برنامه‌ریزی برای اجرای 4 مرحله نهضت کمک مؤمنانه تا پایان سال در کشور/به دنبال ارائه خدمات تخصصی و بازتعریف کمک مؤمنانه هستیم تأخیر در انتخاب استانداران، زیان‌بار و حاشیه‌ساز/ روند ترمیم دولت با انتخاب استاندار تکمیل می‌شود بهره‌گیری از درس های دفاع مقدس برای رسیدن به اهداف و آرمان‌های انقلاب ویژه برنامه محرومیت زدایی هفته دفاع مقدس در استان مرکزی صحنه مبارزه با دشمنان خدمت‌رسانی به مردم و رفع محرومیت است/توزیع ۳۵۵ هزار بسته معیشتی در استان مرکزی توانمندسازی افراد هدف اصلی برنامه‌های حمایتی باشد محرومیت‌زدایی و تلاش برای رفع مشکلات مردم دفاع مقدس نوین است/ تهیه بسته پیشنهادی بسیج برای مردمی کردن اقتصاد برای ارائه به دولت آغاز سال تحصیلی ۲۳۵هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز استان مرکزی تسلیت رهبر انقلاب اسلامی به خانواده علی لندی قهرمان نوجوان ایذه‌ای حب الحسین یجمعنا؛ زمزمه جا ماندگان و زائران اربعین حسینی در فضای مجازی
شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸
آرشیو یادداشت
دیارآفتاب گزارش می دهد؛
۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۸
مردم به مدیرانی با روحیه فرماندهان دفاع مقدس نیازمندند
مردم امیدوارند بازدید های میدانی مسئولین که بار دیگر روحیه جهادی را به منصه ظهور گذاشته است، باعث شود تا از نزدیک با مشکلات آشنا شوند و برای رفع آن تلاش کنند.این روحیه باعث می شود تا افراد با سختی ها راحت تر کنار بیایند و بدانند همانند دوران دفاع مقدس، فرمانده و مسئولی هست که برای رفع مشکل زندگیشان روز و شب نمی شناسد.
یادداشت؛
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۸
«ولایت فقیه» و «سلطنت»، تفاوت از زمین تا آسمان
در این یادداشت برآنیم تا به بیان برخی تفاوت های بی شمار نظام اسلامی(ولایت فقیه) با نظام مستبد پهلوی(سلطنت) بپردازیم.
۱۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰
بسم‌الله، بفرمائید در تیپ اصلاحاتیون ثبت‌نام کنید
مدیر مسئول روزنامه کیهان پیشنهاد کرد یک تیپ از مدعیان اصلاحات تشکیل شود و مدعیان اصلاحات جهت اعزام به افغانستان در آن ثبت‌نام کرده و برای مبارزه به پنجشیر و یا هر نقطه دیگر افغانستان اعزام شوند. نام « تیپ اصلاحاتیون» ! هم اسم با مسمایی برای این تیپ است! اگر در ادعای خود صادق هستید، بسم‌الله، بفرمائید در این تیپ ثبت‌نام کنید !
۱۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۲
یادداشت| اعتماد به آمریکا چگونه شوروی را فروریخت؟
تجربه اعتماد به غرب و به ویژه آمریکا در جای جای تاریخ، درسهای بسیار عبرت آموزی برای تمام کشورها از جمله ایران اسلامی به همراه دارد. یکی از تجربه های عبرت آموز، اعتماد شوروی به آمریکا است که نهایتا باعث فروپاشی این کشور شد.
۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
افغانستان وافول آمریکا 
نظریه پردازان سرشناس آمریکایی ،خروج این کشور از افغانستان را یک شکست استراتژیک وغیر قابل جبران تلقی کردند ومعتقد هستند، این شکست را در آینده نزدیک با هیچ اقدام راهبردی دراماتیک دیگری نمی توان جبران کرد.
۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۸
یادداشت| اعتماد به آمریکا گورباچف را زمین زد
حرف و عمل غربی‌ها با هم تناقض دارد. این سخنی از گورباچف آخرین رهبر اتحاد جماهیر شوروی است که نشان از اشتباه اعتماد به آمریکا دارد.
یادداشت؛
۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۲
روحیه جهادی و فساد ستیزی، ضرورت امروز شهرداری اراک
داشتن روحیه جهادی و انقلابی، عزم جدی در فساد ستیزی، شفافیت، داشتن روحیه مشورت با دلسوزان و نخبگان، اعتماد به جوانان متخصص و انقلابی با رویکرد توانمند سازی فرهنگی شهر و... باید از جمله شاخصه های مورد نظر، برای انتخاب شهردار اراک باشد.
دیارآفتاب گزارش می دهد؛
۱۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴
خسارت محض، نتیجه‌ی اعتماد کشورها به آمریکا
تجربه‌ی برخی کشورها در رابطه و مذاکره با آمریکا می‌تواند نوع برخورد آمریکا و الگوی رفتاری این کشور را در مواجهه با دیگران نشان دهد. خسارت محض بهترین واژه ای است که می توان بر تجربه کشور ها در ارتباط با آمریکا گذاشت.
یادداشت/ حامد افروغ
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
جبهه مقاومت؛ ثمره بالنده شجره طیبه «دفاع مقدس»
جبهه مقاومت به مدد الگو‌گیری از شهدای دفاع مقدس چنان به بالندگی و ابهت رسیده است که هر روز عرصه را بیش از پیش به مستکبرین و ظالمان عالم تنگ کرده و به ملت‌های بیشتری جهت عزت‌طلبی و آزاده زیستن، امید می‌بخشد.
یادداشت/ علی عبدالصمدی
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۳
قطع زنجیره کرونا با عزاداری مجازی
پخش عزاداری‌های آنلاین در قالب برنامه‌های کاربردی که دارای پخش زنده‌ی اینترنتی هستند، موجب ترویج فرهنگ اسلامی شده و از گسترش ویروس کرونا جلوگیری می‌شود.
یادداشت/
۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳
مقابله با تهاجم فرهنگی از جمله وظایف خبرنگاران است
مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر در یادداشتی نوشت: اصحاب رسانه به غیر از بیان درست و سریع رویدادها و مخابره اخبار به آن سوی مرزها، مقابله چند وجهی با شبیخون فرهنگی را نیز بر عهده دارند.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۳
«همه یا هیچ» یعنی در جا زدن!
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:در دلسوزی موافقان و مخالفان این طیف با طرح «صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی» تردیدی نیست از این روی بحث و تبادل‌نظر مستقیم تنها راه پایان دادن به جدال و رسیدن به نتیجه مطلوب خواهد بود.
یادداشت؛
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۳
رسانه شأنی از شئون ولایت!
رسانه محور تربیتی عصر حاضر است و از سویی ولایت خود شأن تربیتی دارد. پس به سادگی می توان گفت که رسانه شأنی از شئون ولایت است.
یادداشت/ حامد افروغ
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۴
دوری از آرمان‌های دفاع مقدس، سرچشمه مشکلات امروز کشور
دفاع مقدس به ما یاد داد برای داشتن دنیایی آباد اول باید درونی آباد داشته باشیم، درون آباد ما اما امروز با وعده‌هایی خراب، ویران‌تر از هر زمانی، سبب شده تا در میانه مشکلاتی دست و پا بزنیم که در دوران دفاع مقدس با همدلی و وحدت‌مان پشت سر گذاشته بودیم.
یادداشت/ محمد رضازاده
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۱
رویای منافقین برای رسیدن به تهران/ «مرصاد» چگونه «فروغ جاویدان» را خاموش کرد؟
با پذیرش قطعنامه ۵۹۸ توسط ایران دشمن گمان می‌کرد که ایرانیان در موضع ضعف قرار گرفته‌اند؛ لذا سعی کرد برای رسیدن به اهدافش آخرین تلاش خود را بکند، غافل از اینکه شکست سنگینی را متحمل خواهد شد.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۸
گزارشی که ارائه آن ضروری است
مدیر مسئول روزنامه کیهان در مطلبی تحت عنوان گزارشی که ارائه آن ضروری است، نوشت: جناب روحانی دولت را با چه خصوصیاتی به آقای رئیسی تحویل می‌دهد و طی ۸ سالی که بر کرسی ریاست قوه مجریه نشسته بودند، با امکانات، ظرفیت‌ها، بیت‌المال و همه فرصت‌هایی که در اختیار داشته‌اند چه کرده‌اند؟
یادداشت/ حسین شریعتمداری
۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲
گل به‌کدام دروازه‌؟!
مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه باید از جناب آقای روحانی پرسید؛ مگر مسیر چند ساله شما در مذاکرات دستاورد و نتیجه دیگری هم داشته است، که مصوبه مجلس مانع آن شده باشد؟!، نوشت: مصوبه مجلس چالش هسته‌ای را به یک دوراهی تعیین‌کننده رسانده است.
یادداشت؛
۱۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۲
آمریکا پرچم‌دار نقض حقوق بشر است
آمریکایی‌ها از زمان مرگ جورج فلوید تا هم اکنون در هر ۲۴ ساعت یک سپاهپوست را کشتند و باز هم خودشان را مدعی حقوق بشر در جهان معرفی می کنند.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
۱۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
حماسه‌ای بزرگ در میانه یک نا‌معادله
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: اگر از گروهک‌های ضد انقلابی که هویتی غیر از کاسه‌لیسی دشمنان بیرونی ندارند و برخی از اجق وجق‌های داخلی که برای مطرح شدن خودشان را به در و تخته می‌زنند صرفنظر کنیم که در واقع نیز عددی نیستند که داخل آدم حساب شوند، دشمنان تابلو‌دار بیرون به خوبی می‌دانند که انتخابات ۱۴۰۰ با توجه به مواردی که فقط به چند نمونه از آن اشاره شد، حماسه‌ای بزرگ و ماندگار بوده است
۰۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۵
چهار مانع اصلی انتفاع اقتصادی ایران از توافق احتمالی وین
باقی ماندن ساختار تحریم های ثانویه بانکی، باقی ماندن تحریم چرخه دلار، قانون کاتسا و نهایتا تجربه خروج آمریکا از برجام و بازگشت پذیر بودن تحریم‌ها، چهار مانع اصلی انتفاع اقتصادی ایران از توافق احتمالی وین هستند.
آخرین اخبار