ماجرای ترور اولین نماینده امام در سپاه توسط جنگنده‌های عراقی + عکس اعترافات هولناک یک داعشیِ اسیرشده درآمد نفتی دولت روحانی دو برابر دولت‌ قبل شد +جدول وقوع طوفان در کالیفرنیای آمریکا‎ وزیر راه و شهرسازی در سمت خود ابقاء شد+ فیلم و تصاویر عده ای امروز مجسمه «ما نمی‌توانیم» را از سلسله قاجاریه به ارث برده‌اند/ تزریق جوانان متعهد به بدنه خسته مدیریتی کشور/ بی اعتمادی و بی عدالتی، کشور را تهدید می‌کند راه‌اندازی اتاق بازرگانی در ساوه/ جذب 156 درصدی تسهیلات طرح رونق تولید در استان مرکزی جشنواره استعدادیابی در پنج رشته ورزشی در اراک برگزار می شود جذب طلبه بومی؛ اولویت حوزه علمیه تفرش/روحانیت عنصر اصلی و مولد فرهنگ در جامعه طرح تفضیلی تفرش تکمیل نشده منقضی شد
دوشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۳
آرشیو
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۰
پوستر/برای اقدام و عمل چه کرده‌ایم؟
سال دارد تمام میشود، من اوّل سال هـم گفـتم که مسئولین کشور آخر سال باید نشان بدهند که در این ســال برای اقدام و عمل چـه کردند؛ نگویند باید چنین بشود، باید بگویند چنین شد؛ این را باید مشخّص بکنند. ما امروز دچـارمشکلیم، نمیشود مشکلات مردم و گلایه‌های مردم را نادیده گرفت؛ مسئولین باید جدّی بگیرند. مسئله‌ بیکاری مهم است، مسئله‌ی رکود مهم است، مسئله گرانی مهم است؛ اینها مسائلی است که وجود دارد.
امام خامنه ای ؛
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۹
ملت با کسانی که در روز عاشورا جوان بسیجی را کتک زدند آشتی نمی‌کنند/عکس نوشت
رهبر معظم انقلاب فرمودند: یک عده‌ای تعبیر آشتی ملی را می‌گویند اینها به نظر من معنی ندارد مردم با هم متحدند؛ چرا می‌گویید آشتی؟ مگر مردم با هم قهرند؟
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۱
پوستر/ ترامپ؛ چهره بدون روتوش آمریکا!!!
ترامپ؛ چهره بدون روتوش آمریکا / ترامپ برای جمهوری اسلامی ایران یک فرصت طلایی است. چرا که نشان دهنده چهره بدون رتوش، ادبیات تهی از منطق و رفتاری متکبرانه تفکری است که سالها با ظاهری آراسته بر جهان حکم رانده است.
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۷
پوستر/سالروز قیام مردم تبریز
مقام معظم رهبری: هوشیاری و درک موقعیت – جرأت اقدام و نترسیدن از سختی ها و خطرها – و ایمان و امید به آینده سه درس مهم قیام مردم تبریز است. این درسهای مهم، راهگشای امروز و آینده ملت و کشور است.
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۴
طرح/ یاس میان در و دیوار
ای کاش فدک این همه اسرار نداشت ای کاش مدینه در و دیوار نداشت فریاد دل محسن زهرا این است ای کاش در سوخته مسمار نداشت
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۳
پوستر/فاطمه(س)
ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دلهای شکسته ، حَرَمت . . .
عکس نوشت/
۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۱
بیست و دوم بهمن، در حکم عید غدیر است
از ارزشهای انقلاب و دستاوردهای انقلاب باید همه، زن و مرد و پیر و جوان دفاع کنند.
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۴
طرح/ وطنم پاره پاره شد در پهلوی
جمع سرزمین‌های از دست رفته خاک ایران از سال ( ۱۸۱۳ تا ۱۹۷۰) ۳۶۱۳۰۱۱ کـیلو مـترمربع می باشد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۶
پوستر/ ترامپ نسخه بدون رتوش آمریکاست
ترامپ نسخه بی‌روتوش آمریکاست، همان «دست‌ چدنی» است که از دستکش مخملین بیرون آمده است.
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۴
فتونیوز/مرخصی مهدی هاشمی 25 روزه شد
هر چند که سخنگوی دستگاه قضا پیش از این اعلام کرده بود که مرخصی مهدی هاشمی به پایان رسیده ولی او هنوزنسبت به بازگشت به زندان اقدامی انجام نداده است.
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۴
مجموعه‌پوستر/دعوت مراجع تقلید برای حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
مراجع عظام تقلید در آستانه یوم الله 22 بهمن ضمن دعوت از ملت ایران برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن، این راهپیمایی را نمایانگر اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی دانستند.
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۰
مجموعه‌پوستر/همه می‌آییم(راهپیمایی 22 بهمن میعادگاه انقلابیون)
راهپیمایی 22 بهمن میعادگاه انقلابیون
۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۲
ترامپ به دنبال شکستن اتحاد ایران و روسیه
دولت ترامپ به دنبال شکستن اتحاد سیاسی و نظامی بین ایران و روسیه است!
۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۷
طرح/ حراج آب و خاک در پهلوی
در قرارداد با افغانستان بر سر هـیرمنـد، ایران سهم آب خود را به میـزان زیادی از دست می‌دهد. اعتراضـات علم به شــاه هم فایده‌ای نمی‌بخشد.
۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰
پوستر/عیدی امسال کارمندان دولت
عیدی امسال کارمندان دولت فقط کفاف لباس یکی از اعضای خانواده و ۵ کیلو آجیل را می‌دهد!
۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۳
پوستر/چرا انقلاب کردیم؟(رواج اخلاق فاضله)
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت ایام‌‌الله دهه‌ی مبارک فجر و در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مجموعه سخن‌نگاشت «چرا انقلاب کردیم؟» را منتشر می‌کند.
۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴
پوستر/روزشمار انقلاب(19بهمن57)
نوزدهم بهمن 1357، انتشار خبر بیعت همافران نیروی هواپیمایی ایران با امام(ره)، یکی از اخباری بود که انقلاب را به تثبیت در ایران، نزدیک و بختیار را از ادامه فعالیت برای ابقای رژیم سلطنتی ناامید کرد.
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۹
پوستر/روزشمار انقلاب(18بهمن)
عصر امروز، امام ضمن یک سخنرانی کوتاه، نقش رسانه‌های همگانی را در گسترش فرهنگ و پیشبرد یک اجتماع سالم، ستودند. این سخنرانی به‌طور مستقیم از شبکه‌ی تلویزیونی کارکنان اعتصابی رادیو ـ تلویزیون پخش شد. امام ضمن این سخنرانی فرمودند: «دستگاه‌هایی در این مملکت بوده و هست که بایستی در خدمت مردم می‌بودند، ولی رژیم غاصب و فاسد درگذشته از آنها در راه هدف‌های نامشروع خود و گسترش فساد استفاده کرده است.»
۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۶
طرح/ پهلوی، نهایت اشرافیت
فرح پهلوی و فرزندان او در حالی اعلام می‌کنند اموال شاه تنها ۶۰ میلیون دلاربوده که آمارها نشان می‌دهد تنها مقامات دولتی ۱۳ میلیارد دلار ارز طی ۲ مــاه خارج کردند و شاه و اطرافیانش با بردن ۳۸۴ چمدان بزرگ از طلا و جـواهرات سلطنتی و ثروت‌هـای دیگری که قبل از این به صورت ارز از کشـور خارج شده بود، ‌مسلما مبلغی بیش از این به تاراج برده‌اند. براساس جمع‌بندی برخی گزارش‌ها درباره همه دزدی‌ها و اموال به سرقت رفته توسط این خاندان می‌توان این رقــم را تا ۱۰۰ میلیارد دلار هم برآورد کرد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۹
پوستر/عصر تملق
شاه هیچ‌گونه تصویری از یک حاکم مردمی، غیراشرافی، ساده و صمیمی نداشت و ابداً نمی‌توانست این فضـا را تجربه کند. شــاه هیچ کس را قبول نداشت و متملقان آن قدر او را عقل‌کل و تافته جدابافته و خدایگان نامیده بودند که خود نیز کم‌کم به این بـاور رسیده بود که قدرت‌های ناشناخته از او حمایت می‌کنند.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم