تشکیل تمدن اسلامی رسالت مهم بسیج است/ تحویل ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان ابتکارات ایران برای رفع تحریم‌ها/ حقوق بازنشستگان افزایش می‌یابد در دیدار رئیسی و پوتین چه گذشت؟ ماجرای پول زور گرفتن داروخانه‌ها از مردم / ابلاغ چراغ خاموش تعرفه‌های غیرقانونی! یک میلیون و ۱۵۰ هزار حامی ایتام در کشور وجود دارد ماجدی: عزیزی‌خادم به جادوگری اعتقاد داشت؛ روز عزلش گریه‌ام گرفت/ اسکوچیچ در جام‌جهانی سرمربی ماست؛ کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال می‌شوم! بالاترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است دشمنان نظام اسلامی به دنبال جدایی روحانیت از مردم هستند بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان مرکزی راه اندازی می‌شود زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است/امیدآفرینی در جامعه اولویت مهم کشور است
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۲
آرشیو بین الملل
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
در دیدار رئیسی و پوتین چه گذشت؟
روسای جمهور ایران و روسیه در حاشیه اجلاس خزر به‌صورت 2جانبه و گفت‌وگو دیدار کردند.
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۸
تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود
سخنگوی وزارت امور خارجه درباره مذاکرات دوحه با بیان این‌که نظرات و پیشنهادهای عملیاتی ایران درباره موارد باقیمانده طرح و طرف مقابل نیز ملاحظاتش را ارائه کرد، گفت: در مورد ادامه مسیر و مرحله بعدی گفت‌وگوها، باقری و مورا در تماس خواهند بود.
عکس نوشت؛
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۵
آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند
هر کس دیگری درباره‌ی حقوق بشر حرف بزند، آمریکایی‌ها حق ندارند درباره‌ی حقوق بشر حرف بزنند؛ دولت آمریکا بزرگ‌ترین نقض‌کننده‌ی حقوق بشر در دنیا است.
۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۲
رئیس‌جمهور به ترکمنستان سفر کرد
حجت‌الاسلام رئیسی با حضور در فرودگاه مهرآباد برای شرکت در ششمین اجلاس کشورهای حاشیه دریای خزر به عشق آباد پایتخت ترکمنستان سفر کرد.
قدیری ابیانه :
۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۲
کشورهای غربی مرکز تروریسم پروری هستند/ حقوق بشر در جمهوری اسلامی ایران بر اساس مبنای قرآنی است
کارشناس مسائل استراتژیک با اشاره به اینکه کشورهای غربی مرکز تروریسم پروری هستند گفت: اروپا و آمریکا هم تروریست‌ها را پناه دادند هم ترور مقامات و اتباع سایر کشورها را در دستور کار سازمان‌های جاسوسی و نظامی خود دارند.
۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۲
رئیس جمهور فرانسه خواستار بازگشت نفت ایران به بازار جهانی شد
رئیس‌جمهور فرانسه خواستار باز شدن گره روابط ایران و آمریکا و بازگشت نفت این کشور به بازار شد تا به رفع مشکل کمبود نفت در بازار کمک شود.
۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۵
D-8 countries یادگار گذشته، مأموریت امروز
دنیای کنونی به سمت چندجانبه گرایی حرکت می‌کند که در این بین همکاری با سازمان‌های بین‌المللی نظیر «دی هشت» بیش از پیش اهمیت می‌یابد.
۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳
مرگ کابینه و نخست وزیری دوباره نتانیاهو؛ کابوس این روز‌های صهیونیست‌ها
این روز‌ها شاید کمتر کسی باشد که نداند در سرزمین‌ها اشغالی چه خبر است؛ وضعیت سیاسی آشفته تقریباً خواب خوش را از مقامات صهیونیستی ربوده است.
۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۱
نام‌نویسی زائران اربعین از روزهای آینده/ روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ نفر بدون ویزا به عراق سفر می‌کنند
احمد وحیدی گفت: از روزهای آینده ثبت نام عتبات عالیات در سامانه حج و زیارت آغاز می‌شود تا کسانی که قصد مشارکت دارند نام‌نویسی کنند.
۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۳
سرلشکر باقری: در برابر مداخلات منطقه‌ای رژیم صهیونیستی واکنش نشان می‌دهیم
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح عضویت رژیم صهیونیستی در سنتکام و استقرار تجهیزات و حضور آن در رزمایش‌ها را بسترساز ایجاد تهدیداتی برای منطقه عنوان کرد و گفت: ما این تهدیدات را برنمی‌تابیم و مطمئنا در قبال آن عکس‌العمل نشان می‌دهیم.
۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۶
دولت سیزدهم ابتکار مذاکرات را در دست گرفته است/ روحانی به بهانه برجام ظرفیت های داخلی را نادیده گرفت
سفیر اسبق ایران در ایتالیا با بیان اینکه دولت دوازدهم معامله ای را در دستور کار قرار دادند که به بهانه برجام ظرفیت های داخلی را نادیده گرفتند گفت: رویکرد دولت سیزدهم پرهیز از توهم زدگی و تکیه بر توان داخل و پتانسیل های منطقه ای است.
۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴
همکاری تهران و مسکو جهت ایجاد مسیر تجاری جایگزین برای کانال سوئز/ هدف کریدور شمال به جنوب چیست؟
هدف اصلی \"کریدور شمال-جنوب\" ایجاد یک مسیر ترابری و حمل و نقل تجاری از اقیانوس هند که در برگیرنده خلیج فارس نیز می‌شود و همچنین مسیری که از شهر بندری بمبئی هند آغاز و از طریق دریا به بندر عباس در جنوب ایران و سپس از طریق راه آهن از ایران، آذربایجان و روسیه می‌گذرد و شماری از کشور‌های آسیای میانه و قفقاز را نیز شامل می‌شود.
۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۱
سراب «ناتوی خاورمیانه» بدون هدف یا حتی دشمن مشترک
وبگاه یک خبرگزاری روسی در یادداشتی نوشته است، زمزمه درباره تشکیل «ناتو خاورمیانه» درحالی شروع شده که چنین اتحادی فاقد هدف یا حتی دشمن مشترک است.
۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۴
جوزپ بورل: مذاکرت وین به زودی آغاز می‌شود
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در توییتر خود از آغاز مجدد مذاکرات وین خبر داد.
۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸
عبرت برجام و نگرانی غرب‌گراها از دبه آمریکا!/ اصلاح‌طلبان همچنان توافق با غرب را تکنیک مدیریت می‌دانند!
جریان غربگرا در حالی توافقات منطقه ای در طول یک سال گذشته که ناشی از تقویت دیپلماسی منطقه ای بود را خلاف شایسته سالاری می داند که این روزها از احتمال از سرگیری مذاکرات با غرب دچار ذوق زدگی زودهنگام شده است.
کارشناس اقتصادی:
۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱
دعوت ایران به اجلاس بریکس نشان می دهد ایران قابل‌حذف از معادلات بین‌الملل نیست
نکو گفت: دعوت ایران به اجلاس بریکس، به بلوک غرب از جمله اتحادیه اروپا و آمریکا این پیام را می‌دهد که ایران قابل‌حذف از معادلات بین‌الملل نیست و باید جایگاه ایران در جهان به رسمیت شناخته شود.
یک کارشناسی و تحلیل گر مسائل سیاسی در گفتگو با دیارآفتاب:
۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۸
حضور در اجلاس بریکس فرصتی برای معرفی ظرفیت های ایران است/ نگاه دولت سیزدهم واقع بینانه و مبتنی بر روابط برد-برد با همسایگان است
یاری گفت: با توجه به کشورهای بزرگ و صنعتی ای که عضو بریکس هستند حضور ایران در این اجلاس باعث خواهد شد تا ظرفیت های ما بیش از پیش شناخته شود.
۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۸
سرمشق کاخ سفید برای بایدن به منظور جلوگیری از گاف‌های پرزیدنت!
رئیس‌جمهور آمریکا در نشستی با مدیران صنعتی تصادفاً برگه دستورالعمل حضور در جلسه که حاوی نکاتی توسط مدیران کاخ سفید برای جلوگیری از گافهای وی بود را لو داد.
۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۶
جوزف بورل: به تهران سفر می‌کنم/تنهاراه بازگشت به اجرای کامل برجام
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز با انتشار پیامی اعلام کرد: به تهران سفر می‌کنم.
۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۹
آمریکا در پرونده خانواده شهدای هسته‌ای به پرداخت بیش از ۴ میلیارد دلار محکوم شد
معاونت امور بین‌الملل قوه قضائیه و ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران از صدور رای محکومیت آمریکا در پرونده حقوقی دعوای برخی خانواده شهدای هسته‌ای علیه دولت، نهادها و مقامات آمریکایی خبر داد.
آخرین اخبار