوید ماهواره خوب است فقط باید ایمان محکمی داشت و از آن درست استفاده کرد! اما او به دانش آموزان نمی گوید که یکی از لوازم محکم بودن در ایمان این است که خود را عمداً در موقعیت گناه قرار ندهیم.
وبلاگ نقطه سر خط نوشت:
۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۸
بنزین و مدیریت عوض شد،مشکل آلودگی کجاست؟
شاید ائتلاف اصلاح طلبان برای نحات ابتکار دولت، تدبیری بارانی داشته باشد و شاید بهتر باشد کار را به کاردان بسپارد و عرصه را خالی کند تا نسیم تازه ای بوزد و نفس مردم دود گرفته را تازه کرده و جلایی ببخشد.
۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۳
معمای دو مجهولیِ سانتریفیوژ و گلابی
فکر نکنید وعده دکتر از جنسِ «بُزک نمیر بهار میاد» است، نه!؛ بگذار درختان باغ گلابیِ دکتر ثمر دهد؛ آن وقت رو سیاهی زغال بر صورت ما منتقدان خواهد ماند!
۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱
خطر بزرگی که حرکت علمی کشور را تهدید می کند
لازمه پیشرفت کشور و حل مشکلات ،رشد روزافزون علمی است و موتور محرکه این پیشرفت، نخبگان کشورند. کاهش رشد علمی ، کاهش انگیزه و امید نخبگان علمی را نیز در پی خواهد داشت
۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۱
پول هایتان را در صندوق نگذارید
پول هایتان را در قلک هایی بگذارید که جز با شکستن باز نمی شود، تا همین که فردی خواست آن را بشکند و تبدیل به ذخیره شود به داد پول هایتان برسید.
۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۹
دیگر شعار دادن کافیست
این موضوع همواره مورد تأکید رهبر معظم انقلاب (دامت برکاته) نیز قرار داشته و تاکنون ده‌ها سخنرانی و رهنمود ایشان به بیان ضرورت پرهیز از خصلت‌های مذمومی مانند؛ شعارزدگی، تجمل‌گرایی، دنیاطلبی و بی تفاوتی مسئولین نسبت به رفع نیازهای جامعه اختصاص یافته است، سایر علمای بزرگوار نیز بر این موضوعات تأکید داشته‌اند.
۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۲
آنقدر مومن و مذهبی نه!!
دوران مجردی و خواستگاری رفتن ها برای خودش عالمی دارد که می توان آن را به رفتار اجتماعی بعضی ها در جامعه امروزی تعمیم داد.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان