شاهدانه: شاهکاری با خواص بی نظیر بیماری کاوازاکی چیست؟ جشنواره نوروزی بازی‌های بومی محلی در فراهان برگزار شد + عکس شعار سال، تعیین نقشه راه برای مسئولان نظام/ سال گذشته اقدام قابل توجهی در راستای اقتصاد مقاومتی انجام نشد بزرگ‌ترین خورشید مصنوعی+تصاویر معجونی شگفت انگیز به نام سویق جو + طرز تهیه یادگاری تاریخی از دوران قاجاری/ سیری در خانه معتمد الایاله+عکس مدیریت حلقه گمشده در ورزش تفرش است/روزگار ناخوش این روزهای ورزش برگزاری دهمین جشنواره شعر انتظار استان مرکزی در زرندیه ناکارآمدی در اقتصاد مقاومتی نتیجه عدم توجه به منابع داخلی و رفاه طلبی/خام فروشی محصولات، ضربه به اقتصاد کشور است
پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۹
آرشیو
یادداشت؛
۰۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
ورزش بانوان، حلقه مفقوده چرخه سلامت در شهرهای کوچک
به نظر می رسد برای مسئولین مرتبط با بحث سلامت جامعه هنوز ورزش بانوان به صورت کامل تبیین نشده و این امر در شهرستانها و کلان شهرها نمود بیشتری دارد.
یادداشت،
۰۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
انتظار طلوع آفتاب کدخدا از غرب،غروب اشتغال جوانال شد
اگر به تاریخ کشور بنگریم پر واضح است آنجایی که اتکا به ظرفیت های درونی داشته ایم به خوبی پیشرفت کرده ایم و آنجایی که برخی چشم به دستان غیر دوختند و معتقد طلوع آفتاب کدخدا از غرب بودند از شتاب این حرکت کاسته شد.
۰۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
لباس‌های سنتی و سلسله ساپورتیان!
یک روز ساپورت مد می شود و خُرد و کلان، کلهم اجمعین ساپورت پوش به خیابان می آیند تا جایی که مجلسیان پیشنهاد مصادیق مجرمانه را علیه سلسله «ساپورتیان» مطرح می سازند! جلوی ساپورت پوشی گرفته می شود.
۰۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
کمیجان؛ سرزمین قلعه های کهن /قلعه های تاریخی کمیجان در اوج فراموشی
وقتی برگ برگ تاریخ کهن و پرافتخار سرزمین شگفت انگیز تات ها، مادها و ترک ها (کمیجان) را ورق می زنیم با حقایقی از تاریخ کهن کشور پهناور و باستانی ایران آشنا می شویم که در تاریخ نظیری ندارد.
یادداشت؛
۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۳
دانشگاه بدون همت نمی شود/چرا باور نمی کنید دانشگاه هم خط مقدم است؟
دیگر نباید جای همت در جبهه ی دانشگاه خالی بماند. باید چمران را از دل کردستان پای میزهای چوبی دانشگاه بکشیم .ما باید چمران جبهه ی دانشگاه باشیم، این بار که استاد حضور غیاب کرد و اسم احمدی روشن را خواند باید کل کلاس یک صدا حاضر بگوید.
یادداشت از مجتبی رضاخواه
۰۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۹
انقلاب مردم یا سفره مسئولین؟
سوال اینجاست که این مسئولینی که برای جلوگیری از خودسری عده‌ای از مردم طرح ارائه می‌کنند، برای جلوگیری از خودسری مسئولین (یا به عبارت دیگر خودشان) چه کرده‌اند؟؟!
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳
«مظلوم نمایی»؛ نسخه‌ جدید اصلاح طلبان برای القای اعتماد به نفس کاذب به دولت
تازه‌ ترین نسخه پیچی اصلاح طلبان اعتماد به نفسی کاذب را به دولت القا می کند و توصیه می کند از عدم توانایی پاسخگویی به منتقدین نهراسند چرا که می‌توان از این حجم نقدهای پرشمار [و بی‌پاسخ] به عنوان بزرگ‌ترین « حربه سیاسی» برای « مظلوم‌نمایی» استفاده کرد.
دبیر شورای صنفی دانشگاه اراک
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۸
نمایش راه اندازی شورای صنفی دانشگاهها در دولت تدبیر/مسئولان پاسخگوی مشکلات عدیده ی دانشجویان باشند
مسئولین دانشگاه باید بدانند که خانواده ی دانشجویان، فرزندانشان را به آن ها سپرده اند و باید اعتقاد داشته باشند که در قبال تک تک این دانشجویان مسئول هستند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷
آشتی با خوارج!
بازگشت از راه خیانت به مردم، شرط اول هر نوع آشتی‌ است و کسانیکه هنوز هم با آن حوادث شوم و توطئه‌های ننگین حسابشان را روشن نکرده‌اند، حق ندارند از آشتی حرف بزنند.
محصولات تراریخته؛ اما و اگرها(بخش سوم)
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰
واردات محصولات تراریخته در شرایط تحریم به ایران/تولید انبوه تراریخته؛ تصمیم خارج از عرف دولت در برنامه ششم توسعه
درحالی که به دلیل تحریم، ساده‌ترین ابزارها و کالاها نظیر لاستیک هواپیما و تجهیزات مصرفی آزمایشگاهی را در اختیار ما قرار نمی‌دادند. اما چگونه است که میلیاردها دلار محصول کشاورزی تراریخته آمریکایی طی این چند سال وارد کشور ما شده است؟
یادداشتی از مسئول قرارگاه شهیدباقری بسیج دانشجویی استان مرکزی؛
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵
آشتی ملی، قرآن های مدرن شده بر سر نیزه!
باغیان بر انقلاب ابتدا باید مسئولیت فتنه ها و خون هایی که به گردنشان است را قبول کنند بعد ادعای آشتی ملی داشته باشند. اول جواب خسارت های مادی، جانی و حیثیتی که به کشور وارد آورده اند را بدهند بعد دم از آشتی بزنند.
محصولات تراریخته؛اما و اگرها(بخش دوم)
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳
حمایت موسسات ظاهرا خیریه صهیونیستی از کشت تراریخته/انحصار بذرهای استراتژیک تراریخته در دست شرکت‌های آمریکایی
واقعیت جهانی در مورد محصولات دستکاری شده ژنتیکی این است که با گذشت بیش از 20 سال از تولید تجاری این محصولات، انحصار بذرهای استراتژیک تراریخته همچنان در دست شرکت بزرگ آمریکایی «مونسانتو» قرار دارد.
آنچه که حاصل مدیریت «مهاجرانی»ها بر سینمای ایران شد
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷
سکان سینمای انقلاب در دست مدیران غیرانقلابی
مدیران انقلابی سعی داشتند تا سمت و سوی سينمای كشورمان را به عقب برگردانند و تا حدودی هم موفق شدند. آنچنان كه پس از كنار رفتن آنها از مديريت های خود، سينمای ايران ديگر آن پاكيزگی، شور و نشاط سابق را نداشت.
محصولات تراریخته؛اما و اگرها(بخش اول)
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۰
سلاحی تمام عیار برای برده‌داری نوین
برخی دستکاری های ژنتیکی محصولات چنان مضر است که می‌تواند به عنوان یک سلاح تمام عیار علیه ملت‌ها و حتی برای عقیم سازی نسل‌ها مورد استفاده قرار گیرد؛ اما دانش محور بودن این محصولات و مزایای توصیفی آن به بهانه توسعه فناوری‌های نو سبب شده برخی نسبت به انجام و استفاده از آن روی خوش نشان دهند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵
ماجرای شغال برجام و خم رنگرزی
شغالی نگون بخت به درونِ خم رنگ‌آمیزی افتاد و رنگش عوض شده و وقتی آفتاب به او می‌تابید رنگ‌ها می‌درخشید و از این موضوع به خود می بالید و می گفت«من طاووس بهشتی ام».
۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸
از انقلاب اسلامی تا حرکت به سوی تمدن اسلامی
حرکت به سوی ایجاد تمدن اسلامی از اهداف انقلاب اسلامی است؛متاسفانه الان بخش عمده ای از اقتصاد، فضای فرهنگی، دانشگاه ها و.... اسلامی نیست و رسانه ها هم باید تعارف را کنار بگذارند تا ادامه راه انقلاب اسلامی با مشکل مواجه نشود.
یادداشت
۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷
رشد روزافزون در عرصه‌هاي علمي يكي از افتخارات غرور آفرين ايران
يكي از افتخارات غرور آفرين جمهوري اسلامي ايران، رشد روز افزون و حضور فعال كشور در عرصه‌هاي علمي است.
ایستاده برابر استکبار
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۲
انقلاب اسلامی ایران؛ انقلابی غیر قابل هضم در نظام فکری غرب
انقلابی بودن و انقلابی ماندن چالش بزرگ انقلاب هاست و باید دانست دم زدن از آرمان ها و انقلابی گری در نظام اسلامی باید با رویارویی تمام قد با استکبار و مبارزه قاطعانه با اشرافیگری و فساد همراه باشد و بی شک آنکه بخاطر منافع و مطامعش ساکت بنشیند انقلابی نیست .
انقلاب از دیدگاه شهید مطهری چگونه رخ داد؟
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰
خواستگاه ندای حق‌طلبی امام خمینی(ره) در اعماق تاریخ تحقیرشده ایران اسلامی
تحلیل ماهیت انقلاب اسلامی از تحلیل رهبری انقلاب جدا نیست و این مسئله در ارتباط با مسئله خودیابی ملت ما مطرح می شود.\r\n
گذری بر اندیشه های امام خمینی(ره)
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۵
اندیشه‌هایی که یک انقلاب را رقم زد
بهمن ماه فرصتی است برای نگاه به راهی که ۳۸سال از پیروزی انقلاب اسلامی طی شده است. آرمان‌ ها و اندیشه‌ های معمار انقلاب اسلامی را بازخوانی باید کرد و نسبت خود و جامعه کنونی را با آنچه که باید به آن دست می‌یافت، بررسی کرد.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم