ماجرای ترور اولین نماینده امام در سپاه توسط جنگنده‌های عراقی + عکس اعترافات هولناک یک داعشیِ اسیرشده درآمد نفتی دولت روحانی دو برابر دولت‌ قبل شد +جدول وقوع طوفان در کالیفرنیای آمریکا‎ وزیر راه و شهرسازی در سمت خود ابقاء شد+ فیلم و تصاویر عده ای امروز مجسمه «ما نمی‌توانیم» را از سلسله قاجاریه به ارث برده‌اند/ تزریق جوانان متعهد به بدنه خسته مدیریتی کشور/ بی اعتمادی و بی عدالتی، کشور را تهدید می‌کند راه‌اندازی اتاق بازرگانی در ساوه/ جذب 156 درصدی تسهیلات طرح رونق تولید در استان مرکزی جشنواره استعدادیابی در پنج رشته ورزشی در اراک برگزار می شود جذب طلبه بومی؛ اولویت حوزه علمیه تفرش/روحانیت عنصر اصلی و مولد فرهنگ در جامعه طرح تفضیلی تفرش تکمیل نشده منقضی شد
دوشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۱
آرشیو
دبیر شورای صنفی دانشگاه اراک
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۸
نمایش راه اندازی شورای صنفی دانشگاهها در دولت تدبیر/مسئولان پاسخگوی مشکلات عدیده ی دانشجویان باشند
مسئولین دانشگاه باید بدانند که خانواده ی دانشجویان، فرزندانشان را به آن ها سپرده اند و باید اعتقاد داشته باشند که در قبال تک تک این دانشجویان مسئول هستند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷
آشتی با خوارج!
بازگشت از راه خیانت به مردم، شرط اول هر نوع آشتی‌ است و کسانیکه هنوز هم با آن حوادث شوم و توطئه‌های ننگین حسابشان را روشن نکرده‌اند، حق ندارند از آشتی حرف بزنند.
محصولات تراریخته؛ اما و اگرها(بخش سوم)
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰
واردات محصولات تراریخته در شرایط تحریم به ایران/تولید انبوه تراریخته؛ تصمیم خارج از عرف دولت در برنامه ششم توسعه
درحالی که به دلیل تحریم، ساده‌ترین ابزارها و کالاها نظیر لاستیک هواپیما و تجهیزات مصرفی آزمایشگاهی را در اختیار ما قرار نمی‌دادند. اما چگونه است که میلیاردها دلار محصول کشاورزی تراریخته آمریکایی طی این چند سال وارد کشور ما شده است؟
یادداشتی از مسئول قرارگاه شهیدباقری بسیج دانشجویی استان مرکزی؛
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵
آشتی ملی، قرآن های مدرن شده بر سر نیزه!
باغیان بر انقلاب ابتدا باید مسئولیت فتنه ها و خون هایی که به گردنشان است را قبول کنند بعد ادعای آشتی ملی داشته باشند. اول جواب خسارت های مادی، جانی و حیثیتی که به کشور وارد آورده اند را بدهند بعد دم از آشتی بزنند.
محصولات تراریخته؛اما و اگرها(بخش دوم)
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳
حمایت موسسات ظاهرا خیریه صهیونیستی از کشت تراریخته/انحصار بذرهای استراتژیک تراریخته در دست شرکت‌های آمریکایی
واقعیت جهانی در مورد محصولات دستکاری شده ژنتیکی این است که با گذشت بیش از 20 سال از تولید تجاری این محصولات، انحصار بذرهای استراتژیک تراریخته همچنان در دست شرکت بزرگ آمریکایی «مونسانتو» قرار دارد.
آنچه که حاصل مدیریت «مهاجرانی»ها بر سینمای ایران شد
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷
سکان سینمای انقلاب در دست مدیران غیرانقلابی
مدیران انقلابی سعی داشتند تا سمت و سوی سينمای كشورمان را به عقب برگردانند و تا حدودی هم موفق شدند. آنچنان كه پس از كنار رفتن آنها از مديريت های خود، سينمای ايران ديگر آن پاكيزگی، شور و نشاط سابق را نداشت.
محصولات تراریخته؛اما و اگرها(بخش اول)
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۰
سلاحی تمام عیار برای برده‌داری نوین
برخی دستکاری های ژنتیکی محصولات چنان مضر است که می‌تواند به عنوان یک سلاح تمام عیار علیه ملت‌ها و حتی برای عقیم سازی نسل‌ها مورد استفاده قرار گیرد؛ اما دانش محور بودن این محصولات و مزایای توصیفی آن به بهانه توسعه فناوری‌های نو سبب شده برخی نسبت به انجام و استفاده از آن روی خوش نشان دهند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵
ماجرای شغال برجام و خم رنگرزی
شغالی نگون بخت به درونِ خم رنگ‌آمیزی افتاد و رنگش عوض شده و وقتی آفتاب به او می‌تابید رنگ‌ها می‌درخشید و از این موضوع به خود می بالید و می گفت«من طاووس بهشتی ام».
۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸
از انقلاب اسلامی تا حرکت به سوی تمدن اسلامی
حرکت به سوی ایجاد تمدن اسلامی از اهداف انقلاب اسلامی است؛متاسفانه الان بخش عمده ای از اقتصاد، فضای فرهنگی، دانشگاه ها و.... اسلامی نیست و رسانه ها هم باید تعارف را کنار بگذارند تا ادامه راه انقلاب اسلامی با مشکل مواجه نشود.
یادداشت
۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷
رشد روزافزون در عرصه‌هاي علمي يكي از افتخارات غرور آفرين ايران
يكي از افتخارات غرور آفرين جمهوري اسلامي ايران، رشد روز افزون و حضور فعال كشور در عرصه‌هاي علمي است.
ایستاده برابر استکبار
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۲
انقلاب اسلامی ایران؛ انقلابی غیر قابل هضم در نظام فکری غرب
انقلابی بودن و انقلابی ماندن چالش بزرگ انقلاب هاست و باید دانست دم زدن از آرمان ها و انقلابی گری در نظام اسلامی باید با رویارویی تمام قد با استکبار و مبارزه قاطعانه با اشرافیگری و فساد همراه باشد و بی شک آنکه بخاطر منافع و مطامعش ساکت بنشیند انقلابی نیست .
انقلاب از دیدگاه شهید مطهری چگونه رخ داد؟
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰
خواستگاه ندای حق‌طلبی امام خمینی(ره) در اعماق تاریخ تحقیرشده ایران اسلامی
تحلیل ماهیت انقلاب اسلامی از تحلیل رهبری انقلاب جدا نیست و این مسئله در ارتباط با مسئله خودیابی ملت ما مطرح می شود.\r\n
گذری بر اندیشه های امام خمینی(ره)
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۵
اندیشه‌هایی که یک انقلاب را رقم زد
بهمن ماه فرصتی است برای نگاه به راهی که ۳۸سال از پیروزی انقلاب اسلامی طی شده است. آرمان‌ ها و اندیشه‌ های معمار انقلاب اسلامی را بازخوانی باید کرد و نسبت خود و جامعه کنونی را با آنچه که باید به آن دست می‌یافت، بررسی کرد.
گذری بر کارنامه انقلاب در حوزه سلامت
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۲
رتبه هایی تک رقمی که در سایه خودباوری حاصل شد/ از پزشک خارجی تا پذیرش دانشجوی پزشکی خارجی
دستیابی ايران به دانش پزشكي هسته اي، ساخت اولین نای مصنوعی در جهان، اولین داروی زخم های دیابتی، همه بخشي از كارنامه درخشان ٣٨ ساله ايران در بخش سلامت و درمان است.
آنچه که از تاریخ باید آموخت؛
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶
فردی موقت برای دولت موقت!
شاید یکی از اساسی ترین سوالات بعد از اولین سخنرانی امام خمینی در بهشت زهرای تهران، این بود که اولین دولت بعد از انقلاب، چگونه و به چه نحو آغاز به کار می کند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۹
دین؛ مبنای حرکت عظیم انقلاب اسلامی
در سال‌های شکل‌گیری نهضت اسلامی کمتر کسی باور داشت نهادی مانند «دین» بتواند آنچنان شور و شوقی بیافریند که عام و خاص جامعه ایران را به سطح خیابان ها کشانده و در تقابل با رژیم و هیأت حاکمه آن قرار دهد.
وقتی جناح‌ها کمرنگ شدند؛
۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲
تپش ایثار در ضلع قلبی پلاسکو!
در این زمانه ای که چپ ها و راست ها مشغول صدور نظریات صد من یک غاز هستند و تنها کارکردشان حرف و دعوای سیاسی و شکاف اجتماعی و ایجاد دوقطبی های کاذب خودساخته است، هستند کسانی که آرام، بی ادعا و بی درنگ جان شیرین خود را در راه نجات جان و مال همو طنانشان تقدیم می کنند.
۰۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۴
چه خوب که «سرهنگ» نیستی!
آقای روحانی! حقوقدان شدن کاری ندارد! فقط باید چند واحد پاس کنی! اما سرهنگ شدن، یعنی گرفتن جان کف دست! و دل به معرکه جنگ زدن!
بسترهای اشتغالزایی در تفرش فراهم است
۰۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۳
مشاغل خانگی، فرصت‌های شغلی بدون سرمایه
مشاغل خانگی علاوه بر کاربری بالا انعطاف پذیری بالایی نیز دارد که این امر در کاهش هزینه های اولیه برای سرمایه گذاری به شدت موثر است. به گونه ای که با کمترین هزینه می توان شغلی پایدار ایجاد کرد.
ترامپ برای حفظ منافع اسرائیل وارد بازی شد
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
رؤسای جمهور آمریکا عروسک لابی‌های صهیونیستی
تاریخ ثابت کرده رؤسای جمهور این کشور تنها عروسک لابی‌های قدرتمند صهیونیستی و آمریکایی هستند.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم