استوری به مناسبت شهادت امام حسن عسکری (ع) طرح حمایت از افشارگران فساد در سالم‌سازی فضای کشور مؤثر است ۳۱درصد از مشترکان مشمول طرح «برق امید» در استان مرکزی می شوند لزوم اتخاذ تصمیم‌های قاطع، اقناع افکار عمومی و همکاری همگانی/ کار برخی افراد در هتک حرمت رئیس‌جمهور غلط بود؛ انتقاد متفاوت از اهانت است واژگونی خودروی سواری پراید در محور قدیم ساوه – سلفچگان یک کشته بر جا گذاشت پروژه نو سازی شبکه فرسوده بخش زالیان افتتاح شد اعتقاد به تفکر انقلابی و حرکت جهادی اصلی اساسی در دستگاه قضایی است کرونا ۲۴۷ روز پس از ورود به ایران/ رکوردشکنی‌های تلخ پاییزی عدم دسترسی 3.5 میلیون دانش‌آموز به اپلیکیشن «شاد» نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد این هفته اعلام می‌شود
شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۲
آرشیو
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷
توییت ذوالنور درباره روحانی و مسئله‌ درایت سیاسی/ یادداشت شفاهی سلیمی‌نمین
عباس سلیمی‌نمین در یادداشتی شفاهی به نقد توییت مجتبی ذوالنوری درباره استیضاح روحانی پرداخت.
۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۲
یادداشت عضو هیأت رئیسه مجلس درباره تخصیص 120 میلیارد تومان اعتبار به یک دانشکده
عضو هیأت رئیسه مجلس در یادداشتی عنوان کرد که تخصیص 120 میلیارد تومان به یک دانشگاه بر چه اساسی و طبق چه مصوبه‌ای صورت گرفته است؟
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴
از دیوار چین بالا نرفتند!
مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به خواسته های دشمنان که از سوی برخی افراد و جریانات سیاسی مطرح می شود، نوشت: آیا وقت آن نرسیده است که موش‌ها را از انبار گندم نظام بیرون کنیم؟.
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷
پیامدهای ۵ سال تن دادن به بندهای FATF
پنج سال از پذیرش ۴۱ ماده الزام‌آور موسوم به اکشن پلن FATF می‌گذرد و طی این مدت نه تنها مشکلات اقتصادی، تجاری و معیشتی کشور کاهش پیدا نکرده، بلکه میزان و سطح آن به شکل خیره‌کننده‌ای افزایش یافته است.
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
آمریکا با خودش مناظره کرد!
مناظره دونالد ترامپ و جو بایدن در واقع مناظره آمریکا بود با خودش. از این رو نتیجه این مناظره «هواداران آمریکا» را ناراحت کرد.
۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵
علت پیدایش ثروتمندان نوظهور با ثروت‌های افسانه‌ای چیست؟
ثروتمندان نوظهور با ثروت‌های افسانه‌ای، یکی از پدیده‌های ناهنجاری است که متأسفانه این روزها به یک چالش جدی و خطرناک برای جامعه تبدیل شده و شکاف طبقاتی در جامعه را به دره‌ای عمیق و خطرناک برای نظام اسلامی تبدیل نموده است.
۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
چرا مدیران ناکارآمد یا خائن را برکنار و مجازات نمی‌کنید؟
نباید فراموش کنیم که به لطف خداوند متعال، کشور ایران برای تولید محصولات موردنیاز خود تقریباً همه نوع امکانات و مواد اولیه طبیعی (مثل؛ نیروی انسانی متخصص، دانش فنی و مواد اولیه اعم از نفت و گاز و سایر مواد معدنی) را در اختیار دارد.
۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۰
چرا مجلس به نقش نظارتی خود در مورد شوراهای اسلامی شهر و روستا عمل نمی‌کند؟
طبق اصل ۱۰۰ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی نیز وظیفه دارد، تا در رابطه با مسائل مربوط به شوراهای اسلامی شهر و روستا، تصمیمات لازم را اتخاذ و قوانین اجرایی آن را تصویب نماید.
یادداشت/ عباس خسروانی مدرس دانشگاه
۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
کنگره ای که پایانی ندارد
کنگره بر اساس این ایده مقام معظم رهبری شکل گرفت که \"زنده نگه داشتن شهید،نیاز اساسی کشور است\". امروز تعالی و پیشرفت کشور وابسته به این جانهای تابناکی ست که مرگ و زندگیشان مایه اعتلای جامعه است.
۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
نواقص نظام پیشنهادات و مشکل روابط عمومی‌ها
از نامش پیداست که مسئولیت ایجاد ارتباط با افکار عمومی جامعه را بر عهده دارد، روابط عمومی‌ها را می‌گویم...
چهل نکته راهبردی در چهل سالگی دفاع مقدس؛
۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۰
«تعریف» دفاع مقدس مانع «تحریف» دفاع مقدس
علیرضا معاف با بیان چهل نکته راهبردی در چهل سالگی دفاع مقدس در یادداشتی تعریف دفاع مقدس را مانع تحریف این واژگان مقدس دانست.
۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷
آیا هاشمی امام را گول زد؟
می گوئیم اینکه توهین به امام است. امام را چه فرض کردید؟ فردی بی اطلاع از اوضاع و بی اراده مقابل اطرافیان؟ می گویند مثل ماجرای حکمیت امیرالمومنین وصلح امام حسن. می گوئیم خب سخنان اخیر رهبری را چه می کنید که فرمود مدبرانه؟
یادداشت/
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
دست‌مریزاد سردار سلامی
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: آقای ترامپ به عنوان قاتل سردار شهیدمان حاج قاسم سلیمانی، باید مطمئن باشد که تا پایان عمر کثیف و ننگینش یکی از اهداف اصلی سپاه در تلاش برای انتقام از عاملان شهادت سردار دل‌ها خواهد بود و فرقی هم نمی‌کند که در پست ریاست جمهوری باشد و یا نباشد!
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
ترامپ و دنده‌های صد‌من یک غاز!
شریعتمداری نوشت: دشمنان رژیم صهیونیستی مردم منطقه و نیروهای مقاومت هستند که معرکه‌گیری سه‌شنبه‌شب ترامپ و نتانیاهو، آنها را در تصمیم خود برای محو رژیم صهیونیستی مستحکم‌تر و مصمم‌تر کرده است.
یادداشت
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
آیا عادی‌سازی رابطه با رژیم صهیونیستی تفاوتی در حال نابسامان بحرین ایجاد می‌کند؟
حاکمان بحرین در حالی به سراغ صهیونیست‌ها رفته اند که در وضعیت نابسامان و ضعف و استیصال قرار دارند و به مثابه گوسفندی مریض در دمن گرگ های صهیونیست افتاده اند.
رئیس کل بانک مرکزی:
۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۸
کنترل ارز اولویت بانک مرکزی است
همتی با انتشار یادداشتی اولویت های اصلی بانک مرکزی را کنترل تورم، پایداری بازارها و تامین ارز ملزومات ضروری خواند.
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۱
نعمت عزت را قدر بدانیم
عضو هیئت رئیسه مجلس نوشت: ایران اسلامی اثبات خواهد کرد رسیدن به قله اقتدار علمی، اقتصادی و بین‌المللی در کنار حفظ استقلال و عزت ملی، شدنی و حتی نسخه‌ای قابل‌ارائه به ملت‌های دیگر است.
یادداشت
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
قصه ی پر غصه «شاد»
با شروع سال تحصیلی جدید، یکی از چالش های پیش روی آموزش و پرورش، آموزش مجازی دانش آموزان است. «شاد» قرار است این وظیفه را بر عهده بگیرد ولی آیا برای مشکلات آن چاره اندیشی شده است؟
یادداشت/ آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
مکتب کربلا همیشه و در هر حال چراغ راه است
ملت ایران، در این ایام منزل به منزل با کاروان کربلا و سالار شهیدان منزلگاه‌های بهداشت و سلامت، احسان و همدلی، ایثار و فداکاری، تولید و خدمت، برادری و محبت را نیز طی کردند و همسفر با کاروان عشق، نی‌نامه دلدادگی و شور و نشاط راهیان دلدادگی و دلباختگی را سرودند و حق مطلب را ادا کردند و سجاده‌های خلوص را با می کربلاییان به هم آمیختند و درس جهاد سلامت را همراه کرامت خون شهیدان و مصالح امت اسلامی و تعظیم شعائر اسلامی و انقلابی به نمایش گذاشتند.
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
رابطه با دنیا آری، تکیه بر آن هرگز / تعامل با سایر کشورها ضروری است، اما تنها راه نجات اقتصاد کشور نیست
تردیدی وجود ندارد که دنیای امروز دنیای تعامل و تبادل است و یکی از رموز موفقیت کشورها در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی، امنیتی، علمی و حتی فرهنگی و اجتماعی در تعامل با سایر کشورها نهفته است...
آخرین اخبار