بحران خفته در مرکز شهر اراک+عکس گردهمایی بزرگ رزمندگان استان مرکزی در اراک بر گزار می‌شود/ تقدیم بیش از 7 هزار شهید در دفاع از کیان اسلامی ایجاد یک‌هزار فرصت شغلی در شهرستان خنداب/زیرساخت‌های ایجاد اشتغال در خنداب ضعیف است زاکانی به استان مرکزی سفر می کند وجود حاشیه امن برای مدیران نجومی غیردولتی/ هیچ عزمی برای مبارزه با حقوق‌های نجومی نیست غار کرفتو- دیواندره چگونه پس از یک شب بی خوابی روزی خوب و پُر انرژی داشته باشیم؟ 10 رستوران برتر آنتالیا چندوچون کاشت مو در مردان و زنان با دوربین جدید کمپانی فوجی‌فیلم موسوم به X-T20 آشنا شوید + تصاویر
شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸
آرشیو
یادداشت
۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸
لیبرالیسم در تاریخ انقلاب اسلامی
از ابتدای انقلاب اسلامی همیشه جناح لیبرالیسم وجود داشته و از همان ابتدا با حمایت کشورهای غربی و به خصوص آمریکا بوده است.
یادداشت
۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۹
اقتصاد نفتی تر؛ دستاورد یک‌سالگی برجام
امروز پس از گذشت یکسال از اجرای برجام کشور فقط نفت بیشتر فروخت و اقتصاد ما نفتی تر از گذشته شد.
۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۴
دلیل تأکید رهبر انقلاب بر «انقلابی بودن» چیست؟
چرا امام خامنه ای (مدظله العالی) فرمودند: «من انقلابیم؟ در دنیای امروز چند کشور خودخواه کشورهای خود را جامعه جهانی معرفی می کنند».
یادداشت
۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۹
از بحران اقتصادی تا فاجعه فرهنگی
مدیران فرهنگی دولت بدون اینکه پاسخی به نقدهای منتقدین در مورد بی‌برنامگی و لاابالی‌گری فرهنگی خود بدهند مدام موضع تخریبی می‌گیرند و حاضر نیستند هنجار شکنی‌های اتفاق افتاده را محکوم و روند ناسالم موجود را اصلاح کنند.
۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸
راز ماندگاری امیرکبیر/ بازخوانی زمانه و روزگار امیر
امیرکبیر قهرمان مبارزه با استبداد داخلی (ناصرالدین شاه) و درباریان بود. او در خط مقدم مقابله با نفوذ و سلطه قدرتهای بیگانه به خصوص انگلیس و روسیه که ابرقدرت های آن زمان بودند بود.
۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۲
آیا با دعوای رسانه ای سران قوا، مشکلات مردم حل می شود؟
به نظر می رسد این اختلافات طبیعی نیست، آقای رئیس جمهور باید مراقب باشد، اگر اختلافی وجود دارد بین مسئولین قوا آن را در جلسه سران حل و فصل کند نه در بین مردم که جز ناراحتی و رنج چیزی ندارد.
نامه ای به فرهادی
۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۳
آقای فرهادی؛ یک نامه هم به رئیس جمهور آمریکا بنویسید!
آقای فرهادی خواهشا یک نامه سر گشاده هم به رئیس جمهور آمریکا بنویسید، هزاران \"اسکار\" فدای مردم مظلوم سرزمین ایران.
۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۳
حقوق 190 میلیون تومانی همین حالا!
دولت کنونی توجهی به مردم حتی به صورت ظاهری و دلگرم‌کننده نشان نمی‌دهد. با نهایت تاسف دیدم شخصی به تلویزیون بیگانه تلفن کرده و ضمن بیان مراتب بدبختی، بیچارگی و استیصال خود می‌گوید 2 بار عریضه به دفتر ریاست‌جمهوری نوشته و حتی یک جواب هم به او نداده‌اند. زشت است که کسی به بیگانه متوسل شود تا درد دل خود را بگوید.
یادداشت
۰۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۱
گاهی تلنگر لازم است؛ شاید تلنگری به اندازه یک «فتنه»
با وقوع فتنه و مسائل پس از آن بود كه موضع آمريكا و غرب به يكباره عوض شد و در عرض چند روز فشار ها چند برابرِ قبل اعمال شد كه تصويب قطعنامه هاي پي در پي در زمينه تحريم هاي ظالمانه ي بانكي ،نظامي، هسته ای و حتي نفتي به دليل بهانه دادن عده اي كوته فكر دست دشمنان قسم خورده ايران بود.
بازخوانی 8 ماه بحرانی در ایران
۰۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۷
سال 88 در ایران چه گذشت؟
بازخوانی فتنه 88 همچنان در تاریخ ادامه دارد، این فتنه سرگذشتی از رجالی است که با پشت پا زدن به تفکرات و عقاید زمان انقلابشان، گوش به فرمان عناصری شدند که لطمه به گذشته خود و آینده کشور زدند.
یادداشت
۰۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۳
9دی فصل جدیدی در افق بصیرت ملّت
هنرمندی ولایت و رهبری نظام در مدیریت این غائله و روشنگری های ایشان سبب شد تا مردم خود کیفرخواست برای سران فتنه بنویسند.
۰۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۵
ارتباط مستقیم تحریمها با فتنه 88
تحریمها ارتباط مستقیمی با فتنه 88 دارد چراکه بنابر اظهارات مقامات غربی حتی نوع تحریمها، خط مشی ها و موارد مورد تحریم از سوی فتنه گران اعلام شده است.
۰۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۴
هجمه بی سابقه فتنه گران سال 88 به ارزش های اسلامی
فتنه 88 را می توان سرآغاز مسئله ساختار شکنی هم دانست چراکه برای اولین بار بود که در طول تاریخ انقلاب، مسئله تقلب مطرح می شد. در ایام فتنه 88، همه عناصر ضدانقلاب از منافقین داخلی، سلطنت طلبها، کشورهای عرب مرتجع منطقه، صهیونیستها و خیلی از کشورهای اروپایی به سرکردگی آمریکا علیه نظام اسلامی در کنار هم قرار گرفتند.
محمدصادق کوشکی
۰۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۲
ضرورت واکاوی فتنه 88
در فتنه سال 88، دشمنان نظام با طراحی‌های پیچیده قبلی، صحنه‌ای را آماده کردند تا از آن طریق، تجربه انقلاب‌های رنگی را در ایران تکرار کنند.
۰۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸
صفحه آخر
شهید طیب حاج رضایی که در زندان بود، می‌گفت : به آقای خمینی بگویید من در زندان مقاومت کردم و به شما خیانت نکردم و تا آخر هم ایستاده ام . من در زندگی کارهای خلاف زیاد کردم اکنون دستم خالی است از شما می خواهم که آن دنیا مرا شفاعت کنید .
۰۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
برجام در حال احتضار است و برخی هنوز خواب آمریکا می بینند
زمانی که دیدند برجام در حال احتضار است و دیگر کاری از دستشان برنمی آید؛ آمدند مسئله ی منشور حقوق شهروندی را بیان کردند، خودشان نوشتند و برای همه پیام فرستادند که بروید و مطالعه کنید!
نگاهی به عمق دهه بصیرت
۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۰
1400 سال بعد یک واقعه را ببینید
گروهی درصدد هستند تاریخ را مصادره به مطلوب کنند و بر بقیه حقایق سرپوش بگذارند،این همان انحرافیست که از آن تنفر داریم.
نگاه مردم ايران به انگشت اشاره ولايت است
۰۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹
۹ دى؛ روز ترديدسوزى و فتنه سوزى
۹ دى روز ترديدسوزى و فتنه سوزى است كه اوج عظمت و اقتدار ملت بزرگ ايران و پيوند امام و امت را در جنگ طاقت سوز و نفس گير احزاب نشان داد و به رخ جهانيان كشيد.
رزق معنوی که مرهون مجاهدت شهید بهشتی ها است
۰۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۷
ملّت ایران از دولت اجرای حقوق شهروندی را می خواهد
آقای رئیس جمهور! این حقوق شهروندی در اصول قانون اساسی موجود بوده و هست، ملّت بزرگوار از شما اجرای آن را خواستار است نه گوشزد کردن حقوق را. شما با مجموعه تیم اجرایی­ تان( هیأت دولت ) درصدد اجرای این حقوق باشید.
۰۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۸
9 دی؛ اتمام حجت «ما»‌ها با «من»‌ها
جداجدا قطره‌ای بیش نبودند، با عاشورایی‌ترین اجتماع ممکن، رود خروشانی آفریدند که می‌رسید به دریای انقلاب! وحدت، باز هم معجزه کرد! نه! نمی‌شد جمعیت را شمرد، از بس که بی‌شمار آمده بودند عاشوراییان!
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم