خودت بمال کار دست قاضی زاده داد/ نظر وزیر جدید بهداشت درباره طرح تحول سلامت/ بزرگ ترین استعفای سال آماده‌باش کامل استان مرکزی برای مقابله با سیلاب احتمالی حضور سردار غیب‌پرور در جمع سیل زدگان شهرستان آق قلا/تصاویر فرمان حضرت آقا جهشی را در امداد رسانی ایجاد کرد / 7 استان معین جهت بهسازی امشب وارد استان می شوند/ 250 هزار هکتار زمین زراعی زیر آب است آیا اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان در سال ۹۸ باعث بهبود وضعیت معیشتی آنها می‌شود؟ آق قلا همچنان نقطه کانونی فاجعه سیل استان / انتقال و اسکان مردم در نقاط امن ادامه دارد / بازگشت آرامش نسبی در ششمین روز پس از وقوع سیل کالاهای غیر ضروری در سبد وارداتی کشور/ چرا ۱۹۶۰۰ واردکننده در کشور وجود دارد؟ سناریوهای پیش‌روی انگلیس کدامند، برکسیت با توافق یا بدون توافق؟ اعزام مشمولان مناطق سیل زده به سربازی ۲ ماه به تعویق افتاد/ اعطای یک ماه مرخصی اضطراری به سربازان از حمایت شخص ترامپ از ناآرامی‌های ایران تا جایگاه کشورمان در میان قدرت‌های جهان و تصاویری خارق‌العاده از روستایی بر فراز ابر‌ها
دوشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۴
آرشیو
۰۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
عکس نوشته/سال رونق تولید
سال 1398 توسط مقام معظم رهبری به نام سال رونق تولید نامگذاری شد.
۰۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
رونق تولید، راهکار اصلی حل مشکلات کشور
رهبر معظم انقلاب در بخش هایی از پیام نوروزی خود فرمودند: باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند.
۰۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
پوستر/ سال رونق تولید
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خود سال ۱۳۹۸ را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
پوستر / میلاد مولای عاشقان و روز پدر گرامی باد
سلام بر مولود کعبه، حیدر کرار، شیرخدا، شاه مردان، یار یتیمان و دردانه آفرینش، سلام بر روزی که زاده شد، سلام بر زمانی که پا به عرصه هستی گذاشت.
عکس نوشته(1):
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
نه به چهارشنبه سوزی+ تصاویر
هر ساله با نزدیک شدن به پایان سال و آمادگی برای سال جدید، عده ای هر چند محدود با برگزاری مراسمی به نام \"چهارشنبه سوزی\" که با اصل خود بسیار فاصله دارد موجب یک عمر پشیمانی برای خود و دیگران می شوند.
۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
پوستر/ گرامیداشت ولادت حضرت زهرا(س) وروز زن
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن پوسترمزین به نام بانوی دوعالم بر روی پایگاه خبری دیارآفتاب منتشر شد.
عکس نوشته:
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
سخن‌نگاشت| بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران+ تصاویر
به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی بیانیه مهم مقام معظم رهبری با عنوان \"گام دوم انقلاب\" منتشر شد. ​
سخن‌نگاشت| بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۳
توصیه‌هایی برای ایجاد تمدّن نوین اسلامی؛ معنویت و اخلاق+ عکس
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه مهمی با عنوان \"گام دوم انقلاب\" از طرف مقام معظم رهبری منتشر شد که توصیه به \"معنویت و اخلاق\" از بندهای مهم آن برای ایجاد تمدن نوین اسلامی بود.
سخن‌نگاشت| بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
توصیه‌هایی برای ایجاد تمدّن نوین اسلامی؛ استقلال و آزادی + عکس
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه مهمی با عنوان \"گام دوم انقلاب\" از طرف مقام معظم رهبری منتشر شد که توصیه به \"استقلال و آزادی\" از بندهای مهم آن برای ایجاد تمدن نوین اسلامی بود.
سخن‌نگاشت | بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
تفاوت چالشهای دیروز و امروز انقلاب با مستکبران+ عکس
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه مهمی با عنوان \"گام دوم انقلاب\" از طرف مقام معظم رهبری منتشر شد که \"تفاوت چالشهای دیروز و امروز انقلاب با مستکبران\" از بندهای مهم آن بود.
سخن‌نگاشت| بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
توصیه‌هایی برای ایجاد تمدّن نوین اسلامی؛ علم و پژوهش+ عکس
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه مهمی با عنوان \"گام دوم انقلاب\" از طرف مقام معظم رهبری منتشر شد که توصیه به \"علم و پژوهش\" از بندهای مهم آن برای ایجاد تمدن نوین اسلامی بود.
عکس نوشته:
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
دستاوردهای انقلاب اسلامی؛ از دست بوسی غرب تا اتکاء به توان داخلی + عکس
از دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی می توان به پیشرفت های علمی در حوزه های مختلف اشاره کرد که ساخت راکتور آب سنگین در خنداب و انحصار شکنی با تولید دستگاه خشک کن انجماد خلاء دو نمونه از آن ها است که نشان دهنده تکیه به دانش و توان داخلی است.
عکس نوشته:
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۲
دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی؛ از صف نفت تا پالایش نفت + عکس
از دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی می توان به ساخت دو مجتمع پتروشیمی و پالایشگاه اشاره کرد که با تولیدات خود علاوه بر تامین نیاز کل استان مرکزی، به خود کفایی کشور در محصولات پالایشگاهی و پتروشیمی هم کمک شایانی می کند.
عکس نوشته:
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی؛ بیمارستان آیت الله خوانساری + عکس
از دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی می توان به ساخت بیمارستان آیت الله خوانساری، قطب درمان سرطان غرب کشور در سال 1375 اشاره کرد که در سال 1385 بازسازی و تجهیز شد.
عکس نوشته:
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۷
دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی؛ بیمارستان امیرالمومنین(ع)+ عکس
از دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی می توان به ساخت بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امیرالمومنین(ع) اراک در سال 1387اشاره کرد که اولین بیمارستان کشور است که توانسته 3 استاندارد بین المللی را کسب کند.
عکس نوشته:
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۲
دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی؛ نیروگاه حرارتی شازند+عکس
از دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی می توان به ساخت نیروگاه حرارتی شازند اشاره کرد که با تولید 1300 مگاوات برق در ساعت، نیاز برق استان مرکزی را تامین می کند.
عکس نوشته:
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۱
دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی؛ دستگاه خشک کن انجماد خلاء + عکس
از دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی می توان به ساخت دستگاه خشک کن انجماد خلاء توسط متخصصان دانشگاه اراک اشاره کرد که با ساخت آن ایران جزو 10 کشور دارند این دستگاه قرار گرفت.
عکس نوشته:
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۶
چهل سال پیشرفت؛ توسعه شهری در اراک+ عکس
اگر مقایسه ای بین عکس های قدیمی شهر اراک با امروز آن داشته باشیم متوجه می شویم که شهر از بسیاری لحاظ گسترش و توسعه پیدا کرده است.
عکس نوشته:
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی؛ پتروشیمی شازند+ عکس
از دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی می توان به مجتمع پتروشیمی شازند اشاره کرد که علاوه بر تامین نیاز داخل کشور با صادرات فرآورده های خود به بازار های جهانی ارزآوری بسیاری برای کشور دارد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
تو ستون استحکام عرشی بانو/پوستر
میان علمای شیعه، دو تاریخ مشهور و مقبول برای شهادت حضرت زهرا (س) وجود دارد که یکی ۷۵ روز بعد از رحلت پیامبر (ص) و دیگری ۹۵ روز پس از رحلت ایشان است.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان