سردار ایرانی، پدر موشکی حزب‌الله لبنان/ سردار حجازی را بهتر بشناسیم جرائم سنگین دولت برای ایجاد محدودیت دسترسی شهروندان به فضای مجازی تهدید کرونا را به فرصتی برای ایجاد اشتغال تبدیل کردم/ تولید روتختی و کاور پرستاری دو بیمارستان توسط 10 بانوی روستایی وکیلی: دولت روحانی آبرویی برای اصلاح‌طلبان نگذاشته است «جبهه»؛ دانشگاهی به وسعت خاک ایران توان پهپادی ارتش برگ برنده نیرو‌های مسلح است قالیباف: سردار حجازی ستارۀ درخشان محور مقاومت بود عکس نوشت| دعای روز ششم ماه مبارک رمضان مذاکرات وین چگونه غنی‌سازی می‌شود؟/ اقتصاد بانک محور بلای جان تولید/ واکسن فقط رایگان و نوبتی شجاع در محاصره تبانی و تحسین/ آلکنو بالاخره وارد ایران شد/ قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در آسیا
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
آرشیو
یادداشت/ عباس هواشمی
۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۲
«جبهه»؛ دانشگاهی به وسعت خاک ایران
طبق فرمان امام عزیزمان، «جبهه دانشگاه است» و واقعاً چنین بود؛ دانشگاهی به وسعت خاک ایران که دانشجویان ممتاز آن شهدا بودند و پس از آن جانبازان.
یادداشت/ علی عبدالصمدی
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۴
رمضان؛ موسم بهار قرآن و هنگامه‌ی شکفتن گل بندگی پروردگار
رمضان فصل بهار قرآن و نزول کلام‎الله مجید بر قلب مبارک پیامبر گرامی اسلام و هنگامه‌ی شکفتن گل بندگی پروردگار است.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۱
نعل وارونه صهیونیست‌ها در مذاکرات وین!
مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه در خصوص مذاکرات برجام فقط دو گزینه پیش‌روی داریم، نوشت: گزینه اول پایان دادن به مذاکرات وین و باز گرداندن تیم کشورمان از وین است و گزینه دوم اینکه دو تن از نمایندگان مجلس، ترجیحاً از اعضای کمیسیون خارجی نیز برای کمک به تیم مذاکره‌کننده، در مذاکرات حضور پیدا کنند تا از نزدیک بر انطباق مذاکرات با مصوبه لغو تحریم‌ها نظارت داشته باشند.
سرمقاله مدیرمسئول جوان؛
۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۶
آقا سید حسن نگرانیم
اندیشه سیاسی امام (حکومت در عصر حاضر) از جهت شکل و محتوا بر سه اصل قابل جمع استوار است؛ ۱- جمهوری اسلامی ۲- مردم‌سالاری دینی ۳- اسلام سیاسی. آیا شما به این معتقدید؟ و اگر کسی یا کسانی ۱۸۰ درجه مقابل هر سه بایستند، آنان را سلیقه‌ای در درون نظام می‌دانید یا مخالفان ماهوی/ ماهیتی نظام برآمده از اندیشه امام؟
۰۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
قالیباف: امضای سند راهبردی با چین یک عنصر مهم تولید قدرت است
رئیس مجلس شورای اسلامی در یادداشتی، امضای سند راهبردی ایران و چین را متناسب با سیاست خارجی متوازن و اقتصادمحور دانست.
۰۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲
بزرگترین دستاورد دولت روحانی
کمتر از پنچ ماه به پایان دو دوره دولت روحانی باقیمانده است. اگر کسی سؤال کند که بزرگترین دستاورد دولت روحانی چیست، چه پاسخی برای آن داریم؟
یادداشتی از احمدحسین شریفی؛
۰۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۶
حضرت علی اکبر(ع)؛ جوان نمونه اسلام
به گواهی امام حسین(ع) حضرت علی اکبر(ع) شبیه‌ترین افراد به پیامبر اکرم(ص) بود. این شباهت نه فقط از حیث شمایل و گفتار، بلکه از حیث اخلاق و رفتار نیز بود.
یادداشت/ عباس خسروانی مدرس دانشگاه
۰۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۵
مصادیق پشتیبانی ها و مانع زدائی ها از فضای کسب و کار
بهبود فضای کسب و کار یکی از مهمترین الزامات پشتیبانی از تولید در یک کشور است که به دنبال خود رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال و خروج از شرایط رکودی را به همراه خواهد داشت.
یادادشت/ سیده محدثه هاشمی‌زاده
۰۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰
فرزندانی که سند مظلومیت پدرانشان هستند
دختران شهدای مدافع حرم در فراق پدرانشان شعر و دکلمه می‌سرایند و با زبان کودکانه و معصوم خود از دلتنگی‌ها و درد فراغ پدر می‌گویند که این خود سندی است بر مظلومیت شهدای مدافع حرم که گاهی در کشور نیز غریب‌اند.
یادداشت؛
۰۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹
کارستان‌های دولت ژنرالها!
واعظی سخنگوی دولت در یادداشتی نوشت: روزی می‌رسد که به «کار کارستان» ما افتخار خواهید کرد‌.\"
یادداشت
۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳
خزان اردهال
یادداشتی انتقادی بر زمزمه جدائی بهار اردهال از شهرستان دلیجان
۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
شهادت، عزت ابدی است
شهادت، عزت ابدی است و شهدا، طلایه‌داران عزت، استقلال و اقتدار ایران اسلامی هستند.
۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۶
اگر مسیح‌(ع) در میان ما بود ...
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: اگر حضرت مسیح (ع) در میان ما بود، جنایات بی‌شمار آمریکا و برخی دیگر از کشورهای غربی که داعیه پیروی از حضرت مسیح‌(ع) را دارند، می‌دید آیا سکوت و بی‌طرفی بر می‌گزید و با سکوت خود جانب آمریکا و سایر قدرت‌های استکباری را می‌گرفت و یا به حمایت و دفاع از ملت‌های مظلوم بر می‌خاست؟ و جناب پاپ فرانسیس در جایگاه رهبر کاتولیک‌های جهان به کدام سو می‌رفت؟ جانب حضرت عیسی مسیح‌(ع) را می‌گرفت یا ...؟!‬
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
علت گرایش نوجوانان و جوانان به موادمخدر
خانواده به عنوان بنیادی ترین عوامل مؤثر در مصرف یا عدم مصرف موادمخدر، طلاق ،جدایی والدین و همچنین مشکلات اقتصادی را از عوامل گرایش به مواد مخدر است.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
همراهی دولت و مجلس در توقف پروتکل الحاقی از دستاوردهای بزرگ مقاومت است
امروز که در ادامه اجرای طرح «اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها» به توقف اجرای پروتکل الحاقی رسیده‌ایم، آمریکا و اروپا بر سر یک دوراهی قرار گرفته‌اند که هر کدام را انتخاب کنند، برای ما «بُرد قطعی» و برای حریف «باخت حتمی» خواهد بود.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
برادر عزیز؛ این امتیاز که وجود خارجی ندارد!
درخواست پمپئو از شورای امنیت سازمان ملل، رسماً از سوی این شورا رد شده است! بنابراین آنچه آقای ریچارد میلز به عنوان امتیاز مطرح می‌کند، وجود خارجی ندارد!
۰۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
تحلیل؛٣ خبر از دولت بایدن
در آستانه نطق بایدن در نشست مونیخ و سفر مدیرکل آژانس به تهران و پایان ضرب الاجل ایران سه خبر از دولت بایدن مطرح است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
یادداشت| جهش صادرات؛ احیای بخش خصوصی با حذف ارز دولتی / بورس انرژی بستری مناسب برای صادرات نفت
محمدرضا پورابراهیمی نوشت: با وجود آن که تحریم‌ها و فشار‌های اقتصادی زیادی متوجه ایران است، اما به نظر می‌رسد که بخشی از کاهش منابع ارزی را باید در تصمیمات داخلی جستجو کرد.
یادداشت؛
۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۰
عملیات روانی رسانه‌های اصلاحات علیه مجلس یازدهم
شش محور عملیات روانی رسانه‌های اصلاحات و اپوزیسیون علیه مجلس یازدهم در دستور کار است.
یادداشت؛
۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
آقای رئیس جمهور دهان منتقدین را نبندید
دولت اگر بخواهد با اقدام ناپخته چند جوان شاکی شود و برخورد گسترده داشته باشد، نشان از این است که دولت صبری ندارد، رئیس‌جمهور بیان می‌کرد که پناه می‌برم به خدا اگر دهان منتقدی را ببندم.
آخرین اخبار