آیا آمریکا به جنگ ایران خواهد رفت؟ ماجرای تخریب ویلای رحمانی فضلی/ «کلانتری» در حیطه کاری خود حرف بزند/ شکنجه و به کما رفتن بقایی و مشایی کذب محض است شکست ناباورانه ایران مقابل ژاپن در یک بازی پراشتباه نشست فراکسیون امید درباره کاندیداتوری عارف برای رقابت با لاریجانی بی‌نتیجه ماند افطاری در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) نقوش شکارگاه در کاخ گلستان کارتون/ تعطیلی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کلید حل مشکلات کشور مدیریت جهادی است/ جهادگران موانع را سدی در راه خدمت رسانی‌ها نبینند زورخانه صاحب الزمان یزد تعطیلی مهم ترین مرکز مبارزه با مفاسد اقتصادی در کشور/ 244 روز گذشت؛ قول جهانگیری برای برگزاری مجدد جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بی نتیجه ماند
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۹
آرشیو
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
پیام‌ها و پیامدهای خروج آمریکا از برجام
تصمیم اخیر ترامپ ثابت کرد که برای آمریکا فقط منافع سرمایه‌داران آمریکایی حائز اهمیت است و برای منافع دیگران هیچ ارزشی قائل نیستند.
یادداشت/
۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۱
تلگرام بهشت امن مجرمان
شهاب اسفندیاری با دفاع از فیلتر تلگرام در صفحه شخصی‌اش نوشت: حتی اگر یک فعال سیاسی مخالف حکومت باشیم، آیا وجدان ما اجازه می‌دهد که هزاران قاتل و تروریست و کلاهبردار و سارق و متجاوز آزادانه بتوانند با استفاده از یک پیام‌رسان بیگانه به اعمال پلید خود بپردازند و از هرگونه پیگرد قانونی در امان باشند؟
۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
شاه‌کلید حل مشکل تولید، در دست دولتمردان (مشکلات و راه‌کارهای حمایت از کالای ایرانی)
تعطیلات نوروز، فرصت خوبی بود تا در جریان مسافرت‌ها و دید و بازدیدها نوروزی، با برخی از دوستان، بستگان و شهروندان اهل کسب و کار و تجارت، در مورد شعار سال «حمایت از کالای ایرانی» گفتگو داشته باشم
یادداشت/
۱۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۵
نقدی بر نامه سرگشاده ۳۰۰ نفر از فعالین دانشجویی سابق/افسران مدعی انقلاب که نه عمار و نه مالک بودند!
نامه سرگشاده موسوم به ۳۰۰ فعال سابق دانشجویی خطاب به امام خامنه‌ای، علاوه بر هم‌زمانی آن با بیانیه نهضت مرتد موسوم به آزادی، بر نسخه اصلی براندازی نرم نظام جمهوری اسلامی در موج سوم مبتنی بر طراحی میز گفتگوی ملی توسط دکتر میثاق پارسا (استاد جامعه‌شناسی مستقر در آمریکا) و همکاری اندیشکده وودرو ویلسون انطباق کامل دارد.
۱۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
چرا تلگرام باید فیلتر شود؟
تلگرام تبدیل به ابزاری برای اشاعه فحشا و انحراف جوانان شده است، بخش زیادی از محتوای منتشره در این نرم‌افزار، تصاویر و عکس‌های مستهجن و مبتذل است که عمدتاً خارج از کشور مدیریت می‌شود.
۱۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
واشنگتن‌پست: در صورت خروج ترامپ از برجام، ایران پیروز میدان خواهد بود
روزنامه واشنگتن‌پست در یادداشتی به مسئله خروج احتمالی واشنگتن از توافق هسته‌ای ایران پرداخت و آن را موجب منزوی شدن آمریکا دانست.
ظریف طی یادداشتی در روزنامه «ینی شفق»؛
۱۳ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸
ایران رنج و درد فلسطین را رنج و درد خویش می‌داند/باید تصمیم بگیریم که اختلافاتمان را پیرامون میز گفت‌وگو حل و فصل کنیم، نه در میدان نبرد
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: جمهوری اسلامی ایران صادقانه دست دوستی خود را به سوی کشورهای منطقه دراز می‌کند.
یادداشت/
۱۳ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۴
انتظاری جز این از تاج‌زاده نیست
نبویان خطاب به تاج‌زاده نوشت: قانون اساسی دست رئیس جمهور را باز گذاشته اما تداوم تحریم ها و واردات کود انسانی نتیجه ورود دولت روحانی به حوزه های هسته ای و اقتصادی بوده است!.
۱۳ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
حمایت از کالای ایرانی؛ وظیفه‌ای همگانی
حدود ۸ سال پیش در تاریخ ۱۵/۶/۸۹ برای اولین بار، بذر «اقتصاد مقاومتی» رسماً توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی (دامت برکاته) در زمین اقتصادی کشور کاشته شد.
۱۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
خیالبافی صهیونیست‌ها روی آسمان ایران
برخی رسانه‌های عربی پیشتر مدعی شده بودند که دو فروند جنگنده اف۳۵ رژیم صهیونیستی با عبور از آسمان کشورهای سوریه و عراق در صدد پرواز به‌سوی آسمان ایران بودند.
۰۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
وظیفه ایرانی خرید کالای تولید داخل است؛ وظیفه تولید کننده چیست؟
بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی، تحولات بسیار خوبی در بخش صنعت ایران اسلامی رخ داد، تحولاتی که بیانگر توانایی‌های مثبتِ مبتنی بر خواستن و توانستن و عملی بودن امکان اجرای راهبرد بزرگی است که بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، در قالب شعار «ما می‌توانیم» برای ما به ارمغان گذاشتند.
۰۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۱
سازمان استاندارد دقیقا کجایی؟
کنترل کیفیت به عهده سازمانی به نام\"استاندارد ایران\" است. سئوال این است که این سازمان کجای ساختار مدیریتی کشور است؟
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۷
آیا واقعاً ایجاد شبکه تلویزیونی ایران کالا؛ بهترین گزینه برای تحقق اقتصاد مقاومتی است؟ (رسانه ملی)
بی‌شک هر اقدامی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی، ستودنی و قابل تقدیر است، اما آیا واقعاً اقداماتی مانند؛ ایجاد شبکه تلویزیونی ایران کالا می‌تواند گِره کور رکود در بخش تولید داخلی را باز و به تحقق اقتصاد مقاومتی کمک نماید؟
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۷
این کارها باید انجام شود، اما چرا نمی‌شود؟
عبارت «فلان کار باید انجام یا فلان مشکل باید برطرف شود» به قدری از سوی مسئولان استفاده شده‌ که امروز دیگر بایدها و نبایدهای مورد نیاز کشور برای هیچ‌یک از افراد جامعه ناآشنا نیستند.
۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۱
سواری با خودروی اسلامی
چه کسی باید برای کوچک شدن روزبه‌روز سفره خانواده ایرانی، به تأخیر افتادن مکرر پرداخت حقوق کارگر ایرانی، بی‌کار ماندن جوان تحصیل‌کرده ایرانی غصه بخورد؟
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۱
چرا اروپا و آمریکا به این پرسش‌ها پاسخ نمی‌دهند؟
تاریخ جهان پس از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، شاهد تحولات شگرفی بوده که باید از آنها به عنوان یک نقطه عطفِ شاخص و متفاوت در ساختار سیاسی دنیای معاصر نام برد، انقلابی که باعث شد تا «نقشه از نیل تا فرات» رژیم اشغالگر قدس به زباله‌دان تاریخ سپرده شود
یادداشت/
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۰
 مطالبات انقلابی مردم از مسئولان
نظام و انقلاب برای همه‌ی مشکلات راه چاره دارد و به طور قطع اسلام عزیز سرباز فداکار زیاد دارد، لذا با همت و پشتکار و حق طلبی عمومی، به خواست خداوند از مشکلات عبور خواهیم کرد و آینده را خواهیم ساخت و جلوی فساد و تبعیض خواهیم ایستاد و دشمنان نظام را ناامید خواهیم کرد.
یادداشت/ محمد عبدالهی
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۶
چند نکته در خصوص گزارش تفریغ بودجه
این گزارش نقاط مبهم زیادی را پیش روی ملت قرار داده از جمله اینکه بخش بزرگی از درآمد کشور به خزانه واریز نشده و مشخص نیست این درآمدها کجا هزینه شده است!
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۰
چه فرقی می‌کند که با چه بهانه‌ای تحریم شویم!؟ (مرتبط با برجام و مذاکرات هسته‌ای)
یکبار دیگر رئیس جمهور ابله، بی‌ادب و نژادپرست آمریکا، اوج خباثت و دشمنی سردمداران صهیونیست این کشور با انقلاب اسلامی و مردم بزرگ ایران اسلامی را به نمایش گذاشت،
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۱
پرچم ایران نماد چیست؟
ما نه تنها باید موافق نقد و تجمع و اعتصاب و بیان اعتراضی گروه های مختلف مردم این سرزمین باشیم که باید مدافع حقوق آنها در بیان بدون لکنت ظلمی که دیده‌اند و رنجی که کشیده‌اند باشیم.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان