سند سالمندی تدوین شده است نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود؛ دشمنی با اصل ایران مستقل و قوی است؛ ملت قوی ظاهر شد كشف 1293 فقره سرقت، یک تن انواع مواد مخدر و 36میلیاردريال انواع کالای قاچاق در استان مرکزی اپوزیسیون‌ ترامپی!/ وقتی میان مدعیان آزادی بیان اختلاف می‌افتد سیدحسین مومنی: با اغتشاشگر باید همان کاری را کرد که امیرالمؤمنین(ع) با خوارج کرد
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۱
آرشیو یادداشت
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶
روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی
اسپوتنیک در یادداشتی مواضع مدیران چند رسانه بین‌المللی در خصوص تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند شهر و پایتخت کشورهای خارجی را منتشر کرد.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۱
صورت مسئله را تغییر ندهید!
آن عده از شخصیت‌های سیاسی بدسابقه و ورزشکاران و هنرپیشه‌هایی که به حمایت از آشوب‌ها و قتل مردم و آتش‌زدن اموال عمومی و غارت و... پرداخته‌اند بخشی جدانشدنی از عاملان این جنایت‌ها بوده‌اند.
۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۵
مغالطه «دین اجباری و حجاب اجباری» دسیسه دشمنان علیه ملت ایران است
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی طی یادداشتی به بررسی توطئه دشمنان در اعتراضات و آشوب‌های اخیر و استفاده ابزاری از فوت مهسا امینی پرداخته است.
۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۸
چای کمرنگ در قهوه‌خانه اصلاحات!
شاید باور نکنید که مدعیان اصلاحات نظیر محمد خاتمی، جهانگیری، عبدالله نوری، جبهه اصلاحات، حزب اتحاد ملت، حزب کارگزاران و یک مشت آدم‌ها و گروه‌های دم دستی دیگر‌، نه فقط از فوت خانم مهسا امینی متأسف نیستند بلکه از این اتفاق ناگوار خشنود و خوشحال نیز هستند و این رخداد تاسف‌آور را فرصتی برای خالی کردن عقده‌های فرو خورده خود از پیروزی‌های چشمگیر اسلام و انقلاب و مخصوصاً حماسه بی‌نظیر راهپیمایی اربعین تلقی می‌کنند.
یادداشت|
۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
موتور نفرت پراکنی و دمیدن انزجار را خاموش کنید
روایت پردازی ها وخبر سازی ها متعدد درباره حادثه مرگ جانسوز مهسا امینی موجب جریحه دار شدن قلوب مردم شریف ایران اسلامی شده است.
۲۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۵
بر بلندای خط مقدم
ظرفیت داخلی، باطل السحر ناباوران؛ این پیامی است که از نسل چهارم انقلاب اسلامی به کل مسئولان اجرایی، تقنینی و قضایی جمهوری اسلامی ایران می دهیم.
یادداشت|
۱۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۹
این فوتبال را دوست ندارم!
این که کسی رئیس فدراسیون فوتبال می‌شود که بیت‌المال را بر باد داد و در نهایت در اوج تعجب همان فوتبالی‌ها با...
یادداشت؛
۱۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۷
یک سال با دولت سیزدهم؛ از غرش هپکو تا احیای آذرآب
با گذشت یک سال از عمر دولت سیزدهم هرچند برخی به دنبال آن هستند تا با تخطئه اقدامات دولت دستاوردهای آن را نادیده بگیرند اما پر واضح است که مهم‌ترین اقدام دولت سیزدهم در استان مرکزی هدایت صنعت استان به ریل صحیح تولید، توسعه و پیشرفت است.
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۱
«سلام فرمانده» در دست صبا افتاد
مدیرمسؤول روزنامه کیهان نوشت: این روزها سرود «سلام فرمانده» با سرعتی فراتر از تصور و با شتابی معجزه‌گون، نه فقط سراسر ایران اسلامی را فراگرفته، بلکه مرزهای جغرافیایی را نیز پشت سر گذاشته و هر جا مسلمانی هست و در هر منطقه‌ای که مسلمان‌نشین است، دل‌ها را به تسخیر درآورده و لب‌ها را از ژرفای قلب‌ها به زمزمه واداشته است.
۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹
ادامه حضور در NPT مجوز ترور دانشمندان است!
با جرأت می‌توان گفت که ادامه حضور کشورمان در NPT غیر از صدور مجوز برای ترور دانشمندان، تخریب تاسیسات نظامی و هسته‌ای و برباد دادن امکانات و ظرفیت‌های داخلی هیچ نتیجه دیگری نداشته و نخواهد داشت!
۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۵
شریعتمداری: تنها راه ایران استفاده از ماده 10 NPT و خروج از این معاهده است
مدیرمسؤول روزنامه کیهان گفت: همه شواهد حاکی از آن است که چالش هسته‌ای فقط یک بهانه است و تنها راه پیش روی ایران برای گرفتن این بهانه از دست دشمن، استفاده از ماده 10 NPT و خروج از این معاهده است.
۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۶
حالا نوبت کره جنوبی است!
دیروز جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به دزدی دریایی یونان دو کشتی نفتکش این کشور را در آب‌های خلیج ‌فارس توقیف کرد. توقیف دو نفتکش یونانی پس از آن صورت گرفته که یونان روز ۲۶ فروردین ماه سال جاری یک نفتکش روسی حامل نفت ایران را که مطابق قوانین تعریف شده دریانوردی با پرچم کشورمان حرکت می‌کرد، در آب‌های ساحلی خود توقیف کرده بود و آخرین گزارش‌های رسیده حاکی از آن بود که یونان محموله نفتی این کشتی را برای انتقال به آمریکا به یک نفتکش آمریکایی تحویل داده است.
۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲
کنترل جمعیت یا قتل عام خاموش!
کاهش جمعیت هر کشور به معنای کاهش اقتدار آن کشور است، و این کشور در آینده‌ای نه چندان دور بواسطه جمعیت پیر، ناتوان می‌شود.
یادداشت؛
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۲
تغییر و تحول در کابینه جدید سیما؟! شاید
تغییر و تحول در راس معاونت سیما و به تبع آن تغییر مدیران شبکه های مختلف تلویزیون و آمدن چهره های جوان، انتقاداتی را به سمت ریاست سازمان روانه کرده اما جبلی معتقد است که زنگ تحول با همین مدیران به صدا درخواهد آمد.
یادداشت/
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲
نقش آیت‌الله مطهری در پیروزی انقلاب
تفکر استاد مطهری مبنای انقلاب اسلامی بود و برای پیروزی آن بسیار تلاش کرد و امروز می‌توان از ظرفیت کلام، اندیشه و آموزه‌هایش در راستای بسط و تبیین معارف انقلاب استفاده کرد.
یادداشت/
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۹
عید سعید فطر؛ مظهر تعبد و بندگی
عید فطر یکی از اعیاد بزرگ در دین مبین اسلام است و انسان با یک‌ ماه بندگی که با روزه‌داری و مناجات حاصل می‌شود، به فطرت خود که همان توحید است بازگشته و از هر آنچه که خلاف بندگی است پاک می‌شود.
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۳
پشت پرده حرف های دختر هاشمی رفسنجانی چیست ؟!
پس از پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل نظام مردمسالار دینی در ایران ، ده ها مرکز و کانون در امریکا، اروپا و رژیم صهیونیستی به وجود آمد ؛ تا با جمهوری اسلامی ایران مبارزه کنند و نگذارند \" اسلام ناب محمدی \" رونق بگیرد و مردم جهان از استکبار جهانی رویگردان شوند.
یادداشت؛
۳۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵
حقیقت لیله القدر چیست؟
پس کسي که حضرت زهرا را آنگونه که سزاوار است بشناسد شب قدر را درک کرده است؛ و همانا او را فاطمه ناميدند، چرا که مردم نمي توانند او را بشناسند.
یادداشت/
۱۸ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
تحقق جهش تولید و اشتغال پایدار در گرو توسعه دانش‌بنیان
تحقق اقتصاد دانش بنیان نیازمند رفع چالش‌های اساسی در این حوزه است که دستگاه‌های اجرایی باید بیشتر از هر زمان دیگری نسبت به برطرف کردن دغدغه‌ها و چالش‌های پیشِ روی دانش بنیان‌ها اهتمام داشته باشند.
دیار آفتاب گزارش می دهد؛
۰۲ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵
انقلاب اسلامی و پرورش نیروهایی در راستای زمینه سازی برای ظهور/از مدافعان حرم تا مدافعان سلامت
انتظار، دست قاهر قدرتمند الهی ملکوتی ای است که باید بیاید بوسیله خود همین انسان‌ها، با کمک همین انسان‌ها سیطره ظلم را از بین ببرد و حق را غالب کند... آماده باید بود برای این کار. تشکیل نظام جمهوری اسلامی یکی از مقدمات این حرکت عظیم تاریخی است.
آخرین اخبار