موزه فرش ایران شاهدانه: شاهکاری با خواص بی نظیر بیماری کاوازاکی چیست؟ جشنواره نوروزی بازی‌های بومی محلی در فراهان برگزار شد + عکس شعار سال، تعیین نقشه راه برای مسئولان نظام/ سال گذشته اقدام قابل توجهی در راستای اقتصاد مقاومتی انجام نشد بزرگ‌ترین خورشید مصنوعی+تصاویر معجونی شگفت انگیز به نام سویق جو + طرز تهیه یادگاری تاریخی از دوران قاجاری/ سیری در خانه معتمد الایاله+عکس مدیریت حلقه گمشده در ورزش تفرش است/روزگار ناخوش این روزهای ورزش برگزاری دهمین جشنواره شعر انتظار استان مرکزی در زرندیه
پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۰
آرشیو
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵
طرح/ بی‌اعتبار‌ تر از هر زمان
یک موسسه تحقیقاتی در سال ۲۰۱۷ با سنجش میزان ارزش و اعتبار پاسـپـورت ۱۹۹ کشـور جهان ایـران را در رتبه ۱۹۱ قرار داد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۳
طرح/ رای مجلس دهم به حقوق‌های نجومی
با مصوبه مجلس مدیران می‌توانند ماهانه تـا ۲۴ میلیون تومان دریافتی داشته باشند و ایـن دریافتی در برابر حقوق کارگران نجومی محسوب می‌شود.
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۹
پوستر/واردات بیش از 32 تن چشم مصنوعی
بر اساس آمارهای رسمی کمرگ کشور در ده ماهه نخست امسال بیش از 30 تن چشم مصنوعی به کشور وارد شده است.
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷
پوستر/یا فاطِمَةَ الزَّهْراَّءُ یا بِنْتَ مُحَمَّدٍ
یا فاطِمَةَ الزَّهْراَّءُ یا بِنْتَ مُحَمَّدٍ یا قُرَّةَ عَیْنِ الرَّسُولِ یا سَیِّدَتَنا وَمَوْلاتَنا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِکِ اِلَى اللّهِ وَقَدَّمْناکِ بَیْنَ یَدَىْ حاجاتِنا یا وَجیهَةً عِنْدَ اللّهِ اِشْفَعى لَنا عِنْدَ اللّهِ
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۰
پوستر/بسیج اقیانوسی که ادعای رقابت و تقابل با هیچ نهادی را ندارد
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: این بحثی است که ما باید باورمان شود که بسیج یک اقیانوس است که ادعای رقابت و تقابل با هیچ نهادی را ندارد.
۰۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۵
پوستر/ رمالی به سبک علی مطهری !!!
پیشنهاد علی مطهری برای احضـار ارواح حقیقتاً تأسف‌آور بود، به نظر می‌رسد کار آقای علی مطهری بعد از خلاف‌گویی‌ها و بی‌بصیرتی‌های ســابق، بـه هذیان‌گویی‌های عجیب و غریب هم کشیده شده است.
۰۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۴
پوستر/ همیشه سرباز...
صهیونیستهــای خونخوار و جنایتکار بدانند که خون مطهر شهیدانی همچون عماد مغنیه صدها عماد مغنیه می آفریند و مقاومت در برابر ظلم و فساد و طغیان را دو چندان می کند.
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۹
طرح/اینجا خوزستان است
امام خامنه‌ای: مسئولان وظیفه دارند که به این مشکلات رسیدگی کنند و اگر کسی به فکر مردم باشد، نمی‌تواند در مقابل مسائل دشوار خوزستان راحت بماند و این وظیفه‌ی قطعی، فوری و همیشگی حکومت‌هاست که به فکر مردم باشند.
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۹
پوستر/ نمی‌توان راحت ماند
پوستر «نمی‌توان راحت ماند»
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۳
پوستر/ توطئه سرطانی راکفلرها برای غذای ایران
هنری کیسینجر: استراتژیست و صهیونیست بلندپایه امریکایی در دهه ۱۹۷۰ میلادی پس از شکست امریکا در جنگ ویتنــام صراحتاً اعلام کرد اگر نفــت را کنترل کنید دولتها را کنترل می‌کنید و اگر غذا را به دست بگیرید، برمردم سیطره خواهید داشت.اما کیسینجـــر تنها صهـــیونیست کلاسیــــک در جمع راکفلـــرها نبـوده و نیست.
به مناسبت ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱
مجموعه‌پوستر/ قصه پُرغصّه فلسطین
رهبر انقلاب در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین : قصه پُرغصّه فلسطین و اندوه جان‌کاه مظلومیّت این ملّت صبور، بردبار و مقاوم، حقیقتاً هر انسان آزادی‌خواه و حق‌طلب و عدالت‌جو را می‎‌آزارد و درد و رنجی انبوه بر دل می‌نشاند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
پوستر/ مالکوم ایکس
مالکوم ایکس فعال سیاه‌پوست مسلمان و مدافع حقوق آفریقایی آمریکایی‌ها بود. چند مورد تلاش برای ترور او با ناکامی مواجه شد، تلاش‌هایی که بعدها اف بی آی سعی کرد آن را به ملت اسلام نسبت دهد.سر انجام در ۲۱ فوریه ۱۹۶۵ هنگام سخنرانی در منهتن ترور شد.
2 سال زندان برای طرح سوال یا جلب توجه در سخنرانی
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳
طنز/هیس!منتقدان سوال نپرسند
در طرح دوفوریتی جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعلام شده است: هر کسی با هر اقدامی در مراسم سخنرانی رسمی یا غیر رسمی موجبات توقف یا جلب توجه به خود شود به حبس از 6 ماه تا 2 سال محکوم می شود.
۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۹
تصویرسازی/ سلطه اسلحه‌ سازها
امام خامنه‌ای با اشاره به خشونت‌های روزافزون در جامعهی آمریکا و کشتار به‌وسیله‌ی سلاح: آدمکشی و رواج اسلحه در آمریکا به یک مشکل جدی تبدیل شده است که علاج آن، توقف استفاده از سلاح در میان مردم است اما به‌دلیل سلطه‌ی مافیای کمپانی‌های اسلحه‌سازی در آمریکا، هیأت حاکمه‌ی این کشور جرئت غیرقانونی کردن استفاده از سلاح را ندارد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۷
پوستر/حدیث زندگی
ای کسانی که ایمان آورده اید، اگر فاسقی برایتان خبری آورد تحقیق کنید، مباد از روی نادانی به مردمی آسیب برسانید، حجرات/آیه 6
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۰
پوستر/برای اقدام و عمل چه کرده‌ایم؟
سال دارد تمام میشود، من اوّل سال هـم گفـتم که مسئولین کشور آخر سال باید نشان بدهند که در این ســال برای اقدام و عمل چـه کردند؛ نگویند باید چنین بشود، باید بگویند چنین شد؛ این را باید مشخّص بکنند. ما امروز دچـارمشکلیم، نمیشود مشکلات مردم و گلایه‌های مردم را نادیده گرفت؛ مسئولین باید جدّی بگیرند. مسئله‌ بیکاری مهم است، مسئله‌ی رکود مهم است، مسئله گرانی مهم است؛ اینها مسائلی است که وجود دارد.
امام خامنه ای ؛
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۹
ملت با کسانی که در روز عاشورا جوان بسیجی را کتک زدند آشتی نمی‌کنند/عکس نوشت
رهبر معظم انقلاب فرمودند: یک عده‌ای تعبیر آشتی ملی را می‌گویند اینها به نظر من معنی ندارد مردم با هم متحدند؛ چرا می‌گویید آشتی؟ مگر مردم با هم قهرند؟
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۱
پوستر/ ترامپ؛ چهره بدون روتوش آمریکا!!!
ترامپ؛ چهره بدون روتوش آمریکا / ترامپ برای جمهوری اسلامی ایران یک فرصت طلایی است. چرا که نشان دهنده چهره بدون رتوش، ادبیات تهی از منطق و رفتاری متکبرانه تفکری است که سالها با ظاهری آراسته بر جهان حکم رانده است.
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۷
پوستر/سالروز قیام مردم تبریز
مقام معظم رهبری: هوشیاری و درک موقعیت – جرأت اقدام و نترسیدن از سختی ها و خطرها – و ایمان و امید به آینده سه درس مهم قیام مردم تبریز است. این درسهای مهم، راهگشای امروز و آینده ملت و کشور است.
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۴
طرح/ یاس میان در و دیوار
ای کاش فدک این همه اسرار نداشت ای کاش مدینه در و دیوار نداشت فریاد دل محسن زهرا این است ای کاش در سوخته مسمار نداشت
آخرین اخبار
اخبار مهم