منتخبین انتخابات انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان مشخص شدند کفش پاشنه بلند چه بلایی بر سر پاهایتان می آورد؟ افزایش دو برابری تسهیلات اشتغالزایی ویژه مددجویان امداد/مسئولان ساده زیستی امام(ره) را بیش از پیش مورد توجه قرار دهند بازدید رئیس کمیته امداد کشور از بیت قدیمی امام خمینی(ره) در خمین+عکس تولد بره‌ عجیب‌الخلقه در روستای نخودآباد + عکس ظاهر متفاوت رهبر انقلاب در کنار دریا ۶ نقطه ضعف آیفون در مقایسه با گوشی‌های اندرویدی فهرست اموال خود و فرزندانتان را منتشر کنید جدیدترین تصاویر منتشر شده از iPhone 7S و iPhone 7S Plus تظاهرات ضد ترامپ در مقابل محل سخنرانی او در آریزونا/ پلیس با گاز اشک‌آور معترضان را متفرق کرد+ تصاویر
پنجشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۷
آرشیو
مهدی محمدی
۰۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۰
کاسبان حصر مانع از بهبودی وضعیت کروبی شدند
سخنان سخنگوی روز یکشنبه قوه قضاییه حاوی خطوط راهنمای مهمی درباره مسئله حصر است. واقعیت این است که در دو ماه گذشته، اقدام هایی برای سبک شدن محدودیت‌های مهدی کروبی آغاز شده بود.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۶
مگر کابینه دوازدهم انتخاب خودتان نیست؟!
اعتراض اصلاح‌طلبان به ترکیب کابینه‌ای که خود از اعضای اصلی آن هستند غیرقابل قبول تلقی می‌شود و قبل از آن که واقعی باشد، مصنوعی به نظر می‌رسد.
طنز/رمز گشایی از سر خط خبرها
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸
از رشد جهشی نوزاد برجام تا واردات جسد برای پزشکان جوان
مردم با تمام مشغله کاری و فکری که دارند در بیست و چهارساعت شبانه روز برای دیدن اخبار روزانه وقت کافی ندارند و با خواندن برخی از تیتر ها و یا دیدن خلاصه اخبار از تلویزیون تا حدودی از کم و کیف خبر مطلع می شوند، اما تیتر خبرها همچنان برای مردم جالب است و میتوانند تفاسیر متفاوتی از آن تیتر داشته باشند.
وقتی اولویت ها مغفول می ماند
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۳
وزارت علوم؛ از سیاسی کاری تا سهم خواهی
در مسیر تغییر و تحولات،یک جریان خاص سیاسی بیش از هر وزارتخانه‌ای به وزارت علوم نظر دارد.نگاهی که مشخصاً از دریچه سهم خواهی است چراکه در دولت یازدهم نیز به دلیل همین سهم خواهی ها، بیش از دو سال، وزارت علوم را در حالتی نیمه تعطیل قراردادند! 
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
همه سلایق و دیدگاه ها در مجمع تشخیص مصلحت نظام
انتخاب‌های رهبر معظم انقلاب در دوره جدید و نوع چینش اعضاء راه را برای هرگونه بهانه جویی بست و دقیقاً حاوی این پیام بود که این مجمع باید فعال‌تر و پویاتر عمل کند و با وجود همه سلیقه‌ها، این مجمع جدی‌تر است.
یادداشت؛
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸
ایـرانی، ایرانی بـخر
خرید کالای داخلی هم کمک به تولید کشور است و هم باعث ایجاد اشتغال می شود چرا که با خرید کالای داخلی توسط مردم، سود واردات رسمی و غیر رسمی کالا به صفر نزدیک و نتیجه آن جلوگیری خروج ارز از کشور می شود.
طنز
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
مانور ماهرانه ژن‌های برتر در پست‌های مدیریتی/دیالوگ ماندگار رود و مرداب!
حقیقت امر این است یک عده در این مملکت که از ژن خوب یا پارتی خوب بهره مند هستند یا قوانین جای گیری و حرکت در فضاهای ارزشمند را به خوبی فرا گرفته اند پس از تصدی یک پست چنان به صندلی یا منصب شان تکیه می کنند که گویی این پست را مادر زاد به ارث برده اند و ول کن صندلی نیستند!
یادداشت
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۰
اگر مدافعان حرم نبودند/انسانیت جغرافیا نمی شناسد
اگر مدافعان حرم نبودند؛ امروز شاید تو دستت را باید دراز میکردی و برای نجات زندگی ات و خانواده ات منتظر یاری بودی...
وقتی به جای عذرخواهی از ملت،«فحش نامه»منتشر می شود
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
اپوزیسیون قانونی!!!
روزنامه قانون روز گذشته در مطلبی تحت عنوان « شهادت انصاف» منتقدان خود را «خود برتر بینان کوردل»، «فاسقان مؤمن نما»، «کذابان»، «افرادی با ذهن معیوب» و «اشخاصی با حیات مفسده» نامید، که البته به کار بردن چنین الفاظی از یک رسانه مدعی اصلاح طلبی عجیب هم نیست.
یادداشت/ مهدی فضائلی
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵
اجتماع حجت‌ها!
نه فقط تصویر پرصلابت شهید حججی، بلکه آرمان و راه او در تاریخ ملت بزرگ ایران ماندگار شد تا نماینده شایسته‌ای باشد برای ماندگار کردن آرمان و راه شهدای مدافع حرم.
۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۱
تفاوت جنگ در این سو و آن سوی مرزها
در آن سوی مرزها، هدف عمل به تکلیف الهی و زمینه سازی ظهور امام عصر علیه السلام و نابودی کفر و الحاد است، اما در این سوی مرزها، انسانهای حقیری برای کسب قدرت، به تهمت افتراء علیه اشخاص و نظام اسلامی مبادرت ورزیدند و به قدرت دفاعی و موشکی کشور حمله کردند؟! این کجا و آن کجا؟!
یادداشت مهدی محمدی/
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۸
یادمان نرود؛ محسن حججی‌ها قرار است «تحریم داخلی» شوند!
در بیابان حمص غریب بودن عجیب نیست. عجیب این است که در ام القرای جهان اسلام غریب بمانی و آرزوی بیابان کنی.
یادداشت؛
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶
مظلومیت شیعه دردی به وسعت تاریخ و جغرافیا
امروز مظلومیت شیعه از محدوده مرزها و تاریخ فراتر رفته است، از میانمار تا افغانستان، از عربستان و بحرین تا عراق و سوریه و از نیجریه تا کشورهای اروپا و آمریکایی، ضجه های زنان و مردان و کودکانی به گوش می رسد که تنها جرمشان مسلمان و شیعه بودن است.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
آن دوگانه اگر در میان نبود!
اگر قرار بود کارنامه دولت یازدهم ملاک قضاوت و رأی مردم باشد، به یقین آرای آقای دکتر روحانی نه فقط به اکثریت نمی‌رسید بلکه رقمی بسیار پایین‌تر از مرز اکثریت را در پی داشت.
ماجرای سلفی حقارت و عزتی که بر باد رفت
۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
وقتی آدم های کوچک را بزرگ می کنیم
برخی نمایندگان مجلس، از میان آن همه مهمان خارجی در مراسم تحلیف، ذوق زده و آویزان سلفی گرفتن با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا شدند و این صف عکاسی با موگرینی نه تنها عزّتی نبخشید که همان عزّتی را هم که داشتند، بر باد داد.
۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۰
شروع خوب روحانی
آِقای روحانی راهی و منشی متفاوت باید در پیش بگیرد.مصلحت‌سنجی‌های بی مورد او را از تأمین حقوق مردم باز خواهد داشت.
۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
داستان دنباله‌دار تحریم‌های آمریکا علیه ایران و راه‌کارهای مقابله با آن
شدیدترین بسته تحریمی تاریخ جهان، علیه ایران به تصویب کنگره و مجلس سنای آمریکا رسید و عنقریب با امضای ترامپ اجرایی خواهد شد.
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۰
تبیین نقش خانواده در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با تاکید بر آموزه‌های رضوی
تقویت اعتقادات و باورهای ديني فرزندان، فراهم سازی نیازهای مادی و معیشتی، الگودهی به فرزندان از طریق رفتار، ایجاد محیط عاطفی مطلوب و ارتباط میان فردی مؤثر در خانواده از جمله عواملی موثر در زمینه نقش خانواده در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از دیدگاه امام رضا(ع)هستند.
۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
موانع اجرایی اقتصاد مقاومتی با الهام از آموزه‌های امام رضا(ع)
با دسته بندی روایات حضرت رضا(ع) در خصوص مسائل اقتصادی، می توان این دست روایات را تحت عناوین مختلف مورد واکاوی قرار داد. موانع اجرایی اقتصاد مقاومتی بر اساس آموزه های امام رضا(ع) را می توان به دسته موانع درونی و بیرونی تقسیم کرد.
یادداشت/
۰۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
سهم خواهی از سفره انقلاب و طلب خواهی از مردم
امروز چه جای توجیه است که عده‌ای با تکیه بر مسند قدرت، دست ناپاک خود را در بیت المال مسلمین انداخته و با نهایت خباثت بر سفره انقلاب نشسته و با آن که تمام آبروی خویش را مرهون انقلاب، شهدا و امام بزرگوار و رهبری عزیز آن هستند، ولیکن با تمام بی‌حیایی به صورت نظام چنگ می کشند و همواره طلبکارند.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم