زیباترین سواحل جهان‎ کهن‌ترین ساخته‌ بشر در ایران چیست؟ + تصویر عکس منتخب اینستاگرام که میلیون ها بار دیده شد رونمایی از نخستین سنگ قبر دیجیتالی جهان قبور شهدای تفرش گلباران شد گزارش اختصاصی مشرق از آخرین تحولات میدانی در جنوب و شرق سوریه+ تصاویر و نقشه میدانی به احتمال قوی، شنبه اولین روز ماه رمضان است آقای روحانی چرا بسیاری از حوزه‌ها با تاخیر زیاد شروع به کار کردند؟/ به شما گزارش غلط داده‌اند یا اینکه .... رئیسی ۱۶ میلیون رای حلال دارد/ شواری نگهبان تخلفات انتخابات را به مردم معرفی کند دایره المعارف دفاع مقدس شهرستان خنداب تدوین می‌شود
جمعه ۰۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۲
آرشیو
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
ترامپ مهمات تروریست‌ها را تحویل عربستان داد! / خبر خوش برای تروریست‌ها
قرار داد 380 میلیارد دلاری و خرید 110 میلیارد دلار اسلحه خبر خوبی برای تروریست‌های منطقه است!
۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۲
کاریکاتور/ دبه ها در راه است؟!!
رئیس دولت دوازدهم: ایجاد ۹۵۰ هزار شغل مشروط به سرمایه خارجی است؟!
۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
کاریکاتور/ عربستان شیر‌ندهد سرش را می‌بُریم!!!
ترامپ عربستان سعودی را به گاو شیر ده تشبیه کرده و تا زمانی که این گاو ما شیر دهد ما آن را می‌دوشیم وقتی که شیرش تمام شد ما سرش را می‌بریم
۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
کاریکاتور/ ترامپ حقیرتر از کودکان چهار‌ساله
نیویورک تایمز: کودکان چهار ساله نیز همانند ترامپ رفتار نمی‌کنند / یک روزنامه آمریکایی نوشت که مقایسه میان خصوصیات کودکان چهارساله و رئیس‌جمهوری آمریکا نشان می‌دهد که کودکان از مزیت‌های بیشتری برای کنترل مسئولیت اداره این کشور برخوردار هستند.
۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰
کاریکاتور/ بازسازی ارتش آمریکا توسط ترامپ!
معاون ترامپ: ارتش آمریکا را بازسازی می‌کنیم / معاون رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید دولت ترامپ به تقویت و بهسازی ارتش این کشور متعهد است.
۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
کاریکاتور/ گاو نُه‌ مَن شیرده ترامپ !!!
ترامپ چگونه گاو شیرده خود را دوشید/ ترامپ با سفر دو روزه خود به عربستان باعث ایجاد اشتغال برای صد هزار آمریکایی شد و تلاش کرد ائتلافی متشکل از کشورهای عربی و اسلامی برای انزوای ایران تشکیل دهد.
۰۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
کاریکاتور/ بازی خطرناک آل خلیفه!
علمای بحرین: حکم علیه شیخ عیسی قاسم اعلام جنگ است/مردم به میادین بیایند/ علمای بحرین با صدور بیانیه‌ای از همه مردم این کشور خواستند که برای محکوم کردن محاکمه شیخ عیسی قاسم به میادین بیایند.
۰۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵
وعده های شاخدار صد روزه/کارتون
پس از آنکه حسن روحانی در آخرین روزهای عمر دولت یازدهم؛ مدعی شد وعده گشایش صد روزه نداده است؛ با انتقادات زیادی مواجه شد.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۶
کاریکاتور/ ترامپ‌ و‌ محموله چند‌ تُنی شیشه‌های‌ ضد‌گلوله
تدابیر شدید امنیتی برای حفاظت از «ترامپ» در فلسطین اشغالی/ رژیم صهیونیستی ۱۰ هزار نیروی پلیس و محموله‌های چند تُنی از شیشه‌های ضد گلوله برای تامین امنیت «دونالد ترامپ» در سفر به فلسطین اشغالی را در نظر گرفته است.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۶
کاریکاتور/ شگفت‌زدگی رسانه‌های غربی!!!
خبرگزاری آسوشیتدپرس، نوشته میلیون‌ها ایرانی تا آخرین ساعات روز جمعه در رأی‌گیری برای انتخاب رئیس‌جمهور کشورشان شرکت کردند.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴
کاریکاتور/ بند آبی انگشتانی‌ که دشمن را تحقیر‌ کرد
مشارکت گسترده مردم در انتخابات دشمنان را ناامید خواهد کرد / پس ازخلق حماسه های مختلف ازسوی ملت ایران، این بار چشم جهانیان به عرصه مشارکت سیاسی سرنوشت ساز انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ دوخته شده تا بار دیگر پشتوانه مردمی نظام به رخ کشیده شده و دشمنان مایوس و ناامید شوند.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۳
کاریکاتور/دوباره روحانی، دوباره‌ فسادهای نجومی
اخبار فساد اقتصادی و مالی در دولت حسن روحانی بسیار شنیده شده، ولی یکی از بزرگترین فسادهایی که با کمک نزدیک ترین فرد به رئیس جمهور و توسط مدیرعامل سابق بانک ملت رخ داده، فساد ۳۷۰۰ میلیارد تومانی است که با فشار دولت مسکوت مانده است.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
کاریکاتور/دوباره روحانی، دوباره تحقیر و توهین !!!
منتقدان حجت‌الاسلام روحانی معتقدند که او در زمینه آزادی بیان کارنامه روشنی ندارد؛ جدای از شکایت‌هایی که از رسانه‌های منتقد در دولت حجت‌الاسلام روحانی انجام شده، منتقدان حجم \"زیاد\" کنایه‌ها و بعضاً \"اهانت‌\"های حجت‌الاسلام روحانی در قبال منتقدان را جزو نشانه‌های مهم عدم اعتقاد واقعی ایشان به این شعار می‌دانند.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۰
کاریکاتور/دوباره روحانی، دوباره گرانی !!!
دولت درحالی در آستانه انتخابات تصمیم به واریز سود سهام عدالت گرفته که به دارندگان سهام اعلام کرده سود به حساب فردی اعضای خانواده واریز خواهد شد، یعنی هر نفر برای ۳۰هزار تومان سود باید ۲۰هزار تومان خرج کند و حداقل ۴۰۰ میلیارد هم به جیب بانک‌ها برود.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۱
کاریکاتور/دوباره روحانی، دوباره بی‌خانمانی!!!
آخوندی وزیر دولت روحانی: مسکن مهر طرح مزخرفی است
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
کاریکاتور/ نه به کلید تزویر و نا امیدی...
آزادی را سر بریدند/ دولت دهان منتقدان را یکی یکی می‌بندد / در آستانه انتخابات پیج اینستاگرام فتن دوبار بسته شد، پس از آن پیج پرطرفدار تتلو مسدود شد، حالا هم پیج افسران!
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
کاریکاتور/ دوباره روحانی، دوباره فقر و تبعیض
تعداد افراد جویای کار به معنای افزایش امید در میان جوانان برای کار است
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۴
کاریکاتور/ نه به‌دولت‌اشرافی، نه به‌ ۴ درصدی‌ها...
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم ایران روز جمعه میان دولت اشرافی و دولت مردمی انتخاب می‌کنند گفت: هیچ‌گاه در تاریخ جمهوری اسلامی ایران دولتی به‌اندازه دولت یازدهم رأی منفی نداشت.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۸
کاریکاتور/ دروغ «کلید» همه بدی‌هاست!!!
\"کلید تدبیر\" کدام قفل‌ها را باز نکرد؟ پاسخ مردم: مگر قفلی هم باز کرد.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۶
کاریکاتور/ نقش‌برادران روحانی و جهانگیری!!!
در برنامه گفتگوی ویژه خبری مطرح شد: افشاگری قالیباف درباره نقش برادران \"روحانی\" و \"جهانگیری\" در تعیین روسای بانک‌ها
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم