نمای داخلی برترین لیموزین های جهان + تصاویر دلایلی که با فهمیدن آن صبحانه خوردن را هرگز ترک نمی کنید+ اینفوگرافیک نشانه‌های عرفانهای کاذب و فرقه‌های انحرافی شعبان‌ بی‌مخ، آمریکا و سناریویی که در ایران اجرا شد ردپای جریانات ضد انقلاب در تغییر رفتار یک ملی‌پوش پوستر/شجاعت به سبک آقای وزیر عکس/ قهرمان MMA در کنار جانباز مدافع حرم محسن رضایی: «مصدق» به آمریکا پناه برد ولی سرنگون شد ماجرای جذاب رهایی یک مدافع حرم از چنگال تروریست‌ها چه کسانی سینما رکس را به آتش کشیدند؟+تصاویر
یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۳
آرشیو
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵
پوستر/شجاعت به سبک آقای وزیر
‏آخوندی: من میتوانستم وزیر محبوبی باشم ولی تصمیم گرفتم شجاع باشم
وزیر سابق اطلاعات؛
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
خود آمریکایی‌ها 14 میلیون مقاله در مورد آمریکای در حال فروپاشی نوشته‌اند/عکس نوشت
حیدر مصلحی گفت : خود آمریکایی‌ها 14 میلیون مقاله در مورد آمریکای در حال فروپاشی نوشته‌اند و اکثرا به این موضوع اشاره دارند که منشأ نابودی آمریکا، انقلاب اسلامی است، در حالی که متاسفانه عده‌ای در ایران این حرف را قبول ندارند.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
بانک مرکزی سخنان ظریف را اصلاح کرد/سرمایه ی خارجی یا تسهیلات خارجی + عکس نوشت
به نظر می‌رسد بهتر بود بانک مرکزی در این خبر به‌جای اینکه رسانه‌ها را به برداشت نادرست متهم کند، به اشتباه وزیر امور خارجه در بیان آمار «تسهیلات مالی خارجی» به‌جای «سرمایه خارجی»اشاره می‌کرد.
املاک نجومی؛ از جنجال تا واقعیت
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
مابه‌التفاوت قیمت املاک شهرداری ۶.۳میلیارد تومان بود نه ۲۲۰۰میلیارد تومان / عکس نوشت
دادستان تهران گفت: در خصوص پرونده املاک نجومی مبلغ اعلامی مطابق واقع نیست و طبق کارشناسی به عمل آمده از املاک، مابه‌التفاوت آن 6 میلیارد و 300 میلیون تومان است که اکثر متهمان مابه التفاوت قیمت ملک را پرداخت کرده اند.
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۴
ایران پرچمدار جهانی مبارزه با مواد مخدر / عکس نوشت
وحيدرضا رسولي جانشين پليس مبارزه با مواد مخدر سراوان در درگيري با قاچاقچيان موادمخدر به درجه رفيع شهادت نائل آمد.
حسن رحيم پور ازغدي:
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۴
کساني که با صهيونيست‌ها بازي کردند، با تيم داعش هم مسابقه مي‌دهند/عکس نوشت
عضو شوراي عالي انقلاب فرهنگي گفت: اگر يک ورزشکار وارد جريان سياسي شد و ورزش را سياسي کرد، بايد پاي عواقبش بايستد. مردم ما هزاران شهيد در مبارزه با صهيونيسم و حاميانش داده اند و اگر کساني مي‌خواهند وارد جريان سياسي همبستگي با اسرائيل شوند بايد دونگ خود را بپردازند.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
عکس‌نوشت/تفسیرهای جالب توجه رسانه آمریکایی از شهادت محسن حججی
رسانه آمریکایی در گزارشی درباره واکنش‌های فراگیر مردم و سیاسیون ایرانی به شهادت «محسن حججی» نوشته که شهادت او، ایرانی‌ها را متحد کرده است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۹
تصویرسازی/ مردم تنهایتان نمی‌گذارند
امام خامنه‌ای در متن تنفیذ رئیس جمهور ضمن برشمردن توصیه‌هایی به وی تاکید کردند که «مطمئن باشند ملّت غیور و شجاع، خدمتگزاران کشور را در دشواری‌ها و در مقابله با زورگویی‌ها و زیاده‌خواهی‌های استکبار تنها نخواهد گذاشت.»
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
عکس نوشت/دارایی های محرمانه!
برخی وزرا در حال طفره رفتن از اعلام صورت اموال خود هستند. اعلام اموال یک قانون است و باید اجرا شود اما دولت در این رابطه کوتاهی کرده است.
فرمانده نیروی زمینی سپاه
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
زمانی وارد عراق و سوریه شدیم که تروریست‌ها به خطوط قرمز ما نزدیک شده بودند
سردار پاکپور گفت: در مرزهای عراق، ارتش عراق مستقر نیست و تروریستها آن سوی مرز هستند و اقلیم شمال عراق و نوار مرزی دست حکومت اقلیم نیست.
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
پوستر/ ما می‌توانیم
سری جدید پوستر‌های ما می‌توانیم (ایران، صاحب رتبه اول در ریشه‌کن کردن بیماری‌های مختلف واگیردار)
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
تصویرسازی/جوانان مدافع حرم
جوانان مدافع حرم چهره درخشانی از اسلام نشان دادند.
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴
پوستر/سردار بی‌سر جوان
شهید محسن حججی درس‌هایی گرفته بود که جز مشق شهادت چیزی او را آرام نمی‌کرد، در مکتب حسین (ع) آموخته بود؛ پس به کجا بَرَد سری را که فدای اربابش نکرده باشد.
قصه او به سر رسید؛
۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
عکس نوشت/محسن رفت تا این لحظه را نبینی...
امثال محسن حججی‌ها تا بودند برای محرومیت‌زدایی جهاد کردند و حالا برای امنیت این کشور سر می‌دهند.آقای مهدوی کیا؛ محسن و صدها جوان همچون او رفتند تا این کشور آباد بماند و به ناموسش تعرضی نشود، آری به سوریه بنگر؛ معنای آزادی، آبادانی و امنیت را خواهی فهمید.
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
پوستر/ شهید محسن حججی
شهید «محسن حججی» از جهادگران و اعضای فعال مؤسسه شهید احمد کاظمی بود که در عملیاتی مستشاری نزدیک مرز سوریه با عراق به اسارت گروه تروریستی داعش درآمد و پس از دو روز به‌دست تروریست‌های تکفیری در سوریه به شهادت رسید.
سود واردات کالاهایی که مشابه داخلی دارند به جیب چه کسانی می‌رود؟
۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۱
پوستر/واردات الکی!
قوانین مختلف و توصیه های مکرری که برای جلوگیری از واردات محصولاتی که مشابه داخلی دارند صورت گرفته اما همچنان واردات این محصولات ادامه دارد به نظر می رسد دست هایی در کار است که بر روی افزایش واردات تأکید کرده و نمی گذارند تا واردات کشور کاهش پیدا کند.
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
عکس‌نوشت/مسکن لرزید!
تلاش اصلی آخوندی در دولت یازدهم افزایش وام مسکن بود که بدون توجه به قدرت پرداخت اقساط و بدون اجرای سیاست های مکمل، گرهی از رکود مسکن نگشود و انتخاب مجدد وی می تواند پالسی اشتباه به بازار رکود زده مسکن باشد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
عکس‌نوشت/وزیران با وعده‌ها همخوانی دارند؟
برخی معتقدند با حضور چهره‌هایی نظیر آخوندی، زنگنه و ربیعی در وزارت‌خانه‌های راه و شهرسازی، نفت و کار و رفاه اجتماعی، تحقق وعده‌های دولت در خصوص ‌اشتغالزایی، رونق مسکن و برخی مسائل نفتی با مشکل روبه‌رو خواهد بود.
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
پوستر/روز خبرنگار
نوشته هایتان طلوع حقیقت و بیان دردهای کسانی است که نمی توانند بگویند و فریادشان بی صداست.
رسانه و خبرنگاری در کلام رهبری
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
عکس نوشت/رسانه ها می توانند انسانها را خوشبخت تر کنند
رسانه ‏ها می ‏توانند به صورت اخلاقى و استدلالى، مفاهیم ملتها را میان یكدیگر تبادل كنند و دادوستد معنوى و اخلاقى و فرهنگى كنند؛ این مسئله ‏ى بسیار ارزشمندى است. می ‏توانند سطح آگاهى و معرفت مردم را ارتقاء دهند.
آخرین اخبار
اخبار ایران و جهان
اخبار مهم