عکس نوشت/آنان که با دید سطحی به 2030 می نگرند عداوت و دشمنی یهودی ها ریشه تاریخی دارد/ پروژه ایران هراسی حباب روی آب است عکس نوشت/روز قدس، روز امت اسلامی حضور در راهپیمایی روز قدس وظیفه شرعی و ملی است برداشت گیلاس از باغات شهرستان خمین+ عکس در راهپیمایی روز قدس جواب یاوه‌گویی آمریکایی‌ها را می‌دهیم اصناف با حرکت در راستای شعار سال به رشد اقتصادی کشور کمک کنند روز قدس، بیانگر اتحاد مسلمانان علیه استکبار جهانی است روز قدس، دمیدن روح تازه در کالبد ملت فلسطین هدفم از عدم رویارویی با نماینده رژیم صهیونیستی حفظ آرمان هاي انقلاب بود
پنجشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴
آرشیو
عصر پدرخواندگی عربستان رو به پایان است
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
ناتوی عربی؛ اقدام جدید استکبار برای سرکوبی بیداری اسلامی
آمریکا و عربستان، حمایت قطر از اخوان المسلمین، حماس و ایران را مغایر سیاست‌های خود می‌دانند و این پیام اسرائیلی را به قطر می‌دهند که اگر با آنها همراه نباشد، دچار انزوا و محاکمه می شود.
حجت الاسلام محمد ادریسی:
۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
پیکار به اختیار و نقش مردم در حکومت داری
يارى مردم که نباشد هیچ حکومتی برپا نیست چه اسلامی باشد و چه غیراسلامی. حکومت بی وفادار و اقبال مردم همچون خاکستری بر سر راه بادها است که نه تنها از خودی ها خورده است بلکه از بیرون هم زده می شوند.
«ایست_بزرگ»برای جریانی که خواب برجام های ثانوی را می بیند
۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
استراتژی چالش یا سازش، کدام هزینه بیشتری دارد؟
تاریخ غمبار کشورمان گویای این است، هرگاه به جای «چالش» با قدرتهای زورگو، «سازش» را برگزیدیم، بخشهایی از حاکمیت و منافع ایران را از دست داده ایم.
یادداشت
۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۹
اهمیت کار مدافعان حرم بر همگان روشن شد
اکنون اهمیت کار مدافعان حرم و زمین گیر کردن این گروه های تکفیری در مرکز ثقل آنان بر همگان روشن‌تر شد و انديشه هاي غلط و طعنه‌های فتنه‌گران و تکنوکرات ها و غرب گرایان داخلی بیشتر از هر زمانی مورد نفرت ملت بزرگ ایران قرار گرفت.
واکنش یک فعال سیاسی غیر همسو به تخریب امام جمعه ساوه
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۵
سرعت عمل امام جمعه ساوه،آبی بر آتش رسانه های ضد انقلاب بود
یکی از فعالان سیاسی استان مرکزی که سابقه بسیاری در مدیریت کشوری دارد در واکنش به تخریب امام جمعه ساوه توسط جریانات داخلی و خارجی مانند آمدنیوز، بی بی سی و غیره مطلبی منتشر کرد که با توجه به اختلاف سیاسی اش با امام جمعه ساوه حائز اهمیت است.
یادداشت از حامد صداقت؛
۱۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
مردی شبیه روح الله
سال های سال است که از یک خمینی جعلی که فقط قیافه اش شبیه روح الله است، برای ما گفته اند. خمینی ای که در یک کاخ تمام عیار دفن شده است و مسئولین کاخ نشین هر سال با او بیعت می کنند. و آیندگان باور نخواهند کرد که او پدر مستضعفین جهان بوده است.
۱۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
هنرزدگی در یک جامعه سیاست زده
اینکه عده ای عاشقانه برای پخش ربّنا از رسانه ی ملی گریبان می درند کاملاً طبیعی است، برخی هاشان نوستالژی دوست اند، برخی دیگرشان می گویند سیاست و دیانت را چه به هنر، با پخش ربّنای فلانی نه کافری مسلمان می شود و نه مسلمانی کافر، بگذار مردم صفایشان را بکنند!
۱۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
منظومه کامل سیاست داخلی و خارجی در نگاه امام(ره)
مهمترین نکته ای که در گفتمان امام راحل وجود دارد، ارائه یک مدل جدید ناشی از آموزه های دینی در نظم نوین جهانی بود.
۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۴:۴۹
خط امام یعنی خط قانون
«تقلب، اسم رمز آشوب بود»! و الا اگر قرار بود مستند به ۴ تا سند و ۴ تا مدرک باشد، لااقل این حد از عقل و شرع و شرف را به کار می‌بستند که وسط ساعات اخذ رأی، اعلام پیروزی نکنند!
۰۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۴:۳۷
هم تبریک و هم تسلیت!
خیال‌تان تخت! ما حتی علیه شما هم، منطقی هستیم و هرگز ترمز نمی‌بریم، چه رسد به نظم و نظامی که جانانه دوستش می‌داریم! حالا ذره‌بین بیندازید!
۰۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
ائتلاف پوشالی عبری، عربی، آمریکائی
سفر دونالد ترامپ به عربستان و سپس فلسطین اشغالی هر چند متضمن موضع گیری های تندی علیه ایران و مقاومت بود، اما ناظران بر این باورند که جنبه تبلیغاتی و نمایشی آن کاملا بر ابعاد واقعی و عملی آن غالب بود.
یادداشت/فرهاد نظریان‌سامانی
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸
جبهه انقلاب نتیجه مثبتی از انتخابات کسب کرد
انقلابیون قدم بزرگی را برداشته اند و چند قدم کوچک مانده تا پیروزی بزرگ و قبول کنیم هنوز کار اساسی لازم است تا بتوان آن آرای خاکستری و مردد که امید به روحانی و تفکرش را در انتخابات نشان دادند را جذب جبهه انقلاب کرد و این مهم حاصل نمی شود مگر در سایه تلاش، کوشش و امیدواری.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
لزوم برنامه محوری کاندیداهای دولت دوازدهم، برای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی
مسائلی که می تواند در اجرایی شدن بحث اقتصاد مقاومتی موثر واقع شود، باید مدنظر کاندیداهای دولت دوازدهم باشد و ضمن داشتن برنامه برای رفع آنها، جهت اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی اهتمام جدی تری داشته باشند
یاداشت؛
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
ای شیخ نیک بنگر و به صواب سخن بگو
ای شیخ! در کردار و عملکرد چهار ساله ات نیک بنگر و از آن به صواب سخن بگو؛ چرا که ارزش تکیه زدن برکرسی زعامت و ریاست قوم، به تباهی و خسران در دوسرا نمی ارزد.
شلوغ کاری سیاسی به جای پاسخ گویی در مناظره سوم
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
فساد اندیشه ای جریان غربگرا، ریشه ای تر از فسادهای عملکردی است
مناظره پرهیاهو و پرالتهاب سوم به رغم فراز و فرود آن، آورده عملی برای دولت در بر نداشت چرا که صداقت، سلامت و نجابت مدیریتی و عملکردی آنها به شدت زیر سوال رفت. قاطبه مردم مشاهده کردند که دولت مستقر با تمام توان در پی حاشیه گویی، اتهام زنی و شلوغ کاری سیاسی به جای پاسخ گویی برآمد.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶
«سند آموزش 2030» فرش قرمزی برای نفوذ آموزشی
محقق شدن سند 2030 برخلاف آنچه که مسئولان یونسکو ادعا می کنند، با اولویت ها و شاخص های داخلی ملت ها از جمله ایران سنخیتی ندارد.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
چرا روحانی مصوبه ای را که با آن موافقت کرده در مناظره نقد می کند؟
چگونه است که رئیس شورای عالی امنیت ملی که همان رئیس جمهور است از طرفی در مصوبه ای با «آزمایش موشکی و نمایش شهرهای زیر زمینی» موافقت کرده و در مناظره به انتقاد همین اقدام می پردازد ؟
یادداشت؛
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
نکاتی چند پیرامون مناظره دوم نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری
اگر در این اظهار نظرها بی انصافی شود، قطعاً در آینده نیز نسبت به عملکرد ما هم بی انصافی خواهد شد.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
كسي درباره بازنده مناظره ترديدی ندارد
از موافق و مخالف، و انقلابی و ضد انقلاب، ظاهرا كسي درباره بازنده مناظره ترديدی ندارد. همين كه «يار كمكي»از كانديداي اصلي پيشی گرفته خود گويای بخش مهمی از حقيقت است.
یادداشت
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵
امیدآفرینی برای کارگران چینی در دولت تدبیر!
در سالهایی که قرار بود دولت چرخ اقتصاد ایران را به نفع کارگران ایرانی بچرخاند، شاهد تعطیلی کارخانجاتی هستیم که از قدیم الایام به تولید مشغول بوده اند.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم