تشکیل تمدن اسلامی رسالت مهم بسیج است/ تحویل ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان ابتکارات ایران برای رفع تحریم‌ها/ حقوق بازنشستگان افزایش می‌یابد در دیدار رئیسی و پوتین چه گذشت؟ ماجرای پول زور گرفتن داروخانه‌ها از مردم / ابلاغ چراغ خاموش تعرفه‌های غیرقانونی! یک میلیون و ۱۵۰ هزار حامی ایتام در کشور وجود دارد ماجدی: عزیزی‌خادم به جادوگری اعتقاد داشت؛ روز عزلش گریه‌ام گرفت/ اسکوچیچ در جام‌جهانی سرمربی ماست؛ کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال می‌شوم! بالاترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است دشمنان نظام اسلامی به دنبال جدایی روحانیت از مردم هستند بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان مرکزی راه اندازی می‌شود زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است/امیدآفرینی در جامعه اولویت مهم کشور است
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۷
آرشیو یادداشت
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۱
«سلام فرمانده» در دست صبا افتاد
مدیرمسؤول روزنامه کیهان نوشت: این روزها سرود «سلام فرمانده» با سرعتی فراتر از تصور و با شتابی معجزه‌گون، نه فقط سراسر ایران اسلامی را فراگرفته، بلکه مرزهای جغرافیایی را نیز پشت سر گذاشته و هر جا مسلمانی هست و در هر منطقه‌ای که مسلمان‌نشین است، دل‌ها را به تسخیر درآورده و لب‌ها را از ژرفای قلب‌ها به زمزمه واداشته است.
۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹
ادامه حضور در NPT مجوز ترور دانشمندان است!
با جرأت می‌توان گفت که ادامه حضور کشورمان در NPT غیر از صدور مجوز برای ترور دانشمندان، تخریب تاسیسات نظامی و هسته‌ای و برباد دادن امکانات و ظرفیت‌های داخلی هیچ نتیجه دیگری نداشته و نخواهد داشت!
۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۵
شریعتمداری: تنها راه ایران استفاده از ماده 10 NPT و خروج از این معاهده است
مدیرمسؤول روزنامه کیهان گفت: همه شواهد حاکی از آن است که چالش هسته‌ای فقط یک بهانه است و تنها راه پیش روی ایران برای گرفتن این بهانه از دست دشمن، استفاده از ماده 10 NPT و خروج از این معاهده است.
۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۶
حالا نوبت کره جنوبی است!
دیروز جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به دزدی دریایی یونان دو کشتی نفتکش این کشور را در آب‌های خلیج ‌فارس توقیف کرد. توقیف دو نفتکش یونانی پس از آن صورت گرفته که یونان روز ۲۶ فروردین ماه سال جاری یک نفتکش روسی حامل نفت ایران را که مطابق قوانین تعریف شده دریانوردی با پرچم کشورمان حرکت می‌کرد، در آب‌های ساحلی خود توقیف کرده بود و آخرین گزارش‌های رسیده حاکی از آن بود که یونان محموله نفتی این کشتی را برای انتقال به آمریکا به یک نفتکش آمریکایی تحویل داده است.
۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲
کنترل جمعیت یا قتل عام خاموش!
کاهش جمعیت هر کشور به معنای کاهش اقتدار آن کشور است، و این کشور در آینده‌ای نه چندان دور بواسطه جمعیت پیر، ناتوان می‌شود.
یادداشت؛
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۲
تغییر و تحول در کابینه جدید سیما؟! شاید
تغییر و تحول در راس معاونت سیما و به تبع آن تغییر مدیران شبکه های مختلف تلویزیون و آمدن چهره های جوان، انتقاداتی را به سمت ریاست سازمان روانه کرده اما جبلی معتقد است که زنگ تحول با همین مدیران به صدا درخواهد آمد.
یادداشت/
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲
نقش آیت‌الله مطهری در پیروزی انقلاب
تفکر استاد مطهری مبنای انقلاب اسلامی بود و برای پیروزی آن بسیار تلاش کرد و امروز می‌توان از ظرفیت کلام، اندیشه و آموزه‌هایش در راستای بسط و تبیین معارف انقلاب استفاده کرد.
یادداشت/
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۹
عید سعید فطر؛ مظهر تعبد و بندگی
عید فطر یکی از اعیاد بزرگ در دین مبین اسلام است و انسان با یک‌ ماه بندگی که با روزه‌داری و مناجات حاصل می‌شود، به فطرت خود که همان توحید است بازگشته و از هر آنچه که خلاف بندگی است پاک می‌شود.
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۳
پشت پرده حرف های دختر هاشمی رفسنجانی چیست ؟!
پس از پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل نظام مردمسالار دینی در ایران ، ده ها مرکز و کانون در امریکا، اروپا و رژیم صهیونیستی به وجود آمد ؛ تا با جمهوری اسلامی ایران مبارزه کنند و نگذارند \" اسلام ناب محمدی \" رونق بگیرد و مردم جهان از استکبار جهانی رویگردان شوند.
یادداشت؛
۳۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵
حقیقت لیله القدر چیست؟
پس کسي که حضرت زهرا را آنگونه که سزاوار است بشناسد شب قدر را درک کرده است؛ و همانا او را فاطمه ناميدند، چرا که مردم نمي توانند او را بشناسند.
یادداشت/
۱۸ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
تحقق جهش تولید و اشتغال پایدار در گرو توسعه دانش‌بنیان
تحقق اقتصاد دانش بنیان نیازمند رفع چالش‌های اساسی در این حوزه است که دستگاه‌های اجرایی باید بیشتر از هر زمان دیگری نسبت به برطرف کردن دغدغه‌ها و چالش‌های پیشِ روی دانش بنیان‌ها اهتمام داشته باشند.
دیار آفتاب گزارش می دهد؛
۰۲ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵
انقلاب اسلامی و پرورش نیروهایی در راستای زمینه سازی برای ظهور/از مدافعان حرم تا مدافعان سلامت
انتظار، دست قاهر قدرتمند الهی ملکوتی ای است که باید بیاید بوسیله خود همین انسان‌ها، با کمک همین انسان‌ها سیطره ظلم را از بین ببرد و حق را غالب کند... آماده باید بود برای این کار. تشکیل نظام جمهوری اسلامی یکی از مقدمات این حرکت عظیم تاریخی است.
یادداشت/
۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۷
رونمایی از روایتی سرخ و زنانی سَرو قامت
ننه غلام ، زهرا ، ملیحه و ۶۴ زن اندیمشکی دنیایشان به کوچکی همان رخت شور خانه ای بود که حوضش سرخ می شد از لباس خونی رزمنده ها و همان بوی خون ها تلنگری می شد که چگونه فرداهایی را که این دلیران با دادن خونشان ساختند را رقم خواهید زد ؟
۱۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹
یاران این‌زمانی ابوالفضل‌العباس(ع)
مدیر مسؤول روزنامه کیهان نوشت: یاران این‌زمانی ابوالفضل‌العباس و پیروان پاکباخته خمینی و خامنه‌ای نه فقط ‌اندک و کم‌شمار نیستند، بلکه سراسر ایران اسلامی را با رایحه روح‌بخش حضور خود معطر کرده‌اند.
۰۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۷
کفش‌های او را جفت‌کن!
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: خوشا به سعادت کسی که در پا پس کشیدن، پیشقدم می‌شود.
یادداشت،
۲۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
کارکردهای رسانه در عصر حاضر
از ویژگی های رسانه ها به ویژه در عصر حاضر سرعت عمل بالا، عدم محدودیت در زمان و مکان و همه جابودن است. رسانه ها به جامعه هویت می بخشند و حرکت و پویایی در آن ایجاد می کنند.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
از دشمن انتظاری نیست شما را چه می‌شود؟!
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: این روزها، انتشار یک فایل صوتی از مکالمه فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با یکی از مسئولان دیگر سپاه در فضای مجازی و برخی از نشریات، دست به دست می‌شود و برخی از مدعیان اصلاحات با استناد به این فایل صوتی علیه سپاه یقه چاک می‌کنند!
یادداشت؛
۱۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
تجربه‌ی غنی دیروز و امید و توکّل به فتوح فردا
سه سالی هست که گام‌های آغازینِ دومین چلّه‌ی انقلاب اسلامی آغاز شده است؛ اینک کوهی از تجربه‌های تلخ و شیرین پشت سر ملّت حق‌طلب ایران است و افقی روشن از تحقّق تمدّن نوین اسلامی پیش روی ما مردمان این سرزمین نورانی. این دو سرمایه ـ تجربه‌ی غنی دیروز و امید و توکّل به فتوح فردا ـ به هر گام ما استواری می‌بخشند.
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۸
جلال آل‌احمد و ارنست همینگوی!
برخی از مدعیان اصلاحات و دست‌اندرکاران دولت قبل به‌جای آنکه از افتضاحات ۸ ساله خود و انبوه مشکلاتی که بر سر ملت آوار کرده‌اند شرمنده باشند، در اقدامی [هماهنگ] با دشمنان بیرونی به دروغ‌پراکنی و سیاه‌نمایی علیه دولت روی آورده‌اند.
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰
کدام بخش از «انتقام سخت» قاتلین حاج قاسم اتفاق افتاده؟
طی دو سال گذشته هر از گاهی در منابع خارجی از مرگ افرادی خبر داده می شود که یک نقطه اشتراک آنها، نقش آفرینی در ماجرای ترور حاج قاسم بوده است.
آخرین اخبار