از افتتاح ۴۰ پروژه آبرسانی روستایی تا تحویل 40 واحد مسکونی احداثی به نیازمندان آدرس غلط جدید «جریان تحریف» درباره تحریم‌ها/ آیا چین واردات نفت از ایران را متوقف کرده است؟ برگزاری برنامه‌های دهه آخر ماه صفر در قالب پویش «ایران خانه امام رضا(ع) است» در استان مرکزی/سازماندهی۳۵۸۰۰ خادمیار فعال ساخت ۶۰۰ واحد مسکن محرومان طی دو سال گذشته در استان مرکزی برخورد سمند با پژو در محور خمین –الیگودرز 4 کشته بر جای گذاشت برنامه ۱۵ ساعته صدا و سیما برای آموزش دانش‌آموزان از امروز برنامه‌ریزی برای اجرای 4 مرحله نهضت کمک مؤمنانه تا پایان سال در کشور/به دنبال ارائه خدمات تخصصی و بازتعریف کمک مؤمنانه هستیم تأخیر در انتخاب استانداران، زیان‌بار و حاشیه‌ساز/ روند ترمیم دولت با انتخاب استاندار تکمیل می‌شود بهره‌گیری از درس های دفاع مقدس برای رسیدن به اهداف و آرمان‌های انقلاب 15 واحد صنفی متخلف در فراهان پلمب شد
شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
آرشیو عکس نوشت
۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
فوتونیوز| 43.2درصد مردم استان و 45درصد اراکی ها دوز اول واکسن کرونا را دریافت کردند
43.2درصد مردم استان و 45درصد اراکی ها دوز اول واکسن کرونا را دریافت کردند.
۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
عکس نوشت| راه اندازی 12 تیم سیار بسیجی برای واکسیناسیون مردم در مناطق محروم و کم‌برخوردار
در راستای تسریع واکسیناسیون عمومی 12 تیم سیار بسیج برای واکسینه کردن مردم در مناطق محروم و کم برخوردار استان مرکزی فعالیت می کنند.
دیارآفتاب گزارش می دهد؛
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۶
عملیات 18 هزار مسکن اقدام‌ملی استان مرکزی در دست انجام است/ اولین آورده مسکن ملی در اراک 67 میلیون تومان
مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: عملیات ۱۸ هزار واحد مسکن اقدام ملی در این استان اجرایی شده است و پیشرفت‌ قابل قبولی در این بخش جریان دارد.
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸
عکس نوشت| 15 هزار بسیجی در طرح شهید سلیمانی آموزش دیدند
بیش از 15 هزار بسیجی در استان مرکزی در طرح شهید سلیمانی آموزش دیده و سازماندهی شده اند.
سخن نگاشت؛
۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۷
تمسک به ارزش های اساسی انقلاب ملت را به حقوق اساسی خود می رساند
رهبر انقلاب: آن مسیری که کشور را، ملت را به حقوق اساسی خودش میرساند، کشور را در جایگاه اساسی خود قرار میدهد، تمسک به ارزشهای اساسی انقلاب است.
۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴
عکس نوشت| تداوم پس لرز‌ه‌های کرونا و برگزیت در انگلیس با خطر کمبود مواد غذایی
کمبود مواد غذایی در فروشگاه‌های انگلیس ناشی از همه گیری کرونا و پسابرگزیت زنگ خطر را در این کشور به صدا درآورده است.
۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۰
عکس نوشت| ظریف: به هیچ کشوری نباید اعتماد کرد!
ظریف گفت: ما موظف هستیم ضمن اینکه با دنیا تعامل می‌کنیم، با چشم باز تعامل کنیم؛ ما به هیچ‌کسی نباید اعتماد کنیم. روابط بین الملل محل اعتماد نیست، و به نزدیک‌ترین متحد هم در روابط بین‌الملل نمی‌شود اعتماد کرد.
سخن نگاشت؛
۰۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
ملت ایران، پیروز بزرگ انتخابات
در پی حضور حماسی و شورانگیز ملت بزرگ ایران در انتخابات ۲۸ خرداد، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی پیروز بزرگ انتخابات را ملت ایران دانستند.
سخن نگاشت؛
۰۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۷
ملت ایران بار دیگر حرکت پر معنای انتخابات را با موفقیت انجام داد
رهبر انقلاب: ایران عنایت کرد و توانستند یک بار دیگر این حرکت کاملاً پُرمعنای انتخابات را که نشانه‌ی مردم‌سالاری دینی است با موفقیت انجام بدهند.
سخن نگاشت؛
۰۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۱
حماسه ی انتخابات مشتی محکم بر سینه ی تحریم کنندگان و مخافین انتخابات بود
۲۸ خردادماه سال ۱۴۰۰ است روزی سرنوشت‌ساز برای ملت و نظام اسلامی بود، روزی که در آن ملت با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای مشتی محکم به دهان یاوه‌گویانی زدند که از چندی پیش برای کم‌رنگ شدن این انتخابات و عدم حضور مردم برنامه‌ها و سرمایه‌گذاری‌هایی داشتند.
۰۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲
عکس نوشت| تجربه اعتماد به غرب از شوروی تا ایران
نتیجه اعتماد به غرب برای تمام کشورها از شوروی گرفته تا ایران یکسان است.
۰۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۴
عکس نوشت| افتتاح روگذر میدان مقاومت در هفته دولت افتتاح زیرگذر، 3 ماه دیگر!
معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری اراک گفت: با تهمیدات در نظر گرفته شده توسط شورای شهر و شهردار اراک، در یکی از روزهای هفته دولت، قسمت رو گذر تقاطع غیرهمسطح میدان مقاومت به بهره برداری میرسد. همچنین زیرگذر پروژه با توجه به اقدامات مورد نیاز برای هدایت آب های سطحی، آسفالت، روشنایی و ... حدود 3ماه آینده افتتاح خواهد شد.
سخن نگاشت؛
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
رهبر انقلاب: مردم به توطئه تحریم انتخابات پاسخ قاطعی دادند
رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ رئیس جمهور سیزدهم تأکید کردند: از مدتی پیش، در محافل سیاستگذاری دشمنان کشور و دشمنان جمهوری اسلامی، یک توطئه‌ی تحریم انتخابات طرّاحی شده بود که در داخل هم بعضی از روی غفلت، بعضی هم شاید از روی غرض این سیاست را دنبال میکردند؛ مردم پاسخ قاطعی دادند و شرکت کردند.
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
عکس نوشت| تولید 20 میلیون دُز واکسن کووپارس تا پایان سال جاری در ساوه
قائم مقام مدیرعامل شرکت دانش بنیان روناک دارو از تولید 20 میلیون دُز واکسن کووید 19 با برند شرکت واکسن سازی رازی \"کووپارس\" تا پایان سال جاری در این واحد تولیدی خبر داد.
سخن نگاشت؛
۲۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳
مجموعه های درمانی، پزشکان و پرستاران واقعا جهاد می کنند
رهبر انقلاب: از صمیم قلب از پزشکان، پرستاران و مجموعه‌های درمانی که واقعاً در حال جهاد هستند، تشکر می‌کنم.
سخن نگاشت| ملت ایران برنده اصلی انتخابات؛
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
حماسه ی حضور مردم را نبایستی نادیده گرفت
به راستی که «پیروز اصلی انتخابات ملت ایران است» هر چند که برخی نمی خواهند پژواک صدای مردم سالاری و اقتدار ملی ایران اسلامی را بشنوند.
پوستر|
۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵
عرفه، دریای رحمت بی‌کران الهی
روز نهم ذی الحجه روزی است که حق تعالی بندگان خویش را به عبادت و طاعت خود خوانده و مؤید جود و احسان خود را برای ایشان گسترانیده و شیطان در این روز خوار و حقیرتر و رانده‌تر و در خشمناکترین اوقات خواهد بود.
۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۶
عکس نوشت| استاندار مرکزی: آلودگی هوای اراک منشأ خارجی دارد!
در حالی که خیزش گرد و غبار از کویرمیقان یکی از عمده دلایل آلودگی این روزهای هوای اراک است، استاندار مرکزی عوامل فرامنطقه ای را عامل آلودگی هوا می داند!
۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
عکس نوشت| اراکی‌ها در خرداد و تیر هوای پاک تنفس نکردند
میرزایی مدیرکل محیط زیست استان گفت: از ابتدای سال 1400 تا تاریخ بیست و دوم تیرماه درمجموع 7 روز پاک داشتیم که 6 روز در فروردین‌ماه، یک روز در اردیبهشت و خرداد و تیرماه هوای پاک نداشتیم.
۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۷
عکس نوشت| سه دلیل خبرنگار مسیحی برای علاقمند شدن به «حجاب»
خبرنگار مسیحی اهل لبنان که سالهای گذشته سفری به ایران داشته و برخی از شهرهای ایران از جمله مشهد را نیز دیده است از دلایلی که باعث علاقمند شدنش به حجاب شده میگوید.
آخرین اخبار