قنوت سرخ عکس/ زیباترین هتل جهان در دل معدن پوستر/شهری در آسمان تجمل گرایی، عامل تاخیر در امر ازدواج مثل «آیت‌الله خامنه‌ای» نداریم/ نظر آیت‌الله بروجردی درباره ولایت‌فقیه نخستین شهر 36 میلیون نفری ایران به روایت تصویر نرخ تورم به زودی دو رقمی می‌شود +نمودار تخلفات فراوان در پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی/احتمال ابطال تعدادی از صندوق‌های رای جزییات خرید هنگفت ارتش سعودی از آمریکا/ ترس از جبهه مقاومت پشت رقص شمشیر ۱۰۰ میلیارد دلاری +عکس هیچ کمبود تعرفه‌ای نداشتیم/شورای نگهبان صحت انتخابات را تأیید کند آمار آرای تفکیکی استان‌ها را اعلام می‌کنیم/ یک میلیون نفر نتوانستند رأی بدهند/رای‌گیری ادامه می‌یافت آرای آقایان روحانی و رئیسی به نسبت افزایش می‌یافت
چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
آرشیو
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۲
پوستر/ ترامپ و اسلام آمریکایی...
خبرنگار آمریکایی: ترامپ دست پادشاه متعصبی را می‌فشارد که سر از تن افراد جدا می‌کند، اما ایران را با وجود برگزاری انتخاباتی رقابتی، غیردموکراتیک می‌نامد!!
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۹
پوستر/ خشم عمومی بحرین
در پی صدور حکم ظالمانه رژیم آل‌خلیفه علیه آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب بحرین، موجی از خشم عمومی این کشور را فراگرفته است.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
فتونیوز/بالغ بر 40میلیون نفر در انتخابات شرکت کردند
رییس ستاد انتخابات کشور: بالغ بر ۴۰ میلیون نفر در انتخابات شرکت کردند.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
پوستر/برای امنیت مردم
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:«مردم عزیز ما باید بدانند که حضور آنها در عرصه‌های مختلف، تعیین‌کننده است. تعیین‌کننده‌ی چه؟ تعیین‌کننده‌ی امنیّت ملّی. مهم‌ترین مظهر این حضور، انتخابات است. اگر مردم در صحنه حضور داشته باشند، کشور در امنیّت باقی خواهد ماند.»
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
پوستر/سید محرومان در قلب ایران
سید محرومان در قلب ایران
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
تصویرسازی/ #انتخاب_اصلح
«دقت کنید. به کسى گرایش پیدا کنید که به #دین_مردم ، به #انقلاب_مردم ، به _دنیاى_مردم، به #معیشت_مردم_محروم، به #آینده_مردم و به #عزت_مردم اهمیت مى‌دهد.» امام خامنه ای
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۵
پوستر/وحدت بزرگ برای نه به روحانی
«محمدباقر قالیباف» نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به نفع «حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی» از کاندیداتوری در این دوره انصراف داد.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۸
پوستر/ قرارداد کورکورانه ۲۰۳۰ !!!
رهبر انقلاب تاکید کردند: بنده از شورای عالی انقلاب فرهنگی هم گله‌مند هستم. آنها باید مراقبت میکردند و نباید میگذاشتند که کار به اینجا بکشد که ما بیاییم و جلوی این کار را بگیریم. اینجا جمهوری اسلامی است.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۶
مجموعه‌پوستر/ائتلاف کاندیداهای جبهه انقلاب به نفع مردم
محمدباقر قالیباف به نفع ابراهیم رئیسی از کاندیداتوری دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۰
اتحاد برای تغییر ایران
اتحاد برای تغییر ایران
عکس نوشت
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹
پاداش 4 سال تلاش قهرمان المپیک، کمتر از حقوق یک ماه نجومی بگیران
آیا می داند ، «پاداش پای سکوی»کیانوش رستمی پس از چهار سال تلاش و افتخار آفرینی برای ایران در دنیا، از حقوق یک ماه نجومی بگیران کمتر بوده است ؟
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
پوستر/اگر انتخابات نبود...
مقام معظم رهبری: اگر این [انتخابات] در نظام جمهوری اسلامی وجود نمیداشت، امروز از نظامی که با آن انقلاب به وجود آمد، خبری باقی نبود، این خیلی مهم است.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
پوستر/فشاربنفش برای سکوت!
اخبار فساد اقتصادی و مالی در دولت حسن روحانی بسیار شنیده شده، ولی یکی از بزرگترین فسادهایی که با کمک نزدیک ترین فرد به رئیس جمهور و توسط مدیرعامل سابق بانک ملت رخ داده، فساد ۳۷۰۰ میلیارد تومانی است که با فشار دولت مسکوت مانده است.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
پوستر/ بیایید برای نظام، ایران و امنیت
رهبر انقلاب اسلامی: «عرض من به مردم این است. من به مردم نمیگویم فلان‌کس را انتخاب بکنید، فلان‌کس را انتخاب نکنید؛ این را هرگز به مردم نخواهم گفت، امّا به مردم عرض میکنم و اصرار میکنم که حتماً در پای صندوق رأی حاضر بشوید و رأی بدهید، به هر کسی که تشخیص میدهید؛ این باید اتّفاق بیفتد. هر کس کشور را دوست دارد، هر کس نظام را دوست دارد، هر کس امنیّت را دوست دارد -از آحاد مردم- باید بیاید وارد میدان انتخابات بشود، بیاید پای صندوق؛ شرّ دشمن را این کم میکند.»
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۹
پوستر/این که چیزی نیست!
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در خصوص مسائل مطرح شده مبنی بر واردات لباس توسط دختر وزیر آموزش و پرورش گفت: این رقمی هم که مطرح کردند، رقمی نبوده، یک مغازه معمولی لباس فروشی هم به همین اندازه لباس دارد و می‌فروشد.
در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) مطرح شد
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۹
مجموعه‌پوستر/برای برخورد با مسئله‌ی ایجاد ناامنی و ایجاد فتنه آماده باشیم
مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (علیه‌السلام) صبح امروز (چهارشنبه) با حضور و سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا برگزار شد.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۰
پوستر/طَبـَـق طَبــَق رونق اقتصـادی
مدیرعامل کارخانه لوله و اتصالات پلیمیری بسپار شیرکوه یزد از تعطیلی این واحد تولیدی خبر داد.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
پوستر/یادم تورا فراموش !
دولت در حالی در مناظره ها و گفتگو های انتخاباتی خود اعلام می کند اوضاع اقتصادی کشور بهبود یافته است که حتی صدای انتقاد وزرا از عملکرد دولت بلند شد.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴
هنرمندانی که با تدبیر دولت، دست فروش شدند
هستند هنرمندانی که در سال‌های اخیر با بیکاری مفرط و خانه نشینی دست و پنجه نرم کرده و برای کسب روزی حلال،دست فروشی و خوابیدن در خیابان را تجربه کردند.
کلیدی که به هیچ قفلی نمی خورد
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
وعده هایی از جنس شعار/عکس نوشت
حسن روحانی در انتخابات سال ۹۲با نقد وضع اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کشور، به مردم وعده داد دولتی بر سر کار آورد که هم مشکلات اقتصادی چون بیکاری و گرانی را حل کند و هم مطالبات سیاسی و اجتماعی و فرهنگی مردم را محقق سازد.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم