شهدا همه چیز را برای خدا می دانستند/ مسئولین مدعی خط امام(ره) به شعار نه شرقی، نه غربی عمل کنند+ تصاویر فشار ابرقدرت‌ها بر اراده ملت ایران خدشه‌ای وارد نخواهد کرد لزوم ایستادگی و مقاومت در برابر تهدیدات دشمن فردا عزای عمومی اعلام شد/ حرارت زیر آوار بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ درجه است/ یک امدادگر مصدوم شد/ احتمال زنده ماندن افراد وجود ندارد/ 20 نفر زیر آوار هستند/ اعلام مفقودیت 25 نفر به جز آتش‌نشانان عزت؛ سنتی الهی که امام راحل آن را زنده کرد فاصله طولانی حرف تا عمل مسئولان در اقتصاد مقاومتی/ شرایط ناعادلانه استخدام پتروشیمی/سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر جنایات آل‌خلیفه ایجاد وحدت در جامعه اسلامی از اقدامات بزرگ امام راحل بود مسابقات استانی موتور کراسی در اراک برگزار شد+تصاویر تولیدات داخلی رکن اصلی اقتصاد مقاومتی است ضرورت پیشگیری از وقوع اتفاقاتی مشابه حادثه ساختمان پلاسکو/ملت ایران هرگز تسلیم نمی‌شود
شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۳:۳۳
آرشیو
۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۶
پوستر/تعداد انگشت شماری از مدیران!
گل زاده کرمانی که نزدیک به 2 سال و نیم پیش به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه انتخاب شد و حالا فیش های حقوقی وی نشان می دهد که رقمی بالغ بر 24 میلیون تومان به صورت ماهیانه دریافتی دارد.
۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۲
پوستر/مهندسی دیپلماسی منهای آمریکا
رئیس قوه قضاییه، مجموعه این اتفاقات را نشان دهنده پیش بینی صحیح رهبر معظم انقلاب مبنی بر غیر قابل اعتماد بودن آمریکا دانست و تاکید کرد: ما قطعا باید سیاست خارجی فعالی داشته باشیم اما مهندسی دیپلماسی ما باید منهای آمریکا طراحی شود.
۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۸
پوستر/شاه رفت
سرانجام در روز 26 دی 1357، شاه پس از سالها ظلم و جنایت در حق مردم مسلمان ایران، به همراه همسرش، ایران را به سمت مصر ترک کرد، در حالیکه حتی نزدیک ترین حامیان و اربابانش هم از پذیرفتن او امتناع کردند.
۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۶
پوستر/ شاه رفت
حضرت امام خمینی (ره) در پیامی همزمان با خروج شاه فرمودند: فرار محمد رضا پهلوى را که طلیعه پیروزى ملت و سرلوحه سعادت و دست یافتن به آزادى و استقلال است به شما ملت فداکار تبریک عرض مى‏‌کنم.
عکس نوشت
۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۰
فتونیوز/ ستاد انتخابات کشور یا ستاد روحانی؟!
دولت در اقدامی کم سابقه و با ابلاغ فوق العاده، در پوشش طرحی به نام “اطلاع رسانی و تعامل مستقیم با مردم” عملا دستور تشکیل ستادهای تبلیغاتی حسن روحانی برای انتخابات ۹۶ را در استانداری ها و فرمانداری های سراسر کشور صادر کرده است.
۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۰
طرح/ مقاومت مردمی بحرین
امام خامنه‌ای: مردم بحرین در مظلومیت مطلق بسر می‌برند و غرب و همدستانش می‌خـواهند بـا اطلاق حرکت شیعی، حرکت مردم بحرین را طائفه‌ای جلوه دهند البته اکثریت مردم بحرین در طـول تاریخ شیعه بوده‌اند اما مسئله بحرین، مسئله شیعه و سنی نیست بلکه این ملت مظلوم خواهان حقوق اولیه خود یعنی حـق رای و نقش ‌آفرینی در تشکیل دولـت و حکـومت است.
۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۰
فتونیوز/مفاسد فضای مجازی را ندیده‌اند!
یکی از مراجع تقلید گفت: برخی وزرا مفاسد فضای مجازی را درصد پایینی ذکر کرده بودند که نشان می‌داد یا فضای مجازی را ندیده‌اند یا می‌خواهند فضای مجازی را توجیه کنند.
۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۹
عکس نوشته /ابتکارِ وابستگی!
معصومه ابتکار در هم اندیشی سیاست گذاران منابع آب، با بیان اینکه تفکر خودکفایی گندم موجب اُفت سطح آب های زیرزمینی شده، گفت: این تفکر به اقتصاد مقاومتی منتهی نمی شود! این در حالیست که تحقق امنیت غذایی از طریق تولید داخلی محصولات اساسی جزء سیاست های اقتصاد مقاومتی است! همچنین 70% تولید گندم کشور متکی به آب باران بوده و ارتباطی به منابع زیرزمینی ندارد!
۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۷
پوستر/دی‌ماه دودی!
هرچند بررسی شاخص کیفیت هوا نشان می دهد ذرات معلق کمتر از 2/5 میکرون بدون کاهش نسبت به روز گذشته به عدد 153 رسیده است اما غلظت ذرات معلق تهران همچنان 2برابر حد مجاز است.
۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۶
پوستر/ سالروز شهادت شیخ نمر باقرالنمر
سالروز شهادت شیخ نمر باقرالنمر
۰۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۴
پوستر: خدا با ماست
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: بنی اسرائیل با موسی بودند، گفتند یا موسی![قوم فرعون] الان به ما میرسند؛ «مُدرَکون» ما را میگیرند و قتل‌عام میکنند. حضرت موسی در جواب گفت: قالَ کَلّآ، هرگز چنین چیزی پیش نخواهد آمد؛ چرا؟ اِنَّ مَعِیَ رَبّی؛ معیّت این است. [گفت] خدا با من است. اگر من و شما بتوانیم این معیّت الهی را حفظ کنیم، بدانید آمریکا که هیچ، اگر ده برابر قدرت آمریکا هم کسانی در دنیا نیرو داشته باشند، این نیرویی که خدا با او است، بر آنها غلبه خواهد کرد. ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
۰۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۶
پوستر/9دی، حماسه نسل‌ها
مقام معظم رهبری: روز 9 ی به واسطه حرکت عطیم و فوق العاده مردم در تاریخ ماندگار خواهد شد
۰۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۰
طرح/ حماسه 9 دی
حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورايی مردم حماسه ساز و ولايتمدار ايران اسلامی در راهپيمايی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاريخ انقلاب و برگ زريّن ديگری در افتخارات مرد و زن ايرانی به حساب می آيد . در زیر طرح هایی از این حماسه بزرگ را میبینید.
۰۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۶
پوستر/ نه دی، حماسه ماندگار
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی: همانگونه که در ابتدای انقلاب، محرم به کمک این مردم آمد و امام خمینی(ره) فرمود خون بر شمشیر پیروز است، در قضایای 9 دی هم، عاشورا به کمک ملت آمد و حماسه بزرگ و ماندگاری را خلق کرد.
عکس نوشت:
۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵
نهم دی ۸۸، حرکت عظیم و ماندگار مردمی
نهم دی ۸۸، حادثه کوچکی نیست بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمی، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است و باید تلاش شود در سالگرد این حماسه، حرف اصلی ملت ایران، یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده های الهی تبیین شود.
۰۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۷
پوستر/حقوق های نجومی پیش پا افتاده!
وزیر صنعت با بیان این که حقوق‌های نجومی اولویت اصلی کشور نیست کل ماجرا را به ۲میلیارد حقوق گرفته شده توسط برخی مدیران محدود کرد و گفت : آیا کشور گیر این 2 میلیارد تومان است؟
۰۵ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۴
پوستر/مقابله با حقوق‌های نجومی در بند 9 از اصل سوم قانون اساسی
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع حقوق‌های نجومی هم مربوط به بند 9 از اصل سوم قانون اساسی است که رعایت نشده و تبعیض در جامعه زیاد شده است تصریح کرد: آیا بخشنامه‌ای که معاون رئیس جمهور صادر کرد و 34 درصد به حقوق مدیران اضافه کرد برخلاف حقوق شهروندی نیست؟
اعترافات تکان دهنده کارمند سفارت انگلیس
۰۵ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۸
پوستر/ گفتند بگویید تقلب شده!
حسین رسام یکی از بازداشت‌شدگان فتنه 88 که کارمند سفارت انگلیس در تهران بود، اعترافات بسیار تکان‌دهنده‌ای در این زمینه دارد.
پوستر/
۰۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۴
عکس نوشته/ علت لغزش بسیاری افراد در فتنه ۸۸ نداشتن بصیرت بود
یکی از موضوعاتی که رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی ،حضرت آیت الله خامنه ای در چند سال اخیر به آن تأکید داشتند ،مفهوم« بصیرت» و ضرورت برخورداری و بهره مندی از آن در عرصه های سیاسی و اجتماعی بوده است و مشکل اصلی جامعه اسلامی را نبود بصیرت و ضرورت در این عرصه عنوان نموده اند.
رحیم پور ازغدی؛
۰۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۰
نجومی بگیران این پول ها را سهم خود از انقلاب می دانند!!! + عکس نوشت
ازغدی گفت: صاحبان حقوق‌های نجومی توجیه می‌کنند که این حق و سهممان از انقلاب است‌ در حالی که این حق مادری است که چهار فرزند شهید دارد و در خانه‌های مردم کار می‌کند؛ طبق روایات اگر در شهری کودکان یتیم و بی پناه باشند، آن شهر ملعون و نفرین شده بنابراین مدیریت و حکومت اسلامی کار بسیار سختی است.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم