کلیپ زیبای ای لشکر صاحب الزمان... همگی فردا در انتخابات شرکت کنند/هر رأی یک موشک به قلب دشمن است تعداد نامزدهاي انتخابات در استان مركزي به ۱٤٤ نفر رسيد انتظار جامعه کشاورزی از مجلس آینده تصویب قوانین توسعه محور برای روستاها است چگونه می‌توان نماینده اصلح را برای حضور در مجلس انتخاب کرد؟ اولویت اقتصادی مجلس قوی| پیشانی برنامه‌های مجلس یازدهم باید تولید ملی باشد کارنامه‌ قالیباف و دیکته‌های نانوشته‌ مدعیان/ «مدیریت جهادی» مجلس را هم متحول خواهد کرد رعایت توصیه های بهداشتی ساده مانع شیوع کرونا مهم‌ترین توصیه‌های بهداشتی برای جلوگیری از کرونا حضوری بنام حاج قاسم، برای امنیت و علیه تروریست های آمریکایی/دشمنان در تلاش برای کاهش تاب آوری عمومی
جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۵
آرشیو
فرماندار کمیجان مطرح کرد؛
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
هرکسی اقتدار و امنیت کشورش را میخواهد در انتخابات شرکت کند
فرماندار کمیجان از آمادگی کامل شهرستان جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه خبر داد و گفت:هر کسی که امنیت، اقتدار و عظمت کشورش را می خواهد باید به پای صندوق رای بیاید چرا که همین صندوق ها تضمین کننده اقتدار کشور در سطح بین المللی است.
فرماندار اراک خبر داد؛
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
رقابت 71 کاندیدا در حوزه انتخابیه اراک خنداب و کمیجان/پیش بینی 314شعبه اخذ رای در اراک/ 24 بهمن، اعلام قطعی اسامی نامزدها به مردم
فرماندار اراک گفت: تعداد 314 شعبه اخذ رای در شهرستان اراک شامل شهر اراک و شهرهای تابع یعنی کارچان، ساروق و داودآباد و روستاهای تابع در نظر گرفته شده و چیدمان این شعب به گونه ای انجام شده تا دسترسی همه افراد به راحتی صورت پذیرد و مشکلی برای رای دادن وجود نداشته باشد.
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی:
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳
99.5 درصد از استان مرکزی تحت پوشش گازرسانی قرار دارد/بهره مند شدن 150 خانوار در 4 روستای استان از نعمت گاز طبیعی
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی گفت: در ایام دهه فجر امسال 4 روستای استان شامل 150خانوار، با هزینه ای 27 میلیارد ریالی از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۸
سرود حماسه جنتی رونمایی می شود+صوت
سرود مردمی «حماسه جنتی» ساخته شده توسط 3 جوان خوش ذوق امروز در همایش «نه به انگلیس» به صورت زنده اجرا و رونمایی خواهد شد.
آخرین اخبار