تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان مرکزی اصحاب رسانه در تحقق جهاد تبیین وظیفه سنگینی بر عهده دارند 10 میلیارد ریال تسهیلات به هنرمندان صنایع‌دستی خنداب پرداخت شد ملتی که خود، دشمن و زمانش را بشناسد مقتدر است/ رسانه‌ها در خط مقدم جهاد تبیین‌اند بزرگ‌ترین ائتلاف رسانه‌ای دنیا علیه جمهوری اسلامی شکل‌گرفته است رسانه‌ها محور شکوفایی و توسعه کشور قلمداد می‌شوند
جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰
آرشیو یادداشت
۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۹
حرف خدا بر زمین نماند
آیا سیاست‌گذار فرهنگی باید به دنبال تسری یک یا مجموعه‌ای از «هنجار‌ها و ارزش‌ها» باشد یا آنکه خود را در این حوزه فاقد مسئولیت بداند و خنثی و یا حتی دنباله‌رو دیگران باشد؟
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۵
حقوق زن در غرب از ادعا تا واقعیت
آمار‌ها نشان می‌دهد که بخش اعظم جامعه زنان غرب قربانی بی‌بند و باری اخلاقی و سقوط ارزش‌های اخلاقی در جوامع غربی هستند.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۱
تروریست کیست؟
جوانی نوشت: پارلمان اتحادیه اروپا دست به یک اقدام خصمانه و نابخردانه علیه ملت بزرگ ایران زد و به قرار گرفتن نام سپاه در فهرست سازمان‌های تروریستی رای مثبت داد و به موازات آن فضاسازی سنگین رسانه‌ای را علیه این نهاد رسمی و قانونی جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد.
یادداشت|
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۶
سپاهِ عشق
اقدام حقیرانه و مذبوحانه‌ی غرب وحشی درباره‌ی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان از بغض دیرینه و حقد و کینه‌ی همیشگی نظام سلطه نسبت به انقلاب اسلامی دارد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۵
اتحادیه پَت و مَت!
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: یکی از تازه‌‌ترین نمونه وابستگی اروپا به آمریکا و فدا کردن منافع مردم اروپا در پای منافع آمریکا را می‌توان به وضوح در جنگ اوکراین دید. کشورهای اروپایی، برای همراهی با آمریکا در جنگ اوکراین، بحران‌های سوخت، غذا، درگیری‌های داخلی و... را به ملت‌های خود تحمیل کرده‌اند تا در تحریم روسیه از آمریکا تبعیت کرده باشند!
۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۰
این فرصت را از دست ندهید!
در پی اعدام علیرضا اکبری یکی از مهم‌ترین عوامل نفوذی سرویس جاسوسی انگلیس در مراکز حساس و راهبردی کشورمان که سال‌های متمادی برای سرویس اطلاعاتی MI6 انگلیس جاسوسی می‌کرده است، دولت‌های آمریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه و چند دولت غربی دیگر اعدام او را محکوم کرده و برخی نیز برای ایران اسلامی خط و نشان کشیدند!
۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۸
سرمایه‌های سیاسی غرب در ایران!
سرمایه‌های سیاسی غرب در ایران مدام در حال سوختن است. دوران قاجار و پهلوی دوران سرمایه‌گذاری انسانی غرب در ایران بود. با ظهور انقلاب اسلامی، بخشی از این سرمایه‌ها به غرب کوچ کرد. بخشی از آن در داخل ماند تا زاد و ولد کند.
یادداشت:
۲۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۸
آمادگی و میدان‌داری کلید مدیریت بحران
سانحه‌ی تصادف اتوبوس در شهرستان تفرش حادثه‌ی کاملا غیر‌مترقبه‌ای بود که نیازمند واکنش سریع و پشتیبانی گسترده از عملیات امداد است و نگاهی به ابعاد مختلف این حادثه و عملیات پاسخ نشان می‌دهد پویایی سازمانی و میدان داری می‌تواند شاه‌کلید مدیریت بحران باشد.
۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۴
چه کسی صدای مردم است؟
به گواهی تاریخ و اسناد معتبر، ‌انقلاب اسلامی که در 22 بهمن 1357 با رهبری حضرت امام خمینی(قدس سره) به پیروزی رسید، انقلابی صد درصد مردمی با حضور تمامی اقشار جامعه بود.
۲۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۸
بررسی فقهی- حقوقی محاربه و حکم آن
هدف از تشریع دین اسلام، اجراى عدالت و برابر بودن همه مردم از حیث انسانیت (اعم از رنگ، ملیت، سطح اجتماعی و...) و آسایش جامعه بشری است که با اجراى کامل حدود الهی، اموال، ناموس و جان مردم از هرخطری محفوظ می‌ماند.
یادداشت/صدای خفته‌ی یک فریاد؛
۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۶
کارکرد جنبش دانشجویی در تبیین جایگاه آرمانخواهی و مطالبه گری کجاست؟
حرکت‌ها برای سوق به آرمان‌ها و نیل به آرمان‌خواهی پشتوانه می‌خواهد که این پشتوانه همان مطالبه، پیگیری و گفتمان سازیست.
۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۵
قانون‌های طلایی مجلس یازدهم برای مردم
عضو هیئت رئیسه مجلس توضیحاتی درباره اقدامات مجلس یازدهم در حوزه قانون‌گذاری و نظارتی داد و تاکید کرد مجلس در ادامه مسیر خود نیز تمام تلاشش را برای رفع مشکلات مردم به کار می‌گیرد.
۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۹
یک کلام، ختم کلام!...
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: در جریان فتنه آمریکایی- اسرائیلی۸۸ نتانیاهو نخست‌وزیر وقت رژیم صهیونیستی با صراحت اعلام کرد که «‌اصلاح‌طلبان بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در ایران هستند‌»! سؤال این است که چرا تاکنون هرگز این ادعای نتانیاهو را تکذیب نکرده‌اید؟.
۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۸
مدارا قبول ولی تا کی؟
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: دیروز در راهپیمایی حماسی مردم که حد‌اقل در ۹۰۰ شهر با حضور چند ده میلیونی ملت برگزار شد یکی از اصلی‌ترین خواسته مردم که با گلایه‌های دوستانه نیز همراه بود، پایان مماشات نیروهای بازدارنده نظام در مقابل جنایات وحشیانه آشوبگران بود.
۰۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۳
شادی؛ حلقه گمشده این روزهای تلویزیون
این روزها با مرور گذرای رسانه ملی و کنداکتور شبکه های مختلف، کمتر سریال طنز، کمدی و برنامه ای با قالب سرگرمی و مسابقه می بینیم درحالیکه به جای آن تا دلتان بخواهد سریال های غم انگیز، خسته کننده و با مضامین تکراری کنداکتور را اشغال کرده است.
۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۲
محمد کاسبی نشان داد که هنوز دود از کنده بلند می‌شود
در روزهای اخیر نا آرامی ها و در کنار همه سلبریتی ها و افرادی که به اسم هنرمند صرفا هیزم این آتش شده اند، محمد کاسبی با موضع گیری اخیر خود نشان داد که مردم داری را بلد است.\r\n
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶
روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی
اسپوتنیک در یادداشتی مواضع مدیران چند رسانه بین‌المللی در خصوص تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند شهر و پایتخت کشورهای خارجی را منتشر کرد.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۱
صورت مسئله را تغییر ندهید!
آن عده از شخصیت‌های سیاسی بدسابقه و ورزشکاران و هنرپیشه‌هایی که به حمایت از آشوب‌ها و قتل مردم و آتش‌زدن اموال عمومی و غارت و... پرداخته‌اند بخشی جدانشدنی از عاملان این جنایت‌ها بوده‌اند.
۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۵
مغالطه «دین اجباری و حجاب اجباری» دسیسه دشمنان علیه ملت ایران است
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی طی یادداشتی به بررسی توطئه دشمنان در اعتراضات و آشوب‌های اخیر و استفاده ابزاری از فوت مهسا امینی پرداخته است.
۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۸
چای کمرنگ در قهوه‌خانه اصلاحات!
شاید باور نکنید که مدعیان اصلاحات نظیر محمد خاتمی، جهانگیری، عبدالله نوری، جبهه اصلاحات، حزب اتحاد ملت، حزب کارگزاران و یک مشت آدم‌ها و گروه‌های دم دستی دیگر‌، نه فقط از فوت خانم مهسا امینی متأسف نیستند بلکه از این اتفاق ناگوار خشنود و خوشحال نیز هستند و این رخداد تاسف‌آور را فرصتی برای خالی کردن عقده‌های فرو خورده خود از پیروزی‌های چشمگیر اسلام و انقلاب و مخصوصاً حماسه بی‌نظیر راهپیمایی اربعین تلقی می‌کنند.
آخرین اخبار